Divize B

2022-2023
#
Klub
Z
V
R
P
V
IG
GR
B
1
15
11
3
1
37
15
22
36
2
P V V R V
>
15
10
3
2
33
16
17
33
3
V V R R V
>
15
9
3
3
23
11
12
30
4
P P R R R
>
15
8
3
4
26
24
2
27
5
15
8
3
4
23
17
6
27
6
P P R V R
>
15
7
3
5
23
18
5
24
7
15
7
3
5
23
23
0
24
8
V R R P V
>
15
6
3
6
22
20
2
21
9
V P R V V
>
15
6
2
7
33
28
5
20
10
V R R V P
>
15
5
5
5
30
25
5
20
11
V P P R V
>
15
4
3
8
23
32
-9
15
12
V V V P P
>
15
4
2
9
19
37
-18
14
13
P P R P R
>
15
2
6
7
29
32
-3
12
14
P P R P P
>
15
3
2
10
27
45
-18
11
15
P V P P P
>
15
3
2
10
15
29
-14
11
16
P R P P R
>
15
2
4
9
26
40
-14
10
Program a výsledky zápasů
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolo 1
5 Srp 2022
- 18:30
Chomutov
2 0
Český Brod
6 Srp 2022
- 10:15
Olympie Březová
0 0
Neratovice-Byškovice
6 Srp 2022
- 10:15
Sokol Libiš
3 3
Meteor Praha
6 Srp 2022
- 10:15
Kladno
3 0
Štětí
6 Srp 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
2 1
Slaný
6 Srp 2022
- 10:30
Kosmonosy
2 2
Hvězda Cheb
7 Srp 2022
- 14:30
Admira Praha B
0 2
Újezd Praha 4
7 Srp 2022
- 16:00
Vilémov
1 4
Louny
Kolo 2
13 Srp 2022
- 10:15
Štětí
1 4
Kosmonosy
13 Srp 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
0 2
Kladno
13 Srp 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
4 3
Olympie Březová
13 Srp 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
1 2
Arsenal Česká Lípa
13 Srp 2022
- 17:00
Český Brod
2 4
Sokol Libiš
13 Srp 2022
- 17:00
Slaný
0 1
Chomutov
13 Srp 2022
- 17:00
Louny
3 2
Meteor Praha
14 Srp 2022
- 16:00
Vilémov
1 3
Admira Praha B
Kolo 3
20 Srp 2022
- 10:15
Chomutov
6 1
Hvězda Cheb
20 Srp 2022
- 10:15
Olympie Březová
5 1
Vilémov
20 Srp 2022
- 10:15
Kladno
1 3
Újezd Praha 4
20 Srp 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
5 2
Štětí
20 Srp 2022
- 10:30
Kosmonosy
1 3
Neratovice-Byškovice
21 Srp 2022
- 10:00
Meteor Praha
1 2
Český Brod
21 Srp 2022
- 14:30
Admira Praha B
3 2
Louny
31 Srp 2022
- 17:30
Sokol Libiš
1 1
Slaný
Kolo 4
27 Srp 2022
- 10:15
Štětí
2 0
Chomutov
27 Srp 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
0 0
Arsenal Česká Lípa
27 Srp 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
0 0
Kosmonosy
27 Srp 2022
- 17:00
Vilémov
1 2
Kladno
27 Srp 2022
- 17:00
Slaný
2 1
Meteor Praha
27 Srp 2022
- 18:00
Hvězda Cheb
5 1
Sokol Libiš
28 Srp 2022
- 14:30
Admira Praha B
0 1
Olympie Březová
28 Srp 2022
- 17:00
Louny
1 0
Český Brod
Kolo 5
2 Zář 2022
- 18:30
Chomutov
2 1
Neratovice-Byškovice
3 Zář 2022
- 10:15
Olympie Březová
1 2
Louny
3 Zář 2022
- 10:15
Sokol Libiš
1 2
Štětí
3 Zář 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
3 2
Újezd Praha 4
3 Zář 2022
- 10:15
Kladno
1 0
Admira Praha B
3 Zář 2022
- 10:30
Kosmonosy
4 2
Vilémov
3 Zář 2022
- 17:00
Český Brod
4 1
Slaný
4 Zář 2022
- 10:15
Meteor Praha
7 0
Hvězda Cheb
Kolo 6
10 Zář 2022
- 10:15
Štětí
1 1
Meteor Praha
10 Zář 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
2 1
Sokol Libiš
10 Zář 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
2 1
Chomutov
10 Zář 2022
- 15:00
Olympie Březová
1 0
Kladno
10 Zář 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
0 1
Český Brod
10 Zář 2022
- 17:00
Vilémov
1 1
Arsenal Česká Lípa
11 Zář 2022
- 14:30
Admira Praha B
2 2
Kosmonosy
11 Zář 2022
- 17:00
Louny
2 1
Slaný
Kolo 7
16 Zář 2022
- 18:00
Chomutov
0 2
Vilémov
17 Zář 2022
- 10:15
Sokol Libiš
1 2
Újezd Praha 4
17 Zář 2022
- 10:15
Kladno
1 0
Louny
17 Zář 2022
- 10:30
Kosmonosy
5 0
Olympie Březová
17 Zář 2022
- 16:30
Český Brod
2 0
Štětí
17 Zář 2022
- 16:30
Slaný
1 1
Hvězda Cheb
17 Zář 2022
- 16:30
Arsenal Česká Lípa
3 0
Admira Praha B
18 Zář 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 2
Neratovice-Byškovice
Kolo 8
24 Zář 2022
- 10:15
Štětí
4 5
Slaný
24 Zář 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
0 0
Český Brod
24 Zář 2022
- 10:15
Olympie Březová
0 0
Arsenal Česká Lípa
24 Zář 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
2 2
Meteor Praha
24 Zář 2022
- 10:15
Kladno
1 0
Kosmonosy
24 Zář 2022
- 16:30
Vilémov
6 4
Sokol Libiš
25 Zář 2022
- 14:30
Admira Praha B
1 2
Chomutov
25 Zář 2022
- 16:30
Louny
3 0
Hvězda Cheb
Kolo 9
30 Zář 2022
- 18:30
Chomutov
2 0
Olympie Březová
1 Říj 2022
- 10:15
Sokol Libiš
3 0
Admira Praha B
1 Říj 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
1 0
Kladno
1 Říj 2022
- 10:30
Kosmonosy
2 3
Louny
1 Říj 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
0 7
Štětí
1 Říj 2022
- 16:00
Český Brod
0 1
Újezd Praha 4
1 Říj 2022
- 16:00
Slaný
1 2
Neratovice-Byškovice
2 Říj 2022
- 10:15
Meteor Praha
3 1
Vilémov
Kolo 10
21 Zář 2022
- 17:00
Admira Praha B
1 1
Meteor Praha
8 Říj 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
1 0
Hvězda Cheb
8 Říj 2022
- 10:15
Olympie Březová
4 1
Sokol Libiš
8 Říj 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
4 0
Slaný
8 Říj 2022
- 10:15
Kladno
0 0
Chomutov
8 Říj 2022
- 10:30
Kosmonosy
0 2
Arsenal Česká Lípa
8 Říj 2022
- 16:00
Vilémov
4 2
Český Brod
9 Říj 2022
- 16:00
Louny
2 1
Štětí
Kolo 11
15 Říj 2022
- 10:15
Chomutov
2 4
Kosmonosy
15 Říj 2022
- 10:15
Štětí
4 0
Neratovice-Byškovice
15 Říj 2022
- 10:15
Sokol Libiš
0 4
Kladno
15 Říj 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
6 1
Louny
15 Říj 2022
- 15:30
Český Brod
3 0
Admira Praha B
15 Říj 2022
- 15:30
Slaný
4 2
Vilémov
15 Říj 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
3 1
Újezd Praha 4
16 Říj 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 4
Olympie Březová
Kolo 12
22 Říj 2022
- 10:15
Olympie Březová
1 1
Český Brod
22 Říj 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
4 0
Štětí
22 Říj 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
3 2
Chomutov
22 Říj 2022
- 10:15
Kladno
3 1
Meteor Praha
22 Říj 2022
- 10:30
Kosmonosy
2 2
Sokol Libiš
22 Říj 2022
- 15:30
Vilémov
2 3
Hvězda Cheb
23 Říj 2022
- 14:00
Admira Praha B
4 1
Slaný
23 Říj 2022
- 15:30
Louny
0 3
Neratovice-Byškovice
Kolo 13
28 Říj 2022
- 10:15
Sokol Libiš
1 3
Arsenal Česká Lípa
28 Říj 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
1 3
Újezd Praha 4
28 Říj 2022
- 10:15
Český Brod
2 2
Kladno
28 Říj 2022
- 14:30
Chomutov
0 0
Louny
29 Říj 2022
- 10:15
Štětí
1 1
Vilémov
29 Říj 2022
- 14:30
Slaný
1 2
Olympie Březová
29 Říj 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
3 1
Admira Praha B
30 Říj 2022
- 10:15
Meteor Praha
2 2
Kosmonosy
Kolo 14
5 Lis 2022
- 10:15
Olympie Březová
1 0
Hvězda Cheb
5 Lis 2022
- 10:15
Arsenal Česká Lípa
5 2
Meteor Praha
5 Lis 2022
- 10:15
Kladno
2 2
Slaný
5 Lis 2022
- 10:30
Kosmonosy
2 1
Český Brod
5 Lis 2022
- 14:00
Vilémov
2 7
Neratovice-Byškovice
6 Lis 2022
- 14:00
Admira Praha B
0 3
Štětí
6 Lis 2022
- 14:00
Louny
1 1
Újezd Praha 4
8 Lis 2022
- 19:00
Chomutov
2 1
Sokol Libiš
Kolo 15
12 Lis 2022
- 10:15
Štětí
5 0
Olympie Březová
12 Lis 2022
- 10:15
Neratovice-Byškovice
1 0
Admira Praha B
12 Lis 2022
- 10:15
Újezd Praha 4
2 0
Vilémov
12 Lis 2022
- 10:15
Sokol Libiš
2 2
Louny
12 Lis 2022
- 14:00
Český Brod
2 1
Arsenal Česká Lípa
12 Lis 2022
- 14:00
Slaný
2 0
Kosmonosy
12 Lis 2022
- 16:00
Hvězda Cheb
0 1
Kladno
13 Lis 2022
- 10:15
Meteor Praha
1 1
Chomutov
Kolo 16
4 Bře 2023
- 14:30
Meteor Praha
- -
Sokol Libiš
4 Bře 2023
- 14:30
Neratovice-Byškovice
- -
Olympie Březová
4 Bře 2023
- 14:30
Hvězda Cheb
- -
Kosmonosy
4 Bře 2023
- 14:30
Český Brod
- -
Chomutov
4 Bře 2023
- 14:30
Újezd Praha 4
- -
Admira Praha B
4 Bře 2023
- 14:30
Štětí
- -
Kladno
4 Bře 2023
- 14:30
Slaný
- -
Arsenal Česká Lípa
4 Bře 2023
- 14:30
Louny
- -
Vilémov
Kolo 17
11 Bře 2023
- 14:30
Kladno
- -
Neratovice-Byškovice
11 Bře 2023
- 14:30
Sokol Libiš
- -
Český Brod
11 Bře 2023
- 14:30
Arsenal Česká Lípa
- -
Hvězda Cheb
11 Bře 2023
- 14:30
Admira Praha B
- -
Vilémov
11 Bře 2023
- 14:30
Kosmonosy
- -
Štětí
11 Bře 2023
- 14:30
Olympie Březová
- -
Újezd Praha 4
11 Bře 2023
- 14:30
Meteor Praha
- -
Louny
11 Bře 2023
- 14:30
Chomutov
- -
Slaný
Kolo 18
18 Bře 2023
- 15:00
Hvězda Cheb
- -
Chomutov
18 Bře 2023
- 15:00
Neratovice-Byškovice
- -
Kosmonosy
18 Bře 2023
- 15:00
Újezd Praha 4
- -
Kladno
18 Bře 2023
- 15:00
Český Brod
- -
Meteor Praha
18 Bře 2023
- 15:00
Vilémov
- -
Olympie Březová
18 Bře 2023
- 15:00
Štětí
- -
Arsenal Česká Lípa
18 Bře 2023
- 15:00
Slaný
- -
Sokol Libiš
18 Bře 2023
- 15:00
Louny
- -
Admira Praha B
Kolo 19
25 Bře 2023
- 15:00
Sokol Libiš
- -
Hvězda Cheb
25 Bře 2023
- 15:00
Kladno
- -
Vilémov
25 Bře 2023
- 15:00
Arsenal Česká Lípa
- -
Neratovice-Byškovice
25 Bře 2023
- 15:00
Český Brod
- -
Louny
25 Bře 2023
- 15:00
Kosmonosy
- -
Újezd Praha 4
25 Bře 2023
- 15:00
Olympie Březová
- -
Admira Praha B
25 Bře 2023
- 15:00
Chomutov
- -
Štětí
25 Bře 2023
- 15:00
Meteor Praha
- -
Slaný
Kolo 20
1 Dub 2023
- 15:30
Louny
- -
Olympie Březová
1 Dub 2023
- 15:30
Hvězda Cheb
- -
Meteor Praha
1 Dub 2023
- 15:30
Neratovice-Byškovice
- -
Chomutov
1 Dub 2023
- 15:30
Újezd Praha 4
- -
Arsenal Česká Lípa
1 Dub 2023
- 15:30
Štětí
- -
Sokol Libiš
1 Dub 2023
- 15:30
Vilémov
- -
Kosmonosy
1 Dub 2023
- 15:30
Admira Praha B
- -
Kladno
1 Dub 2023
- 15:30
Slaný
- -
Český Brod
Kolo 21
8 Dub 2023
- 15:30
Slaný
- -
Louny
8 Dub 2023
- 15:30
Kladno
- -
Olympie Březová
8 Dub 2023
- 15:30
Sokol Libiš
- -
Neratovice-Byškovice
8 Dub 2023
- 15:30
Arsenal Česká Lípa
- -
Vilémov
8 Dub 2023
- 15:30
Český Brod
- -
Hvězda Cheb
8 Dub 2023
- 15:30
Kosmonosy
- -
Admira Praha B
8 Dub 2023
- 15:30
Meteor Praha
- -
Štětí
8 Dub 2023
- 15:30
Chomutov
- -
Újezd Praha 4
Kolo 22
15 Dub 2023
- 15:30
Louny
- -
Kladno
15 Dub 2023
- 15:30
Neratovice-Byškovice
- -
Meteor Praha
15 Dub 2023
- 15:30
Hvězda Cheb
- -
Slaný
15 Dub 2023
- 15:30
Olympie Březová
- -
Kosmonosy
15 Dub 2023
- 15:30
Újezd Praha 4
- -
Sokol Libiš
15 Dub 2023
- 15:30
Admira Praha B
- -
Arsenal Česká Lípa
15 Dub 2023
- 15:30
Vilémov
- -
Chomutov
15 Dub 2023
- 15:30
Štětí
- -
Český Brod
Kolo 23
22 Dub 2023
- 16:00
Český Brod
- -
Neratovice-Byškovice
22 Dub 2023
- 16:00
Kosmonosy
- -
Kladno
22 Dub 2023
- 16:00
Hvězda Cheb
- -
Louny
22 Dub 2023
- 16:00
Meteor Praha
- -
Újezd Praha 4
22 Dub 2023
- 16:00
Chomutov
- -
Admira Praha B
22 Dub 2023
- 16:00
Arsenal Česká Lípa
- -
Olympie Březová
22 Dub 2023
- 16:00
Sokol Libiš
- -
Vilémov
22 Dub 2023
- 16:00
Slaný
- -
Štětí
Kolo 24
29 Dub 2023
- 16:00
Kladno
- -
Arsenal Česká Lípa
29 Dub 2023
- 16:00
Louny
- -
Kosmonosy
29 Dub 2023
- 16:00
Olympie Březová
- -
Chomutov
29 Dub 2023
- 16:00
Neratovice-Byškovice
- -
Slaný
29 Dub 2023
- 16:00
Újezd Praha 4
- -
Český Brod
29 Dub 2023
- 16:00
Štětí
- -
Hvězda Cheb
29 Dub 2023
- 16:00
Vilémov
- -
Meteor Praha
29 Dub 2023
- 16:00
Admira Praha B
- -
Sokol Libiš
Kolo 25
6 Kvě 2023
- 16:00
Admira Praha B
- -
Meteor Praha
6 Kvě 2023
- 16:00
Štětí
- -
Louny
6 Kvě 2023
- 16:00
Český Brod
- -
Vilémov
6 Kvě 2023
- 16:00
Hvězda Cheb
- -
Neratovice-Byškovice
6 Kvě 2023
- 16:00
Chomutov
- -
Kladno
6 Kvě 2023
- 16:00
Sokol Libiš
- -
Olympie Březová
6 Kvě 2023
- 16:00
Slaný
- -
Újezd Praha 4
6 Kvě 2023
- 16:00
Arsenal Česká Lípa
- -
Kosmonosy
Kolo 26
13 Kvě 2023
- 16:00
Kladno
- -
Sokol Libiš
13 Kvě 2023
- 16:00
Louny
- -
Arsenal Česká Lípa
13 Kvě 2023
- 16:00
Olympie Březová
- -
Meteor Praha
13 Kvě 2023
- 16:00
Neratovice-Byškovice
- -
Štětí
13 Kvě 2023
- 16:00
Újezd Praha 4
- -
Hvězda Cheb
13 Kvě 2023
- 16:00
Kosmonosy
- -
Chomutov
13 Kvě 2023
- 16:00
Admira Praha B
- -
Český Brod
13 Kvě 2023
- 16:00
Vilémov
- -
Slaný
Kolo 27
20 Kvě 2023
- 16:00
Štětí
- -
Újezd Praha 4
20 Kvě 2023
- 16:00
Český Brod
- -
Olympie Březová
20 Kvě 2023
- 16:00
Neratovice-Byškovice
- -
Louny
20 Kvě 2023
- 16:00
Hvězda Cheb
- -
Vilémov
20 Kvě 2023
- 16:00
Meteor Praha
- -
Kladno
20 Kvě 2023
- 16:00
Chomutov
- -
Arsenal Česká Lípa
20 Kvě 2023
- 16:00
Sokol Libiš
- -
Kosmonosy
20 Kvě 2023
- 16:00
Slaný
- -
Admira Praha B
Kolo 28
27 Kvě 2023
- 16:00
Kladno
- -
Český Brod
27 Kvě 2023
- 16:00
Arsenal Česká Lípa
- -
Sokol Libiš
27 Kvě 2023
- 16:00
Louny
- -
Chomutov
27 Kvě 2023
- 16:00
Olympie Březová
- -
Slaný
27 Kvě 2023
- 16:00
Újezd Praha 4
- -
Neratovice-Byškovice
27 Kvě 2023
- 16:00
Kosmonosy
- -
Meteor Praha
27 Kvě 2023
- 16:00
Vilémov
- -
Štětí
27 Kvě 2023
- 16:00
Admira Praha B
- -
Hvězda Cheb
Kolo 29
3 Čvn 2023
- 16:00
Štětí
- -
Admira Praha B
3 Čvn 2023
- 16:00
Újezd Praha 4
- -
Louny
3 Čvn 2023
- 16:00
Český Brod
- -
Kosmonosy
3 Čvn 2023
- 16:00
Hvězda Cheb
- -
Olympie Březová
3 Čvn 2023
- 16:00
Neratovice-Byškovice
- -
Vilémov
3 Čvn 2023
- 16:00
Meteor Praha
- -
Arsenal Česká Lípa
3 Čvn 2023
- 16:00
Sokol Libiš
- -
Chomutov
3 Čvn 2023
- 16:00
Slaný
- -
Kladno
Kolo 30
10 Čvn 2023
- 16:00
Arsenal Česká Lípa
- -
Český Brod
10 Čvn 2023
- 16:00
Kladno
- -
Hvězda Cheb
10 Čvn 2023
- 16:00
Louny
- -
Sokol Libiš
10 Čvn 2023
- 16:00
Chomutov
- -
Meteor Praha
10 Čvn 2023
- 16:00
Olympie Březová
- -
Štětí
10 Čvn 2023
- 16:00
Kosmonosy
- -
Slaný
10 Čvn 2023
- 16:00
Admira Praha B
- -
Neratovice-Byškovice
10 Čvn 2023
- 16:00
Vilémov
- -
Újezd Praha 4
Nejlepší střelci
Nejlepší nahrávači
Karetní hříšníci
Křížová tabulka
Křížová tabulka
show in full screen
Arsenal Česká Lípa
Újezd Praha 4
Kladno
Louny
Neratovice-Byškovice
Chomutov
Olympie Březová
Český Brod
Štětí
Kosmonosy
Slaný
Hvězda Cheb
Meteor Praha
Vilémov
Admira Praha B
Sokol Libiš
1 Arsenal Česká Lípa 3–2 1–0 6–1 3–2 5–2 2–1 5–2 3–0
2 Újezd Praha 4 2–1 4–3 4–0 0–0 4–0 2–2 2–0
3 Kladno 1–3 1–0 0–0 3–0 1–0 2–2 3–1 1–0
4 Louny 1–1 0–3 1–0 2–1 2–1 3–0 3–2
5 Neratovice-Byškovice 0–0 1–3 0–2 0–0 1–0 1–0 2–1
6 Chomutov 0–0 2–1 2–0 2–0 2–4 6–1 0–2 2–1
7 Olympie Březová 0–0 1–0 1–2 0–0 1–1 1–0 5–1 4–1
8 Český Brod 2–1 0–1 2–2 2–0 4–1 3–0 2–4
9 Štětí 4–0 2–0 5–0 1–4 4–5 1–1 1–1
10 Kosmonosy 0–2 2–3 1–3 5–0 2–1 2–2 4–2 2–2
11 Slaný 1–2 0–1 1–2 2–0 1–1 2–1 4–2
12 Hvězda Cheb 1–2 3–1 0–1 0–1 0–7 3–1 5–1
13 Meteor Praha 1–2 1–1 1–4 1–2 2–2 7–0 3–1
14 Vilémov 1–1 1–2 1–4 2–7 4–2 2–3 1–3 6–4
15 Admira Praha B 0–2 3–2 1–2 0–1 0–3 2–2 4–1 1–1
16 Sokol Libiš 1–3 1–2 0–4 2–2 1–2 1–1 3–3 3–0