Kricket Live výsledky

Kriket je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě a několik online  živé  výsledky v několika formách. 

Sledujte Ashes výsledky online

Ashes je bezpochyby přední událostí na světě, kdy Anglie a Austrálie soutěží každé dva roky o miniaturní urnu v historickém soupeření, které tento sport nabízí. Sledujte výsledky živě .

Výsledky  světového poháru v kriketu naživo

Návštěvníci webu zivevysledky.cz se  mohou také těšit a sledovat světový pohár, a to v podobě ODI a kriketu Twenty20. Přední národy z celého světa soutěží o to, kdo vyjde na vrchol, se zákazníky, kteří mohou získat přístup k akci a sledovat ji, jakmile začne skupinové stádium a akce pokračuje až do finále.

Indický Premier League Kriket Live výsledky

Indická Premier League je také známá jako IPL a je to celosvětová značka. Nejlepších dvacet hráčů z celého světa se přihlásilo do předních týmů, jako jsou Chennai Super Kings, Mumbai Indians a Rajasthan Royals.  Sledujte tento fantastický sport včetně indické Premier League, když se koná sezóna.

Sledujte zápasy karibské Premier League online

Karibská Premier League je známá také jako CPLT20, přičemž šest týmů soutěží proti sobě ve formátu „round-robin“, takže každá strana hraje vždy deset her.

Twenty20 výsledky online

Twenty20 je vzrušující forma kriketu .Mnoho zákazníků v Indii, Pákistánu a Bangladéši sleduje  živě  T20.

Sledujte Pákistánské super ligové hry online

Pákistánská super liga je známá také jako PSL a jedná se o soutěž Twenty20, ve které je k dispozici dvojnásobné vyřazení a play-off, aby se určilo, kdo vyjde jako vítěz.

Týmy jako Islamabad United, Karáčí králové a Multan Sultans si vzájemně konkurují a toto je další soutěž, která se zobrazuje na několika webových stránkách bo.

Big Bash League Live skore

Big Bash League je nejlepší australská profesionální Twenty20 liga, s několika týmy soutěžit během sezóny vidět, kdo vyjde jako šampióni.

Existuje osm týmů, které si navzájem konkurují, přičemž první čtyři týmy v žebříčku vstupují do play-off a je to vzrušující soutěž, která je z pohledu sázení populární. K dispozici jsou živé výsledky  každého zápasu Big Bash League.

 

 

Kricket Live výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Portál živěvýsledky.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou Enetscores.com umístěny.