Čvc 26, 2020
137 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šťastných 10 – aktuální výsledky

Šťastných 10 – aktuální výsledky

Written by

Aktuální výsledky Šťastných 10 online na jednom místě. Výsledky aktuálního tahu. Tabulky výher, Jackpot i Šance. Vyhráli jste? Podívejte se živě.

Šťastných 10 je loterijní hra v ČR od společnosti Sazka a.s., Sázející mají na výběr celkem 80 čísel, z kterých si mohou vybrat pouze 10, která jdou do slosování.

Zkontrolujte si, zda je váš tiket výherní. Stačí, když níže vyplníte čísla dle vašeho vsazeného tiketu Šťastných 10 včetně Šance a ihned uvidíte jestli jste vyhráli.

Šťastných 10 výsledky

Šťastných 10

1. Šťastných 10 – sázíte 1-10 čísel v jednom nebo všech sloupcích. Konečná výhra se odvíjí od celkové výše sázenky – vyhrát můžete až 40 mil. Kč. V jednom tahu se losuje celkem 20 čísel, čím více čísel uhodnete, tím vyšší bude vaše výhra.

2. Královská hra – s pomocí tohoto dodatku můžete maximální výhru navýšit na 60 mil. Kč. Královskou hru hrajete a platíte automaticky. Pokud ji hrát nechcete, musíte ji v tiketu škrtnout.

3. Šance milion – sázíte na šestičíslí uvedené na vaší sázence, pokud ho hrát nechcete, musíte na tiketu na příslušném místě označit NE. V rámci této šance máte možnost na další výhru – její výše se odvíjí od počtu uhádnutých čísel.

.

Article Categories:
Výsledky