Fortuna liga (Slovensko)

2021-2022
O udržení
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kolo 1
5 Bře 2022
- 16:00
Zemplín Michalovce
1 0
AS Trencin
5 Bře 2022
- 16:00
Pohronie
0 1
Zlaté Moravce
5 Bře 2022
- 16:00
Liptovský Mikuláš
2 1
Senica
Kolo 2
11 Bře 2022
- 18:00
AS Trencin
2 0
Pohronie
12 Bře 2022
- 16:00
Senica
2 1
Zemplín Michalovce
12 Bře 2022
- 16:00
Zlaté Moravce
0 1
Liptovský Mikuláš
Kolo 3
19 Bře 2022
- 16:00
AS Trencin
4 1
Senica
19 Bře 2022
- 16:00
Zemplín Michalovce
1 0
Zlaté Moravce
19 Bře 2022
- 16:00
Pohronie
1 1
Liptovský Mikuláš
Kolo 4
2 Dub 2022
- 16:00
Liptovský Mikuláš
0 3
AS Trencin
2 Dub 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
3 2
Senica
2 Dub 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 0
Pohronie
Kolo 5
8 Dub 2022
- 17:00
Liptovský Mikuláš
3 1
Zemplín Michalovce
9 Dub 2022
- 18:00
Senica
2 1
Pohronie
26 Dub 2022
- 18:00
AS Trencin
4 3
Zlaté Moravce
Kolo 6
16 Dub 2022
- 18:00
Senica
0 3
Liptovský Mikuláš
16 Dub 2022
- 18:00
Pohronie
1 1
AS Trencin
18 Dub 2022
- 14:00
Zlaté Moravce
1 1
Zemplín Michalovce
Kolo 7
23 Dub 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
0 2
AS Trencin
23 Dub 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 0
Pohronie
23 Dub 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 0
Senica
Kolo 8
30 Dub 2022
- 18:00
Pohronie
1 2
Zemplín Michalovce
30 Dub 2022
- 18:00
AS Trencin
5 2
Liptovský Mikuláš
30 Dub 2022
- 18:00
Senica
0 0
Zlaté Moravce
Kolo 9
13 Kvě 2022
- 20:00
Zemplín Michalovce
1 2
Liptovský Mikuláš
14 Kvě 2022
- 17:00
Zlaté Moravce
1 3
Pohronie
14 Kvě 2022
- 17:00
Senica
0 3
AS Trencin
Kolo 10
21 Kvě 2022
- 17:00
Liptovský Mikuláš
0 2
Zlaté Moravce
21 Kvě 2022
- 17:00
AS Trencin
2 2
Zemplín Michalovce
21 Kvě 2022
- 17:00
Pohronie
1 0
Senica
O titul
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
R R V V V
10
6
4
0
19
6
13
22
2
10
6
3
1
19
9
10
21
3
10
4
3
3
7
5
2
15
4
10
2
4
4
11
14
-3
10
5
P R R P P
10
1
4
5
6
18
-12
7
6
P R P P R
10
0
4
6
9
19
-10
4
Ružomberok
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
Dunajska Streda
Sereď
Žilina
1 Ružomberok 0–0 0–0 4–1 3–1 3–0
2 Slovan Bratislava 1–1 1–0 3–1 5–1 2–2
3 Spartak Trnava 0–0 0–1 1–0 0–1 1–0
4 Dunajska Streda 2–3 2–0 1–1 0–0 2–0
5 Sereď 1–3 0–3 0–2 0–0 1–1
6 Žilina 0–2 2–3 1–2 2–2 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kolo 1
4 Bře 2022
- 18:00
Ružomberok
4 1
Dunajska Streda
5 Bře 2022
- 16:00
Spartak Trnava
0 1
Sereď
6 Bře 2022
- 18:00
Žilina
2 3
Slovan Bratislava
Kolo 2
12 Bře 2022
- 16:00
Slovan Bratislava
1 1
Ružomberok
12 Bře 2022
- 16:00
Sereď
1 1
Žilina
13 Bře 2022
- 18:00
Dunajska Streda
1 1
Spartak Trnava
Kolo 3
19 Bře 2022
- 14:00
Žilina
2 2
Dunajska Streda
19 Bře 2022
- 16:00
Slovan Bratislava
5 1
Sereď
20 Bře 2022
- 18:00
Ružomberok
0 0
Spartak Trnava
Kolo 4
1 Dub 2022
- 17:00
Žilina
0 2
Ružomberok
2 Dub 2022
- 18:00
Dunajska Streda
0 0
Sereď
3 Dub 2022
- 17:00
Spartak Trnava
0 1
Slovan Bratislava
Kolo 5
9 Dub 2022
- 18:00
Spartak Trnava
1 0
Žilina
10 Dub 2022
- 17:00
Slovan Bratislava
3 1
Dunajska Streda
10 Dub 2022
- 18:00
Sereď
1 3
Ružomberok
Kolo 6
15 Dub 2022
- 17:00
Ružomberok
0 0
Slovan Bratislava
16 Dub 2022
- 18:00
Dunajska Streda
2 0
Žilina
17 Dub 2022
- 17:00
Sereď
0 2
Spartak Trnava
Kolo 7
23 Dub 2022
- 18:00
Žilina
1 1
Sereď
24 Dub 2022
- 17:00
Spartak Trnava
0 0
Ružomberok
24 Dub 2022
- 19:30
Dunajska Streda
2 0
Slovan Bratislava
Kolo 8
30 Dub 2022
- 18:00
Sereď
0 0
Dunajska Streda
1 Kvě 2022
- 20:00
Slovan Bratislava
1 0
Spartak Trnava
4 Kvě 2022
- 17:00
Ružomberok
3 0
Žilina
Kolo 9
14 Kvě 2022
- 17:00
Žilina
1 2
Spartak Trnava
14 Kvě 2022
- 17:00
Sereď
0 3
Slovan Bratislava
15 Kvě 2022
- 20:00
Dunajska Streda
2 3
Ružomberok
Kolo 10
21 Kvě 2022
- 17:00
Spartak Trnava
1 0
Dunajska Streda
21 Kvě 2022
- 17:00
Slovan Bratislava
2 2
Žilina
21 Kvě 2022
- 17:00
Ružomberok
3 1
Sereď
základní část
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
22
16
5
1
52
16
36
53
2
22
13
6
3
29
12
17
45
3
R R V P V
22
11
8
3
39
17
22
41
4
22
10
6
6
28
23
5
36
5
R P V V V
22
9
5
8
28
28
0
32
6
V R P V P
22
8
6
8
34
33
1
30
7
V V P P V
22
7
6
9
21
32
-11
27
8
P P V R R
22
6
7
9
32
33
-1
25
9
22
7
2
13
20
31
-11
23
10
22
5
6
11
27
43
-16
21
11
22
4
7
11
22
36
-14
19
12
P R P P P
22
2
4
16
19
47
-28
10
show in full screen
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
Ružomberok
Dunajska Streda
Sereď
Žilina
Senica
AS Trencin
Zemplín Michalovce
Liptovský Mikuláš
Zlaté Moravce
Pohronie
1 Slovan Bratislava 0–0 1–0 0–0 2–0 2–2 5–0 2–0 3–1 4–0 4–1 5–1
2 Spartak Trnava 0–3 0–3 1–1 2–0 1–1 2–1 0–0 2–0 4–0 2–0 2–0
3 Ružomberok 1–0 0–0 1–2 3–1 5–1 0–0 3–0 0–0 4–1 1–1 1–0
4 Dunajska Streda 1–1 0–3 0–0 1–3 3–1 1–0 1–1 1–0 3–1 4–2 2–0
5 Sereď 0–1 0–1 2–3 1–0 1–1 2–1 4–2 0–1 2–0 2–1 3–1
6 Žilina 1–1 0–1 0–2 0–2 3–0 3–0 1–3 2–1 2–2 4–1 3–1
7 Senica 0–3 2–1 0–2 1–1 1–2 2–2 1–0 1–1 1–0 1–2 1–0
8 AS Trencin 2–3 0–1 1–1 0–1 0–0 1–3 3–3 4–2 2–2 4–0 3–0
9 Zemplín Michalovce 1–2 1–2 0–3 4–1 0–1 1–0 0–1 1–2 2–1 2–1 0–2
10 Liptovský Mikuláš 1–4 0–2 3–2 1–0 1–1 2–1 1–2 2–1 0–1 0–0 5–1
11 Zlaté Moravce 1–2 0–0 2–2 2–0 2–2 0–1 1–1 0–1 0–1 2–2 1–0
12 Pohronie 3–4 0–2 2–2 0–3 1–1 1–2 0–1 2–2 2–0 2–2 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Kolo 1
23 Čvc 2021
- 20:00
AS Trencin
4 0
Zlaté Moravce
24 Čvc 2021
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 4
Slovan Bratislava
24 Čvc 2021
- 18:00
Ružomberok
0 0
Senica
25 Čvc 2021
- 17:00
Zemplín Michalovce
4 1
Dunajska Streda
25 Čvc 2021
- 18:00
Žilina
3 0
Sereď
25 Čvc 2021
- 20:00
Spartak Trnava
2 0
Pohronie
Kolo 2
30 Čvc 2021
- 20:00
Sereď
2 3
Ružomberok
31 Čvc 2021
- 18:00
Pohronie
2 0
Zemplín Michalovce
31 Čvc 2021
- 20:00
Slovan Bratislava
2 0
AS Trencin
1 Srp 2021
- 18:00
Senica
2 1
Spartak Trnava
1 Srp 2021
- 18:00
Zlaté Moravce
0 1
Žilina
1 Srp 2021
- 18:00
Dunajska Streda
3 1
Liptovský Mikuláš
Kolo 3
6 Srp 2021
- 20:00
Zlaté Moravce
1 1
Senica
7 Srp 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 2
AS Trencin
8 Srp 2021
- 18:00
Žilina
3 1
Pohronie
8 Srp 2021
- 20:00
Sereď
1 0
Dunajska Streda
9 Srp 2021
- 18:00
Spartak Trnava
4 0
Liptovský Mikuláš
22 Zář 2021
- 18:00
Ružomberok
1 0
Slovan Bratislava
Kolo 4
13 Srp 2021
- 20:00
AS Trencin
1 1
Ružomberok
14 Srp 2021
- 18:00
Slovan Bratislava
3 1
Zemplín Michalovce
14 Srp 2021
- 18:00
Senica
1 1
Dunajska Streda
14 Srp 2021
- 18:00
Pohronie
1 1
Sereď
15 Srp 2021
- 18:00
Spartak Trnava
2 0
Zlaté Moravce
15 Srp 2021
- 20:00
Liptovský Mikuláš
2 1
Žilina
Kolo 5
20 Srp 2021
- 20:00
Zlaté Moravce
1 0
Pohronie
21 Srp 2021
- 18:00
Ružomberok
0 0
Spartak Trnava
21 Srp 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
2 1
Liptovský Mikuláš
22 Srp 2021
- 18:00
Žilina
3 0
Senica
22 Srp 2021
- 18:00
Sereď
0 1
Slovan Bratislava
22 Srp 2021
- 20:00
Dunajska Streda
1 1
AS Trencin
Kolo 6
27 Srp 2021
- 20:00
Pohronie
0 3
Dunajska Streda
28 Srp 2021
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 2
Senica
28 Srp 2021
- 18:00
Ružomberok
0 0
Zemplín Michalovce
28 Srp 2021
- 18:00
AS Trencin
0 0
Sereď
29 Srp 2021
- 18:00
Slovan Bratislava
4 1
Zlaté Moravce
29 Srp 2021
- 20:00
Spartak Trnava
1 1
Žilina
Kolo 7
10 Zář 2021
- 17:00
Zlaté Moravce
2 2
Ružomberok
11 Zář 2021
- 18:00
Žilina
1 3
AS Trencin
11 Zář 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 2
Spartak Trnava
11 Zář 2021
- 18:00
Senica
1 0
Pohronie
11 Zář 2021
- 18:00
Sereď
2 0
Liptovský Mikuláš
12 Zář 2021
- 17:00
Dunajska Streda
1 1
Slovan Bratislava
Kolo 8
17 Zář 2021
- 17:00
Spartak Trnava
2 0
Sereď
18 Zář 2021
- 18:00
AS Trencin
3 3
Senica
18 Zář 2021
- 18:00
Ružomberok
1 2
Dunajska Streda
18 Zář 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
2 1
Zlaté Moravce
18 Zář 2021
- 18:00
Liptovský Mikuláš
5 1
Pohronie
19 Zář 2021
- 17:00
Slovan Bratislava
2 2
Žilina
Kolo 9
24 Zář 2021
- 17:00
Pohronie
2 2
AS Trencin
25 Zář 2021
- 18:00
Žilina
0 2
Ružomberok
25 Zář 2021
- 18:00
Zlaté Moravce
2 2
Liptovský Mikuláš
25 Zář 2021
- 18:00
Senica
0 3
Slovan Bratislava
25 Zář 2021
- 18:00
Sereď
0 1
Zemplín Michalovce
26 Zář 2021
- 17:00
Dunajska Streda
0 3
Spartak Trnava
Kolo 10
1 Říj 2021
- 17:00
Dunajska Streda
4 2
Zlaté Moravce
2 Říj 2021
- 18:00
Ružomberok
4 1
Liptovský Mikuláš
2 Říj 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 0
Žilina
2 Říj 2021
- 18:00
Sereď
2 1
Senica
3 Říj 2021
- 15:00
Slovan Bratislava
5 1
Pohronie
3 Říj 2021
- 17:00
AS Trencin
0 1
Spartak Trnava
Kolo 11
15 Říj 2021
- 17:00
Liptovský Mikuláš
2 1
AS Trencin
16 Říj 2021
- 16:00
Žilina
0 2
Dunajska Streda
16 Říj 2021
- 18:00
Zlaté Moravce
2 2
Sereď
16 Říj 2021
- 18:00
Pohronie
2 2
Ružomberok
16 Říj 2021
- 18:00
Senica
1 1
Zemplín Michalovce
17 Říj 2021
- 17:00
Spartak Trnava
0 3
Slovan Bratislava
Kolo 12
22 Říj 2021
- 17:00
Sereď
1 1
Žilina
23 Říj 2021
- 18:00
Zlaté Moravce
0 1
AS Trencin
23 Říj 2021
- 18:00
Senica
0 2
Ružomberok
23 Říj 2021
- 18:00
Pohronie
0 2
Spartak Trnava
24 Říj 2021
- 15:00
Slovan Bratislava
4 0
Liptovský Mikuláš
24 Říj 2021
- 17:00
Dunajska Streda
1 0
Zemplín Michalovce
Kolo 13
29 Říj 2021
- 17:00
Spartak Trnava
2 1
Senica
30 Říj 2021
- 18:00
Ružomberok
3 1
Sereď
30 Říj 2021
- 18:00
Žilina
4 1
Zlaté Moravce
30 Říj 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
0 2
Pohronie
30 Říj 2021
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 0
Dunajska Streda
31 Říj 2021
- 18:00
AS Trencin
2 3
Slovan Bratislava
Kolo 14
5 Lis 2021
- 18:00
AS Trencin
4 2
Zemplín Michalovce
6 Lis 2021
- 16:00
Senica
1 2
Zlaté Moravce
6 Lis 2021
- 16:00
Pohronie
1 2
Žilina
6 Lis 2021
- 16:00
Dunajska Streda
1 3
Sereď
7 Lis 2021
- 16:00
Slovan Bratislava
1 0
Ružomberok
7 Lis 2021
- 18:00
Liptovský Mikuláš
0 2
Spartak Trnava
Kolo 15
19 Lis 2021
- 18:00
Ružomberok
3 0
AS Trencin
20 Lis 2021
- 16:00
Dunajska Streda
1 0
Senica
20 Lis 2021
- 16:00
Zlaté Moravce
0 0
Spartak Trnava
20 Lis 2021
- 16:00
Žilina
2 2
Liptovský Mikuláš
20 Lis 2021
- 16:00
Sereď
3 1
Pohronie
21 Lis 2021
- 18:00
Zemplín Michalovce
1 2
Slovan Bratislava
Kolo 16
27 Lis 2021
- 16:00
Liptovský Mikuláš
0 1
Zemplín Michalovce
27 Lis 2021
- 16:00
AS Trencin
0 1
Dunajska Streda
27 Lis 2021
- 16:00
Pohronie
0 2
Zlaté Moravce
28 Lis 2021
- 18:00
Spartak Trnava
0 3
Ružomberok
29 Lis 2021
- 19:00
Slovan Bratislava
2 0
Sereď
30 Lis 2021
- 16:00
Senica
2 2
Žilina
Kolo 17
3 Pro 2021
- 18:00
Zlaté Moravce
1 2
Slovan Bratislava
4 Pro 2021
- 16:00
Senica
1 0
Liptovský Mikuláš
4 Pro 2021
- 16:00
Zemplín Michalovce
0 3
Ružomberok
4 Pro 2021
- 16:00
Dunajska Streda
2 0
Pohronie
4 Pro 2021
- 16:00
Sereď
4 2
AS Trencin
5 Pro 2021
- 18:00
Žilina
0 1
Spartak Trnava
Kolo 18
10 Pro 2021
- 18:00
Spartak Trnava
2 0
Zemplín Michalovce
11 Pro 2021
- 16:00
Ružomberok
1 1
Zlaté Moravce
11 Pro 2021
- 16:00
AS Trencin
1 3
Žilina
11 Pro 2021
- 16:00
Pohronie
0 1
Senica
11 Pro 2021
- 16:00
Liptovský Mikuláš
1 1
Sereď
12 Pro 2021
- 18:00
Slovan Bratislava
0 0
Dunajska Streda
Kolo 19
17 Pro 2021
- 18:00
Dunajska Streda
0 0
Ružomberok
18 Pro 2021
- 16:00
Senica
1 0
AS Trencin
18 Pro 2021
- 16:00
Zlaté Moravce
0 1
Zemplín Michalovce
18 Pro 2021
- 16:00
Pohronie
2 2
Liptovský Mikuláš
18 Pro 2021
- 16:00
Sereď
0 1
Spartak Trnava
19 Pro 2021
- 18:00
Žilina
1 1
Slovan Bratislava
Kolo 20
11 Úno 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
0 1
Sereď
12 Úno 2022
- 16:00
Liptovský Mikuláš
0 0
Zlaté Moravce
12 Úno 2022
- 16:00
Slovan Bratislava
5 0
Senica
12 Úno 2022
- 16:00
AS Trencin
3 0
Pohronie
13 Úno 2022
- 18:00
Spartak Trnava
1 1
Dunajska Streda
14 Úno 2022
- 16:00
Ružomberok
5 1
Žilina
Kolo 21
18 Úno 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
2 0
Dunajska Streda
19 Úno 2022
- 16:00
Liptovský Mikuláš
3 2
Ružomberok
19 Úno 2022
- 16:00
Žilina
2 1
Zemplín Michalovce
19 Úno 2022
- 16:00
Pohronie
3 4
Slovan Bratislava
19 Úno 2022
- 16:00
Spartak Trnava
0 0
AS Trencin
20 Úno 2022
- 18:00
Senica
1 2
Sereď
Kolo 22
26 Úno 2022
- 18:00
Sereď
2 1
Zlaté Moravce
26 Úno 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
0 0
Spartak Trnava
26 Úno 2022
- 18:00
Ružomberok
1 0
Pohronie
26 Úno 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
0 1
Senica
26 Úno 2022
- 18:00
Dunajska Streda
3 1
Žilina
26 Úno 2022
- 18:00
AS Trencin
2 2
Liptovský Mikuláš
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P