Tenis výsledky živě

Tenis výsledky

Živé výsledky z tenisu přinášejí v detailu z celého zápasu a vy tak můžete sledovat online průběh celého zápasu.
Aktuální tenis výsledky můžete sledovat jak dnešní tak i včerejší výsledky z tenisu.

Tenis Grand Slam

Grand Slam se skládá ze čtyř hlavních tenisových událostí.

Australian Open výsledky

Australian Open Tennis turnaj je jedním z Grand Slam turnajů tenisu , který se konal v australském Melbourne. V současné době se turnaj koná každý rok v lednu v parku Melbourne.

French Open výsledky

French Open (známý také jako Tournoi de Roland-Garros) je jednou ze čtyř událostí Grand Slam Tennis. Francouzský turnaj se koná od roku 1891 pro muže a 1897 pro ženy, avšak až do roku 1925 byl vstup na akci omezen na členy francouzských klubů. Turnaj se stal Open Championship v roce 1968, ačkoli to bylo uzavřeno pro profesionály smlouvy v roce 1972.

Wimbledon  výsledky

Wimbledon , oficiálně nazývaná „ The Lawn Tennis Championships “, je nejstarší a pravděpodobně nejprestižnější událostí v tenisovém sportu. Koná se každoročně v klubu All England ve Wimbledonu na předměstí Londýna každý rok v červnu nebo červenci. Turnaj začíná šest týdnů před prvním pondělím v srpnu a trvá dva týdny s prodloužením o déšť. Od roku 2015 bylo datum zahájení akce prodlouženo o jeden týden později, takže po French Open došlo k přestávce po třech týdnech.

US Open Tennis  výsledky

US Open se oficiálně nazývá tenisový turnaj Spojených států. Je to čtvrtá a závěrečná událost čtyř tenisových turnajů Grand Slam . Turnaj se koná každý rok v srpnu a září.Turnaj se hraje na Flushing Meadows a v současné době se hraje na povrchu Decoturf II (akrylový cement), i když se jednou hrál na trávě a hlíně

Tenisové výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Webové stránky zivevysledky.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou v tenis livescore umístěny.