Fortuna Liga

2021-2022
Nadstavba
O umu00edstu011bnu00ed
O umu00edstu011bnu00ed
o Titul
1
2
3
4
5
Kolo 1
23 Dub 2022
- 20:00
Sparta Praha
3 1
Baník Ostrava
24 Dub 2022
- 16:00
Plzeň
3 1
Slovácko
24 Dub 2022
- 19:00
Hradec Králové
4 3
Slavia Praha
Kolo 2
30 Dub 2022
- 16:00
Slovácko
3 1
Baník Ostrava
30 Dub 2022
- 19:00
Sparta Praha
1 1
Hradec Králové
1 Kvě 2022
- 19:00
Slavia Praha
1 1
Plzeň
Kolo 3
7 Kvě 2022
- 19:00
Baník Ostrava
3 1
Hradec Králové
8 Kvě 2022
- 16:00
Plzeň
3 0
Sparta Praha
8 Kvě 2022
- 19:00
Slavia Praha
3 0
Slovácko
Kolo 4
11 Kvě 2022
- 19:00
Baník Ostrava
1 1
Slavia Praha
11 Kvě 2022
- 19:00
Hradec Králové
0 2
Plzeň
11 Kvě 2022
- 19:00
Sparta Praha
1 2
Slovácko
Kolo 5
15 Kvě 2022
- 17:00
Slavia Praha
1 2
Sparta Praha
15 Kvě 2022
- 17:00
Plzeň
1 0
Baník Ostrava
15 Kvě 2022
- 17:00
Slovácko
3 0
Hradec Králové
o Udruu017eenu00ed
1
2
3
4
5
Kolo 1
23 Dub 2022
- 17:00
Karviná
1 1
Zlin
23 Dub 2022
- 17:00
Teplice
2 2
Bohemians 1905
23 Dub 2022
- 17:00
FK Jablonec
0 1
Pardubice
Kolo 2
1 Kvě 2022
- 16:00
Bohemians 1905
0 1
Pardubice
1 Kvě 2022
- 16:00
FK Jablonec
2 0
Karviná
1 Kvě 2022
- 16:00
Zlin
3 0
Teplice
Kolo 3
7 Kvě 2022
- 16:00
Teplice
0 1
FK Jablonec
7 Kvě 2022
- 16:00
Zlin
1 4
Bohemians 1905
7 Kvě 2022
- 16:00
Pardubice
2 0
Karviná
Kolo 4
10 Kvě 2022
- 19:00
Pardubice
1 1
Zlin
10 Kvě 2022
- 19:00
Karviná
2 2
Teplice
10 Kvě 2022
- 19:00
FK Jablonec
1 1
Bohemians 1905
Kolo 5
14 Kvě 2022
- 18:00
Zlin
1 1
FK Jablonec
14 Kvě 2022
- 18:00
Teplice
0 2
Pardubice
14 Kvě 2022
- 18:00
Bohemians 1905
4 0
Karviná
Baru00e1u017e
Základní část
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V R V V V
30
23
4
3
71
19
52
73
2
R R R V V
30
22
6
2
53
19
34
72
3
V V V V P
30
20
6
4
65
32
33
66
4
V V V P V
30
18
5
7
50
30
20
59
5
30
14
9
7
54
39
15
51
6
30
9
13
8
38
40
-2
40
7
30
11
5
14
45
48
-3
38
8
V P R P V
30
9
10
11
39
37
2
37
9
30
10
7
13
29
38
-9
37
10
30
9
9
12
40
46
-6
36
11
V R R P P
30
8
6
16
36
53
-17
30
12
P V P P V
30
8
3
19
29
49
-20
27
13
30
6
8
16
34
56
-22
26
14
R R R P P
30
4
14
12
22
45
-23
26
15
P R P V P
30
5
9
16
35
67
-32
24
16
V R P P V
30
3
8
19
30
52
-22
17
show in full screen
Slavia Praha
Plzeň
Sparta Praha
Slovácko
Baník Ostrava
Hradec Králové
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
České Budějovice
Zlin
Teplice
Bohemians 1905
FK Jablonec
Pardubice
Karviná
1 Slavia Praha 2–0 2–0 2–1 4–0 4–1 2–0 1–0 3–1 1–0 3–0 3–0 1–0 5–0 4–0 0–1
2 Plzeň 1–1 3–2 2–1 2–1 1–0 2–1 0–0 2–0 2–1 2–1 1–0 6–0 5–0 4–0 2–0
3 Sparta Praha 1–0 2–2 3–1 2–1 4–0 1–0 3–2 2–1 1–0 2–0 4–2 5–1 1–1 3–1 2–0
4 Slovácko 0–1 1–2 4–0 0–0 1–0 2–1 1–0 2–0 1–0 3–0 3–2 1–0 2–1 2–1 3–1
5 Baník Ostrava 3–3 2–2 2–2 1–2 0–0 1–0 1–0 1–1 4–1 5–1 2–4 4–1 1–0 3–1 1–3
6 Hradec Králové 1–5 1–0 0–1 2–2 1–1 2–2 3–0 1–1 2–2 2–1 3–0 1–1 2–2 2–0 1–0
7 Mlada Boleslav 0–2 0–2 0–3 3–5 2–3 3–2 3–3 3–3 2–0 1–0 3–1 4–1 3–0 2–3 1–0
8 Sigma Olomouc 0–1 1–1 2–0 0–3 1–1 2–2 2–1 1–0 3–3 1–1 0–0 0–0 4–0 3–2 2–0
9 Slovan Liberec 1–0 0–1 0–5 0–1 0–2 1–0 2–1 2–0 0–0 0–1 0–1 2–1 1–1 4–1 2–1
10 České Budějovice 2–2 0–1 0–0 3–2 1–3 0–1 2–1 2–1 1–0 2–2 1–0 2–1 2–0 3–1 3–1
11 Zlin 0–1 1–2 2–5 1–0 2–2 2–3 1–2 1–4 2–0 2–0 3–0 1–3 0–0 4–1 2–1
12 Teplice 1–3 0–1 0–3 0–1 1–2 1–2 0–1 0–0 1–2 2–1 4–1 1–0 1–0 1–2 1–0
13 Bohemians 1905 1–5 1–2 1–1 1–2 0–2 1–1 2–2 2–0 0–0 3–1 1–0 4–2 1–2 1–2 3–0
14 FK Jablonec 1–2 0–0 1–1 1–1 1–0 1–1 0–1 1–0 0–1 2–2 1–1 0–2 2–2 1–1 1–0
15 Pardubice 0–5 0–1 2–4 0–0 0–3 0–0 1–1 1–5 2–2 3–3 0–0 2–0 3–0 1–1 2–2
16 Karviná 3–3 0–1 1–2 2–2 1–2 1–1 0–1 1–2 1–2 2–2 2–3 1–1 1–1 1–1 3–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
24 Čvc 2021
- 14:00
Hradec Králové
1 1
Bohemians 1905
24 Čvc 2021
- 14:00
Pardubice
2 2
Karviná
24 Čvc 2021
- 14:00
FK Jablonec
1 0
Baník Ostrava
24 Čvc 2021
- 17:00
Sparta Praha
3 2
Sigma Olomouc
25 Čvc 2021
- 14:00
Plzeň
2 1
Mlada Boleslav
25 Čvc 2021
- 14:00
České Budějovice
1 0
Teplice
25 Čvc 2021
- 14:00
Slovan Liberec
0 1
Slovácko
25 Čvc 2021
- 17:00
Zlin
0 1
Slavia Praha
Kolo 2
30 Čvc 2021
- 17:00
Teplice
1 3
Slavia Praha
31 Čvc 2021
- 14:00
Karviná
1 1
Hradec Králové
31 Čvc 2021
- 14:00
Sigma Olomouc
3 2
Pardubice
31 Čvc 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
3 0
FK Jablonec
31 Čvc 2021
- 17:00
Slovan Liberec
0 5
Sparta Praha
1 Srp 2021
- 14:00
Slovácko
1 0
České Budějovice
1 Srp 2021
- 14:00
Baník Ostrava
5 1
Zlin
1 Srp 2021
- 17:00
Bohemians 1905
1 2
Plzeň
Kolo 3
7 Srp 2021
- 14:00
Zlin
3 0
Teplice
7 Srp 2021
- 14:00
České Budějovice
1 3
Baník Ostrava
7 Srp 2021
- 14:00
Sparta Praha
2 0
Karviná
7 Srp 2021
- 14:00
Hradec Králové
1 1
Slovan Liberec
8 Srp 2021
- 14:00
Pardubice
1 1
Mlada Boleslav
8 Srp 2021
- 14:00
FK Jablonec
2 2
Bohemians 1905
8 Srp 2021
- 17:00
Plzeň
2 1
Slovácko
27 Říj 2021
- 17:00
Slavia Praha
1 0
Sigma Olomouc
Kolo 4
14 Srp 2021
- 12:00
Sigma Olomouc
3 3
České Budějovice
14 Srp 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
0 2
Slavia Praha
14 Srp 2021
- 14:00
Karviná
2 3
Zlin
14 Srp 2021
- 17:00
Bohemians 1905
1 1
Sparta Praha
15 Srp 2021
- 14:00
Teplice
1 0
FK Jablonec
15 Srp 2021
- 14:00
Baník Ostrava
3 1
Pardubice
15 Srp 2021
- 14:00
Slovácko
1 0
Hradec Králové
15 Srp 2021
- 17:00
Slovan Liberec
0 1
Plzeň
Kolo 5
21 Srp 2021
- 14:00
Pardubice
3 0
Bohemians 1905
21 Srp 2021
- 14:00
Zlin
1 4
Sigma Olomouc
21 Srp 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
3 1
Teplice
21 Srp 2021
- 17:00
Sparta Praha
4 0
Hradec Králové
22 Srp 2021
- 14:00
Plzeň
2 0
Karviná
22 Srp 2021
- 14:00
České Budějovice
1 0
Slovan Liberec
22 Srp 2021
- 14:00
FK Jablonec
1 1
Slovácko
22 Srp 2021
- 17:00
Slavia Praha
4 0
Baník Ostrava
Kolo 6
28 Srp 2021
- 14:00
Baník Ostrava
1 0
Mlada Boleslav
28 Srp 2021
- 14:00
Slovácko
2 1
Pardubice
28 Srp 2021
- 14:00
Slovan Liberec
0 1
Zlin
28 Srp 2021
- 17:00
Sparta Praha
1 0
České Budějovice
29 Srp 2021
- 14:00
Hradec Králové
1 0
Plzeň
29 Srp 2021
- 14:00
Sigma Olomouc
4 0
FK Jablonec
29 Srp 2021
- 14:00
Bohemians 1905
4 2
Teplice
29 Srp 2021
- 17:00
Karviná
3 3
Slavia Praha
Kolo 7
11 Zář 2021
- 14:00
Pardubice
2 2
Slovan Liberec
11 Zář 2021
- 14:00
Zlin
1 3
Bohemians 1905
11 Zář 2021
- 14:00
Teplice
1 2
Baník Ostrava
11 Zář 2021
- 17:00
Plzeň
3 2
Sparta Praha
12 Zář 2021
- 12:00
České Budějovice
0 1
Hradec Králové
12 Zář 2021
- 14:00
FK Jablonec
1 0
Karviná
12 Zář 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
3 3
Sigma Olomouc
12 Zář 2021
- 17:00
Slavia Praha
2 1
Slovácko
Kolo 8
17 Zář 2021
- 17:00
Hradec Králové
2 0
Pardubice
17 Zář 2021
- 17:00
Sigma Olomouc
1 1
Baník Ostrava
18 Zář 2021
- 14:00
Slovácko
3 0
Zlin
18 Zář 2021
- 14:00
Slovan Liberec
2 1
Mlada Boleslav
18 Zář 2021
- 17:00
Plzeň
2 1
České Budějovice
19 Zář 2021
- 14:00
Sparta Praha
1 1
FK Jablonec
19 Zář 2021
- 14:00
Karviná
1 1
Teplice
19 Zář 2021
- 17:00
Bohemians 1905
1 5
Slavia Praha
Kolo 9
25 Zář 2021
- 14:00
České Budějovice
3 1
Karviná
25 Zář 2021
- 14:00
Pardubice
0 1
Plzeň
25 Zář 2021
- 14:00
Baník Ostrava
4 1
Bohemians 1905
25 Zář 2021
- 17:00
Zlin
2 5
Sparta Praha
26 Zář 2021
- 14:00
FK Jablonec
0 1
Slovan Liberec
26 Zář 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
3 5
Slovácko
26 Zář 2021
- 14:00
Teplice
0 0
Sigma Olomouc
26 Zář 2021
- 17:00
Slavia Praha
4 1
Hradec Králové
Kolo 10
2 Říj 2021
- 14:00
České Budějovice
3 1
Pardubice
2 Říj 2021
- 14:00
Bohemians 1905
2 0
Sigma Olomouc
2 Říj 2021
- 14:00
Slovácko
3 2
Teplice
2 Říj 2021
- 17:00
Plzeň
2 1
Zlin
3 Říj 2021
- 14:00
Hradec Králové
2 2
FK Jablonec
3 Říj 2021
- 14:00
Karviná
0 1
Mlada Boleslav
3 Říj 2021
- 14:00
Slovan Liberec
0 2
Baník Ostrava
3 Říj 2021
- 17:00
Sparta Praha
1 0
Slavia Praha
Kolo 11
16 Říj 2021
- 14:00
FK Jablonec
2 2
České Budějovice
16 Říj 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
4 1
Bohemians 1905
16 Říj 2021
- 14:00
Baník Ostrava
1 2
Slovácko
16 Říj 2021
- 17:00
Slavia Praha
3 1
Slovan Liberec
17 Říj 2021
- 14:00
Zlin
2 3
Hradec Králové
17 Říj 2021
- 14:00
Teplice
0 1
Plzeň
17 Říj 2021
- 14:00
Sigma Olomouc
2 0
Karviná
17 Říj 2021
- 17:00
Pardubice
2 4
Sparta Praha
Kolo 12
23 Říj 2021
- 14:00
Pardubice
0 0
Zlin
23 Říj 2021
- 14:00
Slovácko
1 0
Bohemians 1905
23 Říj 2021
- 14:00
Slovan Liberec
2 0
Sigma Olomouc
24 Říj 2021
- 14:00
Hradec Králové
3 0
Teplice
24 Říj 2021
- 14:00
Plzeň
5 0
FK Jablonec
24 Říj 2021
- 14:00
České Budějovice
2 2
Slavia Praha
24 Říj 2021
- 17:00
Sparta Praha
1 0
Mlada Boleslav
24 Lis 2021
- 16:00
Karviná
1 2
Baník Ostrava
Kolo 13
30 Říj 2021
- 13:00
Zlin
2 0
České Budějovice
30 Říj 2021
- 13:00
Teplice
1 2
Slovan Liberec
30 Říj 2021
- 16:00
Sigma Olomouc
0 3
Slovácko
31 Říj 2021
- 14:00
FK Jablonec
1 1
Pardubice
31 Říj 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
3 2
Hradec Králové
31 Říj 2021
- 14:00
Baník Ostrava
2 2
Sparta Praha
31 Říj 2021
- 17:00
Slavia Praha
2 0
Plzeň
1 Pro 2021
- 17:00
Bohemians 1905
3 0
Karviná
Kolo 14
6 Lis 2021
- 14:00
Hradec Králové
1 1
Baník Ostrava
6 Lis 2021
- 14:00
České Budějovice
2 1
Mlada Boleslav
6 Lis 2021
- 14:00
Slovan Liberec
2 1
Bohemians 1905
6 Lis 2021
- 17:00
Plzeň
0 0
Sigma Olomouc
7 Lis 2021
- 14:00
Pardubice
0 5
Slavia Praha
7 Lis 2021
- 14:00
Zlin
0 0
FK Jablonec
7 Lis 2021
- 14:00
Karviná
2 2
Slovácko
7 Lis 2021
- 17:00
Sparta Praha
4 2
Teplice
Kolo 15
20 Lis 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
1 0
Zlin
20 Lis 2021
- 14:00
Sigma Olomouc
2 2
Hradec Králové
20 Lis 2021
- 14:00
Bohemians 1905
3 1
České Budějovice
20 Lis 2021
- 17:00
Baník Ostrava
2 2
Plzeň
21 Lis 2021
- 14:00
Teplice
1 2
Pardubice
21 Lis 2021
- 14:00
Slovácko
4 0
Sparta Praha
21 Lis 2021
- 14:00
Karviná
1 2
Slovan Liberec
21 Lis 2021
- 17:00
Slavia Praha
5 0
FK Jablonec
Kolo 16
27 Lis 2021
- 14:00
České Budějovice
3 2
Slovácko
27 Lis 2021
- 14:00
Pardubice
1 5
Sigma Olomouc
27 Lis 2021
- 14:00
Zlin
2 2
Baník Ostrava
27 Lis 2021
- 17:00
Plzeň
6 0
Bohemians 1905
28 Lis 2021
- 14:00
Hradec Králové
1 0
Karviná
28 Lis 2021
- 14:00
FK Jablonec
0 1
Mlada Boleslav
28 Lis 2021
- 14:00
Slavia Praha
3 0
Teplice
28 Lis 2021
- 17:00
Sparta Praha
2 1
Slovan Liberec
Kolo 17
4 Pro 2021
- 14:00
Teplice
4 1
Zlin
4 Pro 2021
- 14:00
Karviná
1 2
Sparta Praha
4 Pro 2021
- 14:00
Slovan Liberec
1 0
Hradec Králové
4 Pro 2021
- 17:00
Sigma Olomouc
0 1
Slavia Praha
5 Pro 2021
- 14:00
Mlada Boleslav
2 3
Pardubice
5 Pro 2021
- 14:00
Baník Ostrava
4 1
České Budějovice
5 Pro 2021
- 14:00
Bohemians 1905
1 2
FK Jablonec
5 Pro 2021
- 17:00
Slovácko
1 2
Plzeň
Kolo 18
11 Pro 2021
- 14:00
Pardubice
0 3
Baník Ostrava
11 Pro 2021
- 14:00
Hradec Králové
2 2
Slovácko
11 Pro 2021
- 14:00
Zlin
2 1
Karviná
11 Pro 2021
- 17:00
Plzeň
2 0
Slovan Liberec
12 Pro 2021
- 14:00
Slavia Praha
2 0
Mlada Boleslav
12 Pro 2021
- 14:00
FK Jablonec
0 2
Teplice
12 Pro 2021
- 14:00
České Budějovice
2 1
Sigma Olomouc
12 Pro 2021
- 17:00
Sparta Praha
5 1
Bohemians 1905
Kolo 19
18 Pro 2021
- 14:00
Karviná
0 1
Plzeň
18 Pro 2021
- 14:00
Bohemians 1905
1 2
Pardubice
18 Pro 2021
- 14:00
Slovácko
2 1
FK Jablonec
18 Pro 2021
- 17:00
Hradec Králové
0 1
Sparta Praha
19 Pro 2021
- 14:00
Slovan Liberec
0 0
České Budějovice
19 Pro 2021
- 14:00
Sigma Olomouc
1 1
Zlin
19 Pro 2021
- 14:00
Teplice
0 1
Mlada Boleslav
19 Pro 2021
- 17:00
Baník Ostrava
3 3
Slavia Praha
Kolo 20
5 Úno 2022
- 14:00
Slavia Praha
0 1
Karviná
5 Úno 2022
- 14:00
FK Jablonec
1 0
Sigma Olomouc
5 Úno 2022
- 14:00
Teplice
1 0
Bohemians 1905
5 Úno 2022
- 17:00
České Budějovice
0 0
Sparta Praha
6 Úno 2022
- 14:00
Mlada Boleslav
2 3
Baník Ostrava
6 Úno 2022
- 17:00
Plzeň
1 0
Hradec Králové
15 Úno 2022
- 15:30
Zlin
2 0
Slovan Liberec
22 Úno 2022
- 16:00
Pardubice
0 0
Slovácko
Kolo 21
12 Úno 2022
- 14:00
Hradec Králové
2 2
České Budějovice
12 Úno 2022
- 14:00
Bohemians 1905
1 0
Zlin
12 Úno 2022
- 17:00
Baník Ostrava
2 4
Teplice
13 Úno 2022
- 14:00
Karviná
1 1
FK Jablonec
13 Úno 2022
- 14:00
Slovácko
0 1
Slavia Praha
13 Úno 2022
- 14:00
Sigma Olomouc
2 1
Mlada Boleslav
13 Úno 2022
- 17:00
Sparta Praha
2 2
Plzeň
9 Bře 2022
- 15:30
Slovan Liberec
4 1
Pardubice
Kolo 22
19 Úno 2022
- 14:00
Pardubice
0 0
Hradec Králové
19 Úno 2022
- 14:00
Baník Ostrava
1 0
Sigma Olomouc
19 Úno 2022
- 14:00
Zlin
1 0
Slovácko
19 Úno 2022
- 17:00
České Budějovice
0 1
Plzeň
20 Úno 2022
- 14:00
Teplice
1 0
Karviná
20 Úno 2022
- 14:00
Mlada Boleslav
3 3
Slovan Liberec
20 Úno 2022
- 17:00
Slavia Praha
1 0
Bohemians 1905
9 Bře 2022
- 17:30
FK Jablonec
1 1
Sparta Praha
Kolo 23
26 Úno 2022
- 14:00
Slovan Liberec
1 1
FK Jablonec
26 Úno 2022
- 14:00
Slovácko
2 1
Mlada Boleslav
26 Úno 2022
- 14:00
Bohemians 1905
0 2
Baník Ostrava
26 Úno 2022
- 17:00
Plzeň
4 0
Pardubice
27 Úno 2022
- 14:00
Karviná
2 2
České Budějovice
27 Úno 2022
- 14:00
Hradec Králové
1 5
Slavia Praha
27 Úno 2022
- 14:00
Sigma Olomouc
0 0
Teplice
27 Úno 2022
- 17:00
Sparta Praha
2 0
Zlin
Kolo 24
5 Bře 2022
- 14:00
Zlin
1 2
Plzeň
5 Bře 2022
- 14:00
Pardubice
3 3
České Budějovice
5 Bře 2022
- 14:00
Sigma Olomouc
0 0
Bohemians 1905
5 Bře 2022
- 17:00
Baník Ostrava
1 1
Slovan Liberec
6 Bře 2022
- 14:00
FK Jablonec
1 1
Hradec Králové
6 Bře 2022
- 14:00
Teplice
0 1
Slovácko
6 Bře 2022
- 14:00
Mlada Boleslav
1 0
Karviná
6 Bře 2022
- 17:00
Slavia Praha
2 0
Sparta Praha
Kolo 25
12 Bře 2022
- 14:00
Hradec Králové
2 1
Zlin
12 Bře 2022
- 14:00
Bohemians 1905
2 2
Mlada Boleslav
12 Bře 2022
- 14:00
Slovácko
0 0
Baník Ostrava
12 Bře 2022
- 17:00
Plzeň
1 0
Teplice
13 Bře 2022
- 14:00
České Budějovice
2 0
FK Jablonec
13 Bře 2022
- 14:00
Slovan Liberec
1 0
Slavia Praha
13 Bře 2022
- 14:00
Karviná
1 2
Sigma Olomouc
13 Bře 2022
- 17:00
Sparta Praha
3 1
Pardubice
Kolo 26
19 Bře 2022
- 14:00
Zlin
4 1
Pardubice
19 Bře 2022
- 14:00
Bohemians 1905
1 2
Slovácko
19 Bře 2022
- 14:00
Baník Ostrava
1 3
Karviná
19 Bře 2022
- 17:00
FK Jablonec
0 0
Plzeň
20 Bře 2022
- 14:00
Teplice
1 2
Hradec Králové
20 Bře 2022
- 14:00
Mlada Boleslav
0 3
Sparta Praha
20 Bře 2022
- 14:00
Sigma Olomouc
1 0
Slovan Liberec
20 Bře 2022
- 17:00
Slavia Praha
1 0
České Budějovice
Kolo 27
2 Dub 2022
- 14:00
České Budějovice
2 2
Zlin
2 Dub 2022
- 14:00
Slovan Liberec
0 1
Teplice
2 Dub 2022
- 14:00
Slovácko
1 0
Sigma Olomouc
2 Dub 2022
- 17:00
Sparta Praha
2 1
Baník Ostrava
3 Dub 2022
- 14:00
Pardubice
1 1
FK Jablonec
3 Dub 2022
- 14:00
Hradec Králové
2 2
Mlada Boleslav
3 Dub 2022
- 14:00
Karviná
1 1
Bohemians 1905
3 Dub 2022
- 17:00
Plzeň
1 1
Slavia Praha
Kolo 28
9 Dub 2022
- 16:00
Sigma Olomouc
1 1
Plzeň
9 Dub 2022
- 16:00
Slovácko
3 1
Karviná
9 Dub 2022
- 16:00
Bohemians 1905
0 0
Slovan Liberec
9 Dub 2022
- 19:00
Teplice
0 3
Sparta Praha
10 Dub 2022
- 16:00
Baník Ostrava
0 0
Hradec Králové
10 Dub 2022
- 16:00
Mlada Boleslav
2 0
České Budějovice
10 Dub 2022
- 16:00
FK Jablonec
1 1
Zlin
10 Dub 2022
- 19:00
Slavia Praha
4 0
Pardubice
Kolo 29
17 Dub 2022
- 17:00
FK Jablonec
1 2
Slavia Praha
17 Dub 2022
- 17:00
Zlin
1 2
Mlada Boleslav
17 Dub 2022
- 17:00
Pardubice
2 0
Teplice
17 Dub 2022
- 17:00
Plzeň
2 1
Baník Ostrava
17 Dub 2022
- 17:00
Hradec Králové
3 0
Sigma Olomouc
17 Dub 2022
- 17:00
České Budějovice
2 1
Bohemians 1905
17 Dub 2022
- 17:00
Sparta Praha
3 1
Slovácko
17 Dub 2022
- 17:00
Slovan Liberec
2 1
Karviná
Kolo 30
20 Dub 2022
- 18:00
Bohemians 1905
1 1
Hradec Králové
20 Dub 2022
- 18:00
Sigma Olomouc
2 0
Sparta Praha
20 Dub 2022
- 18:00
Mlada Boleslav
0 2
Plzeň
20 Dub 2022
- 18:00
Teplice
2 1
České Budějovice
20 Dub 2022
- 18:00
Karviná
3 2
Pardubice
20 Dub 2022
- 18:00
Slavia Praha
3 0
Zlin
20 Dub 2022
- 18:00
Baník Ostrava
1 0
FK Jablonec
20 Dub 2022
- 18:00
Slovácko
2 0
Slovan Liberec
1. česká fotbalová liga (v sezóně 2021/22 sponzorským názvem Fortuna:Liga) je fotbalová soutěž pořádaná na území České republiky. Jde o nejvyšší soutěž v systému fotbalových soutěží v Česku.

Hrací systém Fortuna Ligy

Od prvního ročníku 1993/94 se ligy účastní 16 týmů a hraje se systémem „každý s každým“ dvoukolově, čili každý účastník odehraje třicet zápasů (patnáct na domácím hřišti a patnáct na soupeřových hřištích) během třiceti kol, dohromady obsahujících 240 zápasů. Za vítězství se udělují tři body, za remízu jeden. Od sezóny 2018/19 po této třicetikolové základní části následuje nadstavbová část: Nejlepších šest týmů základní části postoupí do skupiny o titul a o evropské poháry; skupina se hraje systémem každý s každým jednokolově. Týmy od 7. do 10. místa utvoří dvojice (7.–10. a 8.–9.), vítězové duelů hraných dvoukolově doma/venku se spolu utkají a celkový vítěz si zahraje kvalifikační utkání o účast v Evropské lize proti nejhoršímu z týmů ve skupině o titul, který by se jinak do Evropské ligy ještě kvalifikoval. Nejhorších šest týmů základní části hraje o udržení. Nejhorší tým přímo sestoupí do 2. ligy, druhý a třetí nejhorší tým vyzvou v baráži druhý a třetí tým 2. ligy.
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P