Srp 8, 2020
34 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Liga Mistrů živě výsledky

Liga Mistrů živě výsledky

Written by

Liga mistrů – ČTVRTFINÁLE 2020 – program a výsledky

Liga mistrů – osmifinále 2020 – program a výsledky

08.08. 20:00 Barcelona – SSC Napoli -:-
08.08. 20:00 Bayern München – Chelsea FC -:-
07.08. 20:00 Juventus – Olympique Lyonnais 2:1
07.08. 20:00 Manchester City – Real Madrid 2:1
11.03. 20:00 Liverpool – Atlético Madrid 2:3
11.03. 20:00 Paris Saint-Germain – Borussia Dortmund 2:0
10.03. 20:00 RB Leipzig – Tottenham Hotspur 3:0
10.03. 20:00 Valencia – Atalanta BC 3:4
26.02. 20:00 Olympique Lyonnais – Juventus 1:0
26.02. 20:00 Real Madrid – Manchester City 1:2
25.02. 20:00 SSC Napoli – Barcelona 1:1
25.02. 20:00 Chelsea FC – Bayern München 0:3
19.02. 20:00 Tottenham Hotspur – RB Leipzig 0:1
19.02. 20:00 Atalanta BC – Valencia 4:1
18.02. 20:00 Atlético Madrid – Liverpool 1:0
18.02. 20:00 Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain 2:1

Liga Mistrů  výsledky 2019/2020

SKUPINA A

11.12. 20:00 Club Brugge KV 1 : 3 Real Madrid
11.12. 20:00 Paris Saint-Germain 5 : 0 Galatasaray
26.11. 20:00 Real Madrid 2 : 2 Paris Saint-Germain
26.11. 17:00 Galatasaray 1 : 1 Club Brugge KV
06.11. 20:00 Real Madrid 6 : 0 Galatasaray
06.11. 20:00 Paris Saint-Germain 1 : 0 Club Brugge KV
22.10. 20:00 Galatasaray 0 : 1 Real Madrid
22.10. 20:00 Club Brugge KV 0 : 5 Paris Saint-Germain
01.10. 20:00 Galatasaray 0 : 1 Paris Saint-Germain
01.10. 17:00 Real Madrid 2 : 2 Club Brugge KV
18.09. 20:00 Paris Saint-Germain 3 : 0 Real Madrid
18.09. 17:00 Club Brugge KV 0 : 0 Galatasaray

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Paris Saint-Germain 6 5 1 0 17:2 16 
2 Real Madrid 6 3 2 1 14:8 11 
3 Club Brugge KV 6 0 3 3 4:12 3
4 Galatasaray 6 0 2 4 1:14 2

SKUPINA B

11.12. 20:00 Olympiacos FC 1 : 0 FK Crvena Zvezda
11.12. 20:00 Bayern München 3 : 1 Tottenham Hotspur
26.11. 20:00 FK Crvena Zvezda 0 : 6 Bayern München
26.11. 20:00 Tottenham Hotspur 4 : 2 Olympiacos FC
06.11. 20:00 FK Crvena Zvezda 0 : 4 Tottenham Hotspur
06.11. 17:00 Bayern München 2 : 0 Olympiacos FC
22.10. 20:00 Olympiacos FC 2 : 3 Bayern München
22.10. 20:00 Tottenham Hotspur 5 : 0 FK Crvena Zvezda
01.10. 20:00 FK Crvena Zvezda 3 : 1 Olympiacos FC
01.10. 20:00 Tottenham Hotspur 2 : 7 Bayern München
18.09. 20:00 Bayern München 3 : 0 FK Crvena Zvezda
18.09. 17:00 Olympiacos FC 2 : 2 Tottenham Hotspur

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Bayern München 6 6 0 0 24:5 18 
2 Tottenham Hotspur 6 3 1 2 18:14 10 
3 Olympiacos FC 6 1 1 4 8:14 4
4 FK Crvena Zvezda 6 1 0 5 3:20 3

SKUPINA C

11.12. 17:00 Dinamo Zagreb 1 : 4 Manchester City
11.12. 17:00 Shakhtar Donetsk 0 : 3 Atalanta BC
26.11. 20:00 Atalanta BC 2 : 0 Dinamo Zagreb
26.11. 20:00 Manchester City 1 : 1 Shakhtar Donetsk
06.11. 20:00 Atalanta BC 1 : 1 Manchester City
06.11. 20:00 Dinamo Zagreb 3 : 3 Shakhtar Donetsk
22.10. 20:00 Manchester City 5 : 1 Atalanta BC
22.10. 17:00 Shakhtar Donetsk 2 : 2 Dinamo Zagreb
01.10. 20:00 Manchester City 2 : 0 Dinamo Zagreb
01.10. 17:00 Atalanta BC 1 : 2 Shakhtar Donetsk
18.09. 20:00 Dinamo Zagreb 4 : 0 Atalanta BC
18.09. 20:00 Shakhtar Donetsk 0 : 3 Manchester City

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Manchester City 6 4 2 0 16:4 14
2 Atalanta BC 6 2 1 3 8:12 7 
3 Shakhtar Donetsk 6 1 3 2 8:13 6
4 Dinamo Zagreb 6 1 2 3 10:13 5

SKUPINA D

11.12. 20:00 Leverkusen 0 : 2 Juventus
11.12. 20:00 Atlético Madrid 2 : 0 Lokomotiv Moskva
26.11. 20:00 Juventus 1 : 0 Atlético Madrid
26.11. 17:00 Lokomotiv Moskva 0 : 2 Leverkusen
06.11. 20:00 Leverkusen 2 : 1 Atlético Madrid
06.11. 17:00 Lokomotiv Moskva 1 : 2 Juventus
22.10. 20:00 Juventus 2 : 1 Lokomotiv Moskva
22.10. 17:00 Atlético Madrid 1 : 0 Leverkusen
01.10. 20:00 Lokomotiv Moskva 0 : 2 Atlético Madrid
01.10. 20:00 Juventus 3 : 0 Leverkusen
18.09. 20:00 Leverkusen 1 : 2 Lokomotiv Moskva
18.09. 20:00 Atlético Madrid 2 : 2 Juventus

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Juventus 6 5 1 0 12:4 16 
2 Atlético Madrid 6 3 1 2 8:5 10 
3 Leverkusen 6 2 0 4 5:9 6
4 Lokomotiv Moskva 6 1 0 5 4:11 3

SKUPINA E

10.12. 17:00 FC Salzburg 0 : 2 Liverpool
10.12. 17:00 SSC Napoli 4 : 0 KRC Genk
27.11. 20:00 KRC Genk 1 : 4 FC Salzburg
27.11. 20:00 Liverpool 1 : 1 SSC Napoli
05.11. 20:00 SSC Napoli 1 : 1 FC Salzburg
05.11. 20:00 Liverpool 2 : 1 KRC Genk
23.10. 20:00 KRC Genk 1 : 4 Liverpool
23.10. 20:00 FC Salzburg 2 : 3 SSC Napoli
02.10. 20:00 Liverpool 4 : 3 FC Salzburg
02.10. 17:00 KRC Genk 0 : 0 SSC Napoli
17.09. 20:00 FC Salzburg 6 : 2 KRC Genk
17.09. 20:00 SSC Napoli 2 : 0 Liverpool

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Liverpool 6 4 1 1 13:8 13 
2 SSC Napoli 6 3 3 0 11:4 12 
3 FC Salzburg 6 2 1 3 16:13 7
4 KRC Genk 6 0 1 5 5:20 1

SKUPINA F

10.12. 20:00 Inter Milán 1 : 2 Barcelona
10.12. 20:00 Borussia Dortmund 2 : 1 Slavia Praha
27.11. 20:00 Slavia Praha 1 : 3 Inter Milán
27.11. 20:00 Barcelona 3 : 1 Borussia Dortmund
05.11. 20:00 Borussia Dortmund 3 : 2 Inter Milán
05.11. 17:00 Barcelona 0 : 0 Slavia Praha
23.10. 20:00 Slavia Praha 1 : 2 Barcelona
23.10. 20:00 Inter Milán 2 : 0 Borussia Dortmund
02.10. 20:00 Barcelona 2 : 1 Inter Milán
02.10. 17:00 Slavia Praha 0 : 2 Borussia Dortmund
17.09. 20:00 Borussia Dortmund 0 : 0 Barcelona
17.09. 17:00 Inter Milán 1 : 1 Slavia Praha

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Barcelona 6 4 2 0 9:4 14 
2 Borussia Dortmund 6 3 1 2 8:8 10 
3 Inter Milán 6 2 1 3 10:9 7
4 Slavia Praha 6 0 2 4 4:10 2 

SKUPINA G

10.12. 20:00 Olympique Lyonnais 2 : 2 RB Leipzig
10.12. 20:00 SL Benfica 3 : 0 Zenit
27.11. 20:00 RB Leipzig 2 : 2 SL Benfica
27.11. 17:00 Zenit 2 : 0 Olympique Lyonnais
05.11. 20:00 Olympique Lyonnais 3 : 1 SL Benfica
05.11. 17:00 Zenit 0 : 2 RB Leipzig
23.10. 20:00 SL Benfica 2 : 1 Olympique Lyonnais
23.10. 17:00 RB Leipzig 2 : 1 Zenit
02.10. 20:00 RB Leipzig 0 : 2 Olympique Lyonnais
02.10. 20:00 Zenit 3 : 1 SL Benfica
17.09. 20:00 SL Benfica 1 : 2 RB Leipzig
17.09. 17:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Zenit

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 RB Leipzig 6 3 2 1 10:8 11 
2 Olympique Lyonnais 6 2 2 2 9:8 8 
3 SL Benfica 6 2 1 3 10:11 7
4 Zenit 6 2 1 3 7:9 7

SKUPINA H

10.12. 20:00 AFC Ajax 0 : 1 Valencia
10.12. 20:00 Chelsea FC 2 : 1 LOSC Lille
27.11. 20:00 LOSC Lille 0 : 2 AFC Ajax
27.11. 17:00 Valencia 2 : 2 Chelsea FC
05.11. 20:00 Valencia 4 : 1 LOSC Lille
05.11. 20:00 Chelsea FC 4 : 4 AFC Ajax
23.10. 20:00 LOSC Lille 1 : 1 Valencia
23.10. 17:00 AFC Ajax 0 : 1 Chelsea FC
02.10. 20:00 LOSC Lille 1 : 2 Chelsea FC
02.10. 20:00 Valencia 0 : 3 AFC Ajax
17.09. 20:00 AFC Ajax 3 : 0 LOSC Lille
17.09. 20:00 Chelsea FC 0 : 1 Valencia

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Valencia 6 3 2 1 9:7 11 
2 Chelsea FC 6 3 2 1 11:9 11 
3 AFC Ajax 6 3 1 2 12:6 10
4 LOSC Lille 6 0 1 5 4:14 1

Los skupinové fáze Ligy mistrů 2019/2020

Skupina A: Paříž St. Germain, Real Madrid, FC Bruggy, Galatasaray Istanbul
Skupina B: Bayern Mnichov, Tottenham Hotspur, Olympiacos Pireus, CZ Bělehrad
Skupina C: Manchester City, Šachtar Doněck, Dinamo Záhřeb, Atalanta Bergamo
Skupina D: Juventus Turín , Atletico Madrid, Bayer Leverkusen, Lokomotiv Moskva
Skupina E: FC Liverpool, SSC Neapol, RB Salzburg, KRC Genk
Skupina F: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter Milán, Slavia Praha
Skupina G: Zenit Petrohrad, Benfica Lisabon, Olympique Lyon, RB Lipsko
Skupina H: Chelsea Londýn, Ajax Amsterdam, Valencia CF, Losco Lille

KVALIFIKACE
Liga Mistrů Kvalifikace výsledky (mistrovská část, nemistrovská část)

0. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Tre Penne 0:1 FC Santa Coloma
KF Feronikeli 1:0 Lincoln
KF Feronikeli 2:1 FC Santa Coloma

1. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Dudelange 2:2 1:1 Valletta
Linfield 0:2 0:4 Rosenborg
Astana 1:0 1:3 CFR Cluj
BATE Borisov 1:1 2:1 Piast
FK Sarajevo 1:3 1:2 Celtic FC
Sūduva 0:0 1:2 Crvena Zvezda
FK Sutjeska 1:1 1:1 Slovan Bratislava
Valur 0:3 0:2 NK Maribor
FC Sheriff 0:3 3:1 FC Saburtalo
TNS 2:2 1:0 KF Feronikeli
Riga FC 0:0 0:0 Dundalk
HB 2:2 0:3 HJK
Qarabağ 2:0 0:0 Partizani
Kalju 0:1 2:1 Shkëndija
FC Ararat-Armenia 2:1 1:3 AIK
Ludogorets 2:3 1:2 Ferencváros

2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
APOEL 3:0 1:0 FK Sutjeska
Celtic FC 5:0 2:0 Kalju
Dinamo Zagreb 3:0 2:0 FC Saburtalo
TNS 0:2 0:1 København
Qarabağ 3:0 1:1 Dundalk
Crvena Zvezda 2:0 1:2 HJK
Valletta 1:1 1:3 Ferencváros
NK Maribor 2:1 2:3 AIK
PSV Eindhoven 3:2 1:2 FC Basel 1893
Olympiacos FC 4:0 0:0 Viktoria Plzeň
BATE Borisov 2:1 0:2 Rosenborg
M. Tel-Aviv 2:2 0:1 CFR Cluj

3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
CFR Cluj 1:1 4:3 Celtic FC
Dinamo Zagreb 1:1 4:0 Ferencváros
Başakşehir 0:1 0:2 Olympiacos FC
FC Basel 1893 1:2 1:3 LASK Linz
Crvena Zvezda 1:1 1:1 København
Ajax 3:2 2:2 PAOK FC
Dynamo Kyiv 3:3 0:1 Club Brugge
FC Krasnodar 0:1 3:2 FC Porto
Rosenborg 3:1 3:1 NK Maribor
APOEL 1:2 2:0 Qarabağ

4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Olympiacos FC 4:0 2:1 FC Krasnodar
APOEL 0:0 0:2 Ajax
Rosenborg 1:1 0:2 Dinamo Zagreb
Young Boys 2:2 1:1 Crvena Zvezda
Club Brugge 2:1 1:0 LASK Linz
CFR Cluj 0:1 0:1 Slavia Praha

Article Categories:
Fotbal výsledky