Evropská konferenční liga

2022-2023
Kvalifikace -1.kolo
Kvalifikace -2.kolo
Kvalifikace -3.kolo
Kvalifikace -4.kolo
21 Čvc 2022
- 19:30
Aris
2 0
Neftchi Baku
28 Čvc 2022
- 19:00
Neftchi Baku
3 0
Aris
21 Čvc 2022
- 14:00
Kyzyl-Zhar
1 2
NK Osijek
28 Čvc 2022
- 20:30
NK Osijek
0 2
Kyzyl-Zhar
21 Čvc 2022
- 18:30
Suduva Marijampole
0 1
Viborg
28 Čvc 2022
- 19:00
Viborg
1 0
Suduva Marijampole
21 Čvc 2022
- 18:00
Molde
4 1
IF elfsborg
28 Čvc 2022
- 18:45
IF elfsborg
1 2
Molde
21 Čvc 2022
- 18:00
Koper
0 1
FC Vaduz
28 Čvc 2022
- 20:00
FC Vaduz
1 1
Koper
21 Čvc 2022
- 20:00
Racing FC Union Luxembourg
1 4
Cukaricki
28 Čvc 2022
- 20:00
Cukaricki
4 0
Racing FC Union Luxembourg
21 Čvc 2022
- 19:00
Levski Sofia
2 0
PAOK
28 Čvc 2022
- 19:30
PAOK
1 1
Levski Sofia
21 Čvc 2022
- 21:30
Guimaraes
3 0
Puskas Academy
28 Čvc 2022
- 21:00
Puskas Academy
0 0
Guimaraes
21 Čvc 2022
- 20:30
HNK Rijeka
1 2
Djurgardens IF
28 Čvc 2022
- 19:00
Djurgardens IF
2 0
HNK Rijeka
21 Čvc 2022
- 19:00
Vorskla Poltava
3 2
AIK stockholm
27 Čvc 2022
- 19:00
AIK stockholm
2 0
Vorskla Poltava
21 Čvc 2022
- 21:00
Raków Częstochowa
5 0
FC Astana
28 Čvc 2022
- 17:00
FC Astana
0 1
Raków Częstochowa
20 Čvc 2022
- 19:00
Botev Plovdiv
0 0
Apoel Nicosia
28 Čvc 2022
- 19:00
Apoel Nicosia
2 0
Botev Plovdiv
21 Čvc 2022
- 19:00
Sparta Praha
0 0
Viking
28 Čvc 2022
- 19:00
Viking
2 1
Sparta Praha
21 Čvc 2022
- 20:00
Aris Thessalonikis
5 1
FC Gomel
27 Čvc 2022
- 20:00
FC Gomel
1 2
Aris Thessalonikis
7 Čvc 2022
- 20:45
Derry City
0 2
Riga
14 Čvc 2022
- 19:00
Riga
2 0
Derry City
7 Čvc 2022
- 17:00
Alashkert
1 0
Hamrun Spartans
14 Čvc 2022
- 20:00
Hamrun Spartans
4 1
Alashkert
7 Čvc 2022
- 20:15
Lechia Gdansk
4 1
Akademija Pandev
14 Čvc 2022
- 17:00
Akademija Pandev
1 2
Lechia Gdansk
6 Čvc 2022
- 17:00
Inter Turku
1 0
Drita
12 Čvc 2022
- 20:00
Drita
3 0
Inter Turku
7 Čvc 2022
- 19:00
Dinamo Tbilisi
2 3
Paide
14 Čvc 2022
- 18:00
Paide
1 2
Dinamo Tbilisi
7 Čvc 2022
- 18:00
Panevėžys
0 0
Milsami Orhei
14 Čvc 2022
- 18:00
Milsami Orhei
2 0
Panevėžys
7 Čvc 2022
- 20:00
Laci
0 0
Iskra
14 Čvc 2022
- 21:00
Iskra
0 1
Laci
7 Čvc 2022
- 20:00
FK Liepaja
1 0
Gjilani
14 Čvc 2022
- 16:00
Gjilani
3 1
FK Liepaja
21 Čvc 2022
- 19:00
Videoton FC
4 1
Qabala
28 Čvc 2022
- 18:00
Qabala
2 1
Videoton FC
7 Čvc 2022
- 19:00
Sfîntul Gheorghe
1 2
Mura
14 Čvc 2022
- 20:00
Mura
2 1
Sfîntul Gheorghe
7 Čvc 2022
- 18:00
KuPS
2 0
Dila
14 Čvc 2022
- 19:00
Dila
0 0
KuPS
7 Čvc 2022
- 18:30
Ružomberok
2 0
Kauno Žalgiris
14 Čvc 2022
- 18:00
Kauno Žalgiris
0 0
Ružomberok
7 Čvc 2022
- 20:30
Buducnost Podgorica
2 0
Llapi
14 Čvc 2022
- 20:00
Llapi
2 2
Buducnost Podgorica
5 Čvc 2022
- 19:00
Gzira United
1 1
Atlètic Club d’Escaldes
14 Čvc 2022
- 19:00
Atlètic Club d’Escaldes
0 1
Gzira United
7 Čvc 2022
- 18:00
Borac Banja Luka
2 0
B36 Torshavn
14 Čvc 2022
- 19:00
B36 Torshavn
3 1
Borac Banja Luka
7 Čvc 2022
- 19:00
Olimpija Ljubljana
1 1
FC Differdange 03
14 Čvc 2022
- 19:30
FC Differdange 03
1 2
Olimpija Ljubljana
5 Čvc 2022
- 19:00
Larne
0 0
St Joseph S Fc
14 Čvc 2022
- 20:45
St Joseph S Fc
0 1
Larne
7 Čvc 2022
- 17:00
Breidablik
0 1
UE Santa Coloma
14 Čvc 2022
- 21:15
UE Santa Coloma
4 1
Breidablik
7 Čvc 2022
- 20:30
Dunajska Streda
2 1
Cliftonville FC
14 Čvc 2022
- 21:00
Cliftonville FC
0 3
Dunajska Streda
21 Čvc 2022
- 19:45
Istanbul Basaksehir
1 1
Maccabi Netanya
28 Čvc 2022
- 18:45
Maccabi Netanya
0 1
Istanbul Basaksehir
6 Čvc 2022
- 20:00
Vikingur Gota
1 0
Europa
14 Čvc 2022
- 17:00
Europa
1 2
Vikingur Gota
7 Čvc 2022
- 20:00
Bala Town
1 2
Sligo Rovers
14 Čvc 2022
- 20:00
Sligo Rovers
0 1
Bala Town
7 Čvc 2022
- 20:00
Tre Fiori
0 1
Fola Esch
14 Čvc 2022
- 20:45
Fola Esch
3 1
Tre Fiori
7 Čvc 2022
- 20:00
Dinamo Minsk
1 1
Dečić
14 Čvc 2022
- 20:45
Dečić
1 2
Dinamo Minsk
7 Čvc 2022
- 20:45
Tre Penne
0 2
Tuzla City
14 Čvc 2022
- 18:00
Tuzla City
6 0
Tre Penne
7 Čvc 2022
- 18:00
Saburtalo
0 1
Partizani
14 Čvc 2022
- 20:00
Partizani
0 1
Saburtalo
7 Čvc 2022
- 20:00
Shkendija
2 0
Ararat
14 Čvc 2022
- 17:00
Ararat
2 2
Shkendija
7 Čvc 2022
- 19:00
Floriana
0 0
Petrocub
14 Čvc 2022
- 19:00
Petrocub
1 0
Floriana
7 Čvc 2022
- 18:00
Pogon Szczecin
4 1
KR Reykjavik
14 Čvc 2022
- 20:15
KR Reykjavik
1 0
Pogon Szczecin
7 Čvc 2022
- 20:00
HB
1 0
Newtown AFC
14 Čvc 2022
- 19:15
Newtown AFC
2 1
HB
21 Čvc 2022
- 17:30
Makedonija GjP
0 0
CSKA Sofia
28 Čvc 2022
- 19:00
CSKA Sofia
4 0
Makedonija GjP
7 Čvc 2022
- 18:00
Magpies
2 1
Crusaders FC
14 Čvc 2022
- 21:00
Crusaders FC
3 1
Magpies
7 Čvc 2022
- 18:00
Flora Tallinn
1 0
SJK
14 Čvc 2022
- 18:00
SJK
4 2
Flora Tallinn
21 Čvc 2022
- 18:00
Zira
0 3
Maccabi Tel Aviv
28 Čvc 2022
- 19:30
Maccabi Tel Aviv
0 0
Zira
21 Čvc 2022
- 21:00
Vllaznia Shkodër
1 1
CS Universitatea Craiova
28 Čvc 2022
- 19:30
CS Universitatea Craiova
3 0
Vllaznia Shkodër
21 Čvc 2022
- 16:00
Kairat Almaty
0 1
Kisvarda FC
28 Čvc 2022
- 18:00
Kisvarda FC
1 0
Kairat Almaty
21 Čvc 2022
- 21:00
Bate Borisov
0 3
Konyaspor
28 Čvc 2022
- 20:00
Konyaspor
2 0
Bate Borisov
21 Čvc 2022
- 19:00
Antwerp
0 0
Drita
28 Čvc 2022
- 20:00
Drita
0 2
Antwerp
19 Čvc 2022
- 20:45
La Fiorita
0 4
Ballkani
26 Čvc 2022
- 20:00
Ballkani
6 0
La Fiorita
19 Čvc 2022
- 20:00
Hibernians
3 2
FC Levadia Tallinn
28 Čvc 2022
- 19:00
FC Levadia Tallinn
1 1
Hibernians
19 Čvc 2022
- 20:00
Tirana
0 1
Zrinjski
28 Čvc 2022
- 21:00
Zrinjski
3 2
Tirana
21 Čvc 2022
- 19:30
CFR 1907 Cluj
3 0
Inter Club d’Escaldes
27 Čvc 2022
- 17:00
Inter Club d’Escaldes
1 1
CFR 1907 Cluj
21 Čvc 2022
- 18:00
Lech Poznan
5 0
Dinamo Batumi
28 Čvc 2022
- 19:00
Dinamo Batumi
1 1
Lech Poznan
21 Čvc 2022
- 16:00
FK Tobol Kostanay
2 0
Lincoln Red Imps FC
26 Čvc 2022
- 18:00
Lincoln Red Imps FC
0 1
FK Tobol Kostanay
20 Čvc 2022
- 21:00
Sutjeska
0 0
KI Klaksvik
27 Čvc 2022
- 20:00
KI Klaksvik
1 0
Sutjeska
21 Čvc 2022
- 21:30
Vikingur Reykjavik
2 0
The New Saints
26 Čvc 2022
- 19:15
The New Saints
0 0
Vikingur Reykjavik
21 Čvc 2022
- 20:30
Spartak Trnava
4 1
Newtown AFC
28 Čvc 2022
- 19:00
Newtown AFC
1 2
Spartak Trnava
21 Čvc 2022
- 19:00
Gzira United
2 2
Radnicki NIS
28 Čvc 2022
- 19:00
Radnicki NIS
3 3
Gzira United
21 Čvc 2022
- 20:30
Velež
0 1
Hamrun Spartans
28 Čvc 2022
- 20:00
Hamrun Spartans
1 0
Velež
21 Čvc 2022
- 18:00
Saburtalo
1 0
FCSB
28 Čvc 2022
- 19:30
FCSB
4 2
Saburtalo
21 Čvc 2022
- 19:30
Hapoel Beer Sheva
2 1
Dinamo Minsk
28 Čvc 2022
- 20:00
Dinamo Minsk
0 1
Hapoel Beer Sheva
21 Čvc 2022
- 17:00
Ararat-Armenia
0 0
Paide
28 Čvc 2022
- 18:00
Paide
0 0
Ararat-Armenia
21 Čvc 2022
- 20:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3 1
Olimpija Ljubljana
28 Čvc 2022
- 19:00
Olimpija Ljubljana
2 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21 Čvc 2022
- 16:00
FK Liepaja
0 1
BSC Young Boys
28 Čvc 2022
- 20:00
BSC Young Boys
3 0
FK Liepaja
21 Čvc 2022
- 19:00
Rapid Vienna
0 0
Lechia Gdansk
28 Čvc 2022
- 19:45
Lechia Gdansk
1 2
Rapid Vienna
21 Čvc 2022
- 18:00
SJK
0 1
Lillestrom
28 Čvc 2022
- 19:00
Lillestrom
5 2
SJK
21 Čvc 2022
- 21:15
Breidablik
2 0
Buducnost Podgorica
28 Čvc 2022
- 20:30
Buducnost Podgorica
2 1
Breidablik
21 Čvc 2022
- 20:45
St Patrick's Athl.
1 1
Mura
28 Čvc 2022
- 20:00
Mura
0 0
St Patrick's Athl.
21 Čvc 2022
- 19:00
St Joseph S Fc
0 4
Slavia Praha
28 Čvc 2022
- 19:00
Slavia Praha
7 0
St Joseph S Fc
20 Čvc 2022
- 19:00
Vikingur Gota
0 2
Dunajska Streda
28 Čvc 2022
- 21:00
Dunajska Streda
2 0
Vikingur Gota
21 Čvc 2022
- 18:30
Pogon Szczecin
1 1
Brondby
28 Čvc 2022
- 20:00
Brondby
4 0
Pogon Szczecin
21 Čvc 2022
- 20:30
AZ Alkmaar
1 0
Tuzla City
28 Čvc 2022
- 20:45
Tuzla City
0 4
AZ Alkmaar
21 Čvc 2022
- 20:45
Motherwell
0 1
Sligo Rovers
28 Čvc 2022
- 20:00
Sligo Rovers
2 0
Motherwell
21 Čvc 2022
- 19:00
B36 Torshavn
1 0
Tre Fiori
28 Čvc 2022
- 20:45
Tre Fiori
0 0
B36 Torshavn
21 Čvc 2022
- 18:30
Ružomberok
0 3
Riga
28 Čvc 2022
- 19:00
Riga
2 1
Ružomberok
21 Čvc 2022
- 19:00
FC Basel 1893
2 0
Crusaders FC
28 Čvc 2022
- 21:00
Crusaders FC
1 1
FC Basel 1893
21 Čvc 2022
- 19:00
Petrocub
0 0
Laci
28 Čvc 2022
- 20:00
Laci
1 4
Petrocub
21 Čvc 2022
- 17:00
Valmiera / BSS
1 2
Shkendija
28 Čvc 2022
- 20:00
Shkendija
3 1
Valmiera / BSS
21 Čvc 2022
- 18:00
KuPS
2 2
Milsami Orhei
28 Čvc 2022
- 18:00
Milsami Orhei
1 4
KuPS
4 Srp 2022
- 20:00
Ballkani
3 2
KI Klaksvik
11 Srp 2022
- 20:00
KI Klaksvik
2 1
Ballkani
4 Srp 2022
- 19:00
Shakhter Soligorsk
0 0
CFR 1907 Cluj
11 Srp 2022
- 19:00
CFR 1907 Cluj
1 0
Shakhter Soligorsk
4 Srp 2022
- 18:30
Spartak Trnava
0 2
Raków Częstochowa
11 Srp 2022
- 18:00
Raków Częstochowa
1 0
Spartak Trnava
4 Srp 2022
- 18:00
KuPS
0 2
BSC Young Boys
11 Srp 2022
- 21:00
BSC Young Boys
3 0
KuPS
4 Srp 2022
- 20:30
Brondby
1 0
FC Basel 1893
11 Srp 2022
- 19:00
FC Basel 1893
2 1
Brondby
4 Srp 2022
- 19:00
AIK stockholm
1 1
Shkendija
11 Srp 2022
- 20:00
Shkendija
1 1
AIK stockholm
4 Srp 2022
- 19:00
Lillestrom
1 3
Antwerp
11 Srp 2022
- 19:30
Antwerp
2 0
Lillestrom
4 Srp 2022
- 19:00
Viking
5 1
Sligo Rovers
11 Srp 2022
- 20:00
Sligo Rovers
1 0
Viking
3 Srp 2022
- 19:00
Viborg
3 0
B36 Torshavn
9 Srp 2022
- 20:00
B36 Torshavn
1 2
Viborg
4 Srp 2022
- 19:00
CSKA Sofia
0 1
St Patrick's Athl.
11 Srp 2022
- 20:45
St Patrick's Athl.
0 2
CSKA Sofia
4 Srp 2022
- 20:45
Breidablik
1 3
Istanbul Basaksehir
11 Srp 2022
- 19:45
Istanbul Basaksehir
3 0
Breidablik
4 Srp 2022
- 19:00
Apoel Nicosia
1 0
Kyzyl-Zhar
11 Srp 2022
- 15:30
Kyzyl-Zhar
0 0
Apoel Nicosia
4 Srp 2022
- 19:00
Molde
3 0
Kisvarda FC
11 Srp 2022
- 21:00
Kisvarda FC
2 1
Molde
3 Srp 2022
- 20:30
Dunajska Streda
0 1
FCSB
11 Srp 2022
- 19:30
FCSB
1 0
Dunajska Streda
4 Srp 2022
- 19:00
Neftchi Baku
2 1
Rapid Vienna
11 Srp 2022
- 20:30
Rapid Vienna
2 0
Neftchi Baku
4 Srp 2022
- 20:00
FC Vaduz
1 1
Konyaspor
11 Srp 2022
- 19:00
Konyaspor
2 4
FC Vaduz
4 Srp 2022
- 20:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 3
Djurgardens IF
11 Srp 2022
- 19:00
Djurgardens IF
3 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3 Srp 2022
- 19:30
Wolfsberger AC
0 0
Gzira United
9 Srp 2022
- 18:00
Gzira United
0 4
Wolfsberger AC
4 Srp 2022
- 19:30
Levski Sofia
0 1
Hamrun Spartans
11 Srp 2022
- 20:00
Hamrun Spartans
1 2
Levski Sofia
4 Srp 2022
- 20:55
Videoton FC
5 0
Petrocub
11 Srp 2022
- 19:00
Petrocub
1 2
Videoton FC
4 Srp 2022
- 19:00
Maccabi Tel Aviv
2 0
Aris Thessalonikis
11 Srp 2022
- 20:00
Aris Thessalonikis
2 1
Maccabi Tel Aviv
4 Srp 2022
- 20:00
Twente
1 3
Cukaricki
11 Srp 2022
- 19:00
Cukaricki
4 1
Twente
4 Srp 2022
- 21:00
Zrinjski
1 0
FK Tobol Kostanay
11 Srp 2022
- 16:00
FK Tobol Kostanay
1 1
Zrinjski
4 Srp 2022
- 19:00
Slavia Praha
2 0
Panathinaikos
11 Srp 2022
- 19:30
Panathinaikos
1 1
Slavia Praha
4 Srp 2022
- 18:45
Paide
0 2
Anderlecht
11 Srp 2022
- 20:00
Anderlecht
3 0
Paide
3 Srp 2022
- 19:00
Riga
1 1
GIL Vicente
11 Srp 2022
- 21:00
GIL Vicente
4 0
Riga
4 Srp 2022
- 18:00
Rīgas FS
1 1
Hibernians
11 Srp 2022
- 20:00
Hibernians
1 3
Rīgas FS
4 Srp 2022
- 19:30
Zorya Luhansk
1 0
CS Universitatea Craiova
11 Srp 2022
- 19:30
CS Universitatea Craiova
3 0
Zorya Luhansk
4 Srp 2022
- 20:00
FC Lugano
0 2
Hapoel Beer Sheva
11 Srp 2022
- 19:00
Hapoel Beer Sheva
3 1
FC Lugano
4 Srp 2022
- 21:00
HNK Hajduk Split
3 1
Guimaraes
10 Srp 2022
- 18:00
Guimaraes
1 0
HNK Hajduk Split
4 Srp 2022
- 21:00
Dundee Utd
1 0
AZ Alkmaar
11 Srp 2022
- 21:00
AZ Alkmaar
7 0
Dundee Utd
4 Srp 2022
- 20:45
Vikingur Reykjavik
1 0
Lech Poznan
11 Srp 2022
- 20:30
Lech Poznan
4 1
Vikingur Reykjavik
18 Srp 2022
- 20:45
West Ham
- -
Viborg
25 Srp 2022
- 19:00
Viborg
- -
West Ham
18 Srp 2022
- 19:00
Maribor
- -
CFR 1907 Cluj
25 Srp 2022
CFR 1907 Cluj
- -
Maribor
18 Srp 2022
- 19:00
Rīgas FS
- -
Linfield
25 Srp 2022
Linfield
- -
Rīgas FS
18 Srp 2022
- 19:00
Lech Poznan
- -
F91 Dudelange
25 Srp 2022
F91 Dudelange
- -
Lech Poznan
18 Srp 2022
- 19:00
Zrinjski
- -
Slovan Bratislava
25 Srp 2022
Slovan Bratislava
- -
Zrinjski
18 Srp 2022
- 19:00
CSKA Sofia
- -
FC Basel 1893
25 Srp 2022
FC Basel 1893
- -
CSKA Sofia
18 Srp 2022
- 19:00
FC Vaduz
- -
Rapid Vienna
25 Srp 2022
Rapid Vienna
- -
FC Vaduz
18 Srp 2022
- 19:00
Raków Częstochowa
- -
Slavia Praha
25 Srp 2022
Slavia Praha
- -
Raków Częstochowa
18 Srp 2022
- 19:00
Apoel Nicosia
- -
Djurgardens IF
25 Srp 2022
Djurgardens IF
- -
Apoel Nicosia
18 Srp 2022
- 19:00
CS Universitatea Craiova
- -
Hapoel Beer Sheva
25 Srp 2022
Hapoel Beer Sheva
- -
CS Universitatea Craiova
18 Srp 2022
- 19:00
Istanbul Basaksehir
- -
Antwerp
25 Srp 2022
Antwerp
- -
Istanbul Basaksehir
18 Srp 2022
- 19:00
FCSB
- -
Viking
25 Srp 2022
Viking
- -
FCSB
18 Srp 2022
- 19:00
FK Partizan
- -
Hamrun Spartans
25 Srp 2022
Hamrun Spartans
- -
FK Partizan
18 Srp 2022
- 19:00
Fiorentina
- -
Twente
25 Srp 2022
Twente
- -
Fiorentina
18 Srp 2022
- 19:00
FC Koln
- -
Videoton FC
25 Srp 2022
Videoton FC
- -
FC Koln
18 Srp 2022
- 19:00
BSC Young Boys
- -
Anderlecht
25 Srp 2022
Anderlecht
- -
BSC Young Boys
18 Srp 2022
- 19:00
Slovácko
- -
AIK stockholm
25 Srp 2022
AIK stockholm
- -
Slovácko
18 Srp 2022
- 19:00
AZ Alkmaar
- -
GIL Vicente
25 Srp 2022
GIL Vicente
- -
AZ Alkmaar
18 Srp 2022
- 19:00
Molde
- -
Wolfsberger AC
25 Srp 2022
- 19:00
Wolfsberger AC
- -
Molde
18 Srp 2022
- 19:00
Maccabi Tel Aviv
- -
Nice
25 Srp 2022
- 20:00
Nice
- -
Maccabi Tel Aviv
18 Srp 2022
- 20:45
Villarreal
- -
HNK Hajduk Split
25 Srp 2022
- 21:00
HNK Hajduk Split
- -
Villarreal
18 Srp 2022
- 21:00
Shkupi 1927
- -
Ballkani
25 Srp 2022
Ballkani
- -
Shkupi 1927

Evropská konferenční liga【2022/2023】

  Evropská konferenční liga UEFA je po Lize mistrů a Evropské lize třetí úrovní evropského klubového fotbalu. Soutěž je naplánována na sezónu 2021–2022 a bude sloužit jako nejnižší úroveň stávající soutěže Evropské ligy UEFA, která se má ve skupinové fázi zredukovat na 32 týmů. V soutěži budou primárně soutěžit týmy z nižších členských asociací UEFA.
Live výsledky - livesport livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live, fotbalové výsledky, hokejové výsledky, sportovní výsledky, tenisové výsledky, tenis živě, tenisové výsledky live, livesport, live sport, živé výsledky Další ▶Výsledky Live :⚽ Fotbal live  🎾Tenis 🏒 Hokej  🏀Basketbal  🤾‍Házená  ⚾Baseball  🏉Ragby  🏐Volejbal  🏎Formule 1  🏍Moto gp 🚴‍Cyklistika ⛳ Golf  🏏Kriket 👊 MMA  🏉Americky Fotbal Program a výsledky nejsledovanějších týmů Premier League Arsenal Chelsea Manchester City Tottenham Liverpool Manchester United West Ham LaLiga Barcelona Atletico Madrid Real Madrid Sevilla Bundesliga Borussia Dortmund Bayern Munich Bayer Leverkusen Serie A AC Milan Inter Milán Juventus Ligue 1 Paris Saint Germain Fortuna Liga Slavia Praha Sparta Praha Viktoria Plzeň Baník Ostrava Zbrojovka Brno Slovensko Slovan Bratislava Žilina
P