Divize B

2021-2022
Tabulka
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V R V R V
30
20
6
4
72
23
49
66
2
30
19
6
5
66
33
33
63
3
30
17
6
7
78
42
36
57
4
R V V P V
30
16
8
6
61
37
24
56
5
P V V R R
30
14
7
9
48
33
15
49
6
V V V R R
30
14
6
10
59
42
17
48
7
P V R V P
30
12
9
9
51
41
10
45
8
V V P R V
30
12
8
10
53
38
15
44
9
30
12
4
14
51
56
-5
40
10
R P P V R
30
11
6
13
55
51
4
39
11
30
10
8
12
49
52
-3
38
12
V P P R P
30
9
9
12
47
45
2
36
13
R R V R V
30
8
9
13
34
55
-21
33
14
P P V V P
30
10
3
17
36
64
-28
33
15
R P P P R
30
5
5
20
31
70
-39
20
16
30
1
0
29
12
121
-109
3
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
31 Čvc 2021
- 10:15
Kladno
1 1
Olympie Březová
31 Čvc 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
1 0
Chomutov
31 Čvc 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
4 3
Aritma Praha
31 Čvc 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 2
Slaný
31 Čvc 2021
- 17:00
Dobříš
0 1
Neratovice-Byškovice
31 Čvc 2021
- 17:00
Baník Souš
1 1
Štětí
31 Čvc 2021
- 17:00
Český Brod
3 0
Louny
31 Čvc 2021
- 17:00
Ostrov
0 0
Meteor Praha
Kolo 2
6 Srp 2021
- 18:30
Chomutov
1 3
Meteor Praha
7 Srp 2021
- 10:15
Štětí
2 0
Tatran Rakovník
7 Srp 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 1
Kladno
7 Srp 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
3 0
Arsenal Česká Lípa
7 Srp 2021
- 10:15
Aritma Praha
4 2
Dobříš
7 Srp 2021
- 16:00
Olympie Březová
0 3
Baník Souš
7 Srp 2021
- 17:00
Slaný
2 0
Český Brod
8 Srp 2021
- 17:00
Louny
2 0
Ostrov
Kolo 3
13 Srp 2021
- 18:00
Arsenal Česká Lípa
1 1
Chomutov
14 Srp 2021
- 10:15
Kladno
3 1
Aritma Praha
14 Srp 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
1 4
Olympie Březová
14 Srp 2021
- 17:00
Baník Souš
3 0
Neratovice-Byškovice
14 Srp 2021
- 17:00
Český Brod
3 0
Štětí
14 Srp 2021
- 17:00
Ostrov
2 1
Slaný
14 Srp 2021
- 17:00
Dobříš
2 0
Brandýs nad Labem
15 Srp 2021
- 10:15
Meteor Praha
0 0
Louny
Kolo 4
20 Srp 2021
- 18:30
Chomutov
2 2
Louny
21 Srp 2021
- 10:15
Štětí
6 2
Ostrov
21 Srp 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 0
Tatran Rakovník
21 Srp 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 3
Kladno
21 Srp 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
3 2
Dobříš
21 Srp 2021
- 10:15
Aritma Praha
2 2
Baník Souš
21 Srp 2021
- 16:00
Olympie Březová
2 0
Český Brod
21 Srp 2021
- 17:00
Slaný
4 3
Meteor Praha
Kolo 5
28 Srp 2021
- 10:15
Kladno
1 8
Arsenal Česká Lípa
28 Srp 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 5
Aritma Praha
28 Srp 2021
- 17:00
Baník Souš
4 1
Brandýs nad Labem
28 Srp 2021
- 17:00
Český Brod
2 2
Neratovice-Byškovice
28 Srp 2021
- 17:00
Ostrov
2 3
Olympie Březová
28 Srp 2021
- 17:00
Dobříš
1 3
Chomutov
29 Srp 2021
- 10:15
Meteor Praha
4 1
Štětí
29 Srp 2021
- 17:00
Louny
4 0
Slaný
Kolo 6
3 Zář 2021
- 17:30
Arsenal Česká Lípa
0 1
Baník Souš
3 Zář 2021
- 18:30
Chomutov
2 1
Slaný
4 Zář 2021
- 10:15
Štětí
2 0
Louny
4 Zář 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
4 0
Ostrov
4 Zář 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
3 0
Tatran Rakovník
4 Zář 2021
- 10:15
Aritma Praha
1 2
Český Brod
4 Zář 2021
- 16:00
Olympie Březová
2 1
Meteor Praha
4 Zář 2021
- 17:00
Dobříš
2 1
Kladno
Kolo 7
11 Zář 2021
- 10:15
Kladno
3 0
Chomutov
11 Zář 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 8
Arsenal Česká Lípa
11 Zář 2021
- 16:00
Baník Souš
2 0
Dobříš
11 Zář 2021
- 16:00
Český Brod
1 0
Brandýs nad Labem
11 Zář 2021
- 16:00
Ostrov
0 0
Aritma Praha
11 Zář 2021
- 16:00
Slaný
1 1
Štětí
12 Zář 2021
- 10:15
Meteor Praha
0 2
Neratovice-Byškovice
12 Zář 2021
- 16:00
Louny
3 2
Olympie Březová
Kolo 8
18 Zář 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
4 0
Louny
18 Zář 2021
- 10:15
Kladno
4 3
Baník Souš
18 Zář 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
4 2
Ostrov
18 Zář 2021
- 10:15
Aritma Praha
5 1
Meteor Praha
18 Zář 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
0 0
Český Brod
18 Zář 2021
- 10:30
Chomutov
3 1
Štětí
18 Zář 2021
- 15:30
Dobříš
2 1
Tatran Rakovník
18 Zář 2021
- 16:00
Olympie Březová
4 1
Slaný
Kolo 9
25 Zář 2021
- 10:15
Meteor Praha
1 4
Brandýs nad Labem
25 Zář 2021
- 10:15
Štětí
2 1
Olympie Březová
25 Zář 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
2 3
Kladno
25 Zář 2021
- 15:30
Slaný
0 1
Neratovice-Byškovice
25 Zář 2021
- 15:30
Baník Souš
4 1
Chomutov
25 Zář 2021
- 15:30
Český Brod
3 3
Dobříš
25 Zář 2021
- 15:30
Ostrov
1 1
Arsenal Česká Lípa
25 Zář 2021
- 15:30
Louny
3 1
Aritma Praha
Kolo 10
1 Říj 2021
- 19:00
Chomutov
3 1
Olympie Březová
2 Říj 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 1
Štětí
2 Říj 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 4
Louny
2 Říj 2021
- 10:15
Kladno
3 2
Český Brod
2 Říj 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
4 0
Meteor Praha
2 Říj 2021
- 10:15
Aritma Praha
2 0
Slaný
2 Říj 2021
- 15:00
Baník Souš
6 1
Tatran Rakovník
2 Říj 2021
- 15:00
Dobříš
3 0
Ostrov
Kolo 11
9 Říj 2021
- 10:15
Štětí
3 1
Aritma Praha
9 Říj 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 6
Chomutov
9 Říj 2021
- 15:00
Olympie Březová
2 2
Neratovice-Byškovice
9 Říj 2021
- 15:00
Český Brod
2 1
Baník Souš
9 Říj 2021
- 15:00
Ostrov
0 2
Kladno
9 Říj 2021
- 15:00
Slaný
1 4
Brandýs nad Labem
9 Říj 2021
- 15:00
Louny
1 6
Arsenal Česká Lípa
10 Říj 2021
- 10:15
Meteor Praha
5 2
Dobříš
Kolo 12
15 Říj 2021
- 18:30
Chomutov
3 3
Neratovice-Byškovice
16 Říj 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 3
Český Brod
16 Říj 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
2 1
Slaný
16 Říj 2021
- 10:15
Aritma Praha
3 2
Olympie Březová
16 Říj 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
1 4
Štětí
16 Říj 2021
- 10:15
Kladno
0 2
Meteor Praha
16 Říj 2021
- 14:30
Baník Souš
0 1
Ostrov
16 Říj 2021
- 14:30
Dobříš
1 3
Louny
Kolo 13
23 Říj 2021
- 10:15
Štětí
1 1
Arsenal Česká Lípa
23 Říj 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
3 1
Aritma Praha
23 Říj 2021
- 14:30
Olympie Březová
2 2
Brandýs nad Labem
23 Říj 2021
- 14:30
Slaný
1 1
Dobříš
23 Říj 2021
- 14:30
Český Brod
1 1
Chomutov
23 Říj 2021
- 14:30
Ostrov
3 0
Tatran Rakovník
23 Říj 2021
- 14:30
Louny
1 1
Kladno
24 Říj 2021
- 10:15
Meteor Praha
1 3
Baník Souš
Kolo 14
27 Říj 2021
- 19:30
Chomutov
0 1
Aritma Praha
30 Říj 2021
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 2
Neratovice-Byškovice
30 Říj 2021
- 10:15
Kladno
8 0
Slaný
30 Říj 2021
- 10:15
Tatran Rakovník
0 3
Meteor Praha
30 Říj 2021
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
0 2
Olympie Březová
30 Říj 2021
- 14:30
Český Brod
3 1
Ostrov
30 Říj 2021
- 14:30
Dobříš
0 0
Štětí
10 Lis 2021
- 20:00
Baník Souš
1 0
Louny
Kolo 15
28 Zář 2021
- 10:15
Meteor Praha
1 0
Český Brod
28 Zář 2021
- 10:15
Štětí
1 1
Kladno
28 Zář 2021
- 10:15
Neratovice-Byškovice
3 2
Arsenal Česká Lípa
28 Zář 2021
- 10:15
Aritma Praha
1 0
Brandýs nad Labem
28 Zář 2021
- 15:30
Olympie Březová
3 2
Dobříš
28 Zář 2021
- 15:30
Louny
8 0
Tatran Rakovník
28 Zář 2021
- 15:30
Slaný
0 2
Baník Souš
28 Zář 2021
- 15:30
Ostrov
1 1
Chomutov
Kolo 16
12 Bře 2022
- 11:15
Neratovice-Byškovice
5 1
Dobříš
12 Bře 2022
- 11:15
Štětí
0 1
Baník Souš
12 Bře 2022
- 11:15
Aritma Praha
1 5
Arsenal Česká Lípa
12 Bře 2022
- 11:15
Olympie Březová
0 0
Kladno
12 Bře 2022
- 14:30
Chomutov
1 3
Brandýs nad Labem
12 Bře 2022
- 15:30
Slaný
3 0
Tatran Rakovník
13 Bře 2022
- 11:00
Meteor Praha
7 1
Ostrov
13 Bře 2022
- 15:30
Louny
2 1
Český Brod
Kolo 17
19 Bře 2022
- 11:15
Kladno
3 1
Neratovice-Byškovice
19 Bře 2022
- 11:15
Tatran Rakovník
2 1
Štětí
19 Bře 2022
- 11:15
Arsenal Česká Lípa
5 1
Brandýs nad Labem
19 Bře 2022
- 16:00
Český Brod
1 1
Slaný
19 Bře 2022
- 16:00
Ostrov
2 1
Louny
19 Bře 2022
- 16:00
Baník Souš
1 0
Olympie Březová
19 Bře 2022
- 16:00
Dobříš
0 2
Aritma Praha
20 Bře 2022
- 11:00
Meteor Praha
4 1
Chomutov
Kolo 18
25 Bře 2022
- 19:30
Chomutov
0 1
Arsenal Česká Lípa
26 Bře 2022
- 11:15
Brandýs nad Labem
3 0
Dobříš
26 Bře 2022
- 11:15
Neratovice-Byškovice
1 1
Baník Souš
26 Bře 2022
- 11:15
Aritma Praha
2 2
Kladno
26 Bře 2022
- 11:15
Štětí
2 1
Český Brod
26 Bře 2022
- 11:15
Olympie Březová
3 0
Tatran Rakovník
26 Bře 2022
- 16:00
Slaný
2 0
Ostrov
27 Bře 2022
- 15:00
Louny
0 1
Meteor Praha
Kolo 19
2 Dub 2022
- 10:15
Kladno
0 1
Brandýs nad Labem
2 Dub 2022
- 10:15
Tatran Rakovník
0 2
Neratovice-Byškovice
2 Dub 2022
- 16:30
Český Brod
4 1
Olympie Březová
2 Dub 2022
- 16:30
Ostrov
0 0
Štětí
2 Dub 2022
- 16:30
Dobříš
0 3
Arsenal Česká Lípa
2 Dub 2022
- 16:30
Baník Souš
1 0
Aritma Praha
3 Dub 2022
- 10:15
Meteor Praha
2 0
Slaný
3 Dub 2022
- 16:30
Louny
0 0
Chomutov
Kolo 20
9 Dub 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
1 1
Kladno
9 Dub 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
1 1
Baník Souš
9 Dub 2022
- 10:15
Štětí
2 1
Meteor Praha
9 Dub 2022
- 10:15
Aritma Praha
5 0
Tatran Rakovník
9 Dub 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
0 3
Český Brod
9 Dub 2022
- 13:00
Olympie Březová
2 2
Ostrov
9 Dub 2022
- 13:30
Chomutov
4 0
Dobříš
9 Dub 2022
- 16:30
Slaný
3 0
Louny
Kolo 21
15 Dub 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 1
Olympie Březová
15 Dub 2022
- 10:15
Český Brod
2 1
Aritma Praha
15 Dub 2022
- 10:30
Slaný
1 4
Chomutov
15 Dub 2022
- 14:00
Louny
0 0
Štětí
15 Dub 2022
- 15:30
Tatran Rakovník
2 5
Brandýs nad Labem
15 Dub 2022
- 17:00
Ostrov
0 1
Neratovice-Byškovice
15 Dub 2022
- 17:00
Baník Souš
5 0
Arsenal Česká Lípa
16 Dub 2022
- 10:15
Kladno
1 0
Dobříš
Kolo 22
22 Dub 2022
- 18:30
Chomutov
2 2
Kladno
23 Dub 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
5 1
Tatran Rakovník
23 Dub 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
0 1
Český Brod
23 Dub 2022
- 10:15
Aritma Praha
5 0
Ostrov
23 Dub 2022
- 10:15
Štětí
4 1
Slaný
23 Dub 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 0
Meteor Praha
23 Dub 2022
- 15:00
Dobříš
1 4
Baník Souš
23 Dub 2022
- 15:00
Olympie Březová
1 1
Louny
Kolo 23
30 Dub 2022
- 10:15
Štětí
0 0
Chomutov
30 Dub 2022
- 10:15
Tatran Rakovník
1 3
Dobříš
30 Dub 2022
- 17:00
Český Brod
0 1
Arsenal Česká Lípa
30 Dub 2022
- 17:00
Baník Souš
0 1
Kladno
30 Dub 2022
- 17:00
Ostrov
3 0
Brandýs nad Labem
30 Dub 2022
- 17:00
Slaný
4 2
Olympie Březová
1 Kvě 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 1
Aritma Praha
1 Kvě 2022
- 17:00
Louny
2 2
Neratovice-Byškovice
Kolo 24
6 Kvě 2022
- 18:30
Chomutov
2 3
Baník Souš
7 Kvě 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
4 1
Ostrov
7 Kvě 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 1
Meteor Praha
7 Kvě 2022
- 10:15
Aritma Praha
1 0
Louny
7 Kvě 2022
- 10:15
Kladno
4 0
Tatran Rakovník
7 Kvě 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 0
Slaný
7 Kvě 2022
- 15:00
Olympie Březová
3 1
Štětí
7 Kvě 2022
- 17:00
Dobříš
0 1
Český Brod
Kolo 25
14 Kvě 2022
- 10:15
Štětí
3 0
Neratovice-Byškovice
14 Kvě 2022
- 10:15
Tatran Rakovník
0 6
Baník Souš
14 Kvě 2022
- 10:30
Olympie Březová
0 1
Chomutov
14 Kvě 2022
- 17:00
Český Brod
0 2
Kladno
14 Kvě 2022
- 17:00
Slaný
1 0
Aritma Praha
14 Kvě 2022
- 17:00
Ostrov
2 0
Dobříš
15 Kvě 2022
- 10:15
Meteor Praha
0 2
Arsenal Česká Lípa
15 Kvě 2022
- 17:00
Louny
2 1
Brandýs nad Labem
Kolo 26
20 Kvě 2022
- 18:30
Arsenal Česká Lípa
0 3
Louny
20 Kvě 2022
- 18:30
Chomutov
3 0
Tatran Rakovník
21 Kvě 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 0
Slaný
21 Kvě 2022
- 10:15
Aritma Praha
2 1
Štětí
21 Kvě 2022
- 10:15
Kladno
0 0
Ostrov
21 Kvě 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 0
Olympie Březová
21 Kvě 2022
- 17:00
Dobříš
2 2
Meteor Praha
21 Kvě 2022
- 17:00
Baník Souš
3 0
Český Brod
Kolo 27
27 Kvě 2022
- 18:00
Louny
4 0
Dobříš
28 Kvě 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
3 0
Chomutov
28 Kvě 2022
- 10:15
Štětí
2 1
Brandýs nad Labem
28 Kvě 2022
- 13:00
Olympie Březová
2 5
Aritma Praha
28 Kvě 2022
- 17:00
Český Brod
5 0
Tatran Rakovník
28 Kvě 2022
- 17:00
Ostrov
0 0
Baník Souš
28 Kvě 2022
- 17:00
Slaný
1 3
Arsenal Česká Lípa
29 Kvě 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 3
Kladno
Kolo 28
3 Čvn 2022
- 18:30
Chomutov
0 1
Český Brod
4 Čvn 2022
- 10:15
Tatran Rakovník
0 4
Ostrov
4 Čvn 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
3 3
Štětí
4 Čvn 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
0 2
Olympie Březová
4 Čvn 2022
- 10:15
Aritma Praha
1 0
Neratovice-Byškovice
4 Čvn 2022
- 10:15
Kladno
1 0
Louny
4 Čvn 2022
- 17:00
Baník Souš
3 2
Meteor Praha
4 Čvn 2022
- 17:00
Dobříš
0 1
Slaný
Kolo 29
11 Čvn 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
7 0
Brandýs nad Labem
11 Čvn 2022
- 10:15
Aritma Praha
0 0
Chomutov
11 Čvn 2022
- 10:15
Štětí
6 0
Dobříš
11 Čvn 2022
- 15:00
Olympie Březová
0 3
Arsenal Česká Lípa
11 Čvn 2022
- 17:00
Ostrov
1 1
Český Brod
11 Čvn 2022
- 17:00
Slaný
2 1
Kladno
12 Čvn 2022
- 10:15
Meteor Praha
5 1
Tatran Rakovník
12 Čvn 2022
- 17:00
Louny
0 0
Baník Souš
Kolo 30
17 Čvn 2022
- 18:30
Chomutov
2 3
Ostrov
18 Čvn 2022
- 10:15
Tatran Rakovník
0 7
Louny
18 Čvn 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
2 5
Neratovice-Byškovice
18 Čvn 2022
- 10:15
Český Brod
2 2
Meteor Praha
18 Čvn 2022
- 10:15
Brandýs nad Labem
2 2
Aritma Praha
18 Čvn 2022
- 10:15
Kladno
5 0
Štětí
18 Čvn 2022
- 10:30
Dobříš
1 1
Olympie Březová
18 Čvn 2022
- 17:00
Baník Souš
7 1
Slaný
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Baník Souš
Neratovice-Byškovice
Arsenal Česká Lípa
Kladno
Český Brod
Aritma Praha
Štětí
Louny
Brandýs nad Labem
Meteor Praha
Olympie Březová
Chomutov
Ostrov
Slaný
Dobříš
Tatran Rakovník
1 Baník Souš 3–0 5–0 0–1 3–0 1–0 1–1 1–0 4–1 3–2 1–0 4–1 0–1 7–1 2–0 6–1
2 Neratovice-Byškovice 1–1 3–2 2–1 0–3 3–1 2–1 4–0 7–0 2–0 2–0 3–0 4–0 2–0 5–1 2–0
3 Arsenal Česká Lípa 0–1 2–5 1–1 0–0 4–3 3–3 0–3 5–1 4–0 0–2 1–1 4–1 2–1 3–2 5–1
4 Kladno 4–3 3–1 1–8 3–2 3–1 5–0 1–0 0–1 0–2 1–1 3–0 0–0 8–0 1–0 4–0
5 Český Brod 2–1 2–2 0–1 0–2 2–1 3–0 3–0 1–0 2–2 4–1 1–1 3–1 1–1 3–3 5–0
6 Aritma Praha 2–2 1–0 1–5 2–2 1–2 2–1 1–0 1–0 5–1 3–2 0–0 5–0 2–0 4–2 5–0
7 Štětí 0–1 3–0 1–1 1–1 2–1 3–1 2–0 2–1 2–1 2–1 0–0 6–2 4–1 6–0 2–0
8 Louny 0–0 2–2 1–6 1–1 2–1 3–1 0–0 2–1 0–1 3–2 0–0 2–0 4–0 4–0 8–0
9 Brandýs nad Labem 1–1 2–2 3–0 2–3 0–1 2–2 1–4 2–4 2–1 0–2 1–0 4–2 2–0 3–0 3–0
10 Meteor Praha 1–3 0–2 0–2 1–3 1–0 1–1 4–1 0–0 1–4 1–1 4–1 7–1 2–0 5–2 5–1
11 Olympie Březová 0–3 2–2 0–3 0–0 2–0 2–5 3–1 1–1 2–2 2–1 0–1 2–2 4–1 3–2 3–0
12 Chomutov 2–3 3–3 0–1 2–2 0–1 0–1 3–1 2–2 1–3 1–3 3–1 2–3 2–1 4–0 3–0
13 Ostrov 0–0 0–1 1–1 0–2 1–1 0–0 0–0 2–1 3–0 0–0 2–3 1–1 2–1 2–0 3–0
14 Slaný 0–2 0–1 1–3 2–1 2–0 1–0 1–1 3–0 1–4 4–3 4–2 1–4 2–0 1–1 3–0
15 Dobříš 1–4 0–1 0–3 2–1 0–1 0–2 0–0 1–3 2–0 2–2 1–1 1–3 3–0 0–1 2–1
16 Tatran Rakovník 0–6 0–2 0–8 2–3 0–3 0–5 2–1 0–7 2–5 0–3 1–4 0–6 0–4 0–2 1–3
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P