Dub 21, 2021
62 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ms hokej 2021 živě program livestream

Ms hokej 2021 živě program livestream

Written by

Mistrovství světa v hokeji začíná v pátek 21. května

Ms hokej 2021   SLOŽENÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

A-skupina: Rusko ,Švédsko ,Česko ,Švýcarsko , Slovensko  ,Dánsko ,Bělorusko ,Velká Británie

B-skupina: Kanada ,Finsko ,USA ,Německo ,Lotyšsko ,Norsko ,Itálie ,Kazachstán

 

PROGRAM MS 2021

pátek 21. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Česko19.15 Bělorusko – SR
B-skupina: 15.15 Německo – Itálie, 19.15 Kanada – Lotyšsko

sobota 22. května:

A-skupina: 11.15 Dánsko – Švédsko, 15.15 V. Británie – Rusko, 19.15 Česko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Německo, 15.15 Finsko – USA, 19.15 Lotyšsko – Kazachstán

neděle 23. května:

A-skupina: 11.15 V. Británie – SR, 15.15 Švédsko – Bělorusko, 19.15 Dánsko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Itálie, 15.15 Kazachstán – Finsko, 19.15 Kanada – USA

pondělí 24. května:

A-skupina: 15.15 SR – Rusko, 19.15 Česko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Lotyšsko – Itálie, 19.15 Německo – Kanada

úterý 25. května:

A-skupina: 15.15 V. Británie – Dánsko, 19.15 Švýcarsko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Kazachstán, 19.15 Finsko – Norsko

středa 26. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Dánsko, 19.15 Bělorusko – V. Británie
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Německo, 19.15 Kanada – Norsko

čtvrtek 27. května:

A-skupina: 15.15 Švýcarsko – SR, 19.15 Švédsko – Česko
B-skupina: 15.15 USA – Lotyšsko, 19.15 Finsko – Itálie

pátek 28. května:

A-skupina: 15.15 Švédsko – V. Británie, 19.15 Dánsko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Kanada, 19.15 Lotyšsko – Norsko

sobota 29. května:

A-skupina: 11.15 Česko – V. Británie, 15.15 Švýcarsko – Rusko, 19.15 Slovensko – Dánsko
B-skupina: 11.15 Itálie – Kazachstán, 15.15 Norsko – USA, 19.15 Německo – Finsko

neděle 30. května:

A-skupina: 15.15 Bělorusko – Švýcarsko, 19.15 Švédsko – SR
B-skupina: 15.15 Itálie – Kanada, 19.15 Finsko – Lotyšsko

pondělí 31. května:

A-skupina: 15.15 Česko – Dánsko, 19.15 Rusko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Německo, 19.15 Norsko – Kazachstán

úterý 1. června:

A-skupina: 11.15 Švýcarsko – V. Británie, 15.15 SR – Česko, 19.15 Rusko – Bělorusko
B-skupina: 11.15 Kanada – Finsko, 15.15 Itálie – USA, 19.15 Německo – Lotyšsko

středa 2. června – volný den

čtvrtek 3. června:

čtvrtfinále: 15.15, 19.15

pátek 4. června – volný den

Sobota 5. června:

semifinále: 13.15, 17.15

neděle 6. června:

14.15 o bronz
19.15 finále

Article Categories:
Ms v hokeji

Comments are closed.