Divize F

2022-2023
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
P V P V V
>
13
8
2
3
33
15
18
26
2
V V V P R
>
13
7
3
3
26
18
8
24
3
V P V V R
>
13
7
2
4
29
20
9
23
4
R V P V V
>
13
7
2
4
26
18
8
23
5
P V V R P
>
13
7
2
4
33
21
12
23
6
V P P R P
>
13
6
2
5
16
13
3
20
7
P V R R V
>
13
6
2
5
16
21
-5
20
8
13
5
3
5
27
24
3
18
9
P V R R R
>
13
3
5
5
14
18
-4
14
10
R R R R P
>
13
2
7
4
20
23
-3
13
11
12
3
4
5
13
16
-3
13
12
12
3
3
6
15
27
-12
12
13
13
2
4
7
16
31
-15
10
14
V P P P P
>
13
3
1
9
18
37
-19
10
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Kolo 1
6 Srp 2022
- 10:15
Opava B
5 3
Havířov
6 Srp 2022
- 16:30
Jiskra Rýmařov
2 1
Nový Jičín
6 Srp 2022
- 17:00
Břidličná
2 3
Unie Hlubina
7 Srp 2022
- 15:00
Krnov
0 1
Slavoj Olympia Bruntál
7 Srp 2022
- 17:00
Bospor Bohumín
4 1
Polanka nad Odrou
7 Srp 2022
- 17:00
Bílovec
2 2
Valašské Meziříčí
7 Srp 2022
- 17:00
Beskyd Frenštát
2 0
Karviná B
Kolo 2
13 Srp 2022
- 10:00
Valašské Meziříčí
4 1
Krnov
13 Srp 2022
- 10:15
Nový Jičín
3 2
Bílovec
13 Srp 2022
- 17:00
Unie Hlubina
3 0
Bospor Bohumín
13 Srp 2022
- 17:00
Havířov
6 3
Břidličná
14 Srp 2022
- 10:15
Karviná B
2 2
Polanka nad Odrou
14 Srp 2022
- 17:00
Beskyd Frenštát
0 0
Jiskra Rýmařov
14 Srp 2022
- 17:00
Slavoj Olympia Bruntál
1 4
Opava B
Kolo 3
20 Srp 2022
- 10:15
Opava B
2 2
Valašské Meziříčí
20 Srp 2022
- 16:30
Jiskra Rýmařov
1 2
Karviná B
20 Srp 2022
- 16:30
Břidličná
2 0
Slavoj Olympia Bruntál
21 Srp 2022
- 15:00
Krnov
3 1
Nový Jičín
21 Srp 2022
- 16:30
Bospor Bohumín
2 2
Havířov
21 Srp 2022
- 16:30
Polanka nad Odrou
0 0
Unie Hlubina
21 Srp 2022
- 16:30
Bílovec
4 1
Beskyd Frenštát
Kolo 4
27 Srp 2022
- 10:00
Valašské Meziříčí
6 1
Břidličná
27 Srp 2022
- 10:15
Nový Jičín
0 0
Opava B
27 Srp 2022
- 16:30
Jiskra Rýmařov
1 5
Bílovec
28 Srp 2022
- 10:15
Karviná B
1 0
Unie Hlubina
28 Srp 2022
- 10:15
Havířov
1 0
Polanka nad Odrou
28 Srp 2022
- 16:30
Beskyd Frenštát
1 2
Krnov
28 Srp 2022
- 16:30
Slavoj Olympia Bruntál
1 2
Bospor Bohumín
Kolo 5
3 Zář 2022
- 10:15
Opava B
6 1
Beskyd Frenštát
3 Zář 2022
- 16:00
Unie Hlubina
2 0
Havířov
3 Zář 2022
- 16:00
Břidličná
2 1
Nový Jičín
4 Zář 2022
- 15:00
Krnov
1 0
Jiskra Rýmařov
4 Zář 2022
- 16:00
Bílovec
2 3
Karviná B
4 Zář 2022
- 16:00
Bospor Bohumín
2 0
Valašské Meziříčí
4 Zář 2022
- 16:00
Polanka nad Odrou
2 2
Slavoj Olympia Bruntál
Kolo 6
10 Zář 2022
- 10:15
Nový Jičín
2 1
Bospor Bohumín
10 Zář 2022
- 16:00
Jiskra Rýmařov
0 1
Opava B
11 Zář 2022
- 10:00
Valašské Meziříčí
0 2
Polanka nad Odrou
11 Zář 2022
- 10:15
Karviná B
1 1
Havířov
11 Zář 2022
- 16:00
Beskyd Frenštát
2 1
Břidličná
11 Zář 2022
- 16:00
Slavoj Olympia Bruntál
1 2
Unie Hlubina
11 Zář 2022
- 16:00
Bílovec
6 0
Krnov
Kolo 7
17 Zář 2022
- 10:15
Opava B
1 2
Bílovec
17 Zář 2022
- 15:30
Břidličná
1 1
Jiskra Rýmařov
18 Zář 2022
- 10:15
Havířov
1 1
Slavoj Olympia Bruntál
18 Zář 2022
- 15:00
Krnov
1 0
Karviná B
18 Zář 2022
- 15:30
Bospor Bohumín
4 1
Beskyd Frenštát
18 Zář 2022
- 15:30
Polanka nad Odrou
1 2
Nový Jičín
28 Zář 2022
- 10:00
Unie Hlubina
2 1
Valašské Meziříčí
Kolo 8
23 Zář 2022
- 16:30
Valašské Meziříčí
1 0
Havířov
24 Zář 2022
- 10:15
Nový Jičín
1 0
Unie Hlubina
24 Zář 2022
- 10:15
Karviná B
6 1
Slavoj Olympia Bruntál
24 Zář 2022
- 15:30
Jiskra Rýmařov
2 1
Bospor Bohumín
25 Zář 2022
- 15:00
Krnov
1 2
Opava B
25 Zář 2022
- 15:30
Bílovec
2 1
Břidličná
5 Lis 2022
- 15:00
Beskyd Frenštát
- -
Polanka nad Odrou
Kolo 9
1 Říj 2022
- 10:15
Opava B
1 2
Karviná B
1 Říj 2022
- 15:00
Unie Hlubina
2 1
Beskyd Frenštát
1 Říj 2022
- 15:00
Břidličná
3 0
Krnov
2 Říj 2022
- 10:15
Havířov
2 2
Nový Jičín
2 Říj 2022
- 15:00
Bospor Bohumín
3 1
Bílovec
2 Říj 2022
- 15:00
Polanka nad Odrou
1 0
Jiskra Rýmařov
2 Říj 2022
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
2 4
Valašské Meziříčí
Kolo 10
8 Říj 2022
- 10:15
Opava B
8 1
Břidličná
8 Říj 2022
- 10:15
Nový Jičín
4 1
Slavoj Olympia Bruntál
8 Říj 2022
- 15:00
Jiskra Rýmařov
2 0
Unie Hlubina
9 Říj 2022
- 10:15
Karviná B
4 1
Valašské Meziříčí
9 Říj 2022
- 15:00
Beskyd Frenštát
1 1
Havířov
9 Říj 2022
- 15:00
Krnov
3 1
Bospor Bohumín
9 Říj 2022
- 15:00
Bílovec
2 1
Polanka nad Odrou
Kolo 11
15 Říj 2022
- 9:00
Valašské Meziříčí
3 1
Nový Jičín
15 Říj 2022
- 13:30
Unie Hlubina
1 2
Bílovec
15 Říj 2022
- 13:30
Polanka nad Odrou
1 1
Krnov
15 Říj 2022
- 13:30
Břidličná
0 2
Karviná B
16 Říj 2022
- 9:15
Havířov
1 1
Jiskra Rýmařov
16 Říj 2022
- 13:30
Bospor Bohumín
2 0
Opava B
16 Říj 2022
- 13:30
Slavoj Olympia Bruntál
1 1
Beskyd Frenštát
Kolo 12
22 Říj 2022
- 9:15
Opava B
2 0
Polanka nad Odrou
22 Říj 2022
- 13:30
Břidličná
1 4
Bospor Bohumín
22 Říj 2022
- 13:30
Jiskra Rýmařov
2 2
Slavoj Olympia Bruntál
23 Říj 2022
- 9:15
Karviná B
0 3
Nový Jičín
23 Říj 2022
- 13:30
Beskyd Frenštát
3 1
Valašské Meziříčí
23 Říj 2022
- 13:30
Krnov
1 1
Unie Hlubina
23 Říj 2022
- 13:30
Bílovec
2 2
Havířov
Kolo 13
28 Říj 2022
- 13:30
Havířov
0 2
Krnov
29 Říj 2022
- 9:00
Valašské Meziříčí
2 2
Jiskra Rýmařov
29 Říj 2022
- 9:15
Nový Jičín
5 1
Beskyd Frenštát
29 Říj 2022
- 13:30
Unie Hlubina
0 1
Opava B
29 Říj 2022
- 13:30
Slavoj Olympia Bruntál
2 1
Bílovec
30 Říj 2022
- 14:30
Bospor Bohumín
3 3
Karviná B
30 Říj 2022
- 14:30
Polanka nad Odrou
2 0
Břidličná
Kolo 14
19 Bře 2023
- 15:00
Polanka nad Odrou
- -
Bospor Bohumín
19 Bře 2023
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Krnov
19 Bře 2023
- 15:00
Nový Jičín
- -
Jiskra Rýmařov
19 Bře 2023
- 15:00
Valašské Meziříčí
- -
Bílovec
19 Bře 2023
- 15:00
Unie Hlubina
- -
Břidličná
19 Bře 2023
- 15:00
Havířov
- -
Opava B
19 Bře 2023
- 15:00
Karviná B
- -
Beskyd Frenštát
Kolo 15
26 Bře 2023
- 15:00
Jiskra Rýmařov
- -
Beskyd Frenštát
26 Bře 2023
- 15:00
Bospor Bohumín
- -
Unie Hlubina
26 Bře 2023
- 15:00
Bílovec
- -
Nový Jičín
26 Bře 2023
- 15:00
Krnov
- -
Valašské Meziříčí
26 Bře 2023
- 15:00
Polanka nad Odrou
- -
Karviná B
26 Bře 2023
- 15:00
Opava B
- -
Slavoj Olympia Bruntál
26 Bře 2023
- 15:00
Břidličná
- -
Havířov
Kolo 16
2 Dub 2023
- 14:30
Beskyd Frenštát
- -
Bílovec
2 Dub 2023
- 14:30
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Břidličná
2 Dub 2023
- 14:30
Valašské Meziříčí
- -
Opava B
2 Dub 2023
- 14:30
Nový Jičín
- -
Krnov
2 Dub 2023
- 14:30
Unie Hlubina
- -
Polanka nad Odrou
2 Dub 2023
- 14:30
Havířov
- -
Bospor Bohumín
2 Dub 2023
- 14:30
Karviná B
- -
Jiskra Rýmařov
Kolo 17
9 Dub 2023
- 14:30
Unie Hlubina
- -
Karviná B
9 Dub 2023
- 14:30
Bospor Bohumín
- -
Slavoj Olympia Bruntál
9 Dub 2023
- 14:30
Bílovec
- -
Jiskra Rýmařov
9 Dub 2023
- 14:30
Krnov
- -
Beskyd Frenštát
9 Dub 2023
- 14:30
Polanka nad Odrou
- -
Havířov
9 Dub 2023
- 14:30
Opava B
- -
Nový Jičín
9 Dub 2023
- 14:30
Břidličná
- -
Valašské Meziříčí
Kolo 18
16 Dub 2023
- 15:00
Beskyd Frenštát
- -
Opava B
16 Dub 2023
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Polanka nad Odrou
16 Dub 2023
- 15:00
Valašské Meziříčí
- -
Bospor Bohumín
16 Dub 2023
- 15:00
Nový Jičín
- -
Břidličná
16 Dub 2023
- 15:00
Karviná B
- -
Bílovec
16 Dub 2023
- 15:00
Havířov
- -
Unie Hlubina
16 Dub 2023
- 15:00
Jiskra Rýmařov
- -
Krnov
Kolo 19
23 Dub 2023
- 15:00
Bospor Bohumín
- -
Nový Jičín
23 Dub 2023
- 15:00
Unie Hlubina
- -
Slavoj Olympia Bruntál
23 Dub 2023
- 15:00
Krnov
- -
Bílovec
23 Dub 2023
- 15:00
Opava B
- -
Jiskra Rýmařov
23 Dub 2023
- 15:00
Polanka nad Odrou
- -
Valašské Meziříčí
23 Dub 2023
- 15:00
Břidličná
- -
Beskyd Frenštát
23 Dub 2023
- 15:00
Havířov
- -
Karviná B
Kolo 20
30 Dub 2023
- 15:00
Beskyd Frenštát
- -
Bospor Bohumín
30 Dub 2023
- 15:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Havířov
30 Dub 2023
- 15:00
Valašské Meziříčí
- -
Unie Hlubina
30 Dub 2023
- 15:00
Nový Jičín
- -
Polanka nad Odrou
30 Dub 2023
- 15:00
Bílovec
- -
Opava B
30 Dub 2023
- 15:00
Jiskra Rýmařov
- -
Břidličná
30 Dub 2023
- 15:00
Karviná B
- -
Krnov
Kolo 21
7 Kvě 2023
- 15:30
Unie Hlubina
- -
Nový Jičín
7 Kvě 2023
- 15:30
Havířov
- -
Valašské Meziříčí
7 Kvě 2023
- 15:30
Bospor Bohumín
- -
Jiskra Rýmařov
7 Kvě 2023
- 15:30
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Karviná B
7 Kvě 2023
- 15:30
Polanka nad Odrou
- -
Beskyd Frenštát
7 Kvě 2023
- 15:30
Břidličná
- -
Bílovec
7 Kvě 2023
- 15:30
Opava B
- -
Krnov
Kolo 22
14 Kvě 2023
- 15:30
Beskyd Frenštát
- -
Unie Hlubina
14 Kvě 2023
- 15:30
Nový Jičín
- -
Havířov
14 Kvě 2023
- 15:30
Valašské Meziříčí
- -
Slavoj Olympia Bruntál
14 Kvě 2023
- 15:30
Krnov
- -
Břidličná
14 Kvě 2023
- 15:30
Bílovec
- -
Bospor Bohumín
14 Kvě 2023
- 15:30
Jiskra Rýmařov
- -
Polanka nad Odrou
14 Kvě 2023
- 15:30
Karviná B
- -
Opava B
Kolo 23
21 Kvě 2023
- 16:00
Unie Hlubina
- -
Jiskra Rýmařov
21 Kvě 2023
- 16:00
Havířov
- -
Beskyd Frenštát
21 Kvě 2023
- 16:00
Bospor Bohumín
- -
Krnov
21 Kvě 2023
- 16:00
Valašské Meziříčí
- -
Karviná B
21 Kvě 2023
- 16:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Nový Jičín
21 Kvě 2023
- 16:00
Polanka nad Odrou
- -
Bílovec
21 Kvě 2023
- 16:00
Břidličná
- -
Opava B
Kolo 24
28 Kvě 2023
- 16:00
Beskyd Frenštát
- -
Slavoj Olympia Bruntál
28 Kvě 2023
- 16:00
Opava B
- -
Bospor Bohumín
28 Kvě 2023
- 16:00
Krnov
- -
Polanka nad Odrou
28 Kvě 2023
- 16:00
Nový Jičín
- -
Valašské Meziříčí
28 Kvě 2023
- 16:00
Bílovec
- -
Unie Hlubina
28 Kvě 2023
- 16:00
Jiskra Rýmařov
- -
Havířov
28 Kvě 2023
- 16:00
Karviná B
- -
Břidličná
Kolo 25
4 Čvn 2023
- 16:00
Unie Hlubina
- -
Krnov
4 Čvn 2023
- 16:00
Havířov
- -
Bílovec
4 Čvn 2023
- 16:00
Bospor Bohumín
- -
Břidličná
4 Čvn 2023
- 16:00
Nový Jičín
- -
Karviná B
4 Čvn 2023
- 16:00
Valašské Meziříčí
- -
Beskyd Frenštát
4 Čvn 2023
- 16:00
Polanka nad Odrou
- -
Opava B
4 Čvn 2023
- 16:00
Slavoj Olympia Bruntál
- -
Jiskra Rýmařov
Kolo 26
11 Čvn 2023
- 16:00
Krnov
- -
Havířov
11 Čvn 2023
- 16:00
Bílovec
- -
Slavoj Olympia Bruntál
11 Čvn 2023
- 16:00
Jiskra Rýmařov
- -
Valašské Meziříčí
11 Čvn 2023
- 16:00
Karviná B
- -
Bospor Bohumín
11 Čvn 2023
- 16:00
Opava B
- -
Unie Hlubina
11 Čvn 2023
- 16:00
Beskyd Frenštát
- -
Nový Jičín
11 Čvn 2023
- 16:00
Břidličná
- -
Polanka nad Odrou
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Nejlepší střelci
Rank#
Hráč
Góly
1
Jiskra Rýmařov
1
Nejlepší nahrávači
Rank#
Hráč
Asistence
1
Jiskra Rýmařov
0
Karetní hříšníci
#
Hráč
Body
1
M. Furik
Jiskra Rýmařov
0
0
0
0
Křížová tabulka
show in full screen
Opava B
Karviná B
Bospor Bohumín
Nový Jičín
Bílovec
Unie Hlubina
Krnov
Valašské Meziříčí
Jiskra Rýmařov
Havířov
Polanka nad Odrou
Beskyd Frenštát
Slavoj Olympia Bruntál
Břidličná
1 Opava B 1–2 1–2 2–2 5–3 2–0 6–1 8–1
2 Karviná B 0–3 1–0 4–1 1–1 2–2 6–1
3 Bospor Bohumín 2–0 3–3 3–1 2–0 2–2 4–1 4–1
4 Nový Jičín 0–0 2–1 3–2 1–0 5–1 4–1
5 Bílovec 2–3 6–0 2–2 2–2 2–1 4–1 2–1
6 Unie Hlubina 0–1 3–0 1–2 2–1 2–0 2–1
7 Krnov 1–2 1–0 3–1 3–1 1–1 1–0 0–1
8 Valašské Meziříčí 3–1 4–1 2–2 1–0 0–2 6–1
9 Jiskra Rýmařov 0–1 1–2 2–1 2–1 1–5 2–0 2–2
10 Havířov 2–2 0–2 1–1 1–0 1–1 6–3
11 Polanka nad Odrou 1–2 0–0 1–1 1–0 2–2 2–0
12 Beskyd Frenštát 2–0 1–2 3–1 0–0 1–1 2–1
13 Slavoj Olympia Bruntál 1–4 1–2 2–1 1–2 2–4 1–1
14 Břidličná 0–2 1–4 2–1 2–3 3–0 1–1 2–0
P