Divize D

2021-2022
Tabulka
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V R V V V
26
22
2
2
75
16
59
68
2
26
16
5
5
55
20
35
53
3
26
17
1
8
53
21
32
52
4
R R V V V
26
14
7
5
55
29
26
49
5
26
11
7
8
51
39
12
40
6
P R P V R
26
10
6
10
37
40
-3
36
7
26
11
3
12
43
41
2
36
8
26
10
6
10
30
32
-2
36
9
R V P R V
26
10
5
11
27
40
-13
35
10
26
8
5
13
30
67
-37
29
11
26
6
6
14
38
59
-21
24
12
26
5
7
14
29
39
-10
22
13
26
5
5
16
32
61
-29
20
14
P P R P P
26
1
7
18
15
66
-51
10
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Kolo 1
30 Říj 2021
- 10:30
Břeclav
0 0
Zbrojovka Brno B
30 Říj 2021
- 10:30
Ždírec nad Doubravou
1 1
Humpolec
30 Říj 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
2 0
Stará Říše
30 Říj 2021
- 14:30
Bystřice nad Pernštejnem
1 3
Hodonín
30 Říj 2021
- 14:30
Žďár nad Sázavou
1 3
Sokol Lanžhot
31 Říj 2021
- 15:00
Velká Bíteš
0 0
Sokol Tasovice
31 Říj 2021
- 15:30
Slavoj Polná
2 2
Start Brno
Kolo 2
7 Srp 2021
- 15:00
Stará Říše
1 3
Břeclav
7 Srp 2021
- 17:00
Start Brno
2 2
Bystřice nad Pernštejnem
7 Srp 2021
- 17:00
Žďár nad Sázavou
5 2
Havlíčkův Brod
8 Srp 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 2
Ždírec nad Doubravou
8 Srp 2021
- 17:00
Sokol Tasovice
6 0
Slavoj Polná
8 Srp 2021
- 17:00
Humpolec
2 0
Velká Bíteš
8 Srp 2021
- 17:00
Sokol Lanžhot
0 1
Hodonín
Kolo 3
14 Srp 2021
- 10:30
Břeclav
3 1
Žďár nad Sázavou
14 Srp 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
2 1
Sokol Lanžhot
14 Srp 2021
- 17:00
Bystřice nad Pernštejnem
1 4
Sokol Tasovice
15 Srp 2021
- 17:00
Hodonín
4 0
Start Brno
15 Srp 2021
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
1 2
Stará Říše
15 Srp 2021
- 17:00
Slavoj Polná
0 1
Humpolec
15 Zář 2021
- 17:00
Velká Bíteš
0 1
Zbrojovka Brno B
Kolo 4
21 Srp 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
3 1
Břeclav
22 Srp 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
5 0
Slavoj Polná
22 Srp 2021
- 16:30
Sokol Lanžhot
1 2
Start Brno
22 Srp 2021
- 16:30
Sokol Tasovice
1 4
Hodonín
22 Srp 2021
- 16:30
Humpolec
2 1
Bystřice nad Pernštejnem
22 Srp 2021
- 16:30
Žďár nad Sázavou
2 0
Ždírec nad Doubravou
13 Říj 2021
- 15:30
Stará Říše
3 4
Velká Bíteš
Kolo 5
28 Srp 2021
- 10:30
Břeclav
1 2
Sokol Lanžhot
28 Srp 2021
- 16:30
Start Brno
0 1
Sokol Tasovice
28 Srp 2021
- 16:30
Bystřice nad Pernštejnem
0 8
Zbrojovka Brno B
29 Srp 2021
- 10:15
Velká Bíteš
2 1
Žďár nad Sázavou
29 Srp 2021
- 16:30
Ždírec nad Doubravou
0 2
Havlíčkův Brod
29 Srp 2021
- 16:30
Slavoj Polná
1 1
Stará Říše
29 Srp 2021
- 16:30
Hodonín
5 0
Humpolec
Kolo 6
4 Zář 2021
- 10:30
Břeclav
1 0
Ždírec nad Doubravou
4 Zář 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
0 0
Velká Bíteš
4 Zář 2021
- 16:00
Žďár nad Sázavou
6 0
Slavoj Polná
5 Zář 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 1
Hodonín
5 Zář 2021
- 16:00
Sokol Lanžhot
3 0
Sokol Tasovice
5 Zář 2021
- 16:00
Humpolec
0 4
Start Brno
5 Zář 2021
- 16:00
Stará Říše
1 2
Bystřice nad Pernštejnem
Kolo 7
11 Zář 2021
- 15:00
Velká Bíteš
1 1
Břeclav
11 Zář 2021
- 16:00
Start Brno
1 2
Zbrojovka Brno B
11 Zář 2021
- 16:00
Bystřice nad Pernštejnem
2 1
Žďár nad Sázavou
11 Zář 2021
- 16:00
Slavoj Polná
1 3
Havlíčkův Brod
12 Zář 2021
- 16:00
Sokol Tasovice
0 1
Humpolec
12 Zář 2021
- 16:00
Ždírec nad Doubravou
0 2
Sokol Lanžhot
12 Zář 2021
- 16:00
Hodonín
6 0
Stará Říše
Kolo 8
18 Zář 2021
- 10:30
Břeclav
5 0
Slavoj Polná
18 Zář 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
0 1
Bystřice nad Pernštejnem
19 Zář 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
7 1
Sokol Tasovice
19 Zář 2021
- 10:30
Sokol Lanžhot
3 0
Humpolec
19 Zář 2021
- 15:30
Stará Říše
0 2
Start Brno
19 Zář 2021
- 15:30
Žďár nad Sázavou
0 6
Hodonín
19 Zář 2021
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
0 3
Velká Bíteš
Kolo 9
25 Zář 2021
- 15:30
Start Brno
8 0
Žďár nad Sázavou
25 Zář 2021
- 15:30
Bystřice nad Pernštejnem
1 0
Břeclav
25 Zář 2021
- 15:30
Havlíčkův Brod
2 3
Hodonín
26 Zář 2021
- 10:15
Velká Bíteš
0 1
Sokol Lanžhot
26 Zář 2021
- 15:30
Sokol Tasovice
2 0
Stará Říše
26 Zář 2021
- 15:30
Humpolec
2 3
Zbrojovka Brno B
26 Zář 2021
- 15:30
Slavoj Polná
0 1
Ždírec nad Doubravou
Kolo 10
2 Říj 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
1 2
Start Brno
3 Říj 2021
- 10:15
Velká Bíteš
1 0
Slavoj Polná
3 Říj 2021
- 10:30
Břeclav
0 3
Hodonín
3 Říj 2021
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
1 2
Bystřice nad Pernštejnem
3 Říj 2021
- 15:00
Sokol Lanžhot
1 2
Zbrojovka Brno B
3 Říj 2021
- 15:00
Stará Říše
4 3
Humpolec
3 Říj 2021
- 15:00
Žďár nad Sázavou
2 2
Sokol Tasovice
Kolo 11
9 Říj 2021
- 15:00
Start Brno
1 2
Břeclav
9 Říj 2021
- 15:00
Bystřice nad Pernštejnem
2 2
Velká Bíteš
9 Říj 2021
- 15:00
Hodonín
4 0
Ždírec nad Doubravou
10 Říj 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 1
Stará Říše
10 Říj 2021
- 15:00
Sokol Tasovice
3 1
Havlíčkův Brod
10 Říj 2021
- 15:00
Humpolec
1 3
Žďár nad Sázavou
10 Říj 2021
- 15:00
Slavoj Polná
0 2
Sokol Lanžhot
Kolo 12
16 Říj 2021
- 10:30
Břeclav
2 2
Sokol Tasovice
16 Říj 2021
- 10:30
Havlíčkův Brod
1 2
Humpolec
17 Říj 2021
- 10:15
Velká Bíteš
1 4
Hodonín
17 Říj 2021
- 14:30
Ždírec nad Doubravou
0 0
Start Brno
17 Říj 2021
- 14:30
Slavoj Polná
2 2
Bystřice nad Pernštejnem
17 Říj 2021
- 14:30
Sokol Lanžhot
4 0
Stará Říše
17 Říj 2021
- 14:30
Žďár nad Sázavou
1 1
Zbrojovka Brno B
Kolo 13
23 Říj 2021
- 10:15
Bystřice nad Pernštejnem
0 4
Sokol Lanžhot
23 Říj 2021
- 14:30
Start Brno
2 0
Velká Bíteš
23 Říj 2021
- 14:30
Hodonín
2 0
Slavoj Polná
24 Říj 2021
- 10:15
Zbrojovka Brno B
0 1
Havlíčkův Brod
24 Říj 2021
- 14:30
Sokol Tasovice
2 0
Ždírec nad Doubravou
24 Říj 2021
- 14:30
Humpolec
1 2
Břeclav
24 Říj 2021
- 14:30
Stará Říše
4 0
Žďár nad Sázavou
Kolo 14
1 Čvn 2022
- 18:00
Zbrojovka Brno B
4 0
Břeclav
8 Čvn 2022
- 18:00
Hodonín
4 1
Bystřice nad Pernštejnem
9 Čvn 2022
- 17:30
Sokol Tasovice
1 1
Velká Bíteš
17 Čvn 2022
- 17:05
Humpolec
1 0
Ždírec nad Doubravou
17 Čvn 2022
- 18:00
Start Brno
5 1
Slavoj Polná
17 Čvn 2022
- 18:00
Stará Říše
1 6
Havlíčkův Brod
18 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Lanžhot
4 0
Žďár nad Sázavou
Kolo 15
26 Bře 2022
- 11:15
Břeclav
1 0
Stará Říše
26 Bře 2022
- 11:30
Havlíčkův Brod
1 1
Žďár nad Sázavou
26 Bře 2022
- 16:00
Bystřice nad Pernštejnem
0 1
Start Brno
26 Bře 2022
- 16:00
Hodonín
1 0
Sokol Lanžhot
27 Bře 2022
- 10:15
Velká Bíteš
0 1
Humpolec
27 Bře 2022
- 15:00
Slavoj Polná
1 1
Sokol Tasovice
27 Bře 2022
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
1 1
Zbrojovka Brno B
Kolo 16
2 Dub 2022
- 15:30
Start Brno
2 2
Hodonín
3 Dub 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
1 0
Velká Bíteš
3 Dub 2022
- 15:30
Humpolec
3 1
Slavoj Polná
3 Dub 2022
- 15:30
Sokol Lanžhot
3 2
Havlíčkův Brod
3 Dub 2022
- 15:30
Žďár nad Sázavou
2 2
Břeclav
3 Dub 2022
- 15:30
Sokol Tasovice
6 2
Bystřice nad Pernštejnem
20 Dub 2022
- 17:00
Stará Říše
0 0
Ždírec nad Doubravou
Kolo 17
9 Dub 2022
- 10:15
Hodonín
1 0
Sokol Tasovice
9 Dub 2022
- 10:15
Břeclav
2 0
Havlíčkův Brod
9 Dub 2022
- 15:30
Bystřice nad Pernštejnem
1 1
Humpolec
9 Dub 2022
- 15:30
Start Brno
1 0
Sokol Lanžhot
10 Dub 2022
- 10:15
Velká Bíteš
2 4
Stará Říše
10 Dub 2022
- 15:30
Slavoj Polná
0 0
Zbrojovka Brno B
10 Dub 2022
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
2 2
Žďár nad Sázavou
Kolo 18
15 Dub 2022
- 10:30
Havlíčkův Brod
1 0
Ždírec nad Doubravou
15 Dub 2022
- 16:00
Humpolec
0 3
Hodonín
15 Dub 2022
- 16:00
Žďár nad Sázavou
0 1
Velká Bíteš
17 Dub 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
2 0
Bystřice nad Pernštejnem
17 Dub 2022
- 16:00
Sokol Lanžhot
2 0
Břeclav
17 Dub 2022
- 16:00
Stará Říše
1 1
Slavoj Polná
17 Dub 2022
- 16:00
Sokol Tasovice
1 1
Start Brno
Kolo 19
23 Dub 2022
- 10:15
Hodonín
2 0
Zbrojovka Brno B
23 Dub 2022
- 16:00
Start Brno
2 1
Humpolec
24 Dub 2022
- 10:15
Velká Bíteš
2 1
Havlíčkův Brod
24 Dub 2022
- 16:00
Sokol Tasovice
1 2
Sokol Lanžhot
24 Dub 2022
- 16:00
Slavoj Polná
2 1
Žďár nad Sázavou
24 Dub 2022
- 16:00
Ždírec nad Doubravou
3 0
Břeclav
24 Dub 2022
- 16:00
Bystřice nad Pernštejnem
3 2
Stará Říše
Kolo 20
30 Dub 2022
- 10:15
Břeclav
0 3
Velká Bíteš
30 Dub 2022
- 10:30
Havlíčkův Brod
2 1
Slavoj Polná
1 Kvě 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
2 0
Start Brno
1 Kvě 2022
- 16:30
Humpolec
0 2
Sokol Tasovice
1 Kvě 2022
- 16:30
Stará Říše
1 0
Hodonín
1 Kvě 2022
- 16:30
Sokol Lanžhot
1 0
Ždírec nad Doubravou
1 Kvě 2022
- 16:30
Žďár nad Sázavou
3 0
Bystřice nad Pernštejnem
Kolo 21
7 Kvě 2022
- 10:15
Hodonín
5 2
Žďár nad Sázavou
7 Kvě 2022
- 16:30
Bystřice nad Pernštejnem
3 2
Havlíčkův Brod
7 Kvě 2022
- 16:30
Start Brno
4 1
Stará Říše
8 Kvě 2022
- 10:15
Velká Bíteš
1 1
Ždírec nad Doubravou
8 Kvě 2022
- 16:30
Slavoj Polná
1 2
Břeclav
8 Kvě 2022
- 16:30
Sokol Tasovice
1 0
Zbrojovka Brno B
8 Kvě 2022
- 16:30
Humpolec
0 0
Sokol Lanžhot
Kolo 22
13 Kvě 2022
- 17:30
Žďár nad Sázavou
1 2
Start Brno
14 Kvě 2022
- 10:15
Břeclav
2 3
Bystřice nad Pernštejnem
15 Kvě 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
0 1
Humpolec
15 Kvě 2022
- 16:30
Hodonín
2 0
Havlíčkův Brod
15 Kvě 2022
- 16:30
Stará Říše
2 2
Sokol Tasovice
15 Kvě 2022
- 16:30
Sokol Lanžhot
0 2
Velká Bíteš
15 Kvě 2022
- 16:30
Ždírec nad Doubravou
7 0
Slavoj Polná
Kolo 23
21 Kvě 2022
- 10:15
Hodonín
2 1
Břeclav
21 Kvě 2022
- 17:00
Start Brno
2 2
Havlíčkův Brod
22 Kvě 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 0
Sokol Lanžhot
22 Kvě 2022
- 17:00
Bystřice nad Pernštejnem
0 5
Ždírec nad Doubravou
22 Kvě 2022
- 17:00
Slavoj Polná
0 1
Velká Bíteš
22 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Tasovice
4 0
Žďár nad Sázavou
22 Kvě 2022
- 17:00
Humpolec
1 1
Stará Říše
Kolo 24
28 Kvě 2022
- 10:15
Břeclav
2 2
Start Brno
28 Kvě 2022
- 10:30
Havlíčkův Brod
2 5
Sokol Tasovice
29 Kvě 2022
- 10:15
Velká Bíteš
2 0
Bystřice nad Pernštejnem
29 Kvě 2022
- 17:00
Stará Říše
1 3
Zbrojovka Brno B
29 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Lanžhot
4 1
Slavoj Polná
29 Kvě 2022
- 17:00
Žďár nad Sázavou
0 1
Humpolec
29 Kvě 2022
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
1 1
Hodonín
Kolo 25
4 Čvn 2022
- 10:15
Hodonín
4 0
Velká Bíteš
4 Čvn 2022
- 14:00
Humpolec
0 2
Havlíčkův Brod
4 Čvn 2022
- 17:00
Bystřice nad Pernštejnem
0 0
Slavoj Polná
4 Čvn 2022
- 17:00
Start Brno
5 0
Ždírec nad Doubravou
5 Čvn 2022
- 10:15
Zbrojovka Brno B
1 1
Žďár nad Sázavou
5 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Tasovice
1 3
Břeclav
5 Čvn 2022
- 17:00
Stará Říše
1 3
Sokol Lanžhot
Kolo 26
11 Čvn 2022
- 10:15
Břeclav
1 1
Humpolec
11 Čvn 2022
- 10:30
Havlíčkův Brod
2 0
Zbrojovka Brno B
12 Čvn 2022
- 10:15
Velká Bíteš
1 2
Start Brno
12 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Lanžhot
7 0
Bystřice nad Pernštejnem
12 Čvn 2022
- 17:00
Slavoj Polná
0 2
Hodonín
12 Čvn 2022
- 17:00
Žďár nad Sázavou
2 0
Stará Říše
12 Čvn 2022
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
3 2
Sokol Tasovice
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Hodonín
Zbrojovka Brno B
Sokol Lanžhot
Start Brno
Sokol Tasovice
Břeclav
Havlíčkův Brod
Velká Bíteš
Humpolec
Bystřice nad Pernštejnem
Žďár nad Sázavou
Ždírec nad Doubravou
Stará Říše
Slavoj Polná
1 Hodonín 2–0 1–0 4–0 1–0 2–1 2–0 4–0 5–0 4–1 5–2 4–0 6–0 2–0
2 Zbrojovka Brno B 3–1 3–0 2–0 7–1 4–0 0–1 1–0 0–1 2–0 1–1 3–2 3–1 5–0
3 Sokol Lanžhot 0–1 1–2 1–2 3–0 2–0 3–2 0–2 3–0 7–0 4–0 1–0 4–0 4–1
4 Start Brno 2–2 1–2 1–0 0–1 1–2 2–2 2–0 2–1 2–2 8–0 5–0 4–1 5–1
5 Sokol Tasovice 1–4 1–0 1–2 1–1 1–3 3–1 1–1 0–1 6–2 4–0 2–0 2–0 6–0
6 Břeclav 0–3 0–0 1–2 2–2 2–2 2–0 0–3 1–1 2–3 3–1 1–0 1–0 5–0
7 Havlíčkův Brod 2–3 2–0 2–1 1–2 2–5 3–1 0–0 1–2 0–1 1–1 1–0 2–0 2–1
8 Velká Bíteš 1–4 0–1 0–1 1–2 0–0 1–1 2–1 0–1 2–0 2–1 1–1 2–4 1–0
9 Humpolec 0–3 2–3 0–0 0–4 0–2 1–2 0–2 2–0 2–1 1–3 1–0 1–1 3–1
10 Bystřice nad Pernštejnem 1–3 0–8 0–4 0–1 1–4 1–0 3–2 2–2 1–1 2–1 0–5 3–2 0–0
11 Žďár nad Sázavou 0–6 1–1 1–3 1–2 2–2 2–2 5–2 0–1 0–1 3–0 2–0 2–0 6–0
12 Ždírec nad Doubravou 1–1 1–1 0–2 0–0 3–2 3–0 0–2 0–3 1–1 1–2 2–2 1–2 7–0
13 Stará Říše 1–0 1–3 1–3 0–2 2–2 1–3 1–6 3–4 4–3 1–2 4–0 0–0 1–1
14 Slavoj Polná 0–2 0–0 0–2 2–2 1–1 1–2 1–3 0–1 0–1 2–2 2–1 0–1 1–1
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P