Mistrovství světa v atletice 2022 program

Kompletní program a časy akcí na mistrovství světa v atletice 2022

 

Mistrovství světa v atletice 2022 se bude konat od 15. do 24. července na historickém Hayward Field v Eugene ve státě Oregon a zde je kompletní denní harmonogram desetidenní akce.

Rozpis mistrovství světa v atletice 2022

12:05 M Hod kladivem Kvalifikace – skupina A
1:10 M Skok vysoký Kvalifikace
1:30 M Hod kladivem Kvalifikace – skupina B
2:45 X Relé 4×400 metrů Teploty
3:05 W Hod kladivem Kvalifikace – skupina A
3:30 M 100 metrů Předkolo
4:10 W Procházka na 20 kilometrů Finále
4:30 W Hod kladivem Kvalifikace – skupina B
6:10 M Procházka na 20 kilometrů Finále
DEN 1 15. července Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
8:05 W Vrh koulí Kvalifikace
8:15 M Steeplechase na 3000 metrů
8:20 W Skok o tyči Kvalifikace
9:00 M Skok do dálky Kvalifikace
9:10 W 1500 metrů
9:50 M 100 metrů
9:55 M Vrh koulí Kvalifikace
10:50 X Relé 4×400 metrů Finále
DEN 2 16. července Dopolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
13:30 W Trojskok Kvalifikace
1:35 W Steeplechase na 3000 metrů
2:10 W Skok vysoký Kvalifikace
2:25 M Běh na 110 metrů
3:00 M Hod kladivem Finále
3:20 W 10 000 metrů Finále
4:20 M 400 metrů překážek

20:10 W 100 metrů Teploty
9:00 M 100 metrů Semifinále
9:20 M Skok do dálky Finále
9:25 W Vrh koulí Finále
9:30 M 1500 metrů Teploty
10:05 W 1500 metrů Semifinále
10:50 M 100 metrů Finále
DEN 3 17. července Dopolední zasedání

ČAS SEX UDÁLOST KOLO
9:15 M Maratón Finále
13:35 W 100 metrů překážek Sedmiboj
2:05 M 400 metrů Teploty
2:35 W Skok vysoký Sedmiboj
2:35 W Hod kladivem Finále
3:00 W 400 metrů Teploty
4:00 M 10 000 metrů Finále
4:45 W Vrh koulí Sedmiboj
DEN 3 17. července Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
20:05 M Běh na 110 metrů Semifinále
8:05 M Hod diskem Kvalifikace – skupina A
8:25 W Skok o tyči Finále
8:33 W 100 metrů Semifinále
9:03 M 400 metrů překážek Semifinále
9:27 M Vrh koulí Finále
9:30 M Hod diskem Kvalifikace – skupina B
9:38 W 200 metrů Sedmiboj
10:00 M 1500 metrů Semifinále
10:30 M Běh na 110 metrů Finále
10:50 W 100 metrů Finále
DEN 4. července 18. Dopolední zasedání
9:15 W Maratón Finále
12:35 W Skok do dálky Sedmiboj
1:55 W Hod oštěpem Sedmiboj – skupina A
3:05 W Hod oštěpem Sedmiboj – skupina B
DEN 4. července y 18. Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
20:05 M 200 metrů Teploty
8:10 W Hod diskem Kvalifikace – skupina A
8:45 M Skok vysoký Finále
9:00 W 200 metrů Teploty
9:20 W Trojskok Finále
9:35 W Hod diskem Kvalifikace – skupina B
9:55 W 800 metrů Sedmiboj
10:20 M Steeplechase na 3000 metrů Finále
10:50 W 1500 metrů Finále
DEN 5 19. července Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
20:15 W 400 metrů překážek Teploty
8:40 W Skok vysoký Finále
9:05 W 200 metrů Semifinále
9:33 M Hod diskem Finále
9:50 M 200 metrů Semifinále
10:30 M 1500 metrů Finále
10:50 M 400 metrů překážek Finále
DEN 6. července 20. Odpolední zasedání

18:20 W Hod oštěpem Kvalifikace – skupina A
7:25 W 5000 metrů Teploty
7:50 W Hod oštěpem Kvalifikace – skupina B
8:20 M 800 metrů Teploty
9:15 W 400 metrů překážek Semifinále
9:30 W Hod diskem Finále
9:45 W 400 metrů Semifinále
10:15 M 400 metrů Semifinále
10:45 W Steeplechase na 3000 metrů Finále
DEN 7 21. července Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
20:05 M Hod oštěpem Kvalifikace – skupina A
8:10 W 800 metrů Teploty
9:10 M 5000 metrů Teploty
9:20 M Trojskok Kvalifikace
9:35 M Hod oštěpem Kvalifikace – skupina B
10:00 M 800 metrů Semifinále
10:35 W 200 metrů Finále
10:50 M 200 metrů Finále
DEN 8. července 22. Dopolední zasedání

MÍSTNÍ ČAS UDÁLOST KOLO
9:15 W Procházka na 35 kilometrů Finále
DEN 8 22. července Odpolední zasedání
20:05 M Skok o tyči Kvalifikace
8:40 W Relé 4×100 metrů Teploty
9:05 M Relé 4×100 metrů Teploty
9:20 W Hod oštěpem Finále
9:35 W 800 metrů Semifinále
10:15 W 400 metrů Finále
10:35 M 400 metrů Finále
10:50 W 400 metrů překážek Finále
DEN 9. července 23. Dopolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
12:50 M 100 metrů Desetiboj
1:40 M Skok do dálky Desetiboj
2:20 W 100 metrů překážek Teploty
3:00 W Skok do dálky Kvalifikace
3:10 M Vrh koulí Desetiboj
DEN 9. července 23. Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
19:10 M Skok vysoký Desetiboj
8:10 W Relé 4×400 metrů Teploty
8:40 M Relé 4×400 metrů Teploty
9:00 M Trojskok Finále
9:10 M 800 metrů Finále
9:25 W 5000 metrů Finále
9:35 M Hod oštěpem Finále
9:55 M 400 metrů Desetiboj
10:30 W Relé 4×100 metrů Finále
10:50 M Relé 4×100 metrů Finále
DEN 10 24. července Dopolední zasedání

9:15 M Procházka na 35 kilometrů Finále
12:35 M Běh na 110 metrů Desetiboj
1:30 M Hod diskem Desetiboj – skupina A
2:40 M Hod diskem Desetiboj – skupina B
3:15 M Skok o tyči Desetiboj – skupina A
4:15 M Skok o tyči Desetiboj – skupina B
DEN 10 24. července Odpolední zasedání

ČAS UDÁLOST KOLO
20:05 W 100 metrů překážek Semifinále
8:05 M Hod oštěpem Desetiboj – skupina A
8:25 M Skok o tyči Finále
8:50 W Skok do dálky Finále
9:05 M 5000 metrů Finále
9:10 M Hod oštěpem Desetiboj – skupina B
9:35 W 800 metrů Finále
10:00 W 100 metrů překážek Finále
10:20 M 1500 metrů Desetiboj
10:35 M Relé 4×400 metrů Finále
10:50 W Relé 4×400 metrů Finále

Live výsledky - livesport livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live, fotbalové výsledky, hokejové výsledky, sportovní výsledky, tenisové výsledky, tenis živě, tenisové výsledky live, livesport, live sport, živé výsledky Další ▶Výsledky Live :⚽ Fotbal live  🎾Tenis 🏒 Hokej  🏀Basketbal  🤾‍Házená  ⚾Baseball  🏉Ragby  🏐Volejbal  🏎Formule 1  🏍Moto gp 🚴‍Cyklistika ⛳ Golf  🏏Kriket 👊 MMA  🏉Americky Fotbal Program a výsledky nejsledovanějších týmů Premier League Arsenal Chelsea Manchester City Tottenham Liverpool Manchester United West Ham LaLiga Barcelona Atletico Madrid Real Madrid Sevilla Bundesliga Borussia Dortmund Bayern Munich Bayer Leverkusen Serie A AC Milan Inter Milán Juventus Ligue 1 Paris Saint Germain Fortuna Liga Slavia Praha Sparta Praha Viktoria Plzeň Baník Ostrava Zbrojovka Brno Slovensko Slovan Bratislava Žilina
P