MMA živě výsledky

MMA živě výsledky
Smíšená bojová umění, více známá pod zkráceným názvem MMA, je individuální kontaktní bojový sport s plným kontaktem prováděný na prstenci v oploceném prostoru. Tento sport byl vyvinut tak, aby zahrnoval aspekty několika dalších bojových sportů a bojových umění.

Všechny MMA souboje jsou vedeny na kruhu uvnitř oploceného prostoru mezi dvěma stíhači stejné hmotnostní třídy. Bojovníci smějí používat pouze techniky, které spadají do jedné ze dvou hlavních kategorií, stávkující a zápasící. Souboje jsou vedeny v pevném počtu kol (obvykle 3) formátu, kde každé kolo trvá po pevně stanovenou dobu (většinou 5 minut). O vítězích rozhoduje některý z následujících výsledků: Knockout, Technical Knockout, Submission, Judges Decision, Disqualification, Retirement, No Contest, Forfeit, or Doctor Stoppage.

UFC výsledky

Po celém světě je několik MMA lig. Nejoblíbenější z nich je Ultimate Fighting Championship (UFC). Liga, která má většinu z nejlépe hodnocených bojovníků, vede několik událostí po celém světě. Pro každou událost jsou vedeny souboje pro všechny hmotnostní třídy. Nejoblíbenější z těchto událostí jsou ty, které jsou označeny jako UFC, za nimiž následuje přípona čísla, jako je UFC 193. Hlavní události UFC mají také boje o ženy různých hmotnostních tříd.

Podobné sporty
Pankration – Moderní verze starověkého olympijského sportu Pankration .
Box – bojový sport, ve kterém dva hráči házejí údery na sebe.
Kickboxing – varianty zahrnují Pradal Serey (Kambodža), Sanda (Čína), Savate (Francie), Sikaran (Filipíny)
Karate – bojové umění vyvinuté v Japonsku, které používá děrování, kopání, údery kolen, údery loktů a některé otevřené techniky.
Muay Thai – sportovní boj s plným kontaktem, ve kterém se bojovníci snaží porazit své soupeře pomocí různých technik, které využívají pěsti, lokty, kolena a holeně.
Pencak Silat – bojový sport z Indonésie, který kolektivně zahrnuje bojová umění různých stylů.
Zápas – obecný termín pro bojový sport mezi dvěma soutěžícími zahrnující techniky zápasícího typu.
K-1 www.k-1.tv Bronzová záložka
World Wrestling Entertainment (WWE) www.wwe.com Bronzová záložka
Ultimate Fighting Championship (UFC) ufc.com
Extrémní boj www.xfomma.com
Boj MMA www.mmafighting.com
Mezinárodní organizace boxu (IBO) www.iboboxing.com
Světová boxerská asociace (WBA) www.wbanews.com
Univerzální organizace boxu (UBO) www.uboboxing.com
Světová série boxu www.worldseriesboxing.com
Světová federace karate www.wkf.net
Světová federace taekwondo WTF www.wtf.org
Mezinárodní federace juda www.intjudo.eu
Světová rada pro box (WBC) www.wbcboxing.com
Dámský box www.womenboxing.com

MMA výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Portál zivevysledky.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou Enetscores.com umístěny.

P