Michal Dobiáš porazil Istvána Veréba – submise, 2. kolo
Dominik Bereczki porazil Michala Dziudu – KO, 1. kolo
Leo Brichta porazil Víta Vokouna – na body
Zalán Forgó porazil Matěje Trčku – na body
Csaba Tóth porazil Adama Dvořáčka – TKO, 3. kolo
Patrik Záděra porazil Rolanda Tresóa – KO, 1. kolo
Josef Štummer porazil Csibiho Gergélyho – submise, 3. kolo
Marko Bakhit porazil Tobiasze Le – na body
Jakub Batfalský porazil Krisztiána Simona – submise, 2. kolo
Lajoš Papp porazil Lászla Kisse – TKO, 1. kolo
Tamas Pirik porazil Pavla Pilného – TKO, 3. kolo
RFA 7: PRAHA – FIGHT CARD, PROGRAM, ZÁPASY (VÝSLEDKY) | |||
Superfight | |||
Exebice (Box) | Marpo | vs. | Ilja Škondrič |
Main Card | |||
Welterweight (MMA) | Miroslav Brož | vs. | Kirill Medvedovski |
70 kg (Real Fight) | Tadeáš Růžička | vs. | Denis Makowski |
81 kg (Real Fight) | Sebastián Fapšo | vs. | Pavel Šach |
Heavyweight (MMA) | Lukáš Dvořák | vs. | Alejandro Arcas |
81 kg (Real Fight) | Matěj Kozubovský | vs. | Rafal Kaminski |
Lightweight (MMA) | Adam Herajn | vs. | ??? |
81 kg (Real Boxing) | Vitaliy Bojko | vs. | Martin Prázdny |
Prelims | |||
75 kg (Real Fight) | David Dvořáček | vs. | Lukáš Tvrdý |
Lightweight (MMA) | Antonín Beck | vs. | Gergely Csibi |
Bantamweight (MMA) | Dominik Toporcer | vs. | Ondřej Vráblík |
Free Prelims | |||
Heavyweight (MMA) | Roland Rak | vs. | Lajoš Papp |
Welterweight (MMA) | Jan Králik | vs. | Thomas Redento |
Výsledky RFA 7 Ostrava
Hlavní karta
Vojtěch Garba porazil Goran Reljic – na body
Leo Brichta porazil Vítezslav Rajnoch – TKO (soupeř nenastoupil do 2. kola pro zranění)
Jakub Benko porazil Pavel Šach – na body
Jozef Tvrdý porazil Róbert Rácz – body (2-1)
Joilton Lutterbach porazil Adam Stráník – TKO 2. kolo
Czubak Jacek porazil Jozef Jaloviar – TKO 1. kolo
Předzápasy
David Dvořáček porazil Igor Daniš – na body
Martin Prázdný porazil Alexandre Gogoladze – na body
Adam Herajn porazil Marek Kvasnica – na body
Boris Glezgo porazil Roland Rak – TKO 1. kolo
Josef Štummer porazil Bartosz Rewera – na body
Real Fight Arena míří poprvé do Česka. 23. července proběhne turnaj RFA 3 v Ostravě.
-
-
- Událost: RFA 3 MMA
- Místo konání: RT Torax Arena Ostrava Poruba
- Čas: Sobota, 23. 07. 2022, 18:30
-
Program RFA 3 v Ostravě:
HLAVNÍ KARTA (od cca 21:30)
Vojtěch Garba (ČR) – Goran Reljič (Chor.) / MMA do 93 kg
Leo Brichta (ČR) – Vítězslav Rajnoch (ČR) / Real Fight do 75 kg
Jakub Benko (SR) – Pavel Šach (ČR) / Real Fight do 81 kg
Róbert Rácz (SR) – Lukáš Tvrdý (ČR) / Real Fight do 80 kg
Adam Stráník (ČR) – Joilton Lutterbach (Braz.) / Real Fight do 81 kg
Czubak Jacek (Poľ.) – Jozef Jaloviar (SR) / MMA do 93 kg
PŘEDZÁPASY (od 18:30)
David Dvořáček (ČR) – Igor Daniš (SR) / Real Fight do 75 kg
Aleksandre Gogoladze (Gruz.) – Martin Prázdný (ČR) / Real Box do 77 kg
Marek Kvasnice (SR) – Adam Herajn (ČR) / MMA do 70 kg
Roland Rak (SR) – Boris Glezgo (ČR) / MMA do 120 kg
Bartosz Rewera (Pol.) – Josef Stummer (ČR) / MMA do 65 kg