Fortuna liga (Slovensko)

2022-2023
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
5
4
0
1
17
5
12
12
2
V R V R V
>
5
3
2
0
9
2
7
11
3
V R R V R
>
5
2
3
0
7
4
3
9
4
R R V R V
>
5
2
3
0
8
4
4
9
5
V P R R V
>
5
2
2
1
10
5
5
8
6
V R R R R
>
5
1
4
0
6
5
1
7
7
R P P V R
>
5
1
2
2
3
7
-4
5
8
P R V P R
>
5
1
2
2
5
8
-3
5
9
5
1
1
3
6
12
-6
4
10
5
1
0
4
5
13
-8
3
11
5
0
3
2
4
9
-5
3
12
P R P R P
>
5
0
2
3
3
9
-6
2
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Kolo 1
15 Čvc 2022
- 20:30
Zemplín Michalovce
2 0
Dukla Banská Bystrica
16 Čvc 2022
- 18:00
AS Trencin
0 0
Žilina
16 Čvc 2022
- 18:00
Spartak Trnava
2 0
Zlaté Moravce
16 Čvc 2022
- 20:30
Podbrezová
2 1
Slovan Bratislava
17 Čvc 2022
- 18:00
Skalica
0 2
Ružomberok
17 Čvc 2022
- 18:00
Dunajska Streda
2 1
Liptovský Mikuláš
Kolo 2
22 Čvc 2022
- 20:30
Zlaté Moravce
2 2
Skalica
23 Čvc 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
4 0
AS Trencin
23 Čvc 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 1
Zemplín Michalovce
24 Čvc 2022
- 17:00
Žilina
1 1
Dunajska Streda
24 Čvc 2022
- 18:00
Ružomberok
2 2
Podbrezová
24 Čvc 2022
- 20:30
Spartak Trnava
1 2
Dukla Banská Bystrica
Kolo 3
29 Čvc 2022
- 17:00
Žilina
4 1
Dukla Banská Bystrica
30 Čvc 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
Slovan Bratislava
30 Čvc 2022
- 18:00
Skalica
2 0
AS Trencin
31 Čvc 2022
- 18:00
Dunajska Streda
3 0
Zlaté Moravce
31 Čvc 2022
- 18:00
Spartak Trnava
1 1
Podbrezová
31 Čvc 2022
- 20:30
Liptovský Mikuláš
0 0
Ružomberok
Kolo 4
5 Srp 2022
- 20:30
AS Trencin
3 1
Zemplín Michalovce
6 Srp 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
2 3
Ružomberok
6 Srp 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
1 1
Liptovský Mikuláš
7 Srp 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
3 0
Skalica
7 Srp 2022
- 18:00
Podbrezová
0 0
Dunajska Streda
7 Srp 2022
- 20:30
Spartak Trnava
2 2
Žilina
Kolo 5
12 Srp 2022
- 20:30
Skalica
1 1
Podbrezová
13 Srp 2022
- 16:00
Žilina
1 0
Zlaté Moravce
13 Srp 2022
- 18:00
Ružomberok
0 0
AS Trencin
14 Srp 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
0 4
Spartak Trnava
14 Srp 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
1 5
Slovan Bratislava
14 Srp 2022
- 20:30
Dunajska Streda
3 0
Dukla Banská Bystrica
Kolo 6
19 Srp 2022
- 20:30
Podbrezová
- -
Dukla Banská Bystrica
20 Srp 2022
- 18:00
AS Trencin
- -
Liptovský Mikuláš
20 Srp 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
Skalica
20 Srp 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
Ružomberok
20 Srp 2022
- 18:00
Spartak Trnava
- -
Dunajska Streda
21 Srp 2022
- 20:30
Slovan Bratislava
- -
Žilina
Kolo 7
26 Srp 2022
- 16:00
Žilina
- -
Zemplín Michalovce
27 Srp 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
- -
Podbrezová
27 Srp 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Zlaté Moravce
27 Srp 2022
- 18:00
Dunajska Streda
- -
AS Trencin
27 Srp 2022
- 18:00
Skalica
- -
Spartak Trnava
28 Srp 2022
- 20:30
Ružomberok
- -
Slovan Bratislava
Kolo 8
30 Srp 2022
- 18:00
Podbrezová
- -
Zlaté Moravce
30 Srp 2022
- 18:00
Skalica
- -
Žilina
30 Srp 2022
- 20:30
AS Trencin
- -
Dukla Banská Bystrica
31 Srp 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
Ružomberok
31 Srp 2022
- 18:00
Spartak Trnava
- -
Liptovský Mikuláš
31 Srp 2022
- 20:30
Slovan Bratislava
- -
Dunajska Streda
Kolo 9
2 Zář 2022
- 17:30
Žilina
- -
Podbrezová
3 Zář 2022
- 18:00
Dunajska Streda
- -
Zemplín Michalovce
3 Zář 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
- -
Skalica
3 Zář 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Slovan Bratislava
3 Zář 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
AS Trencin
4 Zář 2022
- 17:30
Ružomberok
- -
Spartak Trnava
Kolo 10
10 Zář 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
- -
Dukla Banská Bystrica
10 Zář 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
- -
Zlaté Moravce
10 Zář 2022
- 18:00
Ružomberok
- -
Žilina
10 Zář 2022
- 18:00
Skalica
- -
Dunajska Streda
10 Zář 2022
- 18:00
AS Trencin
- -
Spartak Trnava
10 Zář 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
Podbrezová
Kolo 11
17 Zář 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
Zemplín Michalovce
17 Zář 2022
- 18:00
Podbrezová
- -
AS Trencin
17 Zář 2022
- 18:00
Žilina
- -
Liptovský Mikuláš
17 Zář 2022
- 18:00
Spartak Trnava
- -
Slovan Bratislava
17 Zář 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Skalica
18 Lis 2022
- 19:00
Dunajska Streda
- -
Ružomberok
Kolo 12
1 Říj 2022
- 18:00
Žilina
- -
AS Trencin
1 Říj 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
- -
Podbrezová
1 Říj 2022
- 18:00
Ružomberok
- -
Skalica
1 Říj 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Zemplín Michalovce
1 Říj 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
- -
Dunajska Streda
1 Říj 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
Spartak Trnava
Kolo 13
8 Říj 2022
- 18:00
AS Trencin
- -
Slovan Bratislava
8 Říj 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
Liptovský Mikuláš
8 Říj 2022
- 18:00
Podbrezová
- -
Ružomberok
8 Říj 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Spartak Trnava
8 Říj 2022
- 18:00
Skalica
- -
Zlaté Moravce
8 Říj 2022
- 18:00
Dunajska Streda
- -
Žilina
Kolo 14
30 Čvc 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
4 2
Zemplín Michalovce
15 Říj 2022
- 18:00
Podbrezová
- -
Spartak Trnava
15 Říj 2022
- 18:00
AS Trencin
- -
Skalica
15 Říj 2022
- 18:00
Ružomberok
- -
Liptovský Mikuláš
15 Říj 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Žilina
15 Říj 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
Dunajska Streda
Kolo 15
22 Říj 2022
- 18:00
Zemplín Michalovce
- -
AS Trencin
22 Říj 2022
- 18:00
Dunajska Streda
- -
Podbrezová
22 Říj 2022
- 18:00
Liptovský Mikuláš
- -
Zlaté Moravce
22 Říj 2022
- 18:00
Skalica
- -
Slovan Bratislava
22 Říj 2022
- 18:00
Žilina
- -
Spartak Trnava
22 Říj 2022
- 18:00
Ružomberok
- -
Dukla Banská Bystrica
Kolo 16
29 Říj 2022
- 18:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Dunajska Streda
29 Říj 2022
- 18:00
Podbrezová
- -
Skalica
29 Říj 2022
- 18:00
AS Trencin
- -
Ružomberok
29 Říj 2022
- 18:00
Zlaté Moravce
- -
Žilina
29 Říj 2022
- 18:00
Slovan Bratislava
- -
Liptovský Mikuláš
17 Lis 2022
- 16:00
Spartak Trnava
- -
Zemplín Michalovce
Kolo 17
5 Lis 2022
- 16:00
Liptovský Mikuláš
- -
AS Trencin
5 Lis 2022
- 16:00
Skalica
- -
Zemplín Michalovce
5 Lis 2022
- 16:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Podbrezová
5 Lis 2022
- 16:00
Žilina
- -
Slovan Bratislava
5 Lis 2022
- 16:00
Dunajska Streda
- -
Spartak Trnava
5 Lis 2022
- 16:00
Ružomberok
- -
Zlaté Moravce
Kolo 18
12 Lis 2022
- 16:00
Spartak Trnava
- -
Skalica
12 Lis 2022
- 16:00
Zlaté Moravce
- -
Dukla Banská Bystrica
12 Lis 2022
- 16:00
Slovan Bratislava
- -
Ružomberok
12 Lis 2022
- 16:00
AS Trencin
- -
Dunajska Streda
12 Lis 2022
- 16:00
Podbrezová
- -
Liptovský Mikuláš
12 Lis 2022
- 16:00
Zemplín Michalovce
- -
Žilina
Kolo 19
11 Úno 2023
- 16:00
Zlaté Moravce
- -
Podbrezová
11 Úno 2023
- 16:00
Dukla Banská Bystrica
- -
AS Trencin
11 Úno 2023
- 16:00
Liptovský Mikuláš
- -
Spartak Trnava
11 Úno 2023
- 16:00
Ružomberok
- -
Zemplín Michalovce
11 Úno 2023
- 16:00
Žilina
- -
Skalica
11 Úno 2023
- 16:00
Dunajska Streda
- -
Slovan Bratislava
Kolo 20
18 Úno 2023
- 16:00
Skalica
- -
Liptovský Mikuláš
18 Úno 2023
- 16:00
AS Trencin
- -
Zlaté Moravce
18 Úno 2023
- 16:00
Zemplín Michalovce
- -
Dunajska Streda
18 Úno 2023
- 16:00
Spartak Trnava
- -
Ružomberok
18 Úno 2023
- 16:00
Slovan Bratislava
- -
Dukla Banská Bystrica
18 Úno 2023
- 16:00
Podbrezová
- -
Žilina
Kolo 21
25 Úno 2023
- 16:00
Podbrezová
- -
Zemplín Michalovce
25 Úno 2023
- 16:00
Zlaté Moravce
- -
Slovan Bratislava
25 Úno 2023
- 16:00
Dukla Banská Bystrica
- -
Liptovský Mikuláš
25 Úno 2023
- 16:00
Dunajska Streda
- -
Skalica
25 Úno 2023
- 16:00
Spartak Trnava
- -
AS Trencin
25 Úno 2023
- 16:00
Žilina
- -
Ružomberok
Kolo 22
4 Bře 2023
- 16:00
AS Trencin
- -
Podbrezová
4 Bře 2023
- 16:00
Zemplín Michalovce
- -
Zlaté Moravce
4 Bře 2023
- 16:00
Skalica
- -
Dukla Banská Bystrica
4 Bře 2023
- 16:00
Liptovský Mikuláš
- -
Žilina
4 Bře 2023
- 16:00
Slovan Bratislava
- -
Spartak Trnava
4 Bře 2023
- 16:00
Ružomberok
- -
Dunajska Streda
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Nejlepší střelci
Rank#
Hráč
Góly
1
Slovan Bratislava
5
2
Dunajska Streda
4
3
Slovan Bratislava
2
4
Slovan Bratislava
2
5
Slovan Bratislava
2
6
Ružomberok
2
7
Skalica
2
8
Žilina
2
9
Žilina
2
10
Dukla Banská Bystrica
2
Nejlepší nahrávači
Rank#
Hráč
Asistence
1
Dunajska Streda
3
2
Slovan Bratislava
3
3
Slovan Bratislava
2
4
Spartak Trnava
2
5
Podbrezová
2
6
Žilina
2
7
Spartak Trnava
1
8
Liptovský Mikuláš
1
9
Slovan Bratislava
1
10
Slovan Bratislava
1
Karetní hříšníci
#
Hráč
Body
1
E. Grendel
Podbrezová
2
1
1
9
2
Samuel Gidi
Žilina
1
0
1
6
3
P. Čögley
Skalica
0
0
1
5
4
R. Haša
Skalica
1
1
0
3
5
M. Popović
Liptovský Mikuláš
3
0
0
3
6
J. Paur
Spartak Trnava
3
0
0
3
7
L. Stojsavljević
AS Trencin
3
0
0
3
8
B. Godal
Podbrezová
3
0
0
3
9
N. Krstović
Dunajska Streda
2
0
0
2
10
T. Gerát
Liptovský Mikuláš
2
0
0
2
11
R. Václavik
Liptovský Mikuláš
2
0
0
2
12
K. Madu
AS Trencin
2
0
0
2
13
R. Ibrahim
AS Trencin
2
0
0
2
14
K. Mondek
Zlaté Moravce
2
0
0
2
15
T. Múdry
Zlaté Moravce
2
0
0
2
Křížová tabulka
show in full screen
Slovan Bratislava
Dunajska Streda
Ružomberok
Žilina
Spartak Trnava
Podbrezová
AS Trencin
Skalica
Zemplín Michalovce
Dukla Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš
Zlaté Moravce
1 Slovan Bratislava 4–0 3–0 4–2
2 Dunajska Streda 3–0 2–1 3–0
3 Ružomberok 2–2 0–0
4 Žilina 1–1 4–1 1–0
5 Spartak Trnava 2–2 1–1 1–2 2–0
6 Podbrezová 2–1 0–0
7 AS Trencin 0–0 3–1
8 Skalica 0–2 1–1 2–0
9 Zemplín Michalovce 0–4 2–0
10 Dukla Banská Bystrica 2–3
11 Liptovský Mikuláš 1–5 0–0 1–1
12 Zlaté Moravce 2–2 1–1
Live výsledky - livesport livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live, fotbalové výsledky, hokejové výsledky, sportovní výsledky, tenisové výsledky, tenis živě, tenisové výsledky live, livesport, live sport, živé výsledky Další ▶Výsledky Live :⚽ Fotbal live  🎾Tenis 🏒 Hokej  🏀Basketbal  🤾‍Házená  ⚾Baseball  🏉Ragby  🏐Volejbal  🏎Formule 1  🏍Moto gp 🚴‍Cyklistika ⛳ Golf  🏏Kriket 👊 MMA  🏉Americky Fotbal Program a výsledky nejsledovanějších týmů Premier League Arsenal Chelsea Manchester City Tottenham Liverpool Manchester United West Ham LaLiga Barcelona Atletico Madrid Real Madrid Sevilla Bundesliga Borussia Dortmund Bayern Munich Bayer Leverkusen Serie A AC Milan Inter Milán Juventus Ligue 1 Paris Saint Germain Fortuna Liga Slavia Praha Sparta Praha Viktoria Plzeň Baník Ostrava Zbrojovka Brno Slovensko Slovan Bratislava Žilina
P