CFL

2021-2022
Tabulka
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V R V V
>
29
15
9
5
49
31
18
54
2
V R P P R
>
29
16
4
9
55
33
22
52
3
R V V V V
>
29
15
6
8
62
35
27
51
4
29
14
7
8
53
39
14
49
5
P V P V V
>
29
13
7
9
45
40
5
46
6
29
13
7
9
46
32
14
46
7
R P R P V
>
29
12
8
9
48
36
12
44
8
P V P R V
>
29
10
12
7
39
33
6
42
9
P P P R V
>
29
10
6
13
42
39
3
36
10
R P R R V
>
29
9
8
12
42
40
2
35
11
P P V R P
>
29
9
7
13
39
49
-10
34
12
P V R R P
>
29
9
6
14
44
61
-17
33
13
V V R P P
>
29
9
5
15
37
58
-21
32
14
V P V V V
>
15
8
3
4
31
30
1
27
15
P V P P R
>
29
6
7
16
37
52
-15
25
16
P P P P P
>
29
4
4
21
23
84
-61
16
Vyšehrad vyloučili z ČFL
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
31 Čvc 2021
- 10:15
Rakovník
0 0
Viktoria Plzeň B
31 Čvc 2021
- 10:15
Loko Vltavín
1 2
Písek
31 Čvc 2021
- 10:15
Baník Sokolov
1 2
Motorlet Praha
31 Čvc 2021
- 17:00
Jiskra Domažlice
3 1
Slavoj Vyšehrad
1 Srp 2021
- 10:00
Příbram B
4 2
Povltava FA
1 Srp 2021
- 10:15
Admira Praha
1 1
Slavia Praha B
1 Srp 2021
- 10:30
Karlovy Vary
0 0
Sokol Hostouň
15 Zář 2021
- 17:00
Benešov
1 4
Králův Dvůr
Kolo 2
7 Srp 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
2 2
Příbram B
7 Srp 2021
- 10:15
Písek
1 3
Jiskra Domažlice
7 Srp 2021
- 10:15
Loko Vltavín
1 1
Slavia Praha B
7 Srp 2021
- 10:15
Rakovník
1 1
Admira Praha
7 Srp 2021
- 10:15
Motorlet Praha
0 3
Karlovy Vary
7 Srp 2021
- 10:30
Povltava FA
1 1
Benešov
8 Srp 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 0
Sokol Hostouň
1 Zář 2021
- 17:30
Králův Dvůr
3 0
Baník Sokolov
Kolo 3
14 Srp 2021
- 10:15
Loko Vltavín
5 2
Rakovník
14 Srp 2021
- 10:15
Benešov
2 3
Slavoj Vyšehrad
14 Srp 2021
- 10:15
Baník Sokolov
0 4
Povltava FA
14 Srp 2021
- 15:00
Jiskra Domažlice
4 0
Slavia Praha B
15 Srp 2021
- 10:00
Příbram B
1 2
Písek
15 Srp 2021
- 10:15
Admira Praha
2 3
Viktoria Plzeň B
15 Srp 2021
- 17:00
Sokol Hostouň
1 2
Motorlet Praha
8 Zář 2021
- 17:00
Karlovy Vary
1 2
Králův Dvůr
Kolo 4
20 Srp 2021
- 19:30
Písek
4 1
Benešov
21 Srp 2021
- 10:15
Rakovník
0 3
Jiskra Domažlice
21 Srp 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
4 2
Baník Sokolov
21 Srp 2021
- 10:30
Králův Dvůr
3 1
Sokol Hostouň
21 Srp 2021
- 10:30
Povltava FA
3 1
Karlovy Vary
22 Srp 2021
- 10:15
Slavia Praha B
0 2
Příbram B
22 Srp 2021
- 10:15
Admira Praha
1 0
Loko Vltavín
22 Srp 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
1 1
Motorlet Praha
Kolo 5
28 Srp 2021
- 10:15
Loko Vltavín
3 1
Viktoria Plzeň B
28 Srp 2021
- 10:15
Benešov
0 0
Slavia Praha B
28 Srp 2021
- 10:15
Baník Sokolov
2 1
Písek
28 Srp 2021
- 10:15
Motorlet Praha
2 2
Králův Dvůr
28 Srp 2021
- 16:00
Příbram B
5 2
Rakovník
28 Srp 2021
- 17:00
Jiskra Domažlice
2 2
Admira Praha
29 Srp 2021
- 10:30
Karlovy Vary
0 3
Slavoj Vyšehrad
29 Srp 2021
- 15:30
Sokol Hostouň
1 0
Povltava FA
Kolo 6
3 Zář 2021
- 19:00
Písek
1 0
Karlovy Vary
4 Zář 2021
- 10:15
Rakovník
1 1
Benešov
4 Zář 2021
- 10:15
Loko Vltavín
2 2
Jiskra Domažlice
4 Zář 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
3 1
Sokol Hostouň
4 Zář 2021
- 10:30
Povltava FA
0 2
Motorlet Praha
5 Zář 2021
- 10:15
Admira Praha
2 1
Příbram B
5 Zář 2021
- 10:15
Slavia Praha B
8 2
Baník Sokolov
5 Zář 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 2
Králův Dvůr
Kolo 7
11 Zář 2021
- 10:15
Motorlet Praha
1 1
Slavoj Vyšehrad
11 Zář 2021
- 10:15
Benešov
0 0
Admira Praha
11 Zář 2021
- 10:15
Baník Sokolov
5 2
Rakovník
11 Zář 2021
- 10:30
Králův Dvůr
2 1
Povltava FA
11 Zář 2021
- 14:30
Jiskra Domažlice
3 3
Viktoria Plzeň B
12 Zář 2021
- 10:00
Příbram B
0 5
Loko Vltavín
12 Zář 2021
- 10:30
Karlovy Vary
2 1
Slavia Praha B
12 Zář 2021
- 16:00
Sokol Hostouň
0 0
Písek
Kolo 8
18 Zář 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
0 2
Králův Dvůr
18 Zář 2021
- 10:15
Písek
2 0
Motorlet Praha
18 Zář 2021
- 10:15
Rakovník
4 2
Karlovy Vary
18 Zář 2021
- 10:15
Loko Vltavín
0 2
Benešov
18 Zář 2021
- 16:30
Jiskra Domažlice
3 0
Příbram B
19 Zář 2021
- 10:15
Admira Praha
2 0
Baník Sokolov
19 Zář 2021
- 10:15
Slavia Praha B
4 1
Sokol Hostouň
19 Zář 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
1 0
Povltava FA
Kolo 9
24 Zář 2021
- 10:30
Příbram B
1 0
Viktoria Plzeň B
25 Zář 2021
- 10:15
Benešov
5 3
Jiskra Domažlice
25 Zář 2021
- 10:15
Baník Sokolov
0 3
Loko Vltavín
25 Zář 2021
- 10:15
Motorlet Praha
1 3
Slavia Praha B
25 Zář 2021
- 10:30
Králův Dvůr
0 0
Písek
25 Zář 2021
- 10:30
Sokol Hostouň
2 0
Rakovník
25 Zář 2021
- 10:30
Povltava FA
3 3
Slavoj Vyšehrad
25 Zář 2021
- 10:30
Karlovy Vary
0 0
Admira Praha
Kolo 10
1 Říj 2021
- 18:00
Písek
3 0
Povltava FA
2 Říj 2021
- 10:15
Rakovník
0 1
Motorlet Praha
2 Říj 2021
- 10:15
Loko Vltavín
2 1
Karlovy Vary
2 Říj 2021
- 16:00
Jiskra Domažlice
1 2
Baník Sokolov
3 Říj 2021
- 10:00
Příbram B
2 0
Benešov
3 Říj 2021
- 10:15
Admira Praha
2 0
Sokol Hostouň
3 Říj 2021
- 10:15
Slavia Praha B
4 0
Králův Dvůr
3 Říj 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 3
Slavoj Vyšehrad
Kolo 11
9 Říj 2021
- 10:15
Benešov
1 1
Viktoria Plzeň B
9 Říj 2021
- 10:15
Baník Sokolov
2 2
Příbram B
9 Říj 2021
- 10:15
Motorlet Praha
3 2
Admira Praha
9 Říj 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
0 4
Písek
9 Říj 2021
- 10:30
Králův Dvůr
3 0
Rakovník
9 Říj 2021
- 10:30
Povltava FA
1 2
Slavia Praha B
10 Říj 2021
- 10:30
Karlovy Vary
3 0
Jiskra Domažlice
10 Říj 2021
- 15:00
Sokol Hostouň
2 3
Loko Vltavín
Kolo 12
16 Říj 2021
- 10:15
Rakovník
3 1
Povltava FA
16 Říj 2021
- 10:15
Loko Vltavín
2 1
Motorlet Praha
16 Říj 2021
- 10:15
Benešov
3 0
Baník Sokolov
16 Říj 2021
- 15:30
Jiskra Domažlice
3 1
Sokol Hostouň
17 Říj 2021
- 10:15
Admira Praha
2 2
Králův Dvůr
17 Říj 2021
- 10:15
Slavia Praha B
1 2
Slavoj Vyšehrad
17 Říj 2021
- 10:30
Příbram B
0 2
Karlovy Vary
17 Říj 2021
- 10:30
Viktoria Plzeň B
3 1
Písek
Kolo 13
22 Říj 2021
- 17:00
Písek
2 1
Slavia Praha B
23 Říj 2021
- 10:15
Baník Sokolov
0 1
Viktoria Plzeň B
23 Říj 2021
- 10:15
Motorlet Praha
1 1
Jiskra Domažlice
23 Říj 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
2 0
Rakovník
23 Říj 2021
- 10:30
Králův Dvůr
1 2
Loko Vltavín
23 Říj 2021
- 10:30
Povltava FA
1 3
Admira Praha
24 Říj 2021
- 10:30
Karlovy Vary
3 2
Benešov
24 Říj 2021
- 14:30
Sokol Hostouň
3 4
Příbram B
Kolo 14
28 Říj 2021
- 10:15
Rakovník
2 2
Písek
28 Říj 2021
- 10:15
Loko Vltavín
3 0
Povltava FA
30 Říj 2021
- 10:15
Benešov
1 1
Sokol Hostouň
30 Říj 2021
- 10:15
Baník Sokolov
1 1
Karlovy Vary
30 Říj 2021
- 10:15
Admira Praha
0 2
Slavoj Vyšehrad
30 Říj 2021
- 14:30
Jiskra Domažlice
1 0
Králův Dvůr
31 Říj 2021
- 11:00
Příbram B
1 1
Motorlet Praha
31 Říj 2021
- 11:30
Viktoria Plzeň B
1 2
Slavia Praha B
Kolo 15
28 Zář 2021
- 10:15
Motorlet Praha
4 2
Benešov
28 Zář 2021
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
2 7
Loko Vltavín
28 Zář 2021
- 10:15
Písek
3 3
Admira Praha
28 Zář 2021
- 10:15
Slavia Praha B
4 1
Rakovník
28 Zář 2021
- 10:30
Králův Dvůr
3 1
Příbram B
28 Zář 2021
- 10:30
Povltava FA
1 1
Jiskra Domažlice
28 Zář 2021
- 10:30
Karlovy Vary
1 0
Viktoria Plzeň B
28 Zář 2021
- 15:30
Sokol Hostouň
2 0
Baník Sokolov
Kolo 16
12 Bře 2022
- 11:15
Slavoj Vyšehrad
- -
Jiskra Domažlice
12 Bře 2022
- 11:15
Písek
0 1
Loko Vltavín
12 Bře 2022
- 11:15
Motorlet Praha
1 0
Baník Sokolov
12 Bře 2022
- 11:30
Králův Dvůr
1 0
Benešov
13 Bře 2022
- 11:15
Slavia Praha B
1 2
Admira Praha
13 Bře 2022
- 11:30
Viktoria Plzeň B
2 0
Rakovník
13 Bře 2022
- 15:00
Sokol Hostouň
0 2
Karlovy Vary
13 Bře 2022
- 15:30
Povltava FA
3 2
Příbram B
Kolo 17
19 Bře 2022
- 11:15
Baník Sokolov
1 1
Králův Dvůr
19 Bře 2022
- 11:15
Benešov
1 0
Povltava FA
19 Bře 2022
- 16:00
Příbram B
- -
Slavoj Vyšehrad
19 Bře 2022
- 16:00
Jiskra Domažlice
0 3
Písek
20 Bře 2022
- 11:15
Slavia Praha B
1 2
Loko Vltavín
20 Bře 2022
- 11:15
Admira Praha
0 1
Rakovník
20 Bře 2022
- 11:30
Karlovy Vary
1 0
Motorlet Praha
20 Bře 2022
- 15:00
Sokol Hostouň
2 1
Viktoria Plzeň B
Kolo 18
25 Bře 2022
- 18:00
Písek
0 1
Příbram B
26 Bře 2022
- 11:15
Rakovník
0 2
Loko Vltavín
26 Bře 2022
- 11:15
Slavoj Vyšehrad
- -
Benešov
26 Bře 2022
- 11:15
Motorlet Praha
1 1
Sokol Hostouň
26 Bře 2022
- 11:30
Králův Dvůr
1 0
Karlovy Vary
27 Bře 2022
- 10:15
Slavia Praha B
1 1
Jiskra Domažlice
27 Bře 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
1 1
Admira Praha
27 Bře 2022
- 15:00
Povltava FA
0 2
Baník Sokolov
Kolo 19
2 Dub 2022
- 10:15
Loko Vltavín
2 3
Admira Praha
2 Dub 2022
- 10:15
Motorlet Praha
1 0
Viktoria Plzeň B
2 Dub 2022
- 10:15
Baník Sokolov
- -
Slavoj Vyšehrad
2 Dub 2022
- 10:15
Benešov
0 1
Písek
2 Dub 2022
- 16:30
Příbram B
1 3
Slavia Praha B
3 Dub 2022
- 10:30
Karlovy Vary
2 3
Povltava FA
3 Dub 2022
- 16:30
Sokol Hostouň
3 1
Králův Dvůr
20 Dub 2022
- 17:00
Jiskra Domažlice
3 0
Rakovník
Kolo 20
8 Dub 2022
- 19:00
Písek
1 2
Baník Sokolov
9 Dub 2022
- 10:15
Rakovník
2 1
Příbram B
9 Dub 2022
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
- -
Karlovy Vary
9 Dub 2022
- 10:30
Králův Dvůr
3 1
Motorlet Praha
10 Dub 2022
- 10:15
Admira Praha
0 0
Jiskra Domažlice
10 Dub 2022
- 10:15
Slavia Praha B
2 1
Benešov
10 Dub 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 0
Loko Vltavín
10 Dub 2022
- 16:30
Povltava FA
2 1
Sokol Hostouň
Kolo 21
14 Dub 2022
- 18:00
Motorlet Praha
0 0
Povltava FA
15 Dub 2022
- 10:15
Benešov
3 1
Rakovník
15 Dub 2022
- 10:30
Králův Dvůr
1 1
Viktoria Plzeň B
15 Dub 2022
- 17:00
Jiskra Domažlice
1 0
Loko Vltavín
15 Dub 2022
- 19:00
Karlovy Vary
2 2
Písek
16 Dub 2022
- 10:15
Baník Sokolov
1 1
Slavia Praha B
16 Dub 2022
- 17:00
Sokol Hostouň
- -
Slavoj Vyšehrad
17 Dub 2022
- 10:00
Příbram B
2 2
Admira Praha
Kolo 22
22 Dub 2022
- 19:00
Písek
1 1
Sokol Hostouň
23 Dub 2022
- 10:15
Rakovník
0 2
Baník Sokolov
23 Dub 2022
- 10:15
Slavoj Vyšehrad
- -
Motorlet Praha
23 Dub 2022
- 10:15
Loko Vltavín
2 0
Příbram B
24 Dub 2022
- 10:15
Admira Praha
2 3
Benešov
24 Dub 2022
- 10:15
Slavia Praha B
3 2
Karlovy Vary
24 Dub 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
1 3
Jiskra Domažlice
24 Dub 2022
- 17:00
Povltava FA
2 2
Králův Dvůr
Kolo 23
29 Dub 2022
- 19:00
Karlovy Vary
4 1
Rakovník
30 Dub 2022
- 10:15
Benešov
1 0
Loko Vltavín
30 Dub 2022
- 10:15
Motorlet Praha
3 1
Písek
30 Dub 2022
- 10:15
Baník Sokolov
0 2
Admira Praha
30 Dub 2022
- 17:00
Králův Dvůr
- -
Slavoj Vyšehrad
1 Kvě 2022
- 10:30
Příbram B
2 0
Jiskra Domažlice
1 Kvě 2022
- 17:00
Povltava FA
0 2
Viktoria Plzeň B
1 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Hostouň
1 0
Slavia Praha B
Kolo 24
6 Kvě 2022
- 19:00
Písek
2 1
Králův Dvůr
7 Kvě 2022
- 10:15
Rakovník
0 7
Sokol Hostouň
7 Kvě 2022
- 10:15
Loko Vltavín
4 1
Baník Sokolov
7 Kvě 2022
- 17:00
Slavoj Vyšehrad
- -
Povltava FA
7 Kvě 2022
- 17:00
Jiskra Domažlice
2 0
Benešov
8 Kvě 2022
- 10:15
Admira Praha
1 1
Karlovy Vary
8 Kvě 2022
- 10:15
Slavia Praha B
4 0
Motorlet Praha
8 Kvě 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
6 0
Příbram B
Kolo 25
13 Kvě 2022
- 18:00
Králův Dvůr
2 2
Slavia Praha B
13 Kvě 2022
- 18:00
Povltava FA
1 1
Písek
14 Kvě 2022
- 10:15
Motorlet Praha
5 0
Rakovník
14 Kvě 2022
- 10:15
Baník Sokolov
3 0
Jiskra Domažlice
14 Kvě 2022
- 10:15
Benešov
5 1
Příbram B
14 Kvě 2022
- 17:00
Slavoj Vyšehrad
- -
Viktoria Plzeň B
15 Kvě 2022
- 10:30
Karlovy Vary
0 1
Loko Vltavín
15 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Hostouň
1 0
Admira Praha
Kolo 26
20 Kvě 2022
- 18:00
Jiskra Domažlice
2 1
Karlovy Vary
21 Kvě 2022
- 10:15
Rakovník
0 3
Králův Dvůr
21 Kvě 2022
- 10:15
Loko Vltavín
1 1
Sokol Hostouň
21 Kvě 2022
- 17:00
Písek
- -
Slavoj Vyšehrad
21 Kvě 2022
- 17:00
Příbram B
1 2
Baník Sokolov
22 Kvě 2022
- 10:15
Admira Praha
1 0
Motorlet Praha
22 Kvě 2022
- 10:15
Slavia Praha B
2 0
Povltava FA
22 Kvě 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 0
Benešov
Kolo 27
27 Kvě 2022
- 17:00
Karlovy Vary
1 2
Příbram B
27 Kvě 2022
- 18:00
Motorlet Praha
3 0
Loko Vltavín
27 Kvě 2022
- 19:00
Písek
0 2
Viktoria Plzeň B
28 Kvě 2022
- 10:15
Baník Sokolov
3 0
Benešov
28 Kvě 2022
- 10:30
Králův Dvůr
1 0
Admira Praha
28 Kvě 2022
- 17:00
Slavoj Vyšehrad
- -
Slavia Praha B
29 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Hostouň
1 2
Jiskra Domažlice
29 Kvě 2022
- 17:00
Povltava FA
5 0
Rakovník
Kolo 28
4 Čvn 2022
- 10:15
Benešov
1 1
Karlovy Vary
4 Čvn 2022
- 10:15
Admira Praha
2 1
Povltava FA
4 Čvn 2022
- 10:15
Loko Vltavín
0 1
Králův Dvůr
4 Čvn 2022
- 15:30
Příbram B
1 1
Sokol Hostouň
4 Čvn 2022
- 17:00
Rakovník
- -
Slavoj Vyšehrad
4 Čvn 2022
- 17:00
Jiskra Domažlice
1 2
Motorlet Praha
5 Čvn 2022
- 10:15
Slavia Praha B
5 0
Písek
5 Čvn 2022
- 10:30
Viktoria Plzeň B
2 1
Baník Sokolov
Kolo 29
10 Čvn 2022
- 18:00
Králův Dvůr
2 1
Jiskra Domažlice
10 Čvn 2022
- 18:00
Motorlet Praha
5 4
Příbram B
10 Čvn 2022
- 19:00
Písek
8 0
Rakovník
10 Čvn 2022
- 19:00
Karlovy Vary
5 1
Baník Sokolov
11 Čvn 2022
- 14:00
Sokol Hostouň
5 0
Benešov
11 Čvn 2022
- 17:00
Slavoj Vyšehrad
- -
Admira Praha
12 Čvn 2022
- 10:15
Slavia Praha B
3 1
Viktoria Plzeň B
12 Čvn 2022
- 10:15
Povltava FA
1 1
Loko Vltavín
Kolo 30
1 Čvn 2022
- 17:00
Viktoria Plzeň B
2 0
Karlovy Vary
1 Čvn 2022
- 17:00
Admira Praha
0 0
Písek
1 Čvn 2022
- 17:00
Rakovník
0 2
Slavia Praha B
1 Čvn 2022
- 18:00
Benešov
2 1
Motorlet Praha
1 Čvn 2022
- 18:00
Jiskra Domažlice
4 1
Povltava FA
1 Čvn 2022
- 18:00
Příbram B
0 0
Králův Dvůr
1 Čvn 2022
- 18:00
Baník Sokolov
1 1
Sokol Hostouň
18 Čvn 2022
- 17:00
Loko Vltavín
- -
Slavoj Vyšehrad
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Nejlepší střelci
Rank#
Hráč
Góly
1
Loko Vltavín
21
2
Jiskra Domažlice
19
3
Písek
14
4
Králův Dvůr
14
5
Slavia Praha B
11
6
Sokol Hostouň Příbram B
9
7
Písek
9
8
Slavoj Vyšehrad
8
9
Příbram B
8
10
Sokol Hostouň Příbram B
7
Nejlepší nahrávači
Rank#
Hráč
Asistence
1
Viktoria Plzeň B
0
2
Viktoria Plzeň B
0
3
Viktoria Plzeň B
0
4
Viktoria Plzeň B
0
5
Slavia Praha B
0
6
Slavia Praha B
0
7
Slavia Praha B
0
8
Slavia Praha B
0
9
Viktoria Plzeň B
0
10
Slavia Praha B
0
Karetní hříšníci
#
Hráč
Body
1
O. Sajtl
Písek
14
0
0
14
2
V. Hrachovec
Písek
9
0
1
14
3
L. Novak
Povltava FA
8
0
1
13
4
P. Muzik
Jiskra Domažlice
11
0
0
11
5
J. Martinic
Admira Praha
10
0
0
10
6
J. Tersl
Jiskra Domažlice
3
0
1
8
7
M. Hejda
Rakovník
2
0
1
7
8
L. Kuhnel
Loko Vltavín
2
0
1
7
9
S. Kucera
Slavia Praha B
Povltava FA
5
1
0
7
10
L. Tuma
Karlovy Vary
7
0
0
7
11
D. Tichy
Loko Vltavín
7
0
0
7
12
M. Novak
Povltava FA
7
0
0
7
13
P. Švestka
Příbram B
6
0
0
6
14
P. Vandas
Slavoj Vyšehrad
1
0
1
6
15
T. Osvald
Králův Dvůr
6
0
0
6
Křížová tabulka
show in full screen
Králův Dvůr
Loko Vltavín
Slavia Praha B
Jiskra Domažlice
Motorlet Praha
Viktoria Plzeň B
Písek
Admira Praha
Karlovy Vary
Sokol Hostouň
Benešov
Příbram B
Baník Sokolov
Slavoj Vyšehrad
Povltava FA
Rakovník
1 Králův Dvůr 1–2 2–2 2–1 3–1 1–1 0–0 1–0 1–0 3–1 1–0 3–1 3–0 2–1 3–0
2 Loko Vltavín 0–1 1–1 2–2 2–1 3–1 1–2 2–3 2–1 1–1 0–2 2–0 4–1 3–0 5–2
3 Slavia Praha B 4–0 1–2 1–1 4–0 3–1 5–0 1–2 3–2 4–1 2–1 0–2 8–2 1–2 2–0 4–1
4 Jiskra Domažlice 1–0 1–0 4–0 1–2 3–3 0–3 2–2 2–1 3–1 2–0 3–0 1–2 3–1 4–1 3–0
5 Motorlet Praha 2–2 3–0 1–3 1–1 1–0 3–1 3–2 0–3 1–1 4–2 5–4 1–0 1–1 0–0 5–0
6 Viktoria Plzeň B 2–2 2–0 1–2 1–3 1–1 3–1 1–1 2–0 2–0 2–0 6–0 2–1 2–3 1–0 2–0
7 Písek 2–1 0–1 2–1 1–3 2–0 0–2 3–3 1–0 1–1 4–1 0–1 1–2 3–0 8–0
8 Admira Praha 2–2 1–0 1–1 0–0 1–0 2–3 0–0 1–1 2–0 2–3 2–1 2–0 0–2 2–1 0–1
9 Karlovy Vary 1–2 0–1 2–1 3–0 1–0 1–0 2–2 0–0 0–0 3–2 1–2 5–1 0–3 2–3 4–1
10 Sokol Hostouň 3–1 2–3 1–0 1–2 1–2 2–1 0–0 1–0 0–2 5–0 3–4 2–0 1–0 2–0
11 Benešov 1–4 1–0 0–0 5–3 2–1 1–1 0–1 0–0 1–1 1–1 5–1 3–0 2–3 1–0 3–1
12 Příbram B 0–0 0–5 1–3 2–0 1–1 1–0 1–2 2–2 0–2 1–1 2–0 1–2 4–2 5–2
13 Baník Sokolov 1–1 0–3 1–1 3–0 1–2 0–1 2–1 0–2 1–1 1–1 3–0 2–2 0–4 5–2
14 Slavoj Vyšehrad 0–2 2–7 0–4 3–1 2–2 4–2 2–0
15 Povltava FA 2–2 1–1 1–2 1–1 0–2 0–2 1–1 1–3 3–1 2–1 1–1 3–2 0–2 3–3 5–0
16 Rakovník 0–3 0–2 0–2 0–3 0–1 0–0 2–2 1–1 4–2 0–7 1–1 2–1 0–2 3–1
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P