Golf živě výsledky

Golf  výsledky

 

Golf je sport, ve kterém hráči holí odpalují míček , přičemž musejí dosáhnout nejmenší počet úderů. Existuje mnoho způsobů, jak hrát hru. Existuje mnoho variací od standardního známého tradičního golfu, rozdíl zahrnuje metodu bodování, délku hřiště, vybavení a umístění. Na kompletním seznamu sportů je mnoho druhů a variací populárního golfu.

Historicky nejprestižnější mužské profesionální golfové turnaje zvané jako Majors jsou celkem čtyři a každoročně se pořádají v tomto pořadí:

MASTERS TOURNAMENT se každoročně hraje první neděli v dubnu na hřišti klubu Augusta National Golf Clubu v americkém státě Georgia.

UNITED STATES OPEN CHAMPIONSHIP se každoročně hraje třetí neděli v červnu na různých hřištích ve Spojených Státech. Hostí jej USGA .

THE OPEN CHAMPIONSHIP se každoročně hraje třetí pátek v červenci a hostí jej Royal & Ancient Golf Club St. Andrews. Místem konání je jedno z devíti hřišť v Anglii a Skotsku.

PGA CHAMPIONSHIP se každoročně hraje čtvrtý víkend po Open Championship a hostí jej Professional Golf Association of America. Hraje se na různých hřištích ve Spojených státech.

Golf výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Portál zivevysledky.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou Enetscores.com umístěny.