ČFL B

2021-2022
Tabulka
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V V V V
30
18
3
9
66
49
17
57
2
V R R V V
30
16
9
5
43
33
10
57
3
30
16
4
10
52
41
11
52
4
P R V P P
30
15
6
9
51
40
11
51
5
30
14
5
11
51
38
13
47
6
V R R R P
30
12
10
8
42
38
4
46
7
30
12
9
9
47
40
7
45
8
30
11
9
10
55
52
3
42
9
P V R P P
30
12
5
13
41
49
-8
41
10
30
11
7
12
44
48
-4
40
11
P P R P P
30
11
6
13
50
51
-1
39
12
30
11
5
14
45
36
9
38
13
V R R V V
30
10
8
12
38
46
-8
38
14
V P R V P
30
10
2
18
43
67
-24
32
15
30
6
6
18
35
44
-9
24
16
30
3
10
17
26
57
-31
19
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
31 Čvc 2021
- 17:00
Sokol Živanice
0 1
Zbuzany
31 Čvc 2021
- 17:00
Přepeře
3 3
Teplice B
31 Čvc 2021
- 17:00
Ústí nad Orlicí
1 0
Bohemians 1905 B
31 Čvc 2021
- 17:00
Slovan Velvary
2 0
Slovan Liberec B
1 Srp 2021
- 10:15
Hradec Králové B
0 1
Mladá Boleslav B
1 Srp 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 1
Jablonec B
1 Srp 2021
- 10:15
Pardubice B
2 1
Sokol Brozany
1 Srp 2021
- 17:00
Sokol Zápy
2 0
Dukla Praha B
Kolo 2
7 Srp 2021
- 10:15
Zbuzany
1 0
Slovan Liberec B
7 Srp 2021
- 10:15
Jablonec B
2 0
Ústí nad Orlicí
7 Srp 2021
- 11:00
Teplice B
0 3
Hradec Králové B
7 Srp 2021
- 17:00
Sokol Živanice
4 1
Sokol Zápy
8 Srp 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
2 2
Chlumec nad Cidlinou
8 Srp 2021
- 10:15
Bohemians 1905 B
0 0
Slovan Velvary
8 Srp 2021
- 10:15
Dukla Praha B
3 2
Pardubice B
8 Srp 2021
- 17:00
Sokol Brozany
4 2
Přepeře
Kolo 3
14 Srp 2021
- 10:30
Přepeře
4 1
Dukla Praha B
14 Srp 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
3 0
Bohemians 1905 B
14 Srp 2021
- 17:00
Ústí nad Orlicí
3 3
Mladá Boleslav B
14 Srp 2021
- 17:00
Slovan Velvary
2 0
Jablonec B
15 Srp 2021
- 10:15
Pardubice B
1 4
Sokol Živanice
15 Srp 2021
- 10:15
Hradec Králové B
2 3
Sokol Brozany
15 Srp 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
5 0
Teplice B
15 Srp 2021
- 17:00
Sokol Zápy
1 1
Zbuzany
Kolo 4
21 Srp 2021
- 10:15
Zbuzany
1 1
Bohemians 1905 B
21 Srp 2021
- 10:15
Jablonec B
1 0
Slovan Liberec B
21 Srp 2021
- 11:00
Teplice B
1 0
Ústí nad Orlicí
21 Srp 2021
- 17:00
Sokol Živanice
2 1
Přepeře
22 Srp 2021
- 10:15
Dukla Praha B
0 1
Hradec Králové B
22 Srp 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
0 1
Slovan Velvary
22 Srp 2021
- 17:00
Sokol Zápy
3 1
Pardubice B
22 Srp 2021
- 17:00
Sokol Brozany
1 3
Chlumec nad Cidlinou
Kolo 5
28 Srp 2021
- 10:30
Přepeře
2 2
Sokol Zápy
28 Srp 2021
- 17:00
Ústí nad Orlicí
3 2
Sokol Brozany
28 Srp 2021
- 17:00
Slovan Velvary
1 2
Teplice B
29 Srp 2021
- 10:15
Hradec Králové B
5 0
Sokol Živanice
29 Srp 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 2
Dukla Praha B
29 Srp 2021
- 10:15
Pardubice B
3 1
Zbuzany
29 Srp 2021
- 10:15
Bohemians 1905 B
0 1
Jablonec B
29 Srp 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
1 2
Mladá Boleslav B
Kolo 6
4 Zář 2021
- 10:15
Zbuzany
0 2
Jablonec B
4 Zář 2021
- 10:15
Pardubice B
2 3
Přepeře
4 Zář 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
2 6
Bohemians 1905 B
4 Zář 2021
- 11:00
Teplice B
2 2
Slovan Liberec B
4 Zář 2021
- 17:00
Sokol Živanice
1 2
Chlumec nad Cidlinou
5 Zář 2021
- 10:15
Dukla Praha B
6 0
Ústí nad Orlicí
5 Zář 2021
- 17:00
Sokol Zápy
3 2
Hradec Králové B
5 Zář 2021
- 17:00
Sokol Brozany
2 2
Slovan Velvary
Kolo 7
11 Zář 2021
- 10:15
Přepeře
7 0
Zbuzany
11 Zář 2021
- 10:15
Jablonec B
1 2
Mladá Boleslav B
11 Zář 2021
- 16:00
Ústí nad Orlicí
1 2
Sokol Živanice
11 Zář 2021
- 16:00
Slovan Velvary
3 3
Dukla Praha B
12 Zář 2021
- 10:15
Hradec Králové B
1 4
Pardubice B
12 Zář 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
0 1
Sokol Zápy
12 Zář 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
0 1
Sokol Brozany
13 Zář 2021
- 13:00
Bohemians 1905 B
4 2
Teplice B
Kolo 8
18 Zář 2021
- 10:15
Zbuzany
1 1
Mladá Boleslav B
18 Zář 2021
- 10:30
Přepeře
0 4
Hradec Králové B
18 Zář 2021
- 11:00
Teplice B
2 2
Jablonec B
18 Zář 2021
- 15:30
Sokol Živanice
3 1
Slovan Velvary
19 Zář 2021
- 10:15
Pardubice B
3 1
Chlumec nad Cidlinou
19 Zář 2021
- 10:15
Dukla Praha B
0 0
Slovan Liberec B
19 Zář 2021
- 15:30
Sokol Zápy
0 0
Ústí nad Orlicí
19 Zář 2021
- 15:30
Sokol Brozany
1 0
Bohemians 1905 B
Kolo 9
24 Zář 2021
- 15:30
Mladá Boleslav B
1 2
Teplice B
25 Zář 2021
- 10:15
Bohemians 1905 B
2 3
Dukla Praha B
25 Zář 2021
- 10:15
Jablonec B
1 3
Sokol Brozany
25 Zář 2021
- 10:15
Hradec Králové B
1 0
Zbuzany
25 Zář 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 3
Přepeře
25 Zář 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
0 0
Sokol Živanice
25 Zář 2021
- 15:30
Ústí nad Orlicí
1 2
Pardubice B
25 Zář 2021
- 15:30
Slovan Velvary
1 1
Sokol Zápy
Kolo 10
2 Říj 2021
- 10:15
Zbuzany
2 0
Teplice B
2 Říj 2021
- 10:30
Přepeře
4 2
Ústí nad Orlicí
2 Říj 2021
- 15:00
Sokol Živanice
0 4
Bohemians 1905 B
3 Říj 2021
- 10:15
Pardubice B
5 0
Slovan Velvary
3 Říj 2021
- 10:15
Hradec Králové B
3 3
Chlumec nad Cidlinou
3 Říj 2021
- 10:15
Dukla Praha B
0 3
Jablonec B
3 Říj 2021
- 15:00
Sokol Zápy
0 0
Slovan Liberec B
3 Říj 2021
- 15:00
Sokol Brozany
0 0
Mladá Boleslav B
Kolo 11
9 Říj 2021
- 10:15
Jablonec B
2 1
Sokol Živanice
9 Říj 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
1 1
Dukla Praha B
9 Říj 2021
- 11:00
Teplice B
3 0
Sokol Brozany
9 Říj 2021
- 15:00
Ústí nad Orlicí
0 0
Hradec Králové B
9 Říj 2021
- 15:00
Slovan Velvary
2 1
Přepeře
10 Říj 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
3 3
Zbuzany
10 Říj 2021
- 10:15
Bohemians 1905 B
2 0
Sokol Zápy
10 Říj 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
4 0
Pardubice B
Kolo 12
16 Říj 2021
- 10:15
Zbuzany
3 3
Sokol Brozany
16 Říj 2021
- 10:30
Přepeře
3 1
Slovan Liberec B
16 Říj 2021
- 14:30
Sokol Živanice
3 1
Mladá Boleslav B
17 Říj 2021
- 10:15
Pardubice B
2 1
Bohemians 1905 B
17 Říj 2021
- 10:15
Dukla Praha B
3 0
Teplice B
17 Říj 2021
- 10:15
Hradec Králové B
1 1
Slovan Velvary
17 Říj 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 1
Ústí nad Orlicí
17 Říj 2021
- 14:30
Sokol Zápy
0 3
Jablonec B
Kolo 13
23 Říj 2021
- 10:15
Jablonec B
2 0
Pardubice B
23 Říj 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
4 0
Sokol Zápy
23 Říj 2021
- 11:00
Teplice B
0 3
Sokol Živanice
23 Říj 2021
- 14:30
Ústí nad Orlicí
1 1
Zbuzany
23 Říj 2021
- 14:30
Slovan Velvary
1 1
Chlumec nad Cidlinou
24 Říj 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
3 1
Hradec Králové B
24 Říj 2021
- 11:00
Bohemians 1905 B
2 2
Přepeře
24 Říj 2021
- 14:30
Sokol Brozany
2 1
Dukla Praha B
Kolo 14
30 Říj 2021
- 10:15
Zbuzany
0 1
Dukla Praha B
30 Říj 2021
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 3
Slovan Liberec B
30 Říj 2021
- 10:30
Přepeře
2 1
Jablonec B
30 Říj 2021
- 14:30
Sokol Živanice
0 0
Sokol Brozany
30 Říj 2021
- 14:30
Ústí nad Orlicí
0 2
Slovan Velvary
31 Říj 2021
- 11:15
Pardubice B
1 4
Mladá Boleslav B
31 Říj 2021
- 11:15
Hradec Králové B
1 0
Bohemians 1905 B
31 Říj 2021
- 15:30
Sokol Zápy
2 0
Teplice B
Kolo 15
28 Zář 2021
- 10:15
Bohemians 1905 B
1 1
Chlumec nad Cidlinou
28 Zář 2021
- 10:15
Mladá Boleslav B
1 3
Přepeře
28 Zář 2021
- 10:15
Dukla Praha B
1 1
Sokol Živanice
28 Zář 2021
- 10:30
Slovan Liberec B
1 1
Ústí nad Orlicí
28 Zář 2021
- 11:00
Teplice B
3 1
Pardubice B
28 Zář 2021
- 11:00
Jablonec B
3 1
Hradec Králové B
28 Zář 2021
- 15:30
Slovan Velvary
1 3
Zbuzany
28 Zář 2021
- 15:30
Sokol Brozany
0 0
Sokol Zápy
Kolo 16
12 Bře 2022
- 11:15
Jablonec B
6 4
Chlumec nad Cidlinou
13 Bře 2022
- 11:15
Bohemians 1905 B
2 1
Ústí nad Orlicí
13 Bře 2022
- 11:15
Mladá Boleslav B
0 1
Hradec Králové B
13 Bře 2022
- 11:15
Slovan Liberec B
4 0
Slovan Velvary
13 Bře 2022
- 11:15
Dukla Praha B
3 1
Sokol Zápy
13 Bře 2022
- 12:00
Teplice B
1 2
Přepeře
13 Bře 2022
- 15:30
Sokol Brozany
4 0
Pardubice B
30 Bře 2022
- 16:30
Zbuzany
2 1
Sokol Živanice
Kolo 17
19 Bře 2022
- 11:15
Pardubice B
0 3
Dukla Praha B
19 Bře 2022
- 11:30
Přepeře
0 1
Sokol Brozany
19 Bře 2022
- 16:00
Ústí nad Orlicí
1 1
Jablonec B
19 Bře 2022
- 16:00
Slovan Velvary
1 0
Bohemians 1905 B
20 Bře 2022
- 11:15
Slovan Liberec B
2 3
Zbuzany
20 Bře 2022
- 11:15
Chlumec nad Cidlinou
1 0
Mladá Boleslav B
20 Bře 2022
- 11:15
Hradec Králové B
0 1
Teplice B
20 Bře 2022
- 16:00
Sokol Zápy
3 2
Sokol Živanice
Kolo 18
26 Bře 2022
- 11:15
Zbuzany
0 1
Sokol Zápy
26 Bře 2022
- 11:15
Jablonec B
0 3
Slovan Velvary
26 Bře 2022
- 16:00
Sokol Živanice
5 0
Pardubice B
27 Bře 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
0 0
Ústí nad Orlicí
27 Bře 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
1 0
Slovan Liberec B
27 Bře 2022
- 10:15
Dukla Praha B
1 0
Přepeře
27 Bře 2022
- 11:00
Teplice B
4 0
Chlumec nad Cidlinou
27 Bře 2022
- 15:00
Sokol Brozany
0 1
Hradec Králové B
Kolo 19
2 Dub 2022
- 10:30
Přepeře
1 0
Sokol Živanice
2 Dub 2022
- 16:30
Ústí nad Orlicí
0 0
Teplice B
2 Dub 2022
- 16:30
Slovan Velvary
5 0
Mladá Boleslav B
3 Dub 2022
- 10:15
Pardubice B
1 3
Sokol Zápy
3 Dub 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
5 1
Zbuzany
3 Dub 2022
- 10:15
Slovan Liberec B
2 1
Jablonec B
3 Dub 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 1
Sokol Brozany
3 Dub 2022
- 10:15
Hradec Králové B
2 0
Dukla Praha B
Kolo 20
9 Dub 2022
- 10:15
Jablonec B
1 1
Bohemians 1905 B
10 Dub 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
2 0
Slovan Liberec B
10 Dub 2022
- 10:15
Dukla Praha B
1 1
Chlumec nad Cidlinou
10 Dub 2022
- 11:00
Teplice B
3 1
Slovan Velvary
10 Dub 2022
- 16:30
Sokol Brozany
2 0
Ústí nad Orlicí
10 Dub 2022
- 16:30
Sokol Zápy
3 0
Přepeře
27 Dub 2022
- 17:00
Zbuzany
2 0
Pardubice B
27 Dub 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 1
Hradec Králové B
Kolo 21
16 Dub 2022
- 10:15
Jablonec B
2 0
Zbuzany
16 Dub 2022
- 10:30
Přepeře
2 0
Pardubice B
16 Dub 2022
- 17:00
Ústí nad Orlicí
1 6
Dukla Praha B
16 Dub 2022
- 17:00
Slovan Velvary
0 1
Sokol Brozany
17 Dub 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
0 1
Mladá Boleslav B
17 Dub 2022
- 10:15
Slovan Liberec B
3 4
Teplice B
17 Dub 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 1
Sokol Živanice
17 Dub 2022
- 10:15
Hradec Králové B
1 2
Sokol Zápy
Kolo 22
23 Dub 2022
- 10:15
Zbuzany
0 2
Přepeře
23 Dub 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 1
Ústí nad Orlicí
24 Dub 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
1 2
Jablonec B
24 Dub 2022
- 10:15
Pardubice B
1 1
Hradec Králové B
24 Dub 2022
- 10:15
Dukla Praha B
0 1
Slovan Velvary
24 Dub 2022
- 11:00
Teplice B
0 1
Bohemians 1905 B
24 Dub 2022
- 17:00
Sokol Zápy
2 0
Chlumec nad Cidlinou
11 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Brozany
2 1
Slovan Liberec B
Kolo 23
30 Dub 2022
- 10:15
Jablonec B
3 1
Teplice B
30 Dub 2022
- 17:00
Ústí nad Orlicí
1 2
Sokol Zápy
30 Dub 2022
- 17:00
Slovan Velvary
2 0
Sokol Živanice
1 Kvě 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
3 0
Sokol Brozany
1 Kvě 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
2 0
Zbuzany
1 Kvě 2022
- 10:15
Slovan Liberec B
1 2
Dukla Praha B
1 Kvě 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 0
Pardubice B
1 Kvě 2022
- 10:15
Hradec Králové B
6 0
Přepeře
Kolo 24
7 Kvě 2022
- 10:15
Zbuzany
1 2
Hradec Králové B
7 Kvě 2022
- 10:30
Přepeře
2 4
Chlumec nad Cidlinou
7 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Živanice
1 0
Slovan Liberec B
8 Kvě 2022
- 10:15
Pardubice B
3 2
Ústí nad Orlicí
8 Kvě 2022
- 10:15
Dukla Praha B
0 1
Bohemians 1905 B
8 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Brozany
0 0
Jablonec B
8 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Zápy
3 2
Slovan Velvary
9 Kvě 2022
- 15:00
Teplice B
1 0
Mladá Boleslav B
Kolo 25
14 Kvě 2022
- 10:15
Jablonec B
5 3
Dukla Praha B
14 Kvě 2022
- 17:00
Ústí nad Orlicí
0 3
Přepeře
14 Kvě 2022
- 17:00
Slovan Velvary
4 0
Pardubice B
15 Kvě 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
3 4
Sokol Živanice
15 Kvě 2022
- 10:15
Slovan Liberec B
0 0
Sokol Zápy
15 Kvě 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
1 1
Sokol Brozany
15 Kvě 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
3 1
Hradec Králové B
15 Kvě 2022
- 11:00
Teplice B
1 0
Zbuzany
Kolo 26
21 Kvě 2022
- 10:15
Zbuzany
3 0
Chlumec nad Cidlinou
21 Kvě 2022
- 10:30
Přepeře
3 2
Slovan Velvary
21 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 1
Jablonec B
22 Kvě 2022
- 10:15
Dukla Praha B
3 6
Mladá Boleslav B
22 Kvě 2022
- 10:15
Pardubice B
3 1
Slovan Liberec B
22 Kvě 2022
- 10:15
Hradec Králové B
3 1
Ústí nad Orlicí
22 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Brozany
2 1
Teplice B
22 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Zápy
2 1
Bohemians 1905 B
Kolo 27
28 Kvě 2022
- 10:15
Jablonec B
0 0
Sokol Zápy
28 Kvě 2022
- 10:30
Slovan Liberec B
0 1
Přepeře
28 Kvě 2022
- 17:00
Ústí nad Orlicí
1 3
Chlumec nad Cidlinou
28 Kvě 2022
- 17:00
Slovan Velvary
1 1
Hradec Králové B
29 Kvě 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
3 1
Sokol Živanice
29 Kvě 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
2 0
Pardubice B
29 Kvě 2022
- 11:00
Teplice B
2 1
Dukla Praha B
29 Kvě 2022
- 17:00
Sokol Brozany
2 2
Zbuzany
Kolo 28
4 Čvn 2022
- 10:15
Zbuzany
1 0
Ústí nad Orlicí
4 Čvn 2022
- 10:15
Pardubice B
5 1
Jablonec B
4 Čvn 2022
- 10:30
Přepeře
1 0
Bohemians 1905 B
4 Čvn 2022
- 11:00
Dukla Praha B
1 1
Sokol Brozany
4 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Živanice
1 0
Teplice B
5 Čvn 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 3
Slovan Velvary
5 Čvn 2022
- 10:15
Hradec Králové B
2 1
Slovan Liberec B
5 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Zápy
2 0
Mladá Boleslav B
Kolo 29
10 Čvn 2022
- 16:00
Mladá Boleslav B
2 0
Pardubice B
11 Čvn 2022
- 10:15
Jablonec B
1 3
Přepeře
11 Čvn 2022
- 14:00
Slovan Velvary
1 1
Ústí nad Orlicí
11 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Brozany
1 3
Sokol Živanice
12 Čvn 2022
- 10:15
Dukla Praha B
0 4
Zbuzany
12 Čvn 2022
- 10:15
Bohemians 1905 B
2 3
Hradec Králové B
12 Čvn 2022
- 10:15
Slovan Liberec B
1 4
Chlumec nad Cidlinou
12 Čvn 2022
- 11:00
Teplice B
1 2
Sokol Zápy
Kolo 30
1 Čvn 2022
- 17:00
Zbuzany
1 1
Slovan Velvary
1 Čvn 2022
- 17:00
Sokol Zápy
1 1
Sokol Brozany
1 Čvn 2022
- 17:00
Ústí nad Orlicí
2 1
Slovan Liberec B
1 Čvn 2022
- 17:00
Pardubice B
1 1
Teplice B
1 Čvn 2022
- 17:00
Přepeře
6 1
Mladá Boleslav B
1 Čvn 2022
- 17:00
Hradec Králové B
0 2
Jablonec B
8 Čvn 2022
- 17:30
Chlumec nad Cidlinou
1 0
Bohemians 1905 B
18 Čvn 2022
- 10:15
Sokol Živanice
3 1
Dukla Praha B
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Nejlepší střelci
Rank#
Hráč
Góly
1
Sokol Živanice
17
2
Chlumec nad Cidlinou
17
3
Sokol Brozany
14
4
Jablonec B
12
5
Přepeře
12
6
Sokol Živanice
11
7
Pardubice B
9
8
Bohemians 1905 B
9
9
Hradec Králové B
8
10
Přepeře
8
Nejlepší nahrávači
Rank#
Hráč
Asistence
1
Sokol Živanice
1
2
Hradec Králové B
0
3
Hradec Králové B
0
4
Hradec Králové B
0
5
Hradec Králové B
0
6
Hradec Králové B
0
7
Hradec Králové B
0
8
Bohemians 1905 B
0
9
Bohemians 1905 B
0
10
Bohemians 1905 B
0
Karetní hříšníci
#
Hráč
Body
1
J. Vošahlík
Jablonec B
5
1
1
12
2
J. Duben
Sokol Zápy
12
0
0
12
3
A. Ljevaković
Teplice B
4
1
1
11
4
P. Putz
Sokol Zápy
6
0
1
11
5
P. Langer
Ústí nad Orlicí
9
1
0
11
6
M. Kratky
Sokol Brozany
9
1
0
11
7
L. Kopecky
Sokol Živanice
9
0
0
9
8
P. Valenta
Slovan Velvary
4
0
1
9
9
P. Vyborny
Sokol Brozany
9
0
0
9
10
K. Knejzlik
Přepeře
9
0
0
9
11
D. Sustr
Slovan Velvary
4
0
1
9
12
S. Langr
Sokol Živanice
8
0
0
8
13
J. Sulc
Slovan Liberec B
3
0
1
8
14
O. Lehoczki
Slovan Liberec B
2
0
1
7
15
R. Lehovec
Bohemians 1905 B
2
0
1
7
Křížová tabulka
show in full screen
Přepeře
Sokol Zápy
Sokol Živanice
Jablonec B
Hradec Králové B
Sokol Brozany
Slovan Velvary
Chlumec nad Cidlinou
Teplice B
Mladá Boleslav B
Dukla Praha B
Bohemians 1905 B
Zbuzany
Pardubice B
Slovan Liberec B
Ústí nad Orlicí
1 Přepeře 2–2 1–0 2–1 0–4 0–1 3–2 2–4 3–3 6–1 4–1 1–0 7–0 2–0 3–1 4–2
2 Sokol Zápy 3–0 3–2 0–3 3–2 1–1 3–2 2–0 2–0 2–0 2–0 2–1 1–1 3–1 0–0 0–0
3 Sokol Živanice 2–1 4–1 2–1 2–1 0–0 3–1 1–2 1–0 3–1 3–1 0–4 0–1 5–0 1–0 2–1
4 Jablonec B 1–3 0–0 2–1 3–1 1–3 0–3 6–4 3–1 1–2 5–3 1–1 2–0 2–0 1–0 2–0
5 Hradec Králové B 6–0 1–2 5–0 0–2 2–3 1–1 3–3 0–1 0–1 2–0 1–0 1–0 1–4 2–1 3–1
6 Sokol Brozany 4–2 0–0 1–3 0–0 0–1 2–2 1–3 2–1 0–0 2–1 1–0 2–2 4–0 2–1 2–0
7 Slovan Velvary 2–1 1–1 2–0 2–0 1–1 0–1 1–1 1–2 5–0 3–3 1–0 1–3 4–0 2–0 1–1
8 Chlumec nad Cidlinou 2–3 0–1 1–1 1–1 3–1 2–1 1–3 5–0 1–0 1–2 1–0 3–3 2–0 2–3 1–1
9 Teplice B 1–2 1–2 0–3 2–2 0–3 3–0 3–1 4–0 1–0 2–1 0–1 1–0 3–1 2–2 1–0
10 Mladá Boleslav B 1–3 4–0 3–1 1–2 0–1 1–1 0–1 2–2 1–2 1–1 2–6 2–0 2–0 2–0 0–0
11 Dukla Praha B 1–0 3–1 1–1 0–3 0–1 1–1 0–1 1–1 3–0 3–6 0–1 0–4 3–2 0–0 6–0
12 Bohemians 1905 B 2–2 2–0 3–4 0–1 2–3 3–0 0–0 1–1 4–2 0–1 2–3 5–1 2–0 1–0 2–1
13 Zbuzany 0–2 0–1 2–1 0–2 1–2 3–3 1–1 3–0 2–0 1–1 0–1 1–1 2–0 1–0 1–0
14 Pardubice B 2–3 1–3 1–4 5–1 1–1 2–1 5–0 3–1 1–1 1–4 0–3 2–1 3–1 3–1 3–2
15 Slovan Liberec B 0–1 0–0 0–0 2–1 3–1 0–1 4–0 1–4 3–4 1–2 1–2 3–0 2–3 4–0 1–1
16 Ústí nad Orlicí 0–3 1–2 1–2 1–1 0–0 3–2 0–2 1–3 0–0 3–3 1–6 1–0 1–1 1–2 2–1
Anglie
Premier League
2022-2023
Evropa
Evropská konferenční liga
2022-2023
Liga Mistrů
2022-2023
Francie
Ligue 1
2022-2023
Holandsko
Eredivisie
2022-2023
Německo
Bundesliga
2022-2023
DFB Pokal (Německý pohár)
2022-2023
Polsko
Ekstraklasa - polská liga
2022-2023
Skotsko
Premiership
2022-2023
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko)
2022-2023
Svět
MS ve fotbale
2022-2023
Česká republika
Fortuna národní liga
2022-2023
Španělsko
LaLiga
2022-2023

oddspedia.com

P