Divize F

Celková
Doma
Venku
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V R V V
>
27
18
5
4
59
22
37
59
2
V P P P V
>
27
15
5
7
59
31
28
50
3
P P V R V
>
27
13
8
6
44
32
12
47
4
V R V P V
>
27
11
13
3
50
29
21
46
5
27
13
7
7
48
30
18
46
6
V V R R P
>
27
14
4
9
61
56
5
46
7
V V R V V
>
27
12
6
9
54
42
12
42
8
V V R V P
>
27
12
5
10
45
30
15
41
9
P P R P V
>
27
11
5
11
32
39
-7
38
10
27
9
7
11
47
51
-4
34
11
V P P V P
>
27
8
9
10
29
36
-7
33
12
27
8
8
11
36
45
-9
32
13
P V P V P
>
27
8
4
15
36
49
-13
28
14
P P V P V
>
27
7
4
16
25
52
-27
25
15
P R P R P
>
27
4
9
14
27
51
-24
21
16
27
2
3
22
22
79
-57
9
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
4 Srp 2023
- 17:00
Valašské Meziříčí
0 4
Řepiště
5 Srp 2023
- 10:15
Vratimov
6 3
Jeseník
5 Srp 2023
- 10:15
Opava B
1 1
Bospor Bohumín
5 Srp 2023
- 15:00
Břidličná
0 2
Unie Hlubina
6 Srp 2023
- 17:00
Šumperk
1 1
Havířov
22 Srp 2023
- 18:00
Beskyd Frenštát
0 1
Krnov
24 Srp 2023
- 17:30
Polanka nad Odrou
1 1
Bílovec
6 Zář 2023
- 17:30
Slavoj Olympia Bruntál
1 4
Vítkovice
Kolo 2
12 Srp 2023
- 17:00
Unie Hlubina
0 3
Šumperk
12 Srp 2023
- 17:00
Řepiště
0 0
Břidličná
12 Srp 2023
- 17:00
Jeseník
1 1
Slavoj Olympia Bruntál
13 Srp 2023
- 10:15
Havířov
1 2
Polanka nad Odrou
13 Srp 2023
- 15:00
Krnov
4 0
Vítkovice
13 Srp 2023
- 17:00
Beskyd Frenštát
2 2
Valašské Meziříčí
13 Srp 2023
- 17:00
Bospor Bohumín
2 0
Vratimov
13 Srp 2023
- 17:00
Bílovec
4 1
Opava B
Kolo 3
18 Srp 2023
- 17:30
Břidličná
1 1
Beskyd Frenštát
18 Srp 2023
- 17:30
Valašské Meziříčí
2 3
Krnov
19 Srp 2023
- 10:15
Vratimov
2 3
Bílovec
19 Srp 2023
- 17:00
Vítkovice
0 2
Jeseník
20 Srp 2023
- 16:30
Šumperk
4 0
Řepiště
20 Srp 2023
- 16:30
Polanka nad Odrou
0 2
Unie Hlubina
20 Srp 2023
- 16:30
Slavoj Olympia Bruntál
3 1
Bospor Bohumín
6 Zář 2023
- 17:00
Opava B
0 0
Havířov
Kolo 4
26 Srp 2023
- 16:30
Unie Hlubina
5 3
Opava B
26 Srp 2023
- 16:30
Řepiště
0 1
Polanka nad Odrou
26 Srp 2023
- 16:30
Valašské Meziříčí
3 0
Břidličná
27 Srp 2023
- 10:15
Havířov
0 1
Vratimov
27 Srp 2023
- 15:00
Krnov
1 0
Jeseník
27 Srp 2023
- 16:30
Bílovec
2 0
Slavoj Olympia Bruntál
27 Srp 2023
- 16:30
Beskyd Frenštát
0 0
Šumperk
27 Srp 2023
- 16:30
Bospor Bohumín
1 1
Vítkovice
Kolo 5
2 Zář 2023
- 10:15
Vratimov
0 4
Unie Hlubina
2 Zář 2023
- 10:15
Opava B
4 1
Řepiště
2 Zář 2023
- 16:00
Břidličná
0 0
Krnov
2 Zář 2023
- 16:00
Jeseník
1 3
Bospor Bohumín
2 Zář 2023
- 16:00
Vítkovice
1 3
Bílovec
3 Zář 2023
- 16:00
Šumperk
2 3
Valašské Meziříčí
3 Zář 2023
- 16:00
Polanka nad Odrou
0 0
Beskyd Frenštát
3 Zář 2023
- 16:00
Slavoj Olympia Bruntál
0 3
Havířov
Kolo 6
9 Zář 2023
- 16:00
Unie Hlubina
4 0
Slavoj Olympia Bruntál
9 Zář 2023
- 16:00
Řepiště
0 5
Vratimov
9 Zář 2023
- 16:00
Břidličná
1 5
Šumperk
9 Zář 2023
- 16:00
Valašské Meziříčí
1 0
Polanka nad Odrou
10 Zář 2023
- 10:15
Havířov
2 2
Vítkovice
10 Zář 2023
- 15:00
Krnov
0 0
Bospor Bohumín
10 Zář 2023
- 16:00
Beskyd Frenštát
0 4
Opava B
10 Zář 2023
- 16:00
Bílovec
0 1
Jeseník
Kolo 7
16 Zář 2023
- 10:15
Vratimov
2 1
Beskyd Frenštát
16 Zář 2023
- 10:15
Opava B
4 1
Valašské Meziříčí
16 Zář 2023
- 15:30
Jeseník
3 3
Havířov
16 Zář 2023
- 15:30
Vítkovice
0 2
Unie Hlubina
17 Zář 2023
- 15:30
Šumperk
1 0
Krnov
17 Zář 2023
- 15:30
Polanka nad Odrou
1 0
Břidličná
17 Zář 2023
- 15:30
Bospor Bohumín
1 3
Bílovec
17 Zář 2023
- 15:30
Slavoj Olympia Bruntál
0 2
Řepiště
Kolo 8
23 Zář 2023
- 15:30
Unie Hlubina
4 1
Jeseník
23 Zář 2023
- 15:30
Břidličná
0 1
Opava B
23 Zář 2023
- 15:30
Valašské Meziříčí
3 3
Vratimov
23 Zář 2023
- 15:30
Řepiště
2 0
Vítkovice
24 Zář 2023
- 10:15
Havířov
1 1
Bospor Bohumín
24 Zář 2023
- 15:00
Krnov
2 0
Bílovec
24 Zář 2023
- 15:30
Šumperk
1 1
Polanka nad Odrou
24 Zář 2023
- 15:30
Beskyd Frenštát
5 1
Slavoj Olympia Bruntál
Kolo 9
28 Zář 2023
- 11:00
Vratimov
3 0
Břidličná
30 Zář 2023
- 15:00
Jeseník
2 0
Řepiště
30 Zář 2023
- 15:00
Vítkovice
3 0
Beskyd Frenštát
1 Říj 2023
- 10:15
Opava B
1 0
Šumperk
1 Říj 2023
- 15:00
Polanka nad Odrou
2 1
Krnov
1 Říj 2023
- 15:00
Bospor Bohumín
2 2
Unie Hlubina
1 Říj 2023
- 15:00
Bílovec
1 1
Havířov
1 Říj 2023
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
0 4
Valašské Meziříčí
Kolo 10
7 Říj 2023
- 15:00
Valašské Meziříčí
3 5
Vítkovice
7 Říj 2023
- 15:00
Břidličná
2 1
Slavoj Olympia Bruntál
7 Říj 2023
- 15:00
Unie Hlubina
2 0
Bílovec
7 Říj 2023
- 15:00
Řepiště
1 1
Bospor Bohumín
8 Říj 2023
- 15:00
Polanka nad Odrou
0 1
Opava B
8 Říj 2023
- 15:00
Krnov
1 1
Havířov
8 Říj 2023
- 15:00
Beskyd Frenštát
1 1
Jeseník
8 Říj 2023
- 15:00
Šumperk
5 0
Vratimov
Kolo 11
14 Říj 2023
- 10:15
Vratimov
5 3
Polanka nad Odrou
14 Říj 2023
- 10:15
Opava B
5 1
Krnov
14 Říj 2023
- 15:00
Jeseník
2 2
Valašské Meziříčí
14 Říj 2023
- 15:00
Vítkovice
6 1
Břidličná
15 Říj 2023
- 10:15
Havířov
3 1
Unie Hlubina
15 Říj 2023
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
2 5
Šumperk
15 Říj 2023
- 15:00
Bílovec
0 3
Řepiště
15 Říj 2023
- 15:00
Bospor Bohumín
4 0
Beskyd Frenštát
Kolo 12
20 Říj 2023
- 15:00
Opava B
6 0
Vratimov
21 Říj 2023
- 14:30
Valašské Meziříčí
0 1
Bospor Bohumín
21 Říj 2023
- 14:30
Řepiště
1 2
Havířov
21 Říj 2023
- 14:30
Břidličná
1 1
Jeseník
22 Říj 2023
- 14:30
Šumperk
1 0
Vítkovice
22 Říj 2023
- 14:30
Krnov
1 1
Unie Hlubina
22 Říj 2023
- 14:30
Polanka nad Odrou
3 0
Slavoj Olympia Bruntál
22 Říj 2023
- 14:30
Beskyd Frenštát
3 4
Bílovec
Kolo 13
28 Říj 2023
- 10:15
Vratimov
2 1
Krnov
28 Říj 2023
- 14:30
Unie Hlubina
2 1
Řepiště
28 Říj 2023
- 14:30
Jeseník
0 1
Šumperk
28 Říj 2023
- 14:30
Vítkovice
2 5
Polanka nad Odrou
29 Říj 2023
- 10:15
Havířov
2 2
Beskyd Frenštát
29 Říj 2023
- 14:30
Slavoj Olympia Bruntál
0 3
Opava B
29 Říj 2023
- 14:30
Bospor Bohumín
2 1
Břidličná
29 Říj 2023
- 14:30
Bílovec
2 0
Valašské Meziříčí
Kolo 14
4 Lis 2023
- 10:15
Vratimov
3 2
Slavoj Olympia Bruntál
4 Lis 2023
- 14:00
Valašské Meziříčí
2 4
Havířov
4 Lis 2023
- 16:00
Bílovec
0 2
Břidličná
5 Lis 2023
- 10:15
Opava B
3 3
Vítkovice
5 Lis 2023
- 14:00
Beskyd Frenštát
2 0
Unie Hlubina
5 Lis 2023
- 14:00
Polanka nad Odrou
3 0
Jeseník
5 Lis 2023
- 14:00
Krnov
1 1
Řepiště
5 Lis 2023
- 14:00
Šumperk
1 2
Bospor Bohumín
7 Čvn 2024
- 18:00
Břidličná
- -
Bílovec
Kolo 15
11 Lis 2023
- 14:00
Jeseník
2 1
Opava B
11 Lis 2023
- 14:00
Unie Hlubina
3 1
Valašské Meziříčí
11 Lis 2023
- 14:00
Řepiště
2 3
Beskyd Frenštát
11 Lis 2023
- 15:15
Vítkovice
1 0
Vratimov
12 Lis 2023
- 10:15
Havířov
3 1
Břidličná
12 Lis 2023
- 14:00
Slavoj Olympia Bruntál
0 3
Krnov
12 Lis 2023
- 14:00
Bospor Bohumín
2 2
Polanka nad Odrou
12 Lis 2023
- 14:00
Bílovec
1 0
Šumperk
Kolo 16
9 Bře 2024
- 14:30
Jeseník
1 2
Vratimov
9 Bře 2024
- 14:30
Řepiště
2 2
Valašské Meziříčí
9 Bře 2024
- 14:30
Unie Hlubina
4 0
Břidličná
9 Bře 2024
- 15:30
Vítkovice
1 2
Slavoj Olympia Bruntál
10 Bře 2024
- 10:15
Havířov
1 0
Šumperk
10 Bře 2024
- 14:30
Bospor Bohumín
1 0
Opava B
10 Bře 2024
- 14:30
Bílovec
1 4
Polanka nad Odrou
10 Bře 2024
- 14:30
Krnov
0 0
Beskyd Frenštát
Kolo 17
16 Bře 2024
- 10:15
Vratimov
2 4
Bospor Bohumín
16 Bře 2024
- 14:30
Břidličná
2 1
Řepiště
16 Bře 2024
- 15:00
Valašské Meziříčí
2 1
Beskyd Frenštát
16 Bře 2024
- 16:30
Vítkovice
3 2
Krnov
17 Bře 2024
- 10:15
Opava B
2 1
Bílovec
17 Bře 2024
- 15:00
Polanka nad Odrou
0 0
Havířov
17 Bře 2024
- 15:00
Šumperk
1 4
Unie Hlubina
17 Bře 2024
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
2 2
Jeseník
Kolo 18
23 Bře 2024
- 15:00
Jeseník
0 2
Vítkovice
23 Bře 2024
- 15:00
Unie Hlubina
1 1
Polanka nad Odrou
23 Bře 2024
- 15:00
Řepiště
1 0
Šumperk
24 Bře 2024
- 10:15
Havířov
1 1
Opava B
24 Bře 2024
- 15:00
Bílovec
1 4
Vratimov
24 Bře 2024
- 15:00
Bospor Bohumín
4 1
Slavoj Olympia Bruntál
24 Bře 2024
- 15:00
Beskyd Frenštát
1 0
Břidličná
24 Bře 2024
- 15:00
Krnov
1 1
Valašské Meziříčí
Kolo 19
29 Bře 2024
- 10:15
Vratimov
2 2
Havířov
29 Bře 2024
- 14:00
Břidličná
0 4
Valašské Meziříčí
30 Bře 2024
- 10:15
Opava B
0 0
Unie Hlubina
30 Bře 2024
- 15:00
Jeseník
0 0
Krnov
30 Bře 2024
- 15:00
Vítkovice
2 0
Bospor Bohumín
31 Bře 2024
- 15:00
Polanka nad Odrou
2 1
Řepiště
31 Bře 2024
- 15:00
Šumperk
0 2
Beskyd Frenštát
31 Bře 2024
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
0 0
Bílovec
Kolo 20
6 Dub 2024
- 15:30
Řepiště
0 1
Opava B
6 Dub 2024
- 15:30
Unie Hlubina
0 1
Vratimov
7 Dub 2024
- 10:15
Havířov
2 1
Slavoj Olympia Bruntál
7 Dub 2024
- 15:00
Krnov
0 4
Břidličná
7 Dub 2024
- 15:30
Valašské Meziříčí
1 2
Šumperk
7 Dub 2024
- 15:30
Bospor Bohumín
1 0
Jeseník
7 Dub 2024
- 15:30
Bílovec
0 0
Vítkovice
7 Dub 2024
- 15:30
Beskyd Frenštát
1 0
Polanka nad Odrou
Kolo 21
13 Dub 2024
- 10:15
Vratimov
4 1
Řepiště
13 Dub 2024
- 10:15
Opava B
2 0
Beskyd Frenštát
13 Dub 2024
- 15:30
Jeseník
0 1
Bílovec
13 Dub 2024
- 15:30
Vítkovice
2 2
Havířov
14 Dub 2024
- 15:30
Polanka nad Odrou
1 2
Valašské Meziříčí
14 Dub 2024
- 15:30
Šumperk
0 2
Břidličná
14 Dub 2024
- 15:30
Bospor Bohumín
2 0
Krnov
14 Dub 2024
- 15:30
Slavoj Olympia Bruntál
0 3
Unie Hlubina
Kolo 22
20 Dub 2024
- 16:00
Valašské Meziříčí
0 4
Opava B
20 Dub 2024
- 16:00
Unie Hlubina
3 0
Vítkovice
20 Dub 2024
- 16:00
Řepiště
4 1
Slavoj Olympia Bruntál
21 Dub 2024
- 15:00
Krnov
0 0
Šumperk
21 Dub 2024
- 16:00
Bílovec
2 1
Bospor Bohumín
8 Kvě 2024
- 10:15
Havířov
1 1
Jeseník
8 Kvě 2024
- 17:00
Břidličná
0 2
Polanka nad Odrou
8 Kvě 2024
- 17:30
Beskyd Frenštát
2 5
Vratimov
Kolo 23
27 Dub 2024
- 10:15
Vratimov
1 2
Valašské Meziříčí
27 Dub 2024
- 16:00
Jeseník
0 3
Unie Hlubina
27 Dub 2024
- 16:00
Vítkovice
4 1
Řepiště
28 Dub 2024
- 10:15
Opava B
2 0
Břidličná
28 Dub 2024
- 16:00
Polanka nad Odrou
1 4
Šumperk
28 Dub 2024
- 16:00
Bílovec
0 2
Krnov
28 Dub 2024
- 16:00
Bospor Bohumín
0 4
Havířov
28 Dub 2024
- 16:00
Slavoj Olympia Bruntál
2 4
Beskyd Frenštát
Kolo 24
4 Kvě 2024
- 11:00
Břidličná
0 3
Vratimov
4 Kvě 2024
- 16:30
Valašské Meziříčí
4 0
Slavoj Olympia Bruntál
4 Kvě 2024
- 16:30
Šumperk
2 1
Opava B
4 Kvě 2024
- 16:30
Řepiště
5 1
Jeseník
4 Kvě 2024
- 16:30
Unie Hlubina
2 0
Bospor Bohumín
5 Kvě 2024
- 10:15
Havířov
3 0
Bílovec
5 Kvě 2024
- 15:00
Krnov
0 6
Polanka nad Odrou
5 Kvě 2024
- 16:30
Beskyd Frenštát
1 4
Vítkovice
Kolo 25
11 Kvě 2024
- 10:15
Vratimov
2 2
Šumperk
11 Kvě 2024
- 16:30
Jeseník
1 3
Beskyd Frenštát
11 Kvě 2024
- 17:00
Vítkovice
0 0
Valašské Meziříčí
12 Kvě 2024
- 10:15
Havířov
2 1
Krnov
12 Kvě 2024
- 10:15
Opava B
1 3
Polanka nad Odrou
12 Kvě 2024
- 16:30
Slavoj Olympia Bruntál
1 3
Břidličná
12 Kvě 2024
- 16:30
Bospor Bohumín
3 0
Řepiště
12 Kvě 2024
- 16:30
Bílovec
1 1
Unie Hlubina
Kolo 26
18 Kvě 2024
- 15:30
Břidličná
1 5
Vítkovice
18 Kvě 2024
- 17:00
Valašské Meziříčí
1 1
Jeseník
18 Kvě 2024
- 17:00
Řepiště
2 0
Bílovec
18 Kvě 2024
- 17:00
Unie Hlubina
2 1
Havířov
19 Kvě 2024
- 15:00
Krnov
3 1
Opava B
19 Kvě 2024
- 17:00
Šumperk
4 0
Slavoj Olympia Bruntál
19 Kvě 2024
- 17:00
Polanka nad Odrou
1 1
Vratimov
19 Kvě 2024
- 17:00
Beskyd Frenštát
1 1
Bospor Bohumín
Kolo 27
25 Kvě 2024
- 10:15
Vratimov
2 6
Opava B
25 Kvě 2024
- 17:00
Unie Hlubina
2 0
Krnov
25 Kvě 2024
- 17:00
Jeseník
0 3
Břidličná
25 Kvě 2024
- 17:30
Vítkovice
3 0
Šumperk
26 Kvě 2024
- 10:15
Havířov
4 0
Řepiště
26 Kvě 2024
- 17:00
Slavoj Olympia Bruntál
1 3
Polanka nad Odrou
26 Kvě 2024
- 17:00
Bílovec
1 0
Beskyd Frenštát
26 Kvě 2024
- 17:00
Bospor Bohumín
3 1
Valašské Meziříčí
Kolo 28
1 Čvn 2024
- 16:00
Břidličná
- -
Bospor Bohumín
1 Čvn 2024
- 17:00
Valašské Meziříčí
- -
Bílovec
1 Čvn 2024
- 17:00
Řepiště
- -
Unie Hlubina
2 Čvn 2024
- 10:15
Opava B
- -
Slavoj Olympia Bruntál
2 Čvn 2024
- 15:00
Krnov
- -
Vratimov
2 Čvn 2024
- 17:00
Šumperk
- -
Jeseník
2 Čvn 2024
- 17:00
Polanka nad Odrou
- -
Vítkovice
2 Čvn 2024
- 17:00
Beskyd Frenštát
- -
Havířov
Kolo 29
8 Čvn 2024
- 17:00
Řepiště
- -
Krnov
8 Čvn 2024
- 17:00
Jeseník
- -
Polanka nad Odrou
8 Čvn 2024
- 17:00
Unie Hlubina
- -
Beskyd Frenštát
8 Čvn 2024
- 17:00
Vítkovice
- -
Opava B
9 Čvn 2024
- 10:15
Havířov
- -
Valašské Meziříčí
9 Čvn 2024
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Vratimov
9 Čvn 2024
- 17:00
Bospor Bohumín
- -
Šumperk
Kolo 30
12 Čvn 2024
- 17:30
Polanka nad Odrou
- -
Bospor Bohumín
14 Čvn 2024
- 17:00
Valašské Meziříčí
- -
Unie Hlubina
14 Čvn 2024
- 17:30
Krnov
- -
Slavoj Olympia Bruntál
14 Čvn 2024
- 18:00
Vratimov
- -
Vítkovice
14 Čvn 2024
- 18:00
Břidličná
- -
Havířov
15 Čvn 2024
- 10:15
Opava B
- -
Jeseník
15 Čvn 2024
- 17:30
Beskyd Frenštát
- -
Řepiště
16 Čvn 2024
- 17:30
Šumperk
- -
Bílovec
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Unie Hlubina
Opava B
Bospor Bohumín
Havířov
Polanka nad Odrou
Vratimov
Vítkovice
Šumperk
Bílovec
Valašské Meziříčí
Krnov
Beskyd Frenštát
Řepiště
Břidličná
Jeseník
Slavoj Olympia Bruntál
1 Unie Hlubina
5–3
0–0
2–0
2–2
2–1
1–3
1–1
2–0
0–1
4–0
3–0
2–0
0–3
4–1
2–0
1–1
3–1
2–0
1–1
 
0–2
2–1
4–0
2–0
4–1
3–0
4–0
3–0
2 Opava B
0–0
3–5
1–1
0–1
0–0
1–1
1–3
1–0
6–0
6–2
3–3
1–0
1–2
2–1
1–4
4–1
4–0
5–1
1–3
2–0
4–0
4–1
1–0
2–0
1–0
 
1–2
 
3–0
3 Bospor Bohumín
2–2
0–2
1–0
1–1
0–4
1–1
2–2
2–0
4–2
1–1
0–2
 
2–1
1–3
1–2
3–1
1–0
2–0
0–0
4–0
1–1
3–0
1–1
2–1
1–0
3–1
4–1
1–3
4 Havířov
3–1
1–2
1–1
0–0
1–1
4–0
1–2
0–0
0–1
2–2
2–2
2–2
1–0
1–1
3–0
1–1
 
4–2
2–1
1–1
2–2
4–0
2–1
3–1
1–1
3–3
2–1
3–0
5 Polanka nad Odrou
0–2
1–1
0–1
3–1
 
2–2
0–0
2–1
1–1
3–5
 
5–2
1–4
1–1
1–1
4–1
1–2
0–1
2–1
6–0
0–0
0–1
2–1
1–0
1–0
2–0
3–0
3–0
3–1
6 Vratimov
0–4
1–0
2–6
0–6
2–4
0–2
2–2
1–0
5–3
1–1
 
0–1
2–2
0–5
2–3
4–1
1–2
3–3
2–1
2–1
5–2
4–1
5–0
3–0
3–0
6–3
2–1
3–2
7 Vítkovice
0–2
0–3
 
3–3
2–0
1–1
2–2
2–2
2–5
1–0
3–0
0–1
1–3
0–0
0–0
5–3
3–2
0–4
3–0
4–1
4–1
0–2
6–1
5–1
0–2
2–0
1–2
4–1
8 Šumperk
1–4
3–0
2–1
0–1
1–2
1–1
0–1
1–1
4–1
5–0
2–2
1–0
0–3
 
0–1
2–3
2–1
1–0
0–0
0–2
0–0
4–0
0–1
0–2
5–1
 
1–0
4–0
5–2
9 Bílovec
1–1
0–2
4–1
1–2
2–1
3–1
1–1
0–3
1–4
1–1
1–4
3–2
0–0
3–1
1–0
2–0
0–2
0–2
1–0
4–3
0–3
0–2
0–2
0–1
1–0
2–0
0–0
10 Valašské Meziříčí
 
1–3
0–4
1–4
0–1
1–3
2–4
1–0
2–1
3–3
2–1
3–5
0–0
1–2
3–2
 
0–2
2–3
1–1
2–1
2–2
0–4
2–2
3–0
4–0
1–1
2–2
4–0
4–0
11 Krnov
1–1
0–2
3–1
1–5