Šipky live výsledky

Šipky live výsledky

Hra profesionálních šipek je skvělá na sledování. Pokud však nejste schopni sledovat nebo potřebujete vědět, jak si různí hráči vedou v reálném čase,živvýsledky  je místo, které můžete zkontrolovat. Šipky live výsledky  a úplným seznamem zápasů. Tato stránka se může pochlubit rozsáhlým pokrytím profesionálních šipkových soutěží po celém světě s aktualizacemi v reálném čase, abyste byli informováni o událostech.

 

Chcete-li zobrazit skóre šipek dnes , klikněte na sekci ve hře a na vše pro zobrazení seznamu her dne. Včerejší kartu můžete použít pro hry hrané předchozího dne. Kromě toho  nabízíme  kalendář šipek, kde najdete výsledky soutěží, které se v minulosti odehrály v různé době. Chcete-li zobrazit výsledky pro určité datum v minulosti, klikněte na datum v kalendáři. Poté prozkoumejte hry dne pro konkrétní zápas. K určení výkonu hráčů v jakémkoli turnaji můžete použít výsledky šipek z minulých zápasů.

Na druhou stranu můžete najít zápasy v šipkách , které se odehrají dnes a v následujících pěti dnech. Chcete-li zobrazit šipky nadcházející hry v konkrétní den, klikněte na uvedené datum a projděte si seznam. V hlavní sezóně se v jeden den hraje více než deset zápasů několik dní v řadě. Rozvrh šipek můžete použít ke sledování velkých soutěží, jako jsou:

Mistrovství světa PDC

UK Open

Premier League 

Světový zápas

Evropské turné

Existuje také řada dalších soutěží z celého světa, abyste získali své šipky! Pokud sledujete oblíbeného hráče nebo sázíte na tento sport, použijte plán, abyste měli přehled o všech soutěžích a živých hrách.

Dámské šipky

Průlom Fallona Sherrocka na mistrovství světa udělal v ženském sportu zázraky. Nejen v zájmu, ale i ve více prize money v televizních turnajích, ve více kvalifikacích a v zájmu o tento sport.

Mezi významné turnaje patří:

Dámská série PDC

Women’s World Matchplay – První televizní turnaj v šipkách žen

Jak byste očekávali, máme všechny funkce, které si užíváte pro všechny ostatní sporty na platformě. Například srovnání kurzů , živá skóre, nejnovější výsledky, umístění a odkazy na živé přenosy nejlepších zápasů.

P