ČFL B

2022-2023
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
9
7
1
1
19
3
16
22
2
R V P V V
>
9
6
1
2
24
13
11
19
3
V R V P P
>
9
5
2
2
22
16
6
17
4
9
5
2
2
12
9
3
17
5
V V R V P
>
9
4
4
1
17
13
4
16
6
P V P V V
>
9
5
0
4
12
10
2
15
7
P V V R P
>
9
4
1
4
16
14
2
13
8
R V V P R
>
9
3
3
3
15
20
-5
12
9
R P P V P
>
9
3
3
3
10
9
1
12
10
V P P R V
>
8
3
2
3
14
12
2
11
11
9
3
2
4
10
10
0
11
12
9
2
3
4
8
13
-5
9
13
P P V P V
>
9
2
2
5
10
13
-3
8
14
R V P P R
>
9
1
4
4
14
18
-4
7
15
P P P V R
>
9
1
2
6
6
19
-13
5
16
R P P P R
>
8
0
2
6
4
21
-17
2
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Kolo 1
6 Srp 2022
- 10:15
Jablonec B
0 3
Ústí nad Labem
6 Srp 2022
- 10:30
Přepeře
0 6
Viktoria Žižkov
6 Srp 2022
- 17:00
Benešov
1 3
Slovan Velvary
6 Srp 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 3
Kolín
7 Srp 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 0
Baník Souš
7 Srp 2022
- 10:15
Hradec Králové B
0 0
Mladá Boleslav B
7 Srp 2022
- 11:00
Teplice B
1 2
Sokol Brozany
7 Srp 2022
- 17:00
Sokol Zápy
1 1
Pardubice B
Kolo 2
13 Srp 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
1 0
Benešov
13 Srp 2022
- 10:30
Kolín
6 0
Baník Souš
13 Srp 2022
- 17:00
Ústí nad Labem
2 2
Přepeře
13 Srp 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 2
Sokol Zápy
13 Srp 2022
- 17:00
Slovan Velvary
0 1
Teplice B
14 Srp 2022
- 10:15
Pardubice B
2 0
Jablonec B
14 Srp 2022
- 10:15
Viktoria Žižkov
1 0
Hradec Králové B
14 Srp 2022
- 17:00
Sokol Brozany
0 1
Chlumec nad Cidlinou
Kolo 3
20 Srp 2022
- 10:15
Jablonec B
1 1
Sokol Živanice
20 Srp 2022
- 10:30
Přepeře
1 2
Pardubice B
20 Srp 2022
- 17:00
Baník Souš
1 2
Sokol Brozany
21 Srp 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 2
Slovan Velvary
21 Srp 2022
- 10:15
Hradec Králové B
2 4
Ústí nad Labem
21 Srp 2022
- 11:00
Teplice B
4 2
Mladá Boleslav B
21 Srp 2022
- 17:00
Sokol Zápy
3 2
Kolín
28 Zář 2022
- 10:15
Benešov
2 1
Viktoria Žižkov
Kolo 4
27 Srp 2022
- 10:30
Kolín
3 2
Sokol Brozany
27 Srp 2022
- 16:30
Mladá Boleslav B
4 0
Chlumec nad Cidlinou
27 Srp 2022
- 17:00
Ústí nad Labem
3 0
Benešov
27 Srp 2022
- 17:00
Sokol Živanice
2 3
Přepeře
27 Srp 2022
- 17:00
Slovan Velvary
- -
Baník Souš
28 Srp 2022
- 10:15
Pardubice B
0 0
Hradec Králové B
28 Srp 2022
- 10:15
Viktoria Žižkov
2 1
Teplice B
28 Zář 2022
- 16:30
Sokol Zápy
2 1
Jablonec B
Kolo 5
3 Zář 2022
- 10:15
Benešov
1 1
Pardubice B
3 Zář 2022
- 10:15
Jablonec B
1 1
Kolín
3 Zář 2022
- 10:30
Přepeře
3 3
Sokol Zápy
3 Zář 2022
- 17:00
Baník Souš
1 1
Mladá Boleslav B
4 Zář 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
0 1
Viktoria Žižkov
4 Zář 2022
- 10:15
Hradec Králové B
1 1
Sokol Živanice
4 Zář 2022
- 11:00
Teplice B
2 3
Ústí nad Labem
4 Zář 2022
- 17:00
Sokol Brozany
0 1
Slovan Velvary
Kolo 6
10 Zář 2022
- 10:15
Jablonec B
1 2
Přepeře
10 Zář 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
0 2
Sokol Brozany
10 Zář 2022
- 10:30
Kolín
4 2
Slovan Velvary
10 Zář 2022
- 15:00
Ústí nad Labem
2 2
Chlumec nad Cidlinou
10 Zář 2022
- 17:00
Sokol Živanice
3 1
Benešov
11 Zář 2022
- 10:15
Pardubice B
1 3
Teplice B
11 Zář 2022
- 10:15
Viktoria Žižkov
5 0
Baník Souš
11 Zář 2022
- 17:00
Sokol Zápy
4 2
Hradec Králové B
Kolo 7
17 Zář 2022
- 10:15
Benešov
0 2
Sokol Zápy
17 Zář 2022
- 10:30
Přepeře
3 1
Kolín
17 Zář 2022
- 16:30
Baník Souš
1 3
Ústí nad Labem
17 Zář 2022
- 16:30
Slovan Velvary
1 2
Mladá Boleslav B
18 Zář 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
1 0
Pardubice B
18 Zář 2022
- 10:15
Hradec Králové B
1 0
Jablonec B
18 Zář 2022
- 11:00
Teplice B
3 2
Sokol Živanice
18 Zář 2022
- 16:30
Sokol Brozany
0 2
Viktoria Žižkov
Kolo 8
24 Zář 2022
- 10:15
Jablonec B
4 0
Benešov
24 Zář 2022
- 10:15
Pardubice B
2 0
Baník Souš
24 Zář 2022
- 10:30
Přepeře
0 2
Hradec Králové B
24 Zář 2022
- 10:30
Kolín
1 0
Mladá Boleslav B
24 Zář 2022
- 16:00
Sokol Živanice
0 3
Chlumec nad Cidlinou
24 Zář 2022
- 16:30
Ústí nad Labem
0 2
Sokol Brozany
25 Zář 2022
- 10:15
Viktoria Žižkov
0 0
Slovan Velvary
25 Zář 2022
- 16:30
Sokol Zápy
0 0
Teplice B
Kolo 9
1 Říj 2022
- 10:15
Benešov
1 1
Přepeře
1 Říj 2022
- 16:00
Slovan Velvary
5 2
Ústí nad Labem
1 Říj 2022
- 16:00
Baník Souš
1 1
Sokol Živanice
2 Říj 2022
- 10:00
Teplice B
1 2
Jablonec B
2 Říj 2022
- 10:15
Chlumec nad Cidlinou
2 0
Sokol Zápy
2 Říj 2022
- 10:15
Mladá Boleslav B
0 1
Viktoria Žižkov
2 Říj 2022
- 10:15
Hradec Králové B
0 3
Kolín
2 Říj 2022
- 16:00
Sokol Brozany
2 1
Pardubice B
Kolo 10
8 Říj 2022
- 16:00
Pardubice B
- -
Slovan Velvary
8 Říj 2022
- 16:00
Ústí nad Labem
- -
Mladá Boleslav B
8 Říj 2022
- 16:00
Sokol Živanice
- -
Sokol Brozany
8 Říj 2022
- 16:00
Kolín
- -
Viktoria Žižkov
8 Říj 2022
- 16:00
Přepeře
- -
Teplice B
8 Říj 2022
- 16:00
Jablonec B
- -
Chlumec nad Cidlinou
8 Říj 2022
- 16:00
Sokol Zápy
- -
Baník Souš
9 Říj 2022
- 10:15
Hradec Králové B
- -
Benešov
Kolo 11
15 Říj 2022
- 15:30
Baník Souš
- -
Jablonec B
15 Říj 2022
- 15:30
Chlumec nad Cidlinou
- -
Přepeře
15 Říj 2022
- 15:30
Benešov
- -
Kolín
15 Říj 2022
- 15:30
Sokol Brozany
- -
Sokol Zápy
15 Říj 2022
- 15:30
Slovan Velvary
- -
Sokol Živanice
15 Říj 2022
- 15:30
Mladá Boleslav B
- -
Pardubice B
15 Říj 2022
- 15:30
Teplice B
- -
Hradec Králové B
15 Říj 2022
- 15:30
Viktoria Žižkov
- -
Ústí nad Labem
Kolo 12
22 Říj 2022
- 15:30
Jablonec B
- -
Sokol Brozany
22 Říj 2022
- 15:30
Pardubice B
- -
Viktoria Žižkov
22 Říj 2022
- 15:30
Benešov
- -
Teplice B
22 Říj 2022
- 15:30
Sokol Zápy
- -
Slovan Velvary
22 Říj 2022
- 15:30
Kolín
- -
Ústí nad Labem
22 Říj 2022
- 15:30
Sokol Živanice
- -
Mladá Boleslav B
22 Říj 2022
- 15:30
Přepeře
- -
Baník Souš
23 Říj 2022
- 10:15
Hradec Králové B
- -
Chlumec nad Cidlinou
Kolo 13
29 Říj 2022
- 14:30
Ústí nad Labem
- -
Pardubice B
29 Říj 2022
- 14:30
Baník Souš
- -
Hradec Králové B
29 Říj 2022
- 14:30
Chlumec nad Cidlinou
- -
Benešov
29 Říj 2022
- 14:30
Slovan Velvary
- -
Jablonec B
29 Říj 2022
- 14:30
Sokol Brozany
- -
Přepeře
29 Říj 2022
- 14:30
Mladá Boleslav B
- -
Sokol Zápy
29 Říj 2022
- 14:30
Viktoria Žižkov
- -
Sokol Živanice
29 Říj 2022
- 14:30
Teplice B
- -
Kolín
Kolo 14
5 Lis 2022
- 15:00
Jablonec B
- -
Mladá Boleslav B
5 Lis 2022
- 15:00
Sokol Zápy
- -
Viktoria Žižkov
5 Lis 2022
- 15:00
Benešov
- -
Baník Souš
5 Lis 2022
- 15:00
Teplice B
- -
Chlumec nad Cidlinou
5 Lis 2022
- 15:00
Sokol Živanice
- -
Ústí nad Labem
5 Lis 2022
- 15:00
Přepeře
- -
Slovan Velvary
5 Lis 2022
- 15:00
Kolín
- -
Pardubice B
6 Lis 2022
- 11:15
Hradec Králové B
- -
Sokol Brozany
Kolo 15
12 Lis 2022
- 15:00
Ústí nad Labem
- -
Sokol Zápy
12 Lis 2022
- 15:00
Baník Souš
- -
Teplice B
12 Lis 2022
- 15:00
Chlumec nad Cidlinou
- -
Kolín
12 Lis 2022
- 15:00
Slovan Velvary
- -
Hradec Králové B
12 Lis 2022
- 15:00
Sokol Brozany
- -
Benešov
12 Lis 2022
- 15:00
Viktoria Žižkov
- -
Jablonec B
12 Lis 2022
- 15:00
Mladá Boleslav B
- -
Přepeře
12 Lis 2022
- 15:00
Pardubice B
- -
Sokol Živanice
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Nejlepší střelci
Rank#
Hráč
Góly
1
Kolín
6
2
Sokol Zápy Pardubice B
5
3
Slovan Velvary
4
4
Sokol Brozany
4
5
Sokol Zápy
4
6
Sokol Živanice
4
7
Kolín
4
8
Kolín
3
9
Hradec Králové B
2
10
Jablonec B
2
Nejlepší nahrávači
Rank#
Hráč
Asistence
1
Hradec Králové B
0
2
Hradec Králové B
0
3
Pardubice B
0
4
Teplice B
0
5
Sokol Brozany
0
6
Pardubice B
0
7
Mladá Boleslav B
0
8
Jablonec B
0
9
Hradec Králové B
0
10
Pardubice B
0
Karetní hříšníci
#
Hráč
Body
1
J. Duben
Sokol Zápy
Pardubice B
5
0
0
5
2
M. Leibl
Hradec Králové B
2
1
0
4
3
J. Krcal
Chlumec nad Cidlinou
4
0
0
4
4
K. Hasil
Sokol Brozany
3
0
0
3
5
M. Leitl
Mladá Boleslav B
3
0
0
3
6
A. Batioja
Viktoria Žižkov
1
1
0
3
7
D. Sup
Sokol Brozany
3
0
0
3
8
T. Bastin
Chlumec nad Cidlinou
3
0
0
3
9
J. Elias
Sokol Zápy
3
0
0
3
10
L. Dufek
Mladá Boleslav B
2
0
0
2
11
J. Vošahlík
Jablonec B
Kolín
2
0
0
2
12
D. Breda
Kolín
2
0
0
2
13
M. Řezáč
Viktoria Žižkov
2
0
0
2
14
D. Březina
Viktoria Žižkov
2
0
0
2
15
D. Snajdr
Kolín
2
0
0
2
Křížová tabulka
show in full screen
Viktoria Žižkov
Kolín
Ústí nad Labem
Chlumec nad Cidlinou
Sokol Zápy
Sokol Brozany
Teplice B
Přepeře
Pardubice B
Slovan Velvary
Mladá Boleslav B
Hradec Králové B
Jablonec B
Sokol Živanice
Benešov
Baník Souš
1 Viktoria Žižkov 2–1 0–0 1–0 5–0
2 Kolín 3–2 4–2 1–0 6–0
3 Ústí nad Labem 2–2 0–2 2–2 3–0
4 Chlumec nad Cidlinou 0–1 2–0 1–0 2–2 1–0
5 Sokol Zápy 3–2 0–0 1–1 4–2 2–1
6 Sokol Brozany 0–2 0–1 2–1 0–1
7 Teplice B 2–3 1–2 4–2 1–2 3–2
8 Přepeře 0–6 3–1 3–3 1–2 0–2
9 Pardubice B 1–3 0–0 2–0 2–0
10 Slovan Velvary 5–2 0–1 1–2
11 Mladá Boleslav B 0–1 4–0 0–2 1–0
12 Hradec Králové B 0–3 2–4 0–0 1–0 1–1
13 Jablonec B 1–1 0–3 1–2 1–1 4–0
14 Sokol Živanice 2–3 0–3 2–2 2–3 3–1
15 Benešov 2–1 0–2 1–1 1–1 1–3
16 Baník Souš 1–3 1–2 1–1 1–1
Live výsledky - livesport livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live, fotbalové výsledky, hokejové výsledky, sportovní výsledky, tenisové výsledky, tenis živě, tenisové výsledky live, livesport, live sport, živé výsledky Další ▶Výsledky Live :⚽ Fotbal live  🎾Tenis 🏒 Hokej  🏀Basketbal  🤾‍Házená  ⚾Baseball  🏉Ragby  🏐Volejbal  🏎Formule 1  🏍Moto gp 🚴‍Cyklistika ⛳ Golf  🏏Kriket 👊 MMA  🏉Americky Fotbal Program a výsledky nejsledovanějších týmů Premier League Arsenal Chelsea Manchester City Tottenham Liverpool Manchester United West Ham LaLiga Barcelona Atletico Madrid Real Madrid Sevilla Bundesliga Borussia Dortmund Bayern Munich Bayer Leverkusen Serie A AC Milan Inter Milán Juventus Ligue 1 Paris Saint Germain Fortuna Liga Slavia Praha Sparta Praha Viktoria Plzeň Baník Ostrava Zbrojovka Brno Slovensko Slovan Bratislava Žilina Každý den nabízíme zdarma velký výběr živých sportovních online výsledků. Hokej online, Fotbal živě, Tenis live, online tv sport, živé výsledky, sportovní výsledky, live výsledky. Live Sport výsledky, Football, Soccer, Ice Hockey, Tennis, Basketball, LiveTV, Internet TV Sport. Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Premier Liga, Primera División - Apertura, Campeonato Brasileiro, J-League, Portuguese Liga, Major League Soccer, Super League, Superliga, Fortuna liga, champions league, Ekstraklasa, KHL, NHL, NBA, Extraliga, Tv, live, zdarma, free, online, live sport, ATP, WTA, ITF, Challenger, US OPEN, wimbledon, Davis Cup, EBEL, MS, World Cup. Sledujte - živé sportovní výsledky, Hokej, Fotbal, Tenis, Basketbal, Házená, Golf, Florbal, Voleybal, a další sporty. Tags:Americký fotbal|, Baseball, Basketbal, Bundesliga, champions league, Corgoň liga, DEL, Ekstraklasa, Elitserien, Eredivisie, euro, Extraliga, Florbal, Fotbal, Fotbal živě, Futsal, Gambrinus liga, golf, Handball, Házená, Hockey, Hokej, Hokej online, Hokej živě, Ice Hockey, KHL, Kvalifikace, Ligue 1, live, live sport, Live Sport Streaming, live stream, livesport, mistrovství evropy, MLB, MS, NASCAR, NBA, NFL, NHL, NLA, online, Online přenosy, online stream, online tv, online zapasy, Portuguese Liga, Premier League, Premier Liga, Primera Division, Ragby, Serie A, SM-liiga, Soccer, sport, sport výsledek, sportovní výsledky, zapasy výsledky , výsledky, výsledky sport, Tenis, Tenis live, Tennis, Tv, uefa, Voleybal živé výsledky, živé výsledky zapasy
P