Divize D

Celková
Doma
Venku
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V V V V
>
27
23
2
2
72
15
57
71
2
P P P V V
>
27
17
5
5
64
31
33
56
3
V V V R P
>
27
16
2
9
56
34
22
50
4
P P V R P
>
27
13
8
6
61
40
21
47
5
27
12
9
6
42
29
13
45
6
V V P V V
>
27
12
9
6
48
36
12
45
7
27
12
2
13
42
45
-3
38
8
P V V R P
>
27
11
4
12
39
43
-4
37
9
27
10
6
11
33
36
-3
36
10
P V R P V
>
27
10
5
12
37
43
-6
35
11
V P P P R
>
27
8
4
15
36
51
-15
28
12
27
7
7
13
29
52
-23
28
13
27
7
5
15
31
57
-26
26
14
R V R P R
>
27
6
7
14
33
49
-16
25
15
P V P P R
>
27
5
9
13
29
44
-15
24
16
P P R P P
>
27
2
6
19
22
69
-47
12
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
5 Srp 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
1 1
Stará Říše
5 Srp 2023
- 17:00
Vrchovina
4 1
Žďár nad Sázavou
5 Srp 2023
- 17:00
Dálnice Speřice
2 5
Sokol Lanžhot
6 Srp 2023
- 16:30
Slavoj Polná
2 1
Velká Bíteš
6 Srp 2023
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
1 1
Velké Meziříčí
6 Srp 2023
- 17:00
Sokol Tasovice
1 3
Líšeň B
6 Srp 2023
- 17:00
Pelhřimov
1 2
Humpolec
23 Srp 2023
- 16:30
Břeclav
1 4
Zbrojovka Brno B
Kolo 2
11 Srp 2023
- 18:00
Vrchovina
5 0
Pelhřimov
13 Srp 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 0
Ždírec nad Doubravou
13 Srp 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
3 3
Dálnice Speřice
13 Srp 2023
- 15:00
Humpolec
1 0
Slavoj Polná
13 Srp 2023
- 17:00
Stará Říše
4 2
Břeclav
13 Srp 2023
- 17:00
Velká Bíteš
2 5
Havlíčkův Brod
13 Srp 2023
- 17:00
Sokol Lanžhot
3 1
Sokol Tasovice
13 Srp 2023
- 17:00
Žďár nad Sázavou
2 1
Líšeň B
Kolo 3
19 Srp 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
2 1
Humpolec
19 Srp 2023
- 10:15
Břeclav
1 3
Velká Bíteš
19 Srp 2023
- 16:30
Ždírec nad Doubravou
4 0
Stará Říše
20 Srp 2023
- 16:30
Sokol Tasovice
5 1
Velké Meziříčí
20 Srp 2023
- 16:30
Dálnice Speřice
0 6
Zbrojovka Brno B
20 Srp 2023
- 16:30
Líšeň B
1 2
Sokol Lanžhot
20 Srp 2023
- 16:30
Pelhřimov
3 0
Žďár nad Sázavou
20 Srp 2023
- 16:30
Slavoj Polná
0 0
Vrchovina
Kolo 4
25 Srp 2023
- 18:00
Vrchovina
2 2
Havlíčkův Brod
27 Srp 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
1 0
Sokol Tasovice
27 Srp 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
0 3
Líšeň B
27 Srp 2023
- 15:00
Humpolec
4 1
Břeclav
27 Srp 2023
- 16:30
Pelhřimov
1 2
Slavoj Polná
27 Srp 2023
- 16:30
Stará Říše
0 0
Dálnice Speřice
27 Srp 2023
- 16:30
Velká Bíteš
1 1
Ždírec nad Doubravou
27 Srp 2023
- 16:30
Žďár nad Sázavou
0 2
Sokol Lanžhot
Kolo 5
2 Zář 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
0 0
Pelhřimov
2 Zář 2023
- 10:15
Břeclav
1 3
Vrchovina
2 Zář 2023
- 16:00
Dálnice Speřice
0 3
Velká Bíteš
3 Zář 2023
- 16:00
Ždírec nad Doubravou
0 0
Humpolec
3 Zář 2023
- 16:00
Sokol Lanžhot
4 0
Velké Meziříčí
3 Zář 2023
- 16:00
Slavoj Polná
2 0
Žďár nad Sázavou
3 Zář 2023
- 16:00
Líšeň B
2 3
Zbrojovka Brno B
3 Zář 2023
- 16:00
Sokol Tasovice
3 2
Stará Říše
Kolo 6
9 Zář 2023
- 16:00
Velká Bíteš
1 0
Sokol Tasovice
9 Zář 2023
- 16:00
Slavoj Polná
2 0
Havlíčkův Brod
9 Zář 2023
- 16:00
Vrchovina
0 0
Ždírec nad Doubravou
10 Zář 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
0 0
Sokol Lanžhot
10 Zář 2023
- 15:00
Humpolec
2 1
Dálnice Speřice
10 Zář 2023
- 16:00
Stará Říše
0 4
Líšeň B
10 Zář 2023
- 16:00
Pelhřimov
1 3
Břeclav
10 Zář 2023
- 16:00
Žďár nad Sázavou
1 0
Velké Meziříčí
Kolo 7
16 Zář 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
2 0
Žďár nad Sázavou
16 Zář 2023
- 10:15
Břeclav
2 2
Slavoj Polná
17 Zář 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
0 5
Zbrojovka Brno B
17 Zář 2023
- 10:15
Sokol Lanžhot
4 1
Stará Říše
17 Zář 2023
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
4 1
Pelhřimov
17 Zář 2023
- 15:30
Líšeň B
2 2
Velká Bíteš
17 Zář 2023
- 15:30
Sokol Tasovice
3 1
Humpolec
17 Zář 2023
- 15:30
Dálnice Speřice
0 2
Vrchovina
Kolo 8
23 Zář 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
3 2
Břeclav
23 Zář 2023
- 15:30
Vrchovina
6 1
Sokol Tasovice
24 Zář 2023
- 15:00
Humpolec
3 1
Líšeň B
24 Zář 2023
- 15:30
Stará Říše
1 1
Velké Meziříčí
24 Zář 2023
- 15:30
Pelhřimov
2 2
Dálnice Speřice
24 Zář 2023
- 15:30
Slavoj Polná
0 1
Ždírec nad Doubravou
24 Zář 2023
- 15:30
Velká Bíteš
1 1
Sokol Lanžhot
24 Zář 2023
- 15:30
Žďár nad Sázavou
1 5
Zbrojovka Brno B
Kolo 9
28 Zář 2023
- 15:00
Sokol Lanžhot
4 1
Humpolec
30 Zář 2023
- 10:15
Břeclav
0 0
Žďár nad Sázavou
1 Říj 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
1 2
Velká Bíteš
1 Říj 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
5 1
Stará Říše
1 Říj 2023
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
0 1
Havlíčkův Brod
1 Říj 2023
- 15:00
Dálnice Speřice
2 1
Slavoj Polná
1 Říj 2023
- 15:00
Líšeň B
4 1
Vrchovina
1 Říj 2023
- 15:00
Sokol Tasovice
0 2
Pelhřimov
Kolo 10
7 Říj 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
2 3
Dálnice Speřice
7 Říj 2023
- 15:00
Vrchovina
3 3
Sokol Lanžhot
8 Říj 2023
- 15:00
Pelhřimov
2 3
Líšeň B
8 Říj 2023
- 15:00
Humpolec
2 0
Velké Meziříčí
8 Říj 2023
- 15:00
Velká Bíteš
1 4
Zbrojovka Brno B
8 Říj 2023
- 15:00
Slavoj Polná
2 5
Sokol Tasovice
8 Říj 2023
- 15:00
Žďár nad Sázavou
2 1
Stará Říše
17 Lis 2023
- 13:00
Břeclav
2 0
Ždírec nad Doubravou
Kolo 11
15 Říj 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
4 1
Humpolec
15 Říj 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
1 2
Vrchovina
15 Říj 2023
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
1 3
Žďár nad Sázavou
15 Říj 2023
- 15:00
Sokol Lanžhot
2 2
Pelhřimov
15 Říj 2023
- 15:00
Líšeň B
2 1
Slavoj Polná
15 Říj 2023
- 15:00
Stará Říše
0 1
Velká Bíteš
15 Říj 2023
- 15:00
Sokol Tasovice
1 5
Havlíčkův Brod
15 Říj 2023
- 15:00
Dálnice Speřice
3 4
Břeclav
Kolo 12
20 Říj 2023
- 18:00
Žďár nad Sázavou
4 1
Velká Bíteš
21 Říj 2023
- 10:15
Břeclav
1 0
Sokol Tasovice
21 Říj 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
3 1
Líšeň B
21 Říj 2023
- 14:30
Ždírec nad Doubravou
1 0
Dálnice Speřice
21 Říj 2023
- 14:30
Vrchovina
2 1
Zbrojovka Brno B
22 Říj 2023
- 14:30
Pelhřimov
2 0
Velké Meziříčí
22 Říj 2023
- 14:30
Humpolec
2 0
Stará Říše
22 Říj 2023
- 14:30
Slavoj Polná
1 5
Sokol Lanžhot
Kolo 13
29 Říj 2023
- 10:15
Velké Meziříčí
2 0
Slavoj Polná
29 Říj 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
2 0
Pelhřimov
29 Říj 2023
- 14:30
Velká Bíteš
1 1
Humpolec
29 Říj 2023
- 14:30
Sokol Lanžhot
2 0
Havlíčkův Brod
29 Říj 2023
- 14:30
Dálnice Speřice
1 3
Žďár nad Sázavou
29 Říj 2023
- 14:30
Stará Říše
2 3
Vrchovina
29 Říj 2023
- 14:30
Líšeň B
5 1
Břeclav
29 Říj 2023
- 14:30
Sokol Tasovice
1 0
Ždírec nad Doubravou
Kolo 14
4 Lis 2023
- 10:15
Břeclav
3 3
Sokol Lanžhot
4 Lis 2023
- 10:15
Havlíčkův Brod
1 2
Velké Meziříčí
4 Lis 2023
- 14:00
Ždírec nad Doubravou
0 2
Líšeň B
4 Lis 2023
- 14:00
Vrchovina
1 1
Velká Bíteš
5 Lis 2023
- 14:00
Pelhřimov
1 1
Stará Říše
5 Lis 2023
- 14:00
Dálnice Speřice
4 1
Sokol Tasovice
5 Lis 2023
- 14:00
Žďár nad Sázavou
3 0
Humpolec
5 Lis 2023
- 14:00
Slavoj Polná
1 4
Zbrojovka Brno B
Kolo 15
11 Lis 2023
- 12:00
Velké Meziříčí
1 0
Břeclav
11 Lis 2023
- 14:00
Sokol Lanžhot
3 1
Ždírec nad Doubravou
11 Lis 2023
- 14:00
Stará Říše
0 4
Slavoj Polná
11 Lis 2023
- 14:00
Sokol Tasovice
1 3
Žďár nad Sázavou
11 Lis 2023
- 14:00
Humpolec
2 3
Vrchovina
12 Lis 2023
- 10:15
Zbrojovka Brno B
2 0
Havlíčkův Brod
12 Lis 2023
- 14:00
Velká Bíteš
1 1
Pelhřimov
12 Lis 2023
- 14:00
Líšeň B
1 0
Dálnice Speřice
Kolo 16
9 Bře 2024
- 14:00
Stará Říše
1 1
Havlíčkův Brod
9 Bře 2024
- 15:00
Líšeň B
2 1
Sokol Tasovice
10 Bře 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
1 3
Ždírec nad Doubravou
10 Bře 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
1 0
Břeclav
10 Bře 2024
- 14:30
Velká Bíteš
2 2
Slavoj Polná
10 Bře 2024
- 14:30
Sokol Lanžhot
2 0
Dálnice Speřice
10 Bře 2024
- 14:30
Humpolec
0 0
Pelhřimov
10 Bře 2024
- 14:30
Žďár nad Sázavou
1 2
Vrchovina
Kolo 17
16 Bře 2024
- 10:15
Břeclav
0 2
Stará Říše
16 Bře 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
0 0
Velká Bíteš
17 Bře 2024
- 15:00
Líšeň B
1 0
Žďár nad Sázavou
17 Bře 2024
- 15:00
Dálnice Speřice
0 2
Velké Meziříčí
17 Bře 2024
- 15:00
Sokol Tasovice
1 3
Sokol Lanžhot
17 Bře 2024
- 15:00
Pelhřimov
1 1
Vrchovina
17 Bře 2024
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
1 4
Zbrojovka Brno B
17 Bře 2024
- 15:00
Slavoj Polná
2 1
Humpolec
Kolo 18
23 Bře 2024
- 15:00
Velká Bíteš
2 1
Břeclav
23 Bře 2024
- 15:00
Vrchovina
1 4
Slavoj Polná
24 Bře 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
1 1
Sokol Tasovice
24 Bře 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
2 0
Dálnice Speřice
24 Bře 2024
- 15:00
Humpolec
1 2
Havlíčkův Brod
24 Bře 2024
- 15:00
Sokol Lanžhot
2 0
Líšeň B
24 Bře 2024
- 15:00
Žďár nad Sázavou
4 2
Pelhřimov
24 Bře 2024
- 15:00
Stará Říše
1 3
Ždírec nad Doubravou
Kolo 19
29 Bře 2024
- 11:00
Ždírec nad Doubravou
4 2
Velká Bíteš
29 Bře 2024
- 15:00
Líšeň B
2 0
Velké Meziříčí
29 Bře 2024
- 15:00
Sokol Lanžhot
2 1
Žďár nad Sázavou
29 Bře 2024
- 15:00
Slavoj Polná
0 1
Pelhřimov
30 Bře 2024
- 10:15
Břeclav
4 1
Humpolec
30 Bře 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
1 1
Vrchovina
30 Bře 2024
- 15:00
Dálnice Speřice
1 0
Stará Říše
31 Bře 2024
- 15:00
Sokol Tasovice
1 1
Zbrojovka Brno B
Kolo 20
6 Dub 2024
- 15:30
Vrchovina
2 0
Břeclav
7 Dub 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
2 1
Sokol Lanžhot
7 Dub 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
1 0
Líšeň B
7 Dub 2024
- 15:00
Humpolec
1 0
Ždírec nad Doubravou
7 Dub 2024
- 15:30
Velká Bíteš
2 0
Dálnice Speřice
7 Dub 2024
- 15:30
Žďár nad Sázavou
1 2
Slavoj Polná
7 Dub 2024
- 15:30
Pelhřimov
0 2
Havlíčkův Brod
7 Dub 2024
- 15:30
Stará Říše
1 2
Sokol Tasovice
Kolo 21
13 Dub 2024
- 10:15
Břeclav
1 1
Pelhřimov
13 Dub 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
2 0
Slavoj Polná
13 Dub 2024
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
3 2
Vrchovina
14 Dub 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
2 4
Žďár nad Sázavou
14 Dub 2024
- 15:30
Dálnice Speřice
2 2
Humpolec
14 Dub 2024
- 15:30
Líšeň B
6 0
Stará Říše
14 Dub 2024
- 15:30
Sokol Tasovice
0 0
Velká Bíteš
14 Dub 2024
- 15:30
Sokol Lanžhot
0 1
Zbrojovka Brno B
Kolo 22
20 Dub 2024
- 16:00
Velká Bíteš
5 1
Líšeň B
20 Dub 2024
- 16:00
Vrchovina
6 0
Dálnice Speřice
20 Dub 2024
- 16:00
Stará Říše
0 2
Sokol Lanžhot
21 Dub 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
0 1
Velké Meziříčí
21 Dub 2024
- 15:00
Humpolec
0 1
Sokol Tasovice
21 Dub 2024
- 16:00
Slavoj Polná
2 1
Břeclav
21 Dub 2024
- 16:00
Žďár nad Sázavou
2 1
Havlíčkův Brod
21 Dub 2024
- 16:00
Pelhřimov
0 1
Ždírec nad Doubravou
Kolo 23
27 Dub 2024
- 10:15
Břeclav
0 0
Havlíčkův Brod
28 Dub 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 1
Žďár nad Sázavou
28 Dub 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
2 1
Stará Říše
28 Dub 2024
- 16:00
Sokol Tasovice
3 2
Vrchovina
28 Dub 2024
- 16:00
Líšeň B
4 0
Humpolec
28 Dub 2024
- 16:00
Dálnice Speřice
1 0
Pelhřimov
28 Dub 2024
- 16:00
Ždírec nad Doubravou
2 1
Slavoj Polná
28 Dub 2024
- 16:00
Sokol Lanžhot
0 1
Velká Bíteš
Kolo 24
4 Kvě 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
1 1
Ždírec nad Doubravou
4 Kvě 2024
- 16:30
Vrchovina
1 3
Líšeň B
5 Kvě 2024
- 15:00
Humpolec
3 2
Sokol Lanžhot
5 Kvě 2024
- 16:30
Slavoj Polná
3 2
Dálnice Speřice
5 Kvě 2024
- 16:30
Velká Bíteš
4 1
Velké Meziříčí
5 Kvě 2024
- 16:30
Žďár nad Sázavou
0 1
Břeclav
5 Kvě 2024
- 16:30
Pelhřimov
2 1
Sokol Tasovice
5 Kvě 2024
- 16:30
Stará Říše
0 3
Zbrojovka Brno B
Kolo 25
11 Kvě 2024
- 10:15
Ždírec nad Doubravou
0 0
Břeclav
11 Kvě 2024
- 14:00
Dálnice Speřice
1 1
Havlíčkův Brod
11 Kvě 2024
- 16:30
Stará Říše
2 2
Žďár nad Sázavou
12 Kvě 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
3 0
Velká Bíteš
12 Kvě 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
0 0
Humpolec
12 Kvě 2024
- 16:30
Líšeň B
1 0
Pelhřimov
12 Kvě 2024
- 16:30
Sokol Tasovice
1 2
Slavoj Polná
12 Kvě 2024
- 16:30
Sokol Lanžhot
1 3
Vrchovina
Kolo 26
18 Kvě 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
1 0
Sokol Tasovice
18 Kvě 2024
- 17:00
Žďár nad Sázavou
3 0
Ždírec nad Doubravou
18 Kvě 2024
- 17:00
Vrchovina
2 2
Velké Meziříčí
19 Kvě 2024
- 10:15
Břeclav
0 1
Dálnice Speřice
19 Kvě 2024
- 15:00
Humpolec
0 2
Zbrojovka Brno B
19 Kvě 2024
- 17:00
Slavoj Polná
0 0
Líšeň B
19 Kvě 2024
- 17:00
Velká Bíteš
5 0
Stará Říše
19 Kvě 2024
- 17:00
Pelhřimov
1 3
Sokol Lanžhot
Kolo 27
26 Kvě 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
2 2
Pelhřimov
26 Kvě 2024
- 17:00
Stará Říše
0 5
Humpolec
26 Kvě 2024
- 17:00
Sokol Tasovice
1 1
Břeclav
26 Kvě 2024
- 17:00
Líšeň B
1 3
Havlíčkův Brod
26 Kvě 2024
- 17:00
Dálnice Speřice
2 1
Ždírec nad Doubravou
26 Kvě 2024
- 17:00
Velká Bíteš
3 0
Žďár nad Sázavou
26 Kvě 2024
- 17:00
Sokol Lanžhot
3 1
Slavoj Polná
29 Kvě 2024
- 18:00
Zbrojovka Brno B
2 1
Vrchovina
Kolo 28
31 Kvě 2024
- 18:00
Slavoj Polná
- -
Velké Meziříčí
1 Čvn 2024
- 10:15
Havlíčkův Brod
- -
Sokol Lanžhot
1 Čvn 2024
- 10:15
Břeclav
- -
Líšeň B
1 Čvn 2024
- 17:00
Vrchovina
- -
Stará Říše
2 Čvn 2024
- 15:00
Humpolec
- -
Velká Bíteš
2 Čvn 2024
- 17:00
Žďár nad Sázavou
- -
Dálnice Speřice
2 Čvn 2024
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
- -
Sokol Tasovice
2 Čvn 2024
- 17:00
Pelhřimov
- -
Zbrojovka Brno B
Kolo 29
7 Čvn 2024
- 17:30
Velká Bíteš
- -
Vrchovina
8 Čvn 2024
- 11:00
Líšeň B
- -
Ždírec nad Doubravou
8 Čvn 2024
- 16:00
Sokol Lanžhot
- -
Břeclav
9 Čvn 2024
- 10:15
Zbrojovka Brno B
- -
Slavoj Polná
9 Čvn 2024
- 10:15
Velké Meziříčí
- -
Havlíčkův Brod
9 Čvn 2024
- 15:00
Humpolec
- -
Žďár nad Sázavou
9 Čvn 2024
- 17:00
Stará Říše
- -
Pelhřimov
9 Čvn 2024
- 17:00
Sokol Tasovice
- -
Dálnice Speřice
Kolo 30
16 Čvn 2024
- 17:30
Ždírec nad Doubravou
- -
Sokol Lanžhot
16 Čvn 2024
- 17:30
Slavoj Polná
- -
Stará Říše
16 Čvn 2024
- 17:30
Dálnice Speřice
- -
Líšeň B
16 Čvn 2024
- 17:30
Žďár nad Sázavou
- -
Sokol Tasovice
16 Čvn 2024
- 17:30
Vrchovina
- -
Humpolec
16 Čvn 2024
- 17:30
Havlíčkův Brod
- -
Zbrojovka Brno B
16 Čvn 2024
- 17:30
Břeclav
- -
Velké Meziříčí
16 Čvn 2024
- 17:30
Pelhřimov
- -
Velká Bíteš
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Zbrojovka Brno B
Sokol Lanžhot
Líšeň B
Vrchovina
Havlíčkův Brod
Velká Bíteš
Žďár nad Sázavou
Slavoj Polná
Ždírec nad Doubravou
Humpolec
Sokol Tasovice
Velké Meziříčí
Dálnice Speřice
Břeclav
Pelhřimov
Stará Říše
1 Zbrojovka Brno B
0–0
1–0
1–0
3–2
2–1
1–2
2–0
3–0
4–1
3–1
5–1
 
4–1
3–0
4–1
4–1
2–0
1–0
1–1
0–1
5–0
2–0
6–0
1–0
4–1
2–0
5–1
3–0
2 Sokol Lanžhot
0–1
0–0
2–0
2–1
1–3
3–3
2–0
0–1
1–1
2–1
2–0
3–1
5–1
3–1
4–1
2–3
3–1
3–1
4–0
1–2
2–0
5–2
 
3–3
2–2
3–1
4–1
2–0
3 Líšeň B
2–3
0–1
1–2
0–2
4–1
3–1
1–3
1–3
2–2
1–5
1–0
1–2
2–1
0–0
 
2–0
4–0
1–3
2–1
3–1
2–0
3–0
1–0
5–1
1–0
3–2
6–0
4–0
4 Vrchovina
2–1
1–2
3–3
3–1
1–3
1–4
2–2
1–1
1–1
4–1
2–1
1–4
0–0
0–0
2–3
 
3–2
6–1
2–3
2–2
2–1
6–0
2–0
2–0
3–1
5–0
1–1
 
3–2
5 Havlíčkův Brod
 
0–2
 
0–2
3–1
3–1
1–1
2–2
0–0
5–2
2–0
1–2
2–0
0–2
1–1
1–0
2–1
2–1
1–0
5–1
1–2
2–3
1–1
3–2
0–0
0–0
2–0
1–1
1–1
6 Velká Bíteš
1–4
0–3
1–1
1–0
5–1
2–2
 
1–1
2–5
0–0
3–0
1–4
2–2
1–2
1–1
2–4
1–1
1–0
0–0
4–1
2–1
2–0
3–0
2–1
3–1
1–1
5–0
1–0
7 Žďár nad Sázavou
1–5
1–3
0–2
1–2
2–1
0–1
1–2
1–4
2–1
0–2
4–1
0–3
1–2
0–2
3–0
3–1
3–0
 
3–1
1–0
4–2
 
3–1
0–1
0–0
4–2
0–3
2–1
2–2
8 Slavoj Polná
1–4
1–5
1–3
0–0
1–2
0–0
4–1
2–0
0–2
2–1
2–2
2–0
2–1
0–1
1–2
2–1
0–1
2–5
2–1
 
0–2
3–2
1–2
2–1
2–2
0–1
2–1
 
4–0
9 Ždírec nad Doubravou
1–4
0–3
 
1–3
0–2
3–2
0–0
0–1
1–1
4–2
1–1
1–3
0–3
2–1
1–0
0–0
0–1
 
0–1
1–1
3–1
1–0
1–2
0–0
0–2
4–1
1–0
4–0
3–1
10 Humpolec
0–2
1–4
3–2
1–4
3–1
0–4
2–3
1–2
1–2
 
1–1
 
0–3
1–0
1–2
1–0
0–0
0–1
1–3