Házená výsledky živě

 

Házená výsledky živě

Házená je velmi populární sport, pokud jde o živé výsledky našli jste tu správnou stránku.

Výsledky mistrovství světa IHF

Mistrovství světa v házené mužů IHF je nejprestižnějším turnajem v celém sportu, přičemž země soutěží o titul mistra světa. Jde o soutěž tradičně ovládanou Francií a Španělskem.Sledujte live skore z házené. 

 Bundesliga Live výsledky

Německá Bundesliga je jednou z předních soutěží pro házenou mužů. SG Flensburg-Handewitt, Rhein-Neckar Löwen a Füchse Berlin patří mezi přední týmy, které se účastní tohoto turnaje. Zdarma je k dispozici živé výsledky z německé Bundesligy a doporučujeme  sledování zde na webu.

EHF Champions League Házená výsledky Live

Liga mistrů je nejvyšší soutěží v Evropě a týmy z celého kontinentu soutěží ve vysoce kvalitní lize, aby určily nejlepší týmy v průběhu sezóny.Celkem se odehraje  148 zápasů všechny výsledky můžete sledovat  zde online.

 EHF Cup živě live

Pohár EHF je na druhém místě pouze v Lize mistrů EHF, pokud jde o význam v evropské házené, přičemž týmy z Německa, Francie, Španělska a mnoha dalších zemí soutěží o to, která strana bude celkově vítězi.Můžete sledovat EHF Cup  prostřednictvím online výsledků.

Házená výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Portál zivevysledky.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou Enetscores.com umístěny.