Divize D

2022-2023
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
V V V V V
>
9
6
2
1
14
5
9
20
2
9
5
4
0
26
9
17
19
3
V P V V V
>
9
6
0
3
15
12
3
18
4
P V R V R
>
9
5
3
1
16
10
6
18
5
P V R R V
>
9
4
4
1
19
7
12
16
6
V R V P V
>
9
4
3
2
20
12
8
15
7
9
4
3
2
12
8
4
15
8
9
3
3
3
13
10
3
12
9
R P P V P
>
9
3
2
4
14
14
0
11
10
9
3
0
6
12
23
-11
9
11
P R V R P
>
9
1
4
4
7
13
-6
7
12
9
1
2
6
8
18
-10
5
13
P R P P P
>
9
1
1
7
3
22
-19
4
14
9
1
1
7
6
22
-16
4
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Kolo 1
6 Srp 2022
- 10:15
Břeclav
1 0
Havlíčkův Brod
6 Srp 2022
- 17:00
Ždírec nad Doubravou
1 3
Vysočina Jihlava B
6 Srp 2022
- 17:00
Velká Bíteš
1 0
Stará Říše
7 Srp 2022
- 17:00
Tatran Bohunice
1 0
Sokol Lanžhot
7 Srp 2022
- 17:00
Sokol Tasovice
5 0
Humpolec
7 Srp 2022
- 17:00
Žďár nad Sázavou
1 0
Start Brno
7 Srp 2022
- 17:00
Dálnice Speřice
5 1
Bystřice nad Pernštejnem
Kolo 2
12 Srp 2022
- 18:00
Start Brno
3 1
Dálnice Speřice
12 Srp 2022
- 18:00
Bystřice nad Pernštejnem
0 3
Ždírec nad Doubravou
13 Srp 2022
- 16:30
Humpolec
0 2
Tatran Bohunice
13 Srp 2022
- 17:00
Velká Bíteš
0 0
Žďár nad Sázavou
14 Srp 2022
- 17:00
Stará Říše
0 2
Havlíčkův Brod
14 Srp 2022
- 17:00
Sokol Lanžhot
5 1
Břeclav
28 Zář 2022
- 15:30
Vysočina Jihlava B
2 2
Sokol Tasovice
Kolo 3
20 Srp 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
1 1
Vysočina Jihlava B
20 Srp 2022
- 10:15
Břeclav
5 1
Humpolec
20 Srp 2022
- 16:30
Havlíčkův Brod
2 2
Sokol Lanžhot
20 Srp 2022
- 16:30
Ždírec nad Doubravou
0 0
Start Brno
21 Srp 2022
- 16:30
Žďár nad Sázavou
1 1
Stará Říše
21 Srp 2022
- 16:30
Dálnice Speřice
0 5
Velká Bíteš
21 Srp 2022
- 16:30
Sokol Tasovice
2 0
Bystřice nad Pernštejnem
Kolo 4
26 Srp 2022
- 17:30
Velká Bíteš
1 3
Ždírec nad Doubravou
27 Srp 2022
- 10:15
Vysočina Jihlava B
3 0
Břeclav
27 Srp 2022
- 16:00
Humpolec
2 0
Havlíčkův Brod
27 Srp 2022
- 16:30
Bystřice nad Pernštejnem
1 3
Tatran Bohunice
27 Srp 2022
- 16:30
Start Brno
0 0
Sokol Tasovice
28 Srp 2022
- 16:30
Stará Říše
2 2
Sokol Lanžhot
28 Srp 2022
- 16:30
Žďár nad Sázavou
5 0
Dálnice Speřice
Kolo 5
3 Zář 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
0 2
Start Brno
3 Zář 2022
- 10:15
Břeclav
1 0
Bystřice nad Pernštejnem
3 Zář 2022
- 16:00
Havlíčkův Brod
2 6
Vysočina Jihlava B
3 Zář 2022
- 16:00
Ždírec nad Doubravou
3 0
Žďár nad Sázavou
3 Zář 2022
- 16:00
Dálnice Speřice
2 1
Stará Říše
4 Zář 2022
- 16:00
Sokol Lanžhot
2 0
Humpolec
4 Zář 2022
- 16:00
Sokol Tasovice
1 1
Velká Bíteš
Kolo 6
10 Zář 2022
- 16:00
Velká Bíteš
2 4
Tatran Bohunice
10 Zář 2022
- 16:00
Bystřice nad Pernštejnem
0 0
Havlíčkův Brod
10 Zář 2022
- 16:00
Start Brno
2 1
Břeclav
11 Zář 2022
- 10:15
Vysočina Jihlava B
1 1
Sokol Lanžhot
11 Zář 2022
- 16:00
Dálnice Speřice
1 0
Ždírec nad Doubravou
11 Zář 2022
- 16:00
Stará Říše
0 0
Humpolec
11 Zář 2022
- 16:00
Žďár nad Sázavou
2 1
Sokol Tasovice
Kolo 7
17 Zář 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
0 0
Žďár nad Sázavou
17 Zář 2022
- 10:15
Břeclav
2 0
Velká Bíteš
17 Zář 2022
- 15:00
Humpolec
0 4
Vysočina Jihlava B
17 Zář 2022
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
0 2
Stará Říše
18 Zář 2022
- 10:15
Sokol Lanžhot
3 1
Bystřice nad Pernštejnem
18 Zář 2022
- 15:30
Sokol Tasovice
2 0
Dálnice Speřice
18 Zář 2022
- 16:00
Havlíčkův Brod
1 2
Start Brno
Kolo 8
24 Zář 2022
- 15:30
Ždírec nad Doubravou
2 2
Sokol Tasovice
24 Zář 2022
- 15:30
Bystřice nad Pernštejnem
2 0
Humpolec
24 Zář 2022
- 15:30
Velká Bíteš
3 0
Havlíčkův Brod
24 Zář 2022
- 15:30
Start Brno
3 1
Sokol Lanžhot
25 Zář 2022
- 15:30
Stará Říše
1 1
Vysočina Jihlava B
25 Zář 2022
- 15:30
Žďár nad Sázavou
1 2
Břeclav
25 Zář 2022
- 15:30
Dálnice Speřice
3 4
Tatran Bohunice
Kolo 9
1 Říj 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
1 1
Ždírec nad Doubravou
1 Říj 2022
- 10:15
Břeclav
2 0
Dálnice Speřice
1 Říj 2022
- 15:00
Humpolec
0 2
Start Brno
1 Říj 2022
- 15:00
Havlíčkův Brod
1 2
Žďár nad Sázavou
2 Říj 2022
- 10:15
Vysočina Jihlava B
5 1
Bystřice nad Pernštejnem
2 Říj 2022
- 15:00
Sokol Lanžhot
4 1
Velká Bíteš
2 Říj 2022
- 15:00
Sokol Tasovice
4 0
Stará Říše
Kolo 10
9 Říj 2022
- 15:00
Sokol Tasovice
- -
Tatran Bohunice
9 Říj 2022
- 15:00
Ždírec nad Doubravou
- -
Břeclav
9 Říj 2022
- 15:00
Velká Bíteš
- -
Humpolec
9 Říj 2022
- 15:00
Dálnice Speřice
- -
Havlíčkův Brod
9 Říj 2022
- 15:00
Stará Říše
- -
Bystřice nad Pernštejnem
9 Říj 2022
- 15:00
Žďár nad Sázavou
- -
Sokol Lanžhot
9 Říj 2022
- 15:00
Start Brno
- -
Vysočina Jihlava B
Kolo 11
15 Říj 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
- -
Stará Říše
16 Říj 2022
- 14:30
Vysočina Jihlava B
- -
Velká Bíteš
16 Říj 2022
- 14:30
Humpolec
- -
Žďár nad Sázavou
16 Říj 2022
- 14:30
Havlíčkův Brod
- -
Ždírec nad Doubravou
16 Říj 2022
- 14:30
Bystřice nad Pernštejnem
- -
Start Brno
16 Říj 2022
- 14:30
Břeclav
- -
Sokol Tasovice
16 Říj 2022
- 14:30
Sokol Lanžhot
- -
Dálnice Speřice
Kolo 12
22 Říj 2022
- 10:15
Tatran Bohunice
- -
Břeclav
23 Říj 2022
- 14:30
Žďár nad Sázavou
- -
Vysočina Jihlava B
23 Říj 2022
- 14:30
Velká Bíteš
- -
Bystřice nad Pernštejnem
23 Říj 2022
- 14:30
Ždírec nad Doubravou
- -
Sokol Lanžhot
23 Říj 2022
- 14:30
Stará Říše
- -
Start Brno
23 Říj 2022
- 14:30
Dálnice Speřice
- -
Humpolec
23 Říj 2022
- 14:30
Sokol Tasovice
- -
Havlíčkův Brod
Kolo 13
29 Říj 2022
- 14:30
Sokol Lanžhot
- -
Sokol Tasovice
30 Říj 2022
- 14:30
Start Brno
- -
Velká Bíteš
30 Říj 2022
- 14:30
Humpolec
- -
Ždírec nad Doubravou
30 Říj 2022
- 14:30
Vysočina Jihlava B
- -
Dálnice Speřice
30 Říj 2022
- 14:30
Bystřice nad Pernštejnem
- -
Žďár nad Sázavou
30 Říj 2022
- 14:30
Havlíčkův Brod
- -
Tatran Bohunice
30 Říj 2022
- 14:30
Břeclav
- -
Stará Říše
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Start Brno
Vysočina Jihlava B
Břeclav
Tatran Bohunice
Sokol Tasovice
Sokol Lanžhot
Žďár nad Sázavou
Ždírec nad Doubravou
Velká Bíteš
Dálnice Speřice
Stará Říše
Havlíčkův Brod
Humpolec
Bystřice nad Pernštejnem
1 Start Brno 2–1 0–0 3–1 3–1
2 Vysočina Jihlava B 3–0 2–2 1–1 5–1
3 Břeclav 2–0 2–0 1–0 5–1 1–0
4 Tatran Bohunice 0–2 1–1 1–0 0–0 1–1
5 Sokol Tasovice 1–1 2–0 4–0 5–0 2–0
6 Sokol Lanžhot 5–1 4–1 2–0 3–1
7 Žďár nad Sázavou 1–0 1–2 2–1 5–0 1–1
8 Ždírec nad Doubravou 0–0 1–3 2–2 3–0 0–2
9 Velká Bíteš 2–4 0–0 1–3 1–0 3–0
10 Dálnice Speřice 3–4 1–0 0–5 2–1 5–1
11 Stará Říše 1–1 2–2 0–2 0–0
12 Havlíčkův Brod 1–2 2–6 2–2 1–2
13 Humpolec 0–2 0–4 0–2 2–0
14 Bystřice nad Pernštejnem 1–3 0–3 0–0 2–0
Live výsledky - livesport livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live, fotbalové výsledky, hokejové výsledky, sportovní výsledky, tenisové výsledky, tenis živě, tenisové výsledky live, livesport, live sport, živé výsledky Další ▶Výsledky Live :⚽ Fotbal live  🎾Tenis 🏒 Hokej  🏀Basketbal  🤾‍Házená  ⚾Baseball  🏉Ragby  🏐Volejbal  🏎Formule 1  🏍Moto gp 🚴‍Cyklistika ⛳ Golf  🏏Kriket 👊 MMA  🏉Americky Fotbal Program a výsledky nejsledovanějších týmů Premier League Arsenal Chelsea Manchester City Tottenham Liverpool Manchester United West Ham LaLiga Barcelona Atletico Madrid Real Madrid Sevilla Bundesliga Borussia Dortmund Bayern Munich Bayer Leverkusen Serie A AC Milan Inter Milán Juventus Ligue 1 Paris Saint Germain Fortuna Liga Slavia Praha Sparta Praha Viktoria Plzeň Baník Ostrava Zbrojovka Brno Slovensko Slovan Bratislava Žilina Každý den nabízíme zdarma velký výběr živých sportovních online výsledků. Hokej online, Fotbal živě, Tenis live, online tv sport, živé výsledky, sportovní výsledky, live výsledky. Live Sport výsledky, Football, Soccer, Ice Hockey, Tennis, Basketball, LiveTV, Internet TV Sport. Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Premier Liga, Primera División - Apertura, Campeonato Brasileiro, J-League, Portuguese Liga, Major League Soccer, Super League, Superliga, Fortuna liga, champions league, Ekstraklasa, KHL, NHL, NBA, Extraliga, Tv, live, zdarma, free, online, live sport, ATP, WTA, ITF, Challenger, US OPEN, wimbledon, Davis Cup, EBEL, MS, World Cup. Sledujte - živé sportovní výsledky, Hokej, Fotbal, Tenis, Basketbal, Házená, Golf, Florbal, Voleybal, a další sporty. Tags:Americký fotbal|, Baseball, Basketbal, Bundesliga, champions league, Corgoň liga, DEL, Ekstraklasa, Elitserien, Eredivisie, euro, Extraliga, Florbal, Fotbal, Fotbal živě, Futsal, Gambrinus liga, golf, Handball, Házená, Hockey, Hokej, Hokej online, Hokej živě, Ice Hockey, KHL, Kvalifikace, Ligue 1, live, live sport, Live Sport Streaming, live stream, livesport, mistrovství evropy, MLB, MS, NASCAR, NBA, NFL, NHL, NLA, online, Online přenosy, online stream, online tv, online zapasy, Portuguese Liga, Premier League, Premier Liga, Primera Division, Ragby, Serie A, SM-liiga, Soccer, sport, sport výsledek, sportovní výsledky, zapasy výsledky , výsledky, výsledky sport, Tenis, Tenis live, Tennis, Tv, uefa, Voleybal živé výsledky, živé výsledky zapasy
P