Tipsport extraliga program

Tipsport extraliga program 

Pátek 16. září – 1. kolo:
HC Kometa Brno – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC Vítkovice
HC Oceláři Třinec – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

Neděle 18. září – 2. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Litvínov
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC České Budějovice – HC Kometa Brno
HC Karlovy Vary – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice  – HC Škoda Plzeň

Pátek 23. září – 3. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Karlovy Vary
HC Kometa Brno – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Pardubice
Hradcem Králové – HC Vítkovice
HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC České Budějovice

Neděle 25. září – 4. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – HC Litvínov
HC Karlovy Vary – HC Olomouc
Rytíři Kladno – Hradcem Králové
HC Vítkovice  – HC Oceláři Třinec
HC Pardubice – BK Mladá Boleslav

Úterý 27. září – 5. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Vítkovice
Hradcem Králové – HC České Budějovice
HC Litvínov – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Karlovy Vary

Pátek 30. září – 6. kolo:
HC Kometa Brno – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Sparta Praha
HC České Budějovice – HC Olomouc
HC Vítkovice– BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
HC Karlovy Vary – HC Litvínov

Neděle 2. října – 7. kolo:
HC Pardubice – HC České Budějovice
HC Sparta Praha – HC Karlovy Vary
HC Litvínov – Hradcem Králové
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Vítkovice
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Pátek 7. října – 8. kolo:
HC Vítkovice – HC Pardubice
HC Kometa Brno – HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC České Budějovice – HC Sparta Praha
HC Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Hradcem Králové – HC Oceláři Třinec

Neděle 9. října – 9. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Pardubice – HC Karlovy Vary
HC České Budějovice – HC Vítkovice
HC Škoda Plzeň – Hradcem Králové
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Rytíři Kladno

Pátek 14. října – 10. kolo:
HC Kometa Brno – HC Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC České Budějovice
Hradcem Králové– HC Olomouc
HC Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Karlovy Vary – HC Vítkovice
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Neděle 16. října – 11. kolo:
HC Vítkovice – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
BK Mladá Boleslav – Hradcem Králové
HC Olomouc – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – HC Karlovy Vary
HC Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Úterý 18. října – 12. kolo:
Rytíři Kladno – HC České Budějovice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice
Bílí Tygři Liberec – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové – HC Sparta Praha
HC Litvínov – HC Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 21. října – 13. kolo:
HC Pardubice – Hradcem Králové
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Litvínov
HC České Budějovice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice – Bílí Tygři Liberec
HC Karlovy Vary – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Neděle 23. října – 14. kolo:
HC Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec – Hradcem Králové
HC Vítkovice – HC Litvínov
HC České Budějovice – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Pardubice – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

Pátek 28. října – 15. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC České Budějovice
Hradcem Králové – HC Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice

Neděle 30. října – 16. kolo:
HC Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice – Hradcem Králové
Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC České Budějovice – BK Mladá Boleslav

Úterý 1. listopadu – 17. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC České Budějovice
HC Olomouc – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové  – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice
BK Mladá Boleslav – HC Pardubice

Pátek 4. listopadu – 18. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice – HC Sparta Praha
HC České Budějovice – Hradcem Králové
Rytíři Kladno – HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Pardubice – HC Olomouc
HC Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 6. listopadu – 19. kolo:
Hradcem Králové – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Pardubice
HC Olomouc – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Litvínov – HC Karlovy Vary

Pátek 18. listopadu – 20. kolo:
HC České Budějovice – HC Pardubice
HC Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Hradcem Králové – HC Litvínov
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
HC Vítkovice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Neděle 20. listopadu – 21. kolo:
HC Pardubice – HC Vítkovice
HC Litvínov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – Hradcem Králové

Pátek 25. listopadu – 22. kolo:
HC Litvínov – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Karlovy Vary – HC Pardubice
HC Vítkovice – HC České Budějovice
Hradcem Králové – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Olomouc

Neděle 27. listopadu – 23. kolo:
HC Pardubice – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – Hradcem Králové
BK Mladá Boleslav – HC Litvínov
HC Vítkovice – HC Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

Úterý 29. listopadu – 24. kolo:
Rytíři Kladno – HC Vítkovice
HC Litvínov – HC Škoda Plzeň
Hradcem Králové – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Karlovy Vary – HC České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 2. prosince – 25. kolo:
HC České Budějovice – Rytíři Kladno
HC Vítkovice – HC Kometa Brno
HC Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Litvínov
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 4. prosince – 26. kolo:

Hradcem Králové– HC Pardubice
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC Litvínov – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice
Rytíři Kladno – HC Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

Pátek 9. prosince – 27. kolo:
HC Kometa Brno – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC Vítkovice
HC Oceláři Třinec – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

Neděle 11. prosince – 28. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Litvínov
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC České Budějovice – HC Kometa Brno
HC Karlovy Vary – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice – HC Škoda Plzeň

Úterý 20. prosince – 29. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Karlovy Vary
HC Kometa Brno – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Pardubice
Hradcem Králové – HC Vítkovice
HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC České Budějovice

Čtvrtek 22. prosince – 30. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – HC Litvínov
HC Karlovy Vary – HC Olomouc
Rytíři Kladno – Hradcem Králové
HC Vítkovice – HC Oceláři Třinec
HC Pardubice – BK Mladá Boleslav

Pondělí 26. prosince – 31. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Vítkovice
Hradcem Králové – HC České Budějovice
HC Litvínov – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Karlovy Vary

Středa 28. prosince – 32. kolo:
HC Kometa Brno – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Sparta Praha
HC České Budějovice – HC Olomouc
HC Vítkovice – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
HC Karlovy Vary – HC Litvínov

Pátek 30. prosince – 33. kolo:
HC Pardubice – HC České Budějovice
HC Sparta Praha – HC Karlovy Vary
HC Litvínov – Hradcem Králové
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Vítkovice
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 3. ledna – 34. kolo:
HC Vítkovice – HC Pardubice
HC Kometa Brno – HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC České Budějovice – HC Sparta Praha
HC Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Hradcem Králové – HC Oceláři Třinec

Pátek 6. ledna – 35. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Pardubice – HC Karlovy Vary
HC České Budějovice – HC Vítkovice
HC Škoda Plzeň – Hradcem Králové
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Rytíři Kladno

Neděle 8. ledna – 36. kolo:
HC Kometa Brno – HC Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC České Budějovice
Hradcem Králové – HC Olomouc
HC Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Karlovy Vary – HC Vítkovice
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Pátek 13. ledna – 37. kolo:
HC Vítkovice – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
BK Mladá Boleslav – Hradcem Králové
HC Olomouc – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – HC Karlovy Vary
HC Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Neděle 15. ledna – 38. kolo:
Rytíři Kladno – HC České Budějovice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice
Bílí Tygři Liberec – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové – HC Sparta Praha
HC Litvínov – HC Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 20. ledna – 39. kolo:
HC Pardubice – Hradcem Králové
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Litvínov
HC České Budějovice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice – Bílí Tygři Liberec
HC Karlovy Vary – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Neděle 22. ledna – 40. kolo:
HC Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec – Hradcem Králové
HC Vítkovice – HC Litvínov
HC České Budějovice – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Pardubice – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

Úterý 24. ledna – 41. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC České Budějovice
Hradcem Králové  – HC Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice

Pátek 27. ledna – 42. kolo:
HC Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice – Hradcem Králové
Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC České Budějovice – BK Mladá Boleslav

Neděle 29. ledna – 43. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC Litvínov – HC České Budějovice
HC Olomouc – HC Karlovy Vary
Hradcem Králové – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice
BK Mladá Boleslav – HC Pardubice

Pátek 3. února – 44. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice – HC Sparta Praha
HC České Budějovice – Hradcem Králové
Rytíři Kladno – HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Pardubice – HC Olomouc
HC Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 5. února – 45. kolo:
Hradcem Králové – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Pardubice
HC Olomouc – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Litvínov – HC Karlovy Vary

Středa 15. února – 46. kolo:
HC České Budějovice – HC Pardubice
HC Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Hradcem Králové – HC Litvínov
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
HC Vítkovice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pátek 17. února – 47. kolo:
HC Pardubice – HC Vítkovice
HC Litvínov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – Hradcem Králové

Neděle 19. února – 48. kolo:
HC Litvínov – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Karlovy Vary – HC Pardubice
HC Vítkovice – HC České Budějovice
Hradcem Králové – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Olomouc

Pátek 24. února – 49. kolo:
HC Pardubice – HC Kometa Brno
HC České Budějovice – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – Hradcem Králové
BK Mladá Boleslav – HC Litvínov
HC Vítkovice – HC Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

Neděle 26. února – 50. kolo:
Rytíři Kladno – HC Vítkovice
HC Litvínov – HC Škoda Plzeň
Hradcem Králové – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Karlovy Vary – HC České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 3. března – 51. kolo:
HC České Budějovice – Rytíři Kladno
HC Vítkovice – HC Kometa Brno
HC Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – Hradcem Králové
HC Pardubice – HC Litvínov
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 5. března – 52. kolo:
Hradcem Králové – HC Pardubice
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC Litvínov – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice
Rytíři Kladno – HC Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

Program play off 2023

Předkolo: 8., 9., 11., případně 12. a 14. března

Čtvrtfinále (1-8, 2-7): 17., 18., 21., 22., případně 25., 27. a 29. března
Čtvrtfinále (3-6, 4-5): 19., 20., 23., 24., případně 26., 28. a 30. března
Semifinále: 1., 2., 5., 6., případně 9., 11. a 13. dubna
Finále: 16., 17., 20., 21., případně 24., 26. a 28. dubna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Anglie
Premier League 2021-2022
Brazílie
Série a 2021-2022 (Brazílie)
Evropa
Liga Mistrů 2021-2022
Liga národů UEFA
Francie
Ligue 1 2021-2022
Holandsko
Eredivisie 2021-2022
Itálie
Serie A 2021-2022
Německo
Bundesliga 2021-2022
Portugalsko
Primeira Liga 2021-2022
Rusko
Premier Liga 2021-2022
Skotsko
Premiership 2021-2022
Slovensko
Fortuna liga (Slovensko) 2021-2022
Svět
Evropská Liga 2021-2022
Evropská konferenční liga 2021-2022
MS ve fotbale 2022
Turecko
Süper Lig (Turecko) 2021-2022
Česká republika
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Fortuna Liga 2021-2022
Fortuna národní liga 2021-2022
MSFL 2021-2022
ČFL A 2021-2022
ČFL B 2021-2022
Španělsko
LaLiga 2021-2022
P