Divize E

Celková
Doma
Venku
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V V R V
30
23
4
3
85
29
56
73
2
P V V V V
30
19
5
6
80
31
49
62
3
P P P V V
30
18
6
6
61
31
30
60
4
P R V V V
30
17
6
7
62
33
29
57
5
R V V V P
30
16
3
11
75
47
28
51
6
V P P R P
30
13
4
13
46
59
-13
43
7
P V P R R
30
11
8
11
41
49
-8
41
8
R P V P R
30
9
10
11
48
55
-7
37
9
R V V P P
30
9
7
14
52
54
-2
34
10
30
8
9
13
43
59
-16
33
11
30
11
0
19
39
67
-28
33
12
V P V R R
30
8
8
14
30
50
-20
32
13
P V P P P
30
9
4
17
30
62
-32
31
14
V R P R R
30
7
10
13
37
52
-15
31
15
30
7
7
16
62
75
-13
28
16
30
7
5
18
27
65
-38
26
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
5 Srp 2023
- 17:00
Vsetín
3 1
HFK Olomouc
5 Srp 2023
- 17:00
Holešov
3 1
Nový Jičín
5 Srp 2023
- 17:00
Šternberk
3 3
Baťov
5 Srp 2023
- 17:00
Viktorie Přerov
0 2
Skaštice
5 Srp 2023
- 17:00
Kostelec na Hané
4 1
Jiskra Rýmařov
5 Srp 2023
- 17:00
Nové Sady
1 2
Slavičín
16 Srp 2023
- 17:30
Tatran Všechovice
1 1
Bzenec
28 Zář 2023
- 16:00
Strání
2 0
Kozlovice
Kolo 2
11 Srp 2023
- 18:30
Baťov
3 1
Viktorie Přerov
12 Srp 2023
- 10:15
Nový Jičín
0 6
Strání
12 Srp 2023
- 16:00
Bzenec
1 0
Holešov
12 Srp 2023
- 16:30
Jiskra Rýmařov
1 1
Tatran Všechovice
12 Srp 2023
- 17:00
Skaštice
2 2
Nové Sady
12 Srp 2023
- 17:00
Vsetín
1 0
Kostelec na Hané
13 Srp 2023
- 17:00
HFK Olomouc
2 0
Slavičín
13 Srp 2023
- 17:00
Kozlovice
3 1
Šternberk
Kolo 3
19 Srp 2023
- 16:30
Šternberk
1 0
Nový Jičín
19 Srp 2023
- 16:30
Holešov
7 2
Jiskra Rýmařov
19 Srp 2023
- 16:30
Nové Sady
1 1
Baťov
19 Srp 2023
- 16:30
Viktorie Přerov
0 3
Kozlovice
19 Srp 2023
- 16:30
Kostelec na Hané
0 2
HFK Olomouc
20 Srp 2023
- 10:15
Slavičín
2 1
Skaštice
20 Srp 2023
- 16:30
Tatran Všechovice
2 3
Vsetín
20 Srp 2023
- 16:30
Strání
3 2
Bzenec
Kolo 4
25 Srp 2023
- 16:30
Nový Jičín
0 1
Viktorie Přerov
25 Srp 2023
- 17:30
Baťov
4 0
Slavičín
26 Srp 2023
- 13:00
Bzenec
4 0
Šternberk
26 Srp 2023
- 16:30
Jiskra Rýmařov
4 2
Strání
27 Srp 2023
- 16:30
Kostelec na Hané
3 4
Tatran Všechovice
27 Srp 2023
- 16:30
HFK Olomouc
1 2
Skaštice
27 Srp 2023
- 16:30
Kozlovice
1 0
Nové Sady
27 Zář 2023
- 15:30
Vsetín
1 2
Holešov
Kolo 5
1 Zář 2023
- 17:00
Viktorie Přerov
1 0
Bzenec
2 Zář 2023
- 16:00
Holešov
5 1
Kostelec na Hané
2 Zář 2023
- 16:00
Skaštice
1 1
Baťov
2 Zář 2023
- 16:00
Šternberk
1 1
Jiskra Rýmařov
2 Zář 2023
- 17:00
Nové Sady
5 1
Nový Jičín
3 Zář 2023
- 10:15
Slavičín
0 2
Kozlovice
3 Zář 2023
- 16:00
Tatran Všechovice
2 3
HFK Olomouc
3 Zář 2023
- 16:00
Strání
3 1
Vsetín
Kolo 6
9 Zář 2023
- 10:15
Nový Jičín
1 2
Slavičín
9 Zář 2023
- 16:00
Kostelec na Hané
0 3
Strání
9 Zář 2023
- 16:00
Bzenec
5 0
Nové Sady
9 Zář 2023
- 16:00
Vsetín
2 0
Šternberk
9 Zář 2023
- 16:00
Jiskra Rýmařov
1 1
Viktorie Přerov
10 Zář 2023
- 16:00
HFK Olomouc
1 0
Baťov
10 Zář 2023
- 16:00
Kozlovice
3 1
Skaštice
10 Zář 2023
- 16:00
Tatran Všechovice
2 1
Holešov
Kolo 7
15 Zář 2023
- 18:30
Baťov
1 2
Kozlovice
16 Zář 2023
- 15:30
Viktorie Přerov
1 1
Vsetín
16 Zář 2023
- 15:30
Šternberk
2 0
Kostelec na Hané
16 Zář 2023
- 15:30
Strání
2 0
Tatran Všechovice
16 Zář 2023
- 15:30
Holešov
1 2
HFK Olomouc
16 Zář 2023
- 16:00
Skaštice
4 0
Nový Jičín
16 Zář 2023
- 16:30
Nové Sady
3 1
Jiskra Rýmařov
17 Zář 2023
- 10:15
Slavičín
2 2
Bzenec
Kolo 8
23 Zář 2023
- 10:15
Nový Jičín
2 1
Baťov
23 Zář 2023
- 15:30
Bzenec
6 1
Skaštice
23 Zář 2023
- 15:30
Kostelec na Hané
2 0
Viktorie Přerov
23 Zář 2023
- 15:30
Holešov
1 2
Strání
23 Zář 2023
- 15:30
Vsetín
3 0
Nové Sady
23 Zář 2023
- 15:30
Jiskra Rýmařov
5 2
Slavičín
24 Zář 2023
- 15:30
HFK Olomouc
0 1
Kozlovice
24 Zář 2023
- 15:30
Tatran Všechovice
2 3
Šternberk
Kolo 9
29 Zář 2023
- 18:00
Baťov
0 1
Bzenec
30 Zář 2023
- 15:00
Šternberk
2 1
Holešov
30 Zář 2023
- 15:00
Skaštice
2 4
Jiskra Rýmařov
30 Zář 2023
- 15:00
Viktorie Přerov
4 3
Tatran Všechovice
30 Zář 2023
- 15:00
Nové Sady
3 1
Kostelec na Hané
1 Říj 2023
- 10:15
Slavičín
0 2
Vsetín
1 Říj 2023
- 15:00
Strání
5 1
HFK Olomouc
1 Říj 2023
- 15:00
Kozlovice
2 2
Nový Jičín
Kolo 10
7 Říj 2023
- 15:00
Bzenec
0 2
Kozlovice
7 Říj 2023
- 15:00
Holešov
4 1
Viktorie Přerov
7 Říj 2023
- 15:00
Vsetín
1 0
Skaštice
7 Říj 2023
- 15:00
Jiskra Rýmařov
1 1
Baťov
8 Říj 2023
- 15:00
HFK Olomouc
0 1
Nový Jičín
8 Říj 2023
- 15:00
Kostelec na Hané
2 0
Slavičín
8 Říj 2023
- 15:00
Strání
5 0
Šternberk
8 Říj 2023
- 15:00
Tatran Všechovice
4 4
Nové Sady
Kolo 11
13 Říj 2023
- 18:00
Baťov
0 2
Vsetín
14 Říj 2023
- 10:15
Nový Jičín
1 5
Bzenec
14 Říj 2023
- 15:00
Viktorie Přerov
0 4
Strání
14 Říj 2023
- 15:00
Skaštice
3 1
Kostelec na Hané
14 Říj 2023
- 15:00
Šternberk
0 0
HFK Olomouc
14 Říj 2023
- 15:00
Nové Sady
2 1
Holešov
15 Říj 2023
- 10:15
Slavičín
2 1
Tatran Všechovice
15 Říj 2023
- 15:00
Kozlovice
1 1
Jiskra Rýmařov
Kolo 12
21 Říj 2023
- 14:30
Šternberk
3 1
Viktorie Přerov
21 Říj 2023
- 14:30
Holešov
2 4
Slavičín
21 Říj 2023
- 14:30
Vsetín
1 3
Kozlovice
21 Říj 2023
- 14:30
Jiskra Rýmařov
1 2
Nový Jičín
22 Říj 2023
- 14:30
HFK Olomouc
0 4
Bzenec
22 Říj 2023
- 14:30
Kostelec na Hané
1 4
Baťov
22 Říj 2023
- 14:30
Strání
1 4
Nové Sady
22 Říj 2023
- 14:30
Tatran Všechovice
6 1
Skaštice
Kolo 13
28 Říj 2023
- 14:30
Skaštice
2 3
Holešov
28 Říj 2023
- 14:30
Viktorie Přerov
0 0
HFK Olomouc
28 Říj 2023
- 14:30
Nové Sady
1 2
Šternberk
28 Říj 2023
- 14:30
Bzenec
2 0
Jiskra Rýmařov
28 Říj 2023
- 14:30
Nový Jičín
0 4
Vsetín
29 Říj 2023
- 10:15
Slavičín
0 3
Strání
29 Říj 2023
- 14:30
Baťov
5 1
Tatran Všechovice
29 Říj 2023
- 14:30
Kozlovice
0 2
Kostelec na Hané
Kolo 14
4 Lis 2023
- 14:00
Viktorie Přerov
0 2
Nové Sady
4 Lis 2023
- 14:00
Šternberk
1 2
Slavičín
4 Lis 2023
- 14:00
Tatran Všechovice
1 3
Kozlovice
4 Lis 2023
- 14:00
Vsetín
2 0
Bzenec
4 Lis 2023
- 16:00
Baťov
1 4
Holešov
5 Lis 2023
- 14:00
HFK Olomouc
0 2
Jiskra Rýmařov
5 Lis 2023
- 14:00
Kostelec na Hané
2 0
Nový Jičín
5 Lis 2023
- 14:00
Strání
2 0
Skaštice
8 Čvn 2024
- 17:00
Holešov
2 0
Baťov
Kolo 15
11 Lis 2023
- 10:15
Nový Jičín
1 1
Tatran Všechovice
11 Lis 2023
- 13:30
Slavičín
4 0
Viktorie Přerov
11 Lis 2023
- 14:00
Baťov
1 2
Strání
11 Lis 2023
- 14:00
Jiskra Rýmařov
1 1
Vsetín
11 Lis 2023
- 14:00
Skaštice
0 0
Šternberk
11 Lis 2023
- 14:00
Nové Sady
1 1
HFK Olomouc
11 Lis 2023
- 14:00
Bzenec
2 1
Kostelec na Hané
12 Lis 2023
- 14:00
Kozlovice
4 1
Holešov
Kolo 16
9 Bře 2024
- 10:15
Skaštice
2 1
Viktorie Přerov
9 Bře 2024
- 10:30
Slavičín
3 0
Nové Sady
9 Bře 2024
- 14:30
Bzenec
3 2
Tatran Všechovice
9 Bře 2024
- 14:30
Nový Jičín
0 4
Holešov
9 Bře 2024
- 14:30
Baťov
2 0
Šternberk
9 Bře 2024
- 14:30
Jiskra Rýmařov
1 2
Kostelec na Hané
10 Bře 2024
- 14:30
HFK Olomouc
1 1
Vsetín
17 Dub 2024
- 17:00
Kozlovice
1 1
Strání
Kolo 17
16 Bře 2024
- 10:30
Slavičín
3 2
HFK Olomouc
16 Bře 2024
- 15:00
Šternberk
0 3
Kozlovice
16 Bře 2024
- 15:00
Viktorie Přerov
2 0
Baťov
16 Bře 2024
- 15:00
Nové Sady
0 0
Skaštice
17 Bře 2024
- 15:00
Strání
3 0
Nový Jičín
17 Bře 2024
- 15:00
Tatran Všechovice
2 1
Jiskra Rýmařov
17 Bře 2024
- 15:00
Kostelec na Hané
4 3
Vsetín
1 Kvě 2024
- 14:00
Holešov
2 2
Bzenec
Kolo 18
22 Bře 2024
- 18:30
Baťov
3 3
Nové Sady
23 Bře 2024
- 15:00
Bzenec
4 0
Strání
23 Bře 2024
- 15:00
Nový Jičín
0 0
Šternberk
23 Bře 2024
- 15:00
Jiskra Rýmařov
1 3
Holešov
23 Bře 2024
- 15:00
Vsetín
4 3
Tatran Všechovice
23 Bře 2024
- 15:00
Skaštice
1 2
Slavičín
24 Bře 2024
- 15:00
HFK Olomouc
0 1
Kostelec na Hané
24 Bře 2024
- 15:00
Kozlovice
5 1
Viktorie Přerov
Kolo 19
29 Bře 2024
- 10:30
Slavičín
1 1
Baťov
29 Bře 2024
- 15:00
Skaštice
0 0
HFK Olomouc
29 Bře 2024
- 15:00
Viktorie Přerov
1 2
Nový Jičín
29 Bře 2024
- 15:00
Holešov
2 1
Vsetín
30 Bře 2024
- 15:00
Šternberk
1 1
Bzenec
30 Bře 2024
- 15:00
Nové Sady
3 2
Kozlovice
31 Bře 2024
- 15:00
Strání
2 0
Jiskra Rýmařov
31 Bře 2024
- 15:00
Tatran Všechovice
5 3
Kostelec na Hané
Kolo 20
5 Dub 2024
- 18:30
Baťov
3 0
Skaštice
6 Dub 2024
- 15:30
HFK Olomouc
3 1
Tatran Všechovice
6 Dub 2024
- 15:30
Bzenec
3 0
Viktorie Přerov
6 Dub 2024
- 15:30
Nový Jičín
3 2
Nové Sady
6 Dub 2024
- 15:30
Jiskra Rýmařov
1 4
Šternberk
6 Dub 2024
- 15:30
Vsetín
1 1
Strání
7 Dub 2024
- 15:30
Kostelec na Hané
2 4
Holešov
7 Dub 2024
- 15:30
Kozlovice
2 2
Slavičín
Kolo 21
13 Dub 2024
- 15:30
Baťov
6 3
HFK Olomouc
13 Dub 2024
- 15:30
Skaštice
1 1
Kozlovice
13 Dub 2024
- 15:30
Holešov
5 1
Tatran Všechovice
13 Dub 2024
- 15:30
Viktorie Přerov
1 1
Jiskra Rýmařov
13 Dub 2024
- 15:30
Šternberk
1 5
Vsetín
13 Dub 2024
- 15:30
Nové Sady
4 3
Bzenec
13 Dub 2024
- 16:00
Strání
5 1
Kostelec na Hané
14 Dub 2024
- 10:15
Slavičín
1 0
Nový Jičín
Kolo 22
20 Dub 2024
- 16:00
HFK Olomouc
2 2
Holešov
20 Dub 2024
- 16:00
Kostelec na Hané
0 6
Šternberk
20 Dub 2024
- 16:00
Bzenec
4 0
Slavičín
20 Dub 2024
- 16:00
Nový Jičín
2 0
Skaštice
20 Dub 2024
- 16:00
Vsetín
3 3
Viktorie Přerov
20 Dub 2024
- 16:00
Jiskra Rýmařov
1 1
Nové Sady
21 Dub 2024
- 16:00
Kozlovice
2 0
Baťov
15 Kvě 2024
- 17:00
Tatran Všechovice
2 2
Strání
Kolo 23
26 Dub 2024
- 18:30
Baťov
2 3
Nový Jičín
27 Dub 2024
- 16:00
Šternberk
2 1
Tatran Všechovice
27 Dub 2024
- 16:00
Viktorie Přerov
1 0
Kostelec na Hané
27 Dub 2024
- 16:00
Skaštice
1 1
Bzenec
27 Dub 2024
- 16:00
Nové Sady
1 2
Vsetín
28 Dub 2024
- 10:15
Slavičín
1 2
Jiskra Rýmařov
28 Dub 2024
- 16:00
Strání
2 1
Holešov
28 Dub 2024
- 16:00
Kozlovice
3 0
HFK Olomouc
Kolo 24
4 Kvě 2024
- 10:00
Kostelec na Hané
2 0
Nové Sady
4 Kvě 2024
- 14:00
Vsetín
5 0
Slavičín
4 Kvě 2024
- 16:30
HFK Olomouc
0 3
Strání
4 Kvě 2024
- 16:30
Bzenec
7 1
Baťov
4 Kvě 2024
- 16:30
Nový Jičín
0 0
Kozlovice
4 Kvě 2024
- 16:30
Jiskra Rýmařov
3 1
Skaštice
5 Kvě 2024
- 16:30
Holešov
2 3
Šternberk
5 Kvě 2024
- 16:30
Tatran Všechovice
5 0
Viktorie Přerov
Kolo 25
11 Kvě 2024
- 16:30
Skaštice
2 1
Vsetín
11 Kvě 2024
- 16:30
Viktorie Přerov
0 4
Holešov
11 Kvě 2024
- 16:30
Šternberk
0 3
Strání
11 Kvě 2024
- 16:30
Nové Sady
1 1
Tatran Všechovice
12 Kvě 2024
- 10:15
Slavičín
3 0
Kostelec na Hané
12 Kvě 2024
- 16:30
Baťov
2 3
Jiskra Rýmařov
12 Kvě 2024
- 16:30
Nový Jičín
2 0
HFK Olomouc
12 Kvě 2024
- 16:30
Kozlovice
3 2
Bzenec
Kolo 26
17 Kvě 2024
- 17:30
HFK Olomouc
2 1
Šternberk
18 Kvě 2024
- 10:15
Kostelec na Hané
1 4
Skaštice
18 Kvě 2024
- 16:30
Jiskra Rýmařov
2 0
Kozlovice
18 Kvě 2024
- 17:00
Bzenec
4 3
Nový Jičín
18 Kvě 2024
- 17:00
Holešov
2 2
Nové Sady
18 Kvě 2024
- 17:00
Vsetín
1 1
Baťov
19 Kvě 2024
- 17:00
Strání
4 1
Viktorie Přerov
19 Kvě 2024
- 17:00
Tatran Všechovice
2 3
Slavičín
Kolo 27
25 Kvě 2024
- 13:00
Bzenec
3 0
HFK Olomouc
25 Kvě 2024
- 17:00
Baťov
1 0
Kostelec na Hané
25 Kvě 2024
- 17:00
Viktorie Přerov
0 1
Šternberk
25 Kvě 2024
- 17:00
Nový Jičín
2 0
Jiskra Rýmařov
25 Kvě 2024
- 17:30
Nové Sady
0 4
Strání
26 Kvě 2024
- 10:15
Slavičín
0 3
Holešov
26 Kvě 2024
- 17:00
Skaštice
0 0
Tatran Všechovice
26 Kvě 2024
- 17:00
Kozlovice
0 2
Vsetín
Kolo 28
31 Kvě 2024
- 17:30
Strání
5 3
Slavičín
31 Kvě 2024
- 18:00
Baťov
4 0
Tatran Všechovice
1 Čvn 2024
- 17:00
Kostelec na Hané
2 1
Kozlovice
1 Čvn 2024
- 17:00
HFK Olomouc
2 1
Viktorie Přerov
1 Čvn 2024
- 17:00
Šternberk
1 2
Nové Sady
1 Čvn 2024
- 17:00
Holešov
3 1
Skaštice
1 Čvn 2024
- 17:00
Vsetín
2 0
Nový Jičín
5 Čvn 2024
- 18:00
Jiskra Rýmařov
0 4
Bzenec
Kolo 29
8 Kvě 2024
- 16:30
Bzenec
1 0
Vsetín
7 Čvn 2024
- 17:30
Nový Jičín
0 1
Kostelec na Hané
8 Čvn 2024
- 16:00
Slavičín
1 1
Šternberk
8 Čvn 2024
- 17:00
Jiskra Rýmařov
1 1
HFK Olomouc
8 Čvn 2024
- 17:00
Skaštice
1 1
Strání
8 Čvn 2024
- 17:00
Nové Sady
0 2
Viktorie Přerov
9 Čvn 2024
- 17:00
Kozlovice
6 2
Tatran Všechovice
Kolo 30
12 Čvn 2024
- 17:30
Holešov
0 2
Kozlovice
12 Čvn 2024
- 17:30
Viktorie Přerov
2 1
Slavičín
14 Čvn 2024
- 18:00
Strání
4 0
Baťov
15 Čvn 2024
- 10:15
Kostelec na Hané
0 3
Bzenec
15 Čvn 2024
- 14:00
Šternberk
1 1
Skaštice
15 Čvn 2024
- 14:30
Vsetín
3 0
Jiskra Rýmařov
15 Čvn 2024
- 15:00
HFK Olomouc
0 0
Nové Sady
15 Čvn 2024
- 17:00
Tatran Všechovice
4 1
Nový Jičín
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Strání
Bzenec
Kozlovice
Vsetín
Holešov
Slavičín
Šternberk
Nové Sady
Baťov
Jiskra Rýmařov
Kostelec na Hané
HFK Olomouc
Nový Jičín
Skaštice
Tatran Všechovice
Viktorie Přerov
1 Strání
3–2
0–4
2–0
1–1
3–1
1–1
2–1
2–1
5–3
3–0
5–0
3–0
1–4
4–0
4–0
2–1
2–0
2–4
5–1
3–0
5–1
3–0
3–0
6–0
2–0
1–1
2–0
2–2
4–1
4–0
2 Bzenec
4–0
2–3
0–2
2–3
1–0
0–2
1–0
2–2
4–0
2–2
4–0
1–1
5–0
3–4
7–1
1–0
2–0
4–0
2–1
3–0
3–0
4–0
4–3
5–1
6–1
1–1
3–2
1–1
3–0
0–1
3 Kozlovice
1–1
0–2
3–2
2–0
0–2
3–1
4–1
2–0
2–2
2–0
3–1
3–0
1–0
2–3
2–0
2–1
1–1
0–2
0–2
1–2
3–0
1–0
2–2
0–0
3–1
1–1
6–2
3–1
5–1
3–0
4 Vsetín
1–1
1–3
2–0
0–1
1–3
2–0
1–2
1–2
5–0
2–0
2–0
5–1
3–0
2–1
1–1
2–0
3–0
1–1
1–0
3–4
3–1
1–1
2–0
4–0
1–0
1–2
4–3
3–2
3–3
1–1
5 Holešov
1–2
1–2
2–2
0–1
0–2
1–4
2–1
2–1
2–4
3–0
2–3
1–2
2–2
1–2
2–0
4–1
7–2
3–1
5–1
4–2
1–2
2–2
3–1
4–0
3–1
3–2
5–1
1–2
4–1
4–0
6 Slavičín
0–3
3–5
2–2
0–4
0–2
2–2
0–2
0–5
0–3
4–2
1–1
2–1
3–0
2–1
1–1
0–4
1–2
2–5
3–0
0–2
3–2
0–2
1–0
2–1
2–1
2–1
2–1
3–2
4–0
1–2
7 Šternberk
0–3
0–5
1–1
0–4
0–3
1–3
1–5
0–2
2–1
3–2
1–2
1–1
1–2
2–1
3–3
0–2
1–1
4–1
2–0
6–0
0–0
1–2
1–0
0–0
1–1
0–0
2–1
3–2
3–1
1–0
8 Nové Sady
0–4
4–1
4–3
0–5
3–2
0–1
1–2
0–3
2–1
2–2
1–2
0–3
1–2
2–1
1–1
3–3
3–1
1–1
3–1
0–2
1–1
0–0
5–1
2–3
0–0
2–2
1–1
4–4
0–2
2–0
9 Baťov
1–2
0–4
0–1
1–7
1–2
0–2
0–2
1–1
1–4
0–2
4–0
1–1
2–0
3–3
3–3
1–1
2–3
1–1
1–0
4–1
6–3
0–1
2–3
1–2
3–0
1–1
5–1
4–0
3–1
0–2
10 Jiskra Rýmařov
4–2
0–2
0–4
0–2
2–0
1–1
1–1
0–3
1–3
2–7
5–2
2–1
1–4
1–1
1–1
1–3
1–1
3–2
1–2
1–4
1–1
2–0
1–2
0–2
3–1
4–2
1–1
1–2
1–1
1–1
11 Kostelec na Hané
0–3
1–5
0–3
1–2
2–1
2–0
4–3
0–1
2–4
1–5
2–0
0–3
0–6
0–2
2–0
1–3
1–4
0–1
4–1
2–1
0–2
1–0
2–0
1–0
1–4
1–3
3–4
3–5
2–0
0–1
12 HFK Olomouc
0–3
1–5
0–4
0–3
0–1
0–3
1–1
1–3
2–2
2–1
2–0
2–3
2–1