Srp 6, 2020
25 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Evropská Liga živě výsledky

Evropská Liga živě výsledky

Written by

Evropská liga program 2019/20 – osmifinále

Istanbul Basaksehir (Tur.) – FC Kodaň (Dán.) – (první zápas: 1: 0 / odveta:0:3)
Olympiakos Pireus (Řec.) – Wolverhampton Wanderers (Ang.) – (první zápas: 1: 1 / odveta:?)
Glasgow Rangers (Skot.) – Bayer Leverkusen (Nem.) – (první zápas: 1: 3 / odveta:?)
VfL Wolfsburg (Nem.) – Šachtar Doněck (Ukr.) – (první zápas: 1: 2 / odveta:0:3)
Inter Milán (Tal.) – Getafe CF (Šp.) (První zápas: neodehrál se / odveta:?)
FC Sevilla (Šp.) – AS Řím (Tal.) (První zápas: neodehrál se / odveta:?)
Eintracht Frankfurt (Nem.) – FC Basilej (Švaj.) – (první zápas: 0: 3 / odveta:?)
LASK Linz (Rak.) – Manchester United (Angl.) – (první zápas: 0: 5 / odveta:1:2)

Evropská liga program 2019/20 – PLAYOFF 32

Wolverhampton – Espanyol (první zápas: 4: 0 / odveta: 2: 3)
Sporting – Başakşehir (první zápas: 3: 1 / odveta: 1: 4)
Getafe – Ajax (první zápas: 2: 0 / odveta: 1: 2)
Leverkusen – Porto (první zápas: 2: 1 / odveta: 3: 1)
Kodaň – Celtic (první zápas: 1: 1 / odveta: 3: 1)
APOEL – Basilej (první zápas: 0: 3 / odveta: 0: 1)
CFR Kluž – Sevilla (první zápas: 1: 1 / odveta: 0: 0)
Olympiakos – Arsenal (první zápas: 0: 1 / odveta: 2: 1)
AZ Alkmaar – LASK (první zápas: 1: 1 / odveta: 0: 2)
FC Bruggy – Man United (první zápas: 1: 1 / odveta: 0: 5)
Ludogorec – Inter Milán (první zápas: 0: 2 / odveta: 1: 2)
Frankfurt – Salzburg (první zápas: 4: 1 / odveta: 2: 2)
Šachtar – Benfica (první zápas: 2: 1 / odveta: 3: 3)
Wolfsburg – Malmö (první zápas: 2: 1 / odveta: 0: 3)
AS Řím – Gent (první zápas: 1: 0 / odveta: 1: 1)
Glasgow Rangers – Braga (první zápas: 3: 2 / odveta: 1: 0)

SKUPINA A

12.12. 17:00 Qarabağ 1 : 1 Dudelange
12.12. 17:00 APOEL 1 : 0 Sevilla
28.11. 20:00 Sevilla 2 : 0 Qarabağ
28.11. 20:00 Dudelange 0 : 2 APOEL
07.11. 17:00 Dudelange 2 : 5 Sevilla
07.11. 17:00 APOEL 2 : 1 Qarabağ
24.10. 20:00 Sevilla 3 : 0 Dudelange
24.10. 17:00 Qarabağ 2 : 2 APOEL
03.10. 20:00 Dudelange 1 : 4 Qarabağ
03.10. 20:00 Sevilla 1 : 0 APOEL
19.09. 17:00 Qarabağ 0 : 3 Sevilla
19.09. 17:00 APOEL 3 : 4 Dudelange
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 Sevilla 6 5 0 1 14:3 15 +10
2 APOEL 6 3 1 2 10:8 10 +7
3 Qarabağ 6 1 2 3 8:11 5 +4
4 Dudelange 6 1 1 4 8:18 4 +3

SKUPINA B

12.12. 17:00 København 0 : 1 Malmö FF
12.12. 17:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 FC Lugano
28.11. 20:00 FC Lugano 0 : 1 København
28.11. 20:00 Malmö FF 4 : 3 Dynamo Kyiv
07.11. 17:00 FC Lugano 0 : 0 Malmö FF
07.11. 17:00 København 1 : 1 Dynamo Kyiv
24.10. 20:00 Malmö FF 2 : 1 FC Lugano
24.10. 20:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 København
03.10. 20:00 Malmö FF 1 : 1 København
03.10. 20:00 FC Lugano 0 : 0 Dynamo Kyiv
19.09. 17:00 København 1 : 0 FC Lugano
19.09. 17:00 Dynamo Kyiv 1 : 0 Malmö FF
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 Malmö FF 6 3 2 1 8:6 11 +8
2 København 6 2 3 1 5:4 9 +7
3 Dynamo Kyiv 6 1 4 1 7:7 7 +6
4 FC Lugano 6 0 3 3 2:5 3 +3

SKUPINA C

12.12. 17:00 Getafe CF 3 : 0 FC Krasnodar
12.12. 17:00 FC Basel 1893 2 : 0 Trabzonspor
28.11. 15:00 Trabzonspor 0 : 1 Getafe CF
28.11. 15:00 FC Krasnodar 1 : 0 FC Basel 1893
07.11. 17:00 FC Krasnodar 3 : 1 Trabzonspor
07.11. 17:00 FC Basel 1893 2 : 1 Getafe CF
24.10. 20:00 Trabzonspor 0 : 2 FC Krasnodar
24.10. 20:00 Getafe CF 0 : 1 FC Basel 1893
03.10. 20:00 FC Krasnodar 1 : 2 Getafe CF
03.10. 20:00 Trabzonspor 2 : 2 FC Basel 1893
19.09. 17:00 Getafe CF 1 : 0 Trabzonspor
19.09. 17:00 FC Basel 1893 5 : 0 FC Krasnodar
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body B
1 FC Basel 1893 6 4 1 1 12:4 13 +9
2 Getafe CF 6 4 0 2 8:4 12 +8
3 FC Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9 +6
4 Trabzonspor 6 0 1 5 3:11 1 +1

SKUPINA D

12.12. 17:00 PSV Eindhoven 1 : 1 Rosenborg
12.12. 17:00 LASK Linz 3 : 0 Sporting CP
28.11. 20:00 Sporting CP 4 : 0 PSV Eindhoven
28.11. 20:00 Rosenborg 1 : 2 LASK Linz
07.11. 17:00 Rosenborg 0 : 2 Sporting CP
07.11. 17:00 LASK Linz 4 : 1 PSV Eindhoven
24.10. 20:00 Sporting CP 1 : 0 Rosenborg
24.10. 20:00 PSV Eindhoven 0 : 0 LASK Linz
03.10. 20:00 Rosenborg 1 : 4 PSV Eindhoven
03.10. 20:00 Sporting CP 2 : 1 LASK Linz
19.09. 17:00 PSV Eindhoven 3 : 2 Sporting CP
19.09. 17:00 LASK Linz 1 : 0 Rosenborg
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 13 +9
2 Sporting CP 6 4 0 2 11:7 12 +8
3 PSV Eindhoven 6 2 2 2 9:12 8 +6
4 Rosenborg 6 0 1 5 3:11 1 +1

SKUPINA E

12.12. 17:00 Stade Rennais FC 2 : 0 SS Lazio
12.12. 17:00 CFR Cluj 2 : 0 Celtic FC
28.11. 20:00 Celtic FC 3 : 1 Stade Rennais FC
28.11. 20:00 SS Lazio 1 : 0 CFR Cluj
07.11. 17:00 CFR Cluj 1 : 0 Stade Rennais FC
07.11. 17:00 SS Lazio 1 : 2 Celtic FC
24.10. 20:00 Stade Rennais FC 0 : 1 CFR Cluj
24.10. 20:00 Celtic FC 2 : 1 SS Lazio
03.10. 20:00 SS Lazio 2 : 1 Stade Rennais FC
03.10. 20:00 Celtic FC 2 : 0 CFR Cluj
19.09. 17:00 Stade Rennais FC 1 : 1 Celtic FC
19.09. 17:00 CFR Cluj 2 : 1 SS Lazio
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 Celtic FC 6 4 1 1 10:6 13 +9
2 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 12 +8
3 SS Lazio 6 2 0 4 6:9 6 +4
4 Stade Rennais FC 6 1 1 4 5:8 4 +3

SKUPINA F

12.12. 17:00 Eintracht Frankfurt 2 : 3 Vitória Guimarães
12.12. 17:00 Standard Liège 2 : 2 Arsenal FC
28.11. 20:00 Arsenal FC 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.11. 20:00 Vitória Guimarães 1 : 1 Standard Liège
07.11. 17:00 Standard Liège 2 : 1 Eintracht Frankfurt
06.11. 15:00 Vitória Guimarães 1 : 1 Arsenal FC
24.10. 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Standard Liège
24.10. 20:00 Arsenal FC 3 : 2 Vitória Guimarães
03.10. 20:00 Arsenal FC 4 : 0 Standard Liège
03.10. 20:00 Vitória Guimarães 0 : 1 Eintracht Frankfurt
19.09. 17:00 Standard Liège 2 : 0 Vitória Guimarães
19.09. 17:00 Eintracht Frankfurt 0 : 3 Arsenal FC
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 Arsenal FC 6 3 2 1 14:7 11 +8
2 Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 8:10 9 +6
3 Standard Liège 6 2 2 2 8:10 8 +6
4 Vitória Guimarães 6 1 2 3 7:10 5 +4

SKUPINA G

12.12. 20:00 FC Porto 3 : 2 Feyenoord Rotterdam
12.12. 20:00 Rangers FC 1 : 1 Young Boys
28.11. 17:00 Feyenoord Rotterdam 2 : 2 Rangers FC
28.11. 17:00 Young Boys 1 : 2 FC Porto
07.11. 20:00 Rangers FC 2 : 0 FC Porto
07.11. 20:00 Feyenoord Rotterdam 1 : 1 Young Boys
24.10. 17:00 FC Porto 1 : 1 Rangers FC
24.10. 17:00 Young Boys 2 : 0 Feyenoord Rotterdam
03.10. 17:00 Feyenoord Rotterdam 2 : 0 FC Porto
03.10. 17:00 Young Boys 2 : 1 Rangers FC
19.09. 20:00 Rangers FC 1 : 0 Feyenoord Rotterdam
19.09. 20:00 FC Porto 2 : 1 Young Boys
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 FC Porto 6 3 1 2 8:9 10 +7
2 Rangers FC 6 2 3 1 8:6 9 +7
3 Young Boys 6 2 2 2 8:7 8 +6
4 Feyenoord Rotterdam 6 1 2 3 7:9 5 +4

SKUPINA H

12.12. 20:00 Ludogorets 1 : 1 Ferencváros
12.12. 20:00 Espanyol Barcelona 0 : 1 CSKA Moskva
28.11. 17:00 Ferencváros 2 : 2 Espanyol Barcelona
28.11. 17:00 CSKA Moskva 1 : 1 Ludogorets
07.11. 20:00 Espanyol Barcelona 6 : 0 Ludogorets
07.11. 20:00 Ferencváros 0 : 0 CSKA Moskva
24.10. 17:00 Ludogorets 0 : 1 Espanyol Barcelona
24.10. 17:00 CSKA Moskva 0 : 1 Ferencváros
03.10. 17:00 Ferencváros 0 : 3 Ludogorets
03.10. 17:00 CSKA Moskva 0 : 2 Espanyol Barcelona
19.09. 20:00 Espanyol Barcelona 1 : 1 Ferencváros
19.09. 20:00 Ludogorets 5 : 1 CSKA Moskva
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body

1 Espanyol Barcelona 6 3 2 1 12:4 11 +8
2 Ludogorets 6 2 2 2 10:10 8 +6
3 Ferencváros 6 1 4 1 5:7 7 +6
4 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 5 +4

SKUPINA I

12.12. 20:00 KAA Gent 2 : 1 FC Olexandriya
12.12. 20:00 Wolfsburg 1 : 0 AS Saint-Étienne
28.11. 17:00 FC Olexandriya 0 : 1 Wolfsburg
28.11. 17:00 AS Saint-Étienne 0 : 0 KAA Gent
07.11. 20:00 Wolfsburg 1 : 3 KAA Gent
07.11. 20:00 FC Olexandriya 2 : 2 AS Saint-Étienne
24.10. 17:00 KAA Gent 2 : 2 Wolfsburg
24.10. 17:00 AS Saint-Étienne 1 : 1 FC Olexandriya
03.10. 17:00 FC Olexandriya 1 : 1 KAA Gent
03.10. 17:00 AS Saint-Étienne 1 : 1 Wolfsburg
19.09. 20:00 Wolfsburg 3 : 1 FC Olexandriya
19.09. 20:00 KAA Gent 3 : 2 AS Saint-Étienne
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 KAA Gent 6 3 3 0 11:7 12 +9
2 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 11 +8
3 AS Saint-Étienne 6 0 4 2 6:8 4 +4
4 FC Olexandriya 6 0 3 3 6:10 3 +3

SKUPINA J

12.12. 20:00 Mönchengladbach 1 : 2 İstanbul Başakşehir
12.12. 20:00 AS Roma 2 : 2 Wolfsberger AC
28.11. 17:00 Wolfsberger AC 0 : 1 Mönchengladbach
28.11. 17:00 İstanbul Başakşehir 0 : 3 AS Roma
07.11. 20:00 Wolfsberger AC 0 : 3 İstanbul Başakşehir
07.11. 20:00 Mönchengladbach 2 : 1 AS Roma
24.10. 17:00 İstanbul Başakşehir 1 : 0 Wolfsberger AC
24.10. 17:00 AS Roma 1 : 1 Mönchengladbach
03.10. 17:00 İstanbul Başakşehir 1 : 1 Mönchengladbach
03.10. 17:00 Wolfsberger AC 1 : 1 AS Roma
19.09. 20:00 Mönchengladbach 0 : 4 Wolfsberger AC
19.09. 20:00 AS Roma 4 : 0 İstanbul Başakşehir
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 İstanbul Başakşehir 6 3 1 2 7:9 10 +7
2 AS Roma 6 2 3 1 12:6 9 +7
3 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 8 +6
4 Wolfsberger AC 6 1 2 3 7:8 5 +4

SKUPINA K

12.12. 20:00 Slovan Bratislava 2 : 4 SC Braga
12.12. 20:00 Wolverhampton Wanderers 4 : 0 Beşiktaş
28.11. 17:00 SC Braga 3 : 3 Wolverhampton Wanderers
28.11. 17:00 Beşiktaş 2 : 1 Slovan Bratislava
07.11. 20:00 Wolverhampton Wanderers 1 : 0 Slovan Bratislava
07.11. 20:00 SC Braga 3 : 1 Beşiktaş
24.10. 17:00 Slovan Bratislava 1 : 2 Wolverhampton Wanderers
24.10. 17:00 Beşiktaş 1 : 2 SC Braga
03.10. 17:00 SC Braga 2 : 2 Slovan Bratislava
03.10. 17:00 Beşiktaş 0 : 1 Wolverhampton Wanderers
19.09. 20:00 Wolverhampton Wanderers 0 : 1 SC Braga
19.09. 20:00 Slovan Bratislava 4 : 2 Beşiktaş
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 SC Braga 6 4 2 0 15:9 14 +10
2 Wolverhampton Wanderers 6 4 1 1 11:5 13 +9
3 Slovan Bratislava 6 1 1 4 10:13 4 +3
4 Beşiktaş 6 1 0 5 6:15 3 +2

SKUPINA L

12.12. 20:00 FK Partizan 4 : 1 Astana
12.12. 20:00 Manchester United 4 : 0 AZ Alkmaar
28.11. 17:00 AZ Alkmaar 2 : 2 FK Partizan
28.11. 15:00 Astana 2 : 1 Manchester United
07.11. 20:00 Manchester United 3 : 0 FK Partizan
07.11. 15:00 Astana 0 : 5 AZ Alkmaar
24.10. 17:00 FK Partizan 0 : 1 Manchester United
24.10. 17:00 AZ Alkmaar 6 : 0 Astana
03.10. 17:00 AZ Alkmaar 0 : 0 Manchester United
03.10. 15:00 Astana 1 : 2 FK Partizan
19.09. 20:00 Manchester United 1 : 0 Astana
19.09. 20:00 FK Partizan 2 : 2 AZ Alkmaar
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body 
1 Manchester United 6 4 1 1 10:2 13 +9
2 AZ Alkmaar 6 2 3 1 15:8 9 +7
3 FK Partizan 6 2 2 2 10:10 8 +6
4 Astana 6 1 0 5 4:19 3 +2

Evropská liga 2019/20 – složení základních skupin

Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, F91 Dudelange
Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö FF, FC Lugano
Skupina C: FC Basilej, FC Krasnodar, Getafe CF, Trabzonspor
Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linz
Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Stade Rennes, CFR Kluž
Skupina F: Arsenal Londýn, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria Guimaraes
Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord, Glasgow Rangers
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espanyol Barcelona, Ferencváros Budapešť
Skupina I: VfL Wolfsburg, KAA Gent, AS Saint-Étienne, FC Oleksandrija
Skupina J: AS Řím, Borussia Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberger AC
Skupina K: Besiktas Istanbul, SC Braga, Wolverhampton Wanderers, ŠK Slovan Bratislava
Skupina L: Manchester United, FC Astana, Partizan Bělehrad, AZ Alkmaar

4. PŘEDKOLO Evropské ligy
PRVNÍ ZÁPASY 22. SRPNA, ODVETY 29. SRPNA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
AEK Atény Trabzonspor 1:3 2:0
AZ Alkmaar Royal Antverpy 1:1 4:1 po prodl.
FCSB (Rum.) Vitória Guimaraes SC (Por.) 0:0 0:1
FC Turín Wolverhampton 2:3 1:2
Legia Varšava Glasgow Rangers 0:0 0:1
Feyenoord Rotterdam Hapoel Beer-Ševa 3:0 3:0
Gent Rijeka 2:1 1:1
PSV Eindhoven Apollon Limassol 3:0 4:0
Espaňol Barcelona Zorja Luhaňsk 3:1 2:2
Partizan Bělehrad Molde 2:1 1:1
Braga Spartak Moskva 1:0 2:1
Malmö Bnei Yehuda Tel-Aviv 3:0 1:0
Štrasburk Eintracht Frankfurt 1:0 0:3
MISTROVSKÁ ČÁST
Suduva Ferencváros Budapešť 0:0 2:4
FC Kodaň Riga FC 3:1 0:1
Celtic Glasgow AIK Stockholm 2:0 4:1
Ararat-Armenia Dudelange 2:1 1:2, pen. 4:5
Ludogorec Razgrad NK Maribor 0:0 2:2
Linfield FC FK Karabach 3:2 1:2
Slovan Bratislava PAOK Soluň 1:0 2:3
Astana BATE Borisov 3:0 0:2
3. PŘEDKOLO Evropské ligy 
PRVNÍ ZÁPASY 8. SRPNA, ODVETY 15. SRPNA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
SPARTA PRAHA Trabzonspor 2:2 1:2
FCSB (Rum.) MLADÁ BOLESLAV 0:0 1:0
Royal Antverpy VIKTORIA PLZEŇ 1:0 1:2 po prodl.
Pjunik Jerevan Wolverhampton 0:4 0:4
Norrköping Hapoel Beer Ševa 1:1 1:3
FC Turín Šachtor Soligorsk 5:0 1:1
Feyenoord Rotterdam Dinamo Tbilisi 4:0 1:1
Bröndby Kodaň Braga 2:4 1:3
Molde Aris Soluň 3:0 1:3 po prodl.
Lokomotiv Plovdiv Štrasburk 0:1 0:1
FC Thun Spartak Moskva 2:3 1:2
Midtjylland Glasgow Rangers 2:4 1:3
Mariupol AZ Alkmaar 0:0 0:4
AEK Larnaka Gent 1:1 0:3
Legia Varšava Atromitos Athény 0:0 2:0
Haugesund PSV Eindhoven 0:1 0:0
Rijeka Aberdeen 2:0 2:0
Ventspils Vitória Guimaraes SC (Por.) 0:3 0:6
Vaduz Eintracht Frankfurt 0:5 0:1
Partizan Bělehrad Malatyaspor 3:1 0:1
Malmö Zrinjski Mostar 3:0 0:1
CSKA Sofia Zorja Luhaňsk 1:1 0:1
Neftči Baku Bnei Yehuda Tel-Aviv 2:2 1:2
Luzern Espaňol Barcelona 0:3 0:3
U. Craiova AEK Atény 0:2 1:1
Austria Vídeň Apollon Limassol 1:2 1:3
MISTROVSKÁ ČÁST
Sutjeska Nikšič Linfield 1:2 2:3
Maccabi Tel Aviv FK Suduva 1:2 1:2
Ararat Armenia Saburtalo Tbilisi 1:2 2:0
Riga FC HJK Helsinki 1:1 2:2
Ludogorec Razgrad The New Saints (Wales) 5:0 4:0
FK Sarajevo BATE Borisov 1:2 0:0
Dudelange Nomme Kalju 3:1 1:0
Astana Valletta 5:1 4:0
Šeriff Tiraspol AIK Stockholm 1:2 1:1
Slovan Bratislava Dundalk 1:0 3:1
2. PŘEDKOLO Evropské ligy
25. ČERVENCE, ODVETY 1. SRPNA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Pjunik Jerevan (Arm.) JABLONEC 2:1 0:0
MLADÁ BOLESLAV Šymkent (Kaz.) 1:1 3:2
Norrköping (Švéd.) Liepaja (Lot.) 2:0 1:0
Haugesund (Nor.) Sturm Graz 2:0 1:2
Gdaňsk Bröndby 2:1 1:4
Domžale (Slovin.) Malmö 2:2 2:3
CSKA Sofia Osijek (Chorv.) 1:0 0:1, 4:3 pen.
Hapoel Beerševa (Izr.) Kajrat Almaty 2:0 1:1
FC Turín Debrecín 3:0 4:1
AEK Larnaka (Kypr) Levski Sofia 3:0 4:0
Fehérvár Vaduz 1:0 0:2
Molde (Nor.) Čukarički (Srb.) 0:0 3:1
Gabala (Ázerb.) Dinamo Tbilisi 0:2 0:3
Tula (Rus.) Neftči Baku 0:1 0:3
Sačchere (Gruz.) Aberdeen 1:1 0:5
Lucern Klaksvík (Faer. ostr.) 1:0 1:0
Espaňol Barcelona Stjarnan (Isl.) 4:0 3:1
Utrecht Zrinjski Mostar (Bos.) 1:1 1:2 po prodl.
Malatyaspor (Tur.) Olimpija Lublaň 2:2 1:0
Gent Viitorul Konstanta (Rum.) 6:3 1:2
Glasgow Rangers Progres Niederkorn (Luc.) 2:0 0:0
Dunajská Streda Atromitos (Řec.) 1:2 2:3
Flora (Est.) Eintracht Frankfurt 1:2 1:2
Budučnost Podgorica Luhansk (Ukr.) 1:3 0:1
Ventspils (Lot.) Gzira (Malta) 4:0 2:2
Štrasburk Maccabi Haifa 3:1 1:2
Wolverhampton Crusaders (Sev. Ir.) 2:0 4:1
Aris Soluň AEL Limassol 0:0 1:0
Shamrock Rovers (Ir.) Apollon Limassol 2:1 1:3
Jeunesse Esch (Luc.) Guimaraes (Portug.) 0:1 0:4
Alkmaar Häcken (Švéd.) 0:0 3:0
Honvéd Budapešť Universitatea Craiova (Rum.) 0:0 0:0, 1:3 pen
Alaškert (Arm.) FCSB (Rum.) 0:3 3:2
Soligorsk (Běl.) Esbjerg (Dán.) 2:0 0:0
Lokomotiv Plovdiv Trnava 2:0 1:3
Connah’s Quay (Wal.) Partizan Bělehrad 0:1 0:3
Legia Varšava Kuopio 1:0 0:0
MISTROVSKÁ ČÁST
Tre Penne (S. Marino) Suduva (Lit.) 0:5 0:5
Piast Gliwice Riga 3:2 1:2
Partizani (Alb.) Šeriff Tiraspol 0:1 1:1
Škendija Tetovo (Sev. Mak.) Dudelange 1:2 1:1
Valur Reykjavík Ludogorec Razgrad (Bulh.) 1:1 0:1
Slovan Bratislava Feronikeli (Kosovo) 2:1 2:0
Santa Coloma (And.) FC Astana 0:0 1:4
Ararat Armenia Lincoln Red Imps 2:0 2:1
Tórshavn (Faer. ostr.) Linfield (Sev. Ir.) 2:2 0:1
1. PŘEDKOLO Evropské Ligy 
11. ČERVENCE, ODVETY 18. ČERVENCE
Malmö FF Ballymena (Sev. Ir.) 7:0 4:0
Connah’s Quay Nomads (Wal.) Kilmarnock (Skot.) 1:2 2:0
Breidablik (Isl.) Vaduz 0:0 1:2
Brann Bergen Shamrock Rovers (Ir.) 2:2 1:2
Vitebsk (Běl.) Kuopio 0:2 1:1
Šymkent (Kaz.) Torpedo Kutaisi (Gruz.) 1:0 2:0
Europa (Gibr.) Legia Varšava 0:0 0:3
Gzira (Mal.) Hajduk Split 0:2 3:1
Radnički Niš Flora (Est.) 0:2 2:2
CSKA Sofia Titograd Podgorica 4:0 0:0
Maccabi Haifa Mura (Slovin.) 2:0 3:2
Debrecín Kukësi (Alb.) 3:0 1:1
Jeunesse Esch (Luc.) Tobol Kostanaj (Kaz.) 0:0 1:1
FCSB (Rum.) Milsami Orhei (Mold.) 2:0 2:1
Čukarički (Srb.) Bananc (Arm.) 3:0 5:0
Crusaders (Sev. Ir.) B36 Tórshavn (Faer. ostr.) 2:0 3:2
Inter Turku Bröndby 1:4 2:0
St. Joseph’s (Gibr.) Glasgow Rangers 0:4 0:6
Cork Progres (Luc.) 0:2 2:1
Molde (Nor.) KR Reykjavík 7:1 0:0
Levski Sofia Ružomberok 2:0 2:0
Akademija Panděv (Sev. Mak.) Zrinjski Mostar (Bos.) 0:3 0:3
Zeta (Č. Hora) Fehérvár (Maď.) 1:5 0:0
Soligorsk (Běl.) Hibernians (Mal.) 1:0 1:0
Neftči Baku Nisporeni (Mold.) 3:0 6:0
Olimpija Lublaň Riga 2:3 2:0
Honvéd Budapešť Žalgiris Vilnius 3:1 1:1
Radnik Bijeljina (Bos.) Spartak Trnava 2:0 0:2, na pen. 2:3
Fola Esch (Luc.) Sačchere (Gruz.) 1:2 1:2
Alaškert (Arm.) Makedonie Skopje 3:1 3:0
Dinamo Tbilisi Engordany (And.) 6:0 1:0
Široki Brijeg (Bos.) Kajrat Almaty 1:2 1:2
Žalgiris Kaunas Apollon Limassol (Kypr) 0:2 0:4
Ventspils (Lot.) Teuta (Alb.) 3:0 0:1
Cracovia Krakov Dunajská Streda 1:1 2:2pp
Stjarnan (Isl.) Levadia Tallinn 2:1 2:3pp
Cliftonville (Sev. Ir.) Haugesund (Nor.) 0:1 1:5
Riteriai (Lit.) Klaksvík (Faer. ostr.) 1:1 0:0
Dinamo Minsk Liepaja (Lot.) 1:1 1:2
Norrköping (Švéd.) Saint Patrick’s (Ir.) 2:0 2:1
Aberdeen Rovaniemi 2:1 2:1
Domžale (Slovin.) Balzan (Mal.) 4:3 1:0
Laci (Alb.) Hapoel Beerševa (Izr.) 1:1 0:1
Budučnost Podgorica Narva Trans (Est.) 2:0 4:1
Sabail (Ázerb.) U Craiova 1948 (Rum.) 2:3 2:3
Pjunik (Arm.) Škupi (Sev. Mak.) 3:3 2:1
AEK Larnaka (Kypr) Petrocub-Hincesti (Mold.). 1:0 1:0

Article Categories:
Fotbal výsledky