SVT Sport živě

SVT sport online,SVT sport živě, SVT online, SVT live, SVT program, SVT online,SVT vysílání tv zdarma

 

Svt sport živě přenáší lyžařské závody, atletiku, plavání a mnoho dalšího. Často probíhá několik přímých přenosů současně. Najdete zde také závěrečné hry z bandy, basketbalu, házené a volejbalu. Vzhledem k tomu, že je součástí nabídky Svt a je financována z televizního poplatku, je celá služba bez reklam a zcela zdarma.

Podívejte se na přenosy poté

Pokud jste zmeškali vysílání, můžete se na něj poté podívat. Je zcela bez reklam, můžete pozastavit a přetáčet, jak chcete.

Svt Sportovní historie

Vysílání začalo ve stejnou dobu jako Svt 1 v 50. letech a od té doby se rozrostlo a komplexněji. Sportovní přenosy vždy tvořily velkou část sledovanosti Svt. Svt sport byl v roce 2012 jmenován druhým nejlepším sportovním kanálem na světě.

Podívej se kam chceš

Celá řada je dostupná pro váš mobil a tablet. Dává vám možnost sledovat váš oblíbený sport, ať jste kdekoli! Už nikdy nemusíte zmeškat žádnou událost, ať jste kdekoli. Sledujte živé sportovní přenosy zcela zdarma se Svt sportem.

SVT Sport

SVT Sport – Nejnovější sportovní přenosy a sportovní videoprogramy. Sledujte živé zápasy, rekapitulaci a rozhovory. SVT Sport vysílá mnoho různých sportů, včetně fotbalu.

Programy: MS v atletice, Modré a žluté sny, Sportnytt, Sportspegeln, Stoptid, Švédská plážová tour, Fotbalový večer, Hokejový večer, Rematch, STCC, Lilla Sportspegeln, Winterstudion, Sportspegeln 50 let, X Games.

Tagy: svt sport, svt sport news, os, aplikace, svt sportovní zrcadlo, svt sportovní ročenka 2013, ročenka, ročenka 2013, svt sport živě, hrát, vánoční kalendář, moderátor, facebook, zimní studio, zaměstnanci, redaktoři, cílová služba, twitter, švédská rally, ročenka 2012, výsledky, swt sport, švédsko, švédsky, sledovat živě zápasy, fotbalový večer, sportovní zprávy, motor, hokej

Napsat komentář

P